Vodafone Bedava Dakika Yapma Hilesi 2023

Vodafone geçmiş yıllarda olduğu gibi 2023 yılında da müşterilerine yüzleri güldüren bedava dakika kampanyalar sunmaktadır. Böylelikle Vodafone bedava dakika (konuşma) hilesine yazımıda yer vericeğiz ve bol hediyeli kesintisiz iletişim ile konuşmanız yarım kalmayacak. Sunulan Vodafone kampanyaları ile kullanıcıların fatura aşımı dertleri son bulmaktadır.

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Vodafone müşterilerinin isteklerini her zaman göz önünde bulundurduğu için onların taleplerine göre kampanyaları her zaman günceller. Ayrıca yeni abonelere de ilaveten kampanyalar sunarak yeni müşteriyle beraber katılımlarının mutluluğunu paylaşmaktadır. Vodafone bedava dakika yapmak için kullanabileceğiniz 2023 yılında sms ile yapılan yöntemler şunlardır;

  • Telefonunuzun mesaj bölümüne 542 yazıp 7000’e kısa mesaj göndererek 1 ay geçerli 542 dakika kazanabilirsiniz.
  • KAZAN yazıp 4455’e mesaj gönderin her yöne 1 ay geçerli 500 dakika kazanın.
  • EVET yazıp 3785’e mesaj gönderin her yöne geçerli 100 Vodafone bedava dakika konuşma anında hattınıza yüklensin.
  • Vodafone sürpriz dakika kampanyası ile SURPRIZ yazıp 6666’ya gönderen tüm müşterilerine bedava dakikalar hediye ediyor.

Vodafone Bedava Dakika Hilesi 2023

Siz de 2023 yılında Vodafone bedava dakika konuşma paketi fazladan kazanmak istiyorsanız. Çok fazla bilmeyen kişiler için hile gibi taktik olan telefonunuzun mesaj kısmına EVET yazdıktan sonra 3785’e mesaj gönderdiğinizde hızlıca bedava dakikalar hattınıza yüklenecektir.

Vodafone bedava dakika yapma hilesi olarak Vodafone müşterileri için birçok yöntem ile bedava dakika fırsatları sunar. Hile ile dakika kazanmaya gerek olmadığı gibi böyle bir yöntem de başka yerde yoktur. Bedava dakika hilesi yapabileceğinizi söyleyen kişilere inanarak telefonunuza zarar verebilirsiniz. Bu nedenle bedava dakika kazanmanın yasal yollarını kullanmanız tavsiye edilir.

Vodafone Yükle Kazan ile Bedava Dakika Kazanma

Vodafone bedava dakika kampanya ve fırsatlar ile sunulur. Vodafone hat kullanıcıları için birçok bedava dakika sürprizi için yükle kazan kampanyalarının yanı sıra sms yoluyla ücretsiz dakika fırsatlarından da faydalanabilirsiniz. Vodafone hattınıza yükleme yaptığınızda DAKIKA yazıp 4455’e kısa mesaj gönderirseniz bedava dakikalarınız hediye olarak hattınıza yüklenir. Ne kadar dakika geleceği müşteri puanınıza ve yüklediğiniz miktara göre değişir.

Vodafone Yanımda ile Bedava Dakika

Vodafone’de herkesin canını sıkan süre bitimi gibi bir sorun yaşanmaması için genç ya da yaşlı her yaştan konuşmayı seven müşterilerine 2023 Vodafone bedava konuşma paketleri sunmaktadır. Vodafone yanımda uygulamasını telefonunuza indirerek uygulama içerisinde yer alan hediye çarkından 1000 dakikaya kadar bedava konuşma kazanabilirsiniz.

Vodafone Bedava 1000 Dakika Kampanyası

Dakika bitimi gibi bir sıkıntı yaşamak istemeyen sizler de kazandığınız bedava dakikalarla sadece Vodafoneliler ile değil diğer bütün operatörlülerle her yöne ücretsiz olarak konuşabilirsiniz. Vodafone 2023 yılında müşterilerine sunduğu bir sürpriz ile bedava 1000 dakika kampanyası düzenlemiştir. Telefonunuzun mesaj bölümüne EVET yazıp 4000’e kısa mesaj gönderdiğinizde bedava 1000 dakika hattınıza yüklenir.

Vodafone Faturasız Bedava Dakika 2023

2023 yılında faturasız hat kullanıcılara sunulan Vodafone bedava dakika kampanyası için BANANEVAR yazıp 4545’e göndermeniz yeterli olacaktır. Daha sonra gelen bilgilendirme mesajından sonra ne kadar bedava konuşma kazanacağınız ve kaç TL harcamanız gerektiği sizlere gönderilir. 30 TL harcayarak her yöne 100 dakika kazanabilirsiniz. Ayrıca Bkz; bana ne var fırsatlar dünyası

Sadece bedava konuşma değil bunun yanında bedava SMS ya da bedava internet de kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Vodafone Harca Kazan kampanyası için gönderdiğiniz tüm mesajlar ücretsizdir.

Vodafoen Faturalı Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava dakika 2023 yılında faturalı hatlar için sunduğu fırsatlar şunlardır: Vodafone’a diğer GSM operatörlerinden hattını taşıyan ya da faturasızdan faturalı hatta geçen hat sahiplerine her ay 100 dakika olmak üzere toplamda 1200 dakika hediye edilir.

  • Faturalı hat sahipleri telefonlarının mesaj bölümüne EVET yazıp 4000’e gönderdiklerinde 1000 dakika kazanırlar.
  • Vodafone yanımda, Freezone ve bana ne var uygulamalarını kullanan faturalı hat sahipleri bedava dakikalar kazanırlar.
  • Vodafone müşteri hizmetlerinden bedava dakika kazanabilmek için 542 yazıp 7000’e sms göndererek hediye dakikalardan faydalanabilirler.

Vodafone Freezone Bedava Konuşma Paketleri 2023

25 yaş altında iseniz Vodafone Freezone kullanıcı olma şansına sahipsiniz. Vodafone Freezone ile bedava konuşma paketleri kazanmak için Vodafone yanımda uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra Bana Özel kısmından girişi yaparak 6 ay geçerliliği bulunan 2520 bedava dakika konuşma paketinizi hiçbir ücret talep edilmeden hattınıza yükleyebilirsiniz.

Vodafone Saatini Seç ile Bedava Dakika Kampanyası

Saatini sen seç kampanyası Vodafone’un konuşmayı seven müşterileri için sunduğu bir fırsattır. Belirlediğiniz saatler arasında konuşmaya doyun diye sınırsız konuşma ücretsiz olarak sunuluyor. Saatini sen seç kampanyası ile Vodafone müşteri hizmetlerini arayan müşterilere 00.00 – 06.00 ya da 21.00 -23.00 saatlerinden seçecekleri aralıkta bedava dakika (konuşma) hediye edilir.

Vodafone’nin size sunduğu yepyeni kampanyalardan haberdar olmak için ya da Vodafone Bedava Dakika ve Bol Hediyeli Kesintisiz İletişim Adresi söyleminin gerçekliğini anlamak için sitemizi düzenli bir şekilde takip edebilirsiniz. Böylelikle 2023 için sunulan ve sürekli güncellenen kampanyaları öğrenebilirsiniz. Vodafone Bedava kampanyalar kategorimize giderek hediyeler hakkında tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

21 Kişi Katıldı

  1. On dakikadır bedava dakika yapmaya çalışıyorum ama hata olduğunu söylüyor gelen mesajda

  2. Bana hiç bişey vermiyor bu vodofon bende istiyorum bu hediyelerden o kadar yıllık vodofonluyum

  3. O kadar yıldır vodafoneluyum hiç bir hediye bana verilmiyor niye ne yapmalıyım dakka istoyorum acil

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu