Vodafone Bedava Dakika (Konuşma) Paketleri

Vodafone faturalı hat kullanan müşterilerine sağladığı avantajları faturasız hat kullanan müşterilerine de sağlayabilmek için, faturasız hat kullanan müşterilerini faturalı hatta geçiş yapmaya davet ediyor. Sadece davet etmekle de kalmayan Vodafone, ilk 3 ay boyunca her ay düzenli yenilenen aralıklarla hediye 4 GB internet ve bedava 100 dakika konuşma hakkı veriyor.

Vodafone Bedava Dakika 2023 Nasıl Yapılır?

Vodafone’un 2023 yılında yapmış olduğu dakikaları içeriği şu şekildedir; Vodafone’un kaliteli çekim gücü ile sunduğu konuşma hizmeti ile bedava dakikalarınızı kazanırsınız. Sevdiklerinizle aranızdaki mesafeleri azaltacak Vodafone hediye dakikaları ile bol bol konuşma cepte konuşmak için en çok bilinen yöntemi mesaj yolu ile bedava dakika kazanmaktır. Vodafone’dan 2023 yılında hediye dakika kazanabilmek için 3 farklı seçenek bulunmaktadır;

 • Sms ile Kazan yazarak 4455’e ücretsiz sms göndermeniz gerekiyor.
 • 542 numarasına kısa mesaj yolu ile mesaj gönderebilirsiniz
 • SURPRIZ” yazarak 6666‘ya SMS göndermenizdir.
 • Sms yolu ile yapacağınız paketlerin sonucu kısa mesajı aldıktan sonra dakikalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Kazanma Yöntemleri

2023 yılında Vodafone’un ayrıcalıklı hizmetlerinden faydalanabilmek için yüklemiş olduğunuz tutar kadar ya da belirli dönemlerde yapılan bedava dakika hizmetlerinden faydalanabilmek için yapmanız gerekenler şunlardır;

 • Vodafone Freezone kapsamında yine kendi içerisinde bedava dakika fırsatları sunmaktadır. 
 • Vodafone yanımda uygulaması da haftalık olarak müşterilerine içerisindeki çark özelliği ile bedava dakika fırsatları sunar.

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası 2023

Oldukça sevilen ve hiçbir şekilde kaybı bulunmayan bir kampanyada Vodafone’un bedava dakika kampanyaları kapsamında yüklemiş olduğunuz her yüklemeye yine dakika kazanırsınız;

 • Bedava dakikaları kazanabilmek için telefonunuzun sms kısmına büyük harfler ile “DAKİKA” yazdıktan sonra 4455‘e kısa mesaj olarak gönderin.
 • Sonra size bir bilgilendirme mesajı gelecektir. Bilgilendirme mesajının ardından bedava dakikalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Bedava 100 Dakika 

Vodafone kullanıcılarına özel olarak hazırlanmış olan 100 dakika bedava kampanyasına katılabilmek için;

 • Telefonunuzun sms kısmına Evet yazdıktan sonra 3785 e kısa mesaj olarak göndermeniz gerekiyor.
 • Gelen bilgilendirme mesajının ardından kullanabileceğiniz Vodafone bedava 100 dakika fırsatını kaçırmayın.

Vodafone Hediye 1000 Dakika Konuşma 2023

Vodafone tüm operatörlere yönelik olarak her yöne konuşabilme imkanı sağlayan haftalık 1000 dakika hediye konuşma avantajından yararlanabilmek için sms göndermeniz gerekiyor;

 • Büyük harfler ile sms kısmında Evet yazdıktan sonra 4000’e ücretsiz olarak sms göndermemiz gerekiyor.
 • Kısa sürede bir bilgilendirme mesajı alacaksınız ve dakikalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Haftalık olarak verilen bedava dakika kampanyası 1 hafta geçerlidir.

Vodafone Hediye 542 Dakika

Vodafone 2023 bedava dakika kampanyası müşterilerine sağlamış olduğu 542 dakikayı alabilmek için; 542 yazarak 7000‘e kısa SMS göndermeniz gerekir. Bilgilendirme mesajı gelecektir ve dakikalarınız hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone Harca Kazan ile Bedava Dakika 2023

Vodafone müşterilerine sunmuş olduğu bedava dakikaları sağladığı mesaj sağlayıcısı veya sunmuş olduğu Harca Kazan sistemi ile katılımda bulunarak alabilirsiniz.

 • Vodafone’dan bedava dakika yapabilmek için telefonunuzun SMS kısmına Bananevar yazarak 4455‘e göndermeniz gerekiyor.
 • Telefonunuza bilgilendirme mesajı gelecektir ve gelen mesaj da kazanmış olduğunuz dakikalar ve ayrıntılı bilgiler yer almaktadır.

Vodafone Bedava Dakika Hilesi (Özel Günler) 2023

Vodafone özel günlerde bedava dakika kampanyaları yapmaktadır. Kampanya başlamadan saat 00:01 den sonra sms ile katılım sağlayabilirsiniz ve gün sonu saat 23:59 de biter. 2023 Vodafone bedava dakika hilesi şu şekildedir;

Özel GünlerNasıl Yapılır?
29 Ekim BayramıCUMHURİYET yaz 4545’e gönder.
19 Mayıs BayramıGENCLİK yaz 4545’e gönder.
23 Nisan BayramıCOCUK yaz 4545’e gönder.
30 Ağustos BayramıZAFER yaz 4545’e gönder.
Kurban BayramıKURBAN yaz 4545’e gönder.
Şeker BayramıSEKER yaz 4545’e gönder.
15 Temmuz DESTAN yaz 4545’e gönder.
1 MayısİSCİ yaz 4545’e gönder.
Doğum GününüzBENIMGUNUM yaz 4545’e gönder.
Evde KalKORONA yaz 4545’e gönder.
Yılbaşı GünüYILBASI yaz 4545’e gönder.

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Kazanılır?

Vodafone’un bireysel hat aboneleri ya da faturasız hatta sahip olan abonelerinin faydalanabileceği bedava dakikaları Vodafone’un belirli numaralarına mesaj göndererek ücretsiz ve bedava dakika kazanabilmektesiniz. Vodafone yapmış olduğunuz her yüklemeye karşılık olarak ücretsiz bedava dakika fırsatları da sunmaktadır.

Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar Nedir?

Android kullanıcılarının Google Play üzerinden “Vodafone Yanımda” yazarak telefonlarına indirebilecekleri Vodafone’a ait olan bu uygulamaya giriş yaparak Vodafone’un kendi içerisindeki mağazalardan bedava dakikalar kazanabilirler. Her hafta cuma günü yenilenen ve içerisinde bedava dakika, internet yada SMS veren Vodafone çarkını kullanarakta bedava dakikaları elde edebilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Faturalı 2023

Vodafone 2023 yılında müşterileri için yapılan bedava dakika kampanyaları genellikle faturasız abonelere özeldir. Faturalı müşteriler geçerli olan yöntemleri kullanabilir;

 • Vodafone bedava 1000 dakika
 • Vodafone bedava 542 dakika ve supriz kampanya
 • Vodafone Yükle kazan kampanyası 
 • Vodafone FreeZone bedava dakika kampanyaları

Vodafone Bedava Dakika Faturasız 2023

Vodafone faturasız hatlara özel olarak birden çok bedava dakika kampanyası sunmaktadır. Bunların birçoğu sms ile yapılır. 2023 yılı Vodafone faturasız hatlar için bedava dakika kampanyaları şu şekildedir;

Bedava DakikaNasıl Yapılır?
500 Dk – 1000 Dk arasıBANAOZELDK yaz 4455’e gönder.
50 DK – 1000 Dk arasıFATURASIZBEDAVADK yaz 4455’e gönder.
Vodafone Arası SınırsızVODAFONEVET yaz 4545’e gönder.
50 Dk – 250 Dk arasıFREEDAKİKA yaz 7000’e gönder.

Vodafone Hediye Dakika Gönderme

Vodafone 2023 yılında hediye olarak vermiş olduğu dakikaları sadece kontör yükleyen abonelerin kullanımına sunmaktadır. Kazanılmış olan hediye dakikaları bir başkasına ya da farklı bir operatöre gönderebilmek mümkün değildir. Kazanmış olduğunuz dakika haklarını bilgilendirme mesajında verilmiş olan süre içerisinde sadece kendiniz kullanabilmektedir.

Vodafone Cep Nakit Kart ile Bedava Dakika Kazanma 

Vodafone Cep Nakit Kart, finansal işlemlerinizi bankaya ihtiyaç duymadan halledin diye Vodafone tarafından size sunulan bir hizmettir. Ayrıca, Cep Nakit Kart bir ön ödemeli karttır ve bu yüzden herhangi bir aylık veya yıllık kullanım ücreti ödemezsiniz. Faydaları bununla sınırlı olmayan Cep Nakit Kart, size 2 farklı yol ile bedava dakikalar kazandırıyor. 

 • Cep Nakit Kart satın aldığınızda Vodafone’lularla geçerli 250 dakika konuşma hakkı kazanırsınız. 
 • Cep Nakit Kart ile para gönderimlerinizde ise, gönderdiğiniz para kadar bedava dakika kazanırsınız.
 • Örneğin; 50 TL para transferi gerçekleştirdiyseniz, 50 dakika konuşma hakkı kazanırsınız.

Vodafone Hediye Çarkı ile Güncel Bedava Dakika

Vodafone yanımda uygulaması üzerinden giriş yaparak ulaşabileceğiniz Hediye Çarkı, Vodafone müşterilerine bedava dakikalar kazandırıyor. Her hafta Hediye Çarkı’nı çevirerek yüzlerce dakika kazanabilirsiniz. Eğer telefonunuzda Vodafone yanımda uygulaması yüklü değilse, telefon modelinize göre Google Play ve IOS App Store’den Vodafone yanımda uygulamasını indirerek hediye dakikaların sahibi olabilirsiniz.  

Vodafone Hediye Dakika Paketleri Nedir?

Vodafone’a yeni gelen müşterilerine hoşgeldin kampanyaları arasında mesaj aracılığıyla ya da uygulamaları aracılığı ile vermiş olduğu hediye dakika paketlerini kullanabilirsiniz;

 • Vodafone Freezone hediye konuşma paketi
 • Vodafone 100 dakika hediye konuşma paketi
 • Vodafone harca kazan hediye dakika paketi

Vodafone Ücretsiz Dakika Sorgulama Nasıl Yapılır?

Vodafone kalan kullanım için ÖZET yazdıktan sonra 7000‘e göndermeniz gerekmektedir. Sorgulamayı dakika için yapmak istediğinizde yine sms kısmına büyük harfler ile “DK” yazdıktan sonra 7000‘e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

2 Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu