Vodafone TL İsteme ve TL Transferi Nasıl Yapılır?

Vodafone ile cebinizdeki TL’ler hiç tükenmesin. Vodafone’un sağlamış olduğu çeşitli avantajlardan biri de telefonunda TL’lerin bittiğinde bir başkasından alabilme özelliğidir. Bu sayede sevdiklerinin göndereceği Vodafone cep liraları ile beraber konuşmaya ve hayat içinde aktif kalmaya devam edebilirsin. Vodafone TL isteme veya TL transferi yapmak isteyenler için detaylar;

Vodafone TL Transferi Nasıl Yapılır?

Vodafone aracılığı ile bireysel faturasız hat kullanıcılar, istedikleri farklı bireysel faturasız Vodafone hattına tl transferinde bulunabilirler. Vodafone’lular arası gerçekleştirilebilen “Vodafone transfer işlemleri” için Vodafone’un operatörü olan 7000‘i arayarak yapacak olduğunuz cep tl transfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone TL başka bir hatta transfer etme işlemini; Vodafone Online Self Servis uygulaması üzerinden de yapabilirsin. Vodafone 7000 numaralı hattını ücretsiz olarak arayıp çıkan adımları takip ederek cep lira transferini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Sms ile TL İsteme ve TL Transferi Nasıl Yapılır?

Vodafone sms ile tl isteme ve transfer işlemi yoktur. Online self servis uygulaması üzerinden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kullandığımız tarifelerde ki paketlerin kullanıldığını ve ne kadar kaldığını kontrolunu Vodafone yanımda ile yapabilirsiniz.

Vodofone Yanımda Uygulaması Üzerinden TL Transfer İşlemleri

Vodafone faturasız hat sahibi olan herkese yakınlarına tl göndermesi için güzel bir fırsat veriyor. TL transferini gerçekleştirmek için yine Vodafone yanımda uygulamasını kullanıyorsunuz. Uygulamanın anasayfada ki ‘TL veya kolay paket yükle’ sekmesinin içerisinde bulunan ‘tl transferi’ sayfasına girerek kime ne kadar tl göndermek istiyorsanız o kişin numarasını yazıp kredi kartınızla ödeme yaparak transferi yapabilirsiniz.

Vodafone online self şifre alım işlemleri için telefonun mesaj kısmına S yazarak 7000‘e sms gönderilmelidir. Online Self Servis sistemine giriş yaparken öncelikle; Telefon numaranızı ardından telefon numaranıza gelecek olan sms ile oluşturulmuş şifrenizi Vodafone yanımda uygulamasına giriyorsunuz. Bir sonraki ekranda size ait olan alan açılacaktır. Bu alan üzerinden tl transferi işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone TL Transferi için Şartlar Nedir?

 • Vodafone bireysel faturasız hat kullanıcıları tl transfer işleminde bulunabilirler.
 • Cep Kazan tarifesi ile tl transferi işlemlerinizi yapabilirsiniz.
 • Yeni bir hat aboneliğine sahip olabilirsin. Aboneliğinin üzerinden 3 ay geçmesi gerekmektedir.
 • 3 ay sonunda siz de farklı bir hatta tl transferinde bulunabilirsiniz.
 • TL transfer işlemi yaparken farklı bir hatta gönderdikleri tl bedelinin dışında 2 TL gönderme ücreti vardır.

Vodafone TL Transfer Limiti Nedir?

 • Ay içerisinde yalnızca 100 TL işlem limiti vardır.
 • Başka bir hatta tek seferde 20 TL gönderebilirsiniz.
 • Ay içerisinde toplamda 100 TL’ye kadar gönderimde bulunabilirsiniz.
 • Vodafone kullanıcısından kazanmış olduğu hediye, dakika ya da TL’ler, hiçbir şekilde farklı birine gönderilemez.
 • Yapılan tl transferi 180 gün içerisinde harcanması gerekir.

Vodafone TL (Kalan Bakiye) Sorgulama

Vodafone’da tl sorgulamak için birden fazla seçenek vardır. İlk olarak 7000’e mesaj göndererek hesabınızda olan bakiyenizi ve kalan kullanımlarınızı öğrenebilirsiniz. Bunun için OZET yazarak 7000’e mesaj göndermeniz gerekmektedir. Kalan kullanımlarınızı toplu bir şekilde değil ayrı ayrı sorgulamak isterseniz; 

 • Bakiye sorgulamak için TL SORGU yazıp 7000’e gönder.
 • Kalan mesaj hakkını sorgulamak için SMS SORGU yazıp 7000’e gönderin.
 • Kalan dakika hakkını sorgulamak için DK SORGU yaz 7000’e gönder.
 • İnternet hakkını sorgulamak için ise İNTERNET SORGU yazıp 7000’e göndermeniz yeterlidir. 

2. seçenek de Vodafone yanımda mobil uygulamasını indirip hesabınıza giriş yaptığınızda tüm kullanımlarınızı görebilirsiniz. Vodafone 0542 542 00 00 müşteri hizmetlerini aradığınızda da bakiye ve kalan kullanım bilgileriniz size ayrıntılı bir şekilde verilecektir. 

Vodafone TL Paketleri 

Vodafone faturasız hat kullanıcıları için çok avantajlı ve hesaplı TL paket seçenekleri mevcuttur. İsterseniz aylık isterseniz haftalık ya da günlük paketler satın alıp rahatlıkla kullanabilirsiniz. Vodafone gençlere özel sunduğu saçma güzel 14, 10 ve 4 paketlerinde sadece internet değişiklik gösteriyor.

 • Saçma güzel 14 paketinde 14 gb internet, sınırsız WhatsApp ve her yöne kullanabileceğiniz 750 dk mevcuttur. Fiyatı ise 43 tldir.
 • Saçma güzel 10 paketi 10 gb internet, sınırsız WhatsApp, her yöne 750 dakika ve fiyatı 35 tldir.
 • Saçma güzel 4 paketi 4 gb internet, sınırsız WhatsApp ve her yöne 750 dakika olan zengin içeriği ile 22 TL

Vodafone Yenilenen Standart Heryöne Tarifeler;

İnternetEk İnternetDakikaSMSFiyat
6 GB1 GB750 DK25035 TL
4 GB1 GB750 DK25030 TL
2 GB1 GB750 DK25025 TL
500 MB1500 DK25022 TL

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası 

Vodafone yanımda uygulamasını indirip hesabınıza yükleme yaptığınızda bana ne var sayfasında size özel kampanyalar olacaktır. Yüklediğiniz tl miktarına göre bedava internet veya çeşitli fırsatlar verilir. İsteyenler Vodafone bedava internet kategorimizden ayrıntılara bakabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu