Vodafone Pay Kart Ücretleri ve Limitleri Nedir?

Vodafone Pay Kart, herhangi bir yaş sınırı olmayan, içerisine kolayca para yükleyebileceğiniz ve bütün bankalardan bağımsız; harcamalarınızı ve para transferlerinizi 7/24 güvenli, hızlı ve tasarruflu bir şekilde yapabileceğiniz bir mobil ödeme aracıdır.

 • Vodafone Pay Kart ile cep TL yükleme işlemleri gerçekleştirebilir.
 • Online alışveriş ve mağazalardan güvenli bir şekilde alışveriş yapabilir.
 • Tüm ATM’lerden istediğiniz yerde ve istediğiniz zamanda para çekebilirsiniz.

Vodafone Pay Uygulaması İndirme

Online veya normal alışverişlerde harcama detaylarını daha kolay takip etmek isteyenler Apple store veya Google play üzerinden aşağıdan Vodafone pay uygulamasını android veya ios cihazlarına indirebilir;

Apple Store İndirGoogle Play İndir

Vodafone Pay Sanal Kart Nedir?

Vodafone Pay Sanal Kart, yanınızda banka veya kredi kartlarınızı taşımanıza gerek bırakmadan, Vodafone Pay Kart’ın bütün özelliklerini içerisinde barındıran sanal kartınızdır. Vodafone Pay Uygulaması üzerinden kendinize ait bir sanal kart’ı kolaylıklı yaratabilir; ayrıcalıklı özelliklerinden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Vodafone Pay Fiziksel Kart Nedir?

Vodafone Pay Fiziksel Kart, banka ve kredi kartlarınız gibi yanınızda taşıyabileceğiniz ön ödeme özellikli fiziksel kartınızdır. Tıpkı, Vodafone Pay Sanal Kartınızda olduğu gibi online alışverişlerinizde kullanabilir; ATM’lerden para çekebilir ve ayrıcalıklı özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Vodafone Pay Fiziksel Kartınızı, Vodafone Cep Merkezlerinden bir kereye mahsus 5 TL karşılığında elde edebilirsiniz.

Vodafone Pay’e Nasıl Kayıt Olunur?

Vodafone Pay Uygulamasını indirdikten sonra, ana ekranda yer alan “Kayıt Ol” seçeneğine tıklanır; ilgili yere “Cep Telefonu Numarası” yazılır; ilgili sözleşme ve bilgilendirme metinlerini okunup onaylandıktan sonra, “Devam” kısmına basılarak devam edilir. Cep Onay Kodunuzu girdikten sonra karşınıza çıkan, “TC Kimlik Numarası”, “Ad – Soyad” ve “Doğum Tarihi” kısımları doldurup şifre belirleyerek işlemi tamamlayabilirsiniz.

Vodafone Pay Alışveriş Limiti Nedir?

Vodafone Pay ile sınırsız sayıda ve istediğiniz tutarda alışveriş yapamazsınız. Aylık toplam para yükleme limitiniz 750 TL ve ATM’lerden para çekme limitiniz aylık 300 TL’dir. 1 ay içerisinde sahip olduğunuz limitlerinizi, istediğiniz tutarda ve sayıda kullanabilirsiniz.

Vodafone Pay Ücretleri Nelerdir?

Yeni nesil mobil cüzdan olan Vodafone pay fiziksel veya sanal kart için aylık kullanım ve para yükleme ücretleri aşağıdaki gibidir;

Tavsiye Edilen Fiziksel Kart Satış Fiyatı5 TL (Bir kereye mahsus)
Aylık Kullanım Ücreti2 TL (Sadece kullanıldığında geçerli)
Para Yükleme Ücreti (Tüm ATM’lerden)2 TL + Yüklenen tutarın %1’i
Para Yükleme Ücreti (Kart Numarasına EFT)1 TL + Yüklenen tutarın %1’i

Vodafone Pay Uygulaması ile Para Yükleme Ücreti

12 yaş üzerinde olan herkesin kullanabileceği Vodafone pay kart, uygulama üzerinden ufak kesintiler ile para yükleme işlemlerinizi yapabilirsiniz;

 • 0-10 TL için: 1 TL
 • 10-50 TL için: 1.5 TL
 • 50-100 TL için: 2 TL
 • 100+ yüklemeler için: 3 TL + Yüklenen miktarın %1.8’i

Vodafone Pay ATM’den Para Çekme Ücreti

Visa ile anlaşmalı olan Vodafone pay kart uygulamanıza tanıttıktan sonra atm üzerinden para yatırma, para çekme ve transfer komisyon ücretleri;

 • Yurt içinde bir ATM’den: 1 TL + Çekilen miktarın %1.15’i
 • Yurt dışında bir ATM’den: 5 TL
 • Para Transfer Ücreti: 2 TL
 • Karttan Karta Para Transfer Ücreti: 2 TL
 • ATM’lerden Bakiye Sorgulama: 0.50 TL

Vodafone Pay ile Para Çekme İşlemi Nasıl Yapılır?

Vodafone Pay Fiziksel Kartınızla, tıpkı banka veya kredi kartlarınızla yapabileceğiniz gibi yurtiçinde ve yurtdışında bulunan tüm ATM’lerden gecikme olmadan anında para çekme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone Pay Fiziksel Kartınızı ATM’lere takın şifrenizi girin ve limitleriniz çerçevesinde paranızı çekin.

Vodafone Pay İptal Etme İşlemi Nasıl Yapılır?

0850 215 13 03 müşteri hizmetlerinden Vodafone pay kartınınızı kapatabilirsiniz. Vodafone Pay kullanarak yaptığınız alışveriş harcamalarınızla alakalı olumsuz bir durumdan dolayı işlemlerinizi iptal etmek isterseniz, alışveriş yaptığınız ilgili firmayla görüşmeli ve sorunlarınız için yardım talep etmelisiniz. Vodafone Pay ile yapılan para transferleri için ise, işlem iptali yapılamaz.

Vodafone Pay Kampanyaları

Hoşgeldin fırsatı 31.12.2023 tarihine kadar, Vodafone Pay Sanal veya Fiziksel Kartınızla yapacağınız para transfer işlemleri ve bakiye yükleme işlemleri için işlem ücreti ödemezsiniz. Ek olarak, aylık kullanım ücreti de yoktur. Bedava internet ve ücretsiz fiziksel kart Vodafone pay kampanyalar arasındadır. Diğer Vodafone pay ile indirimli alışveriş ve kampanyalar şu şekildedir;

Vodafone Pay, Bedava İnternet Kazan

31.12.2023 tarihine kadar, Vodafone Pay Sanal veya Fiziksel Kartınızla yapacağınız 50 TL ve üzeri bakiye yüklemenize, dilediğiniz her platformda kullanabileceğiniz 1 hafta geçerli, Vodafone 1 GB internet bedava! İster Youtube’de en sevdiğiniz Youtuber’ın videolarını izleyin; isterseniz Instagram’a selfie’nizi yükleyin, seçim sizin.

Fiziksel Vodafone Pay Kart Lansmana Özel Ücretsiz!

13.12.2023 tarihine kadar, Vodafone Pay Fiziksel Kartınızı ücretsiz olarak size en yakın Vodafone Mağazasından isteyebilirsiniz. Vodafone Pay Fiziksel Kartınızı, tüm ATM’lerde ve mağaza içi alışverişlerinizde kullanabilir; 7/24 para transfer işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Pay Fırsatlar Dünyası Kampanyaları

LezzetliBuket kampanyası 31.12.2023 tarihine kadar geçerlidir ve 75 TL üzerindeki alışverişlerinizde 25 TL indirim kazanırsınız ve çiçek ürünlerinde de indirim mevcuttur. Ayrıca Vodafone fırsatlar dünyasında Sosyopix’ten 15 TL İndirim ile 3 Adet Yapışkan Kare Çerçeve alanlara 15 TL indirim, ücretsiz kargo ve 5 GB hediye internet fırsatı! 31.10.2023 tarihine kadar geçerlidir. Seyahatten alışverişe, hizmetten eğlenceye kadar Vodafone Pay’in fırsatlar dünyasındaki diğer kampanyalar;

 • Apple Music 3 Aylık ücretsiz: Deneme üyeliğinizi başlatın! 31.12.2023 tarihine kadar geçerlidir ve üyeliğinizi dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
 • 30 gün Storytel’i ücretsiz: Deneme imkânı! 31.12.2023 tarihine kadar geçerlidir.
 • Trendyol Vodafone Pay: 100 TL üzeri ödemelerinizde 40 TL indirim kampanyası
 • GoldMasterHome.com: Yapacağınız Alışverişlerde Haftalık 5 GB Hediye 24 saat içerisinde yüklenir ve 31.12.2023 tarihine kadar geçerlidir
 • Tavla Stars’ta: Anında 50 TL değerinde 140.000 Çip Kazanın! Ayrıca, uygulama içinde yaptığınız alışverişlerinizde 2 kat çip kazanın.
 • Tosla’dan İade Kazan: Amazon, BluTV, Netflix ve TV+ ödemeleriniz Tosla’dan. Kampanya 31.12.2023 tarihine kadar geçerlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu