Vodafone Yanımda Uygulaması Çarkı: İndirme, Giriş ve Şifre

Vodafone müşterilerine avantajlı paketlerini ve kampanyalarını tanıtmak için Vodafone yanımda uygulamasını kullanıyor. Kullandığınız Vodafone hattınıza ait bilgilerin de yer aldığı bu Vodafone yanımda uygulaması için oluşan sorunların çözümü mevcut. Giriş, şifre ve indirme işlemlerinizi Vodafone Çağrı Merkezi’ni aramadan hızlıca yapın. Cep telefonunuza uygun mağazadan yükleyebileceğiniz Vodafone yanımda uygulamasına, tanımlı hattınızı kullanarak şifre aldıktan sonra giriş yapabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması Nedir?

Vodafone Yanımda Uygulaması, Vodafone hattınız için gerekli olan veya yapmak istediğiniz işler için kullanabileceğiniz rehber niteliğinde bir mobil uygulamadır. Vodafone’un yayınlamış olduğu kampanyaları ve tarifenize özel fırsatları Vodafone uygulaması üzerinden görüntüleyebilir, görüntülediğiniz fırsatlarla ilgili işlemler yapabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması İndirme

Vodafone Yanımda uygulaması, mobil telefonlara entegre olacak şekilde tasarlanmıştır. Yanımda uygulamasını cep telefonunuzun kullandığı işletim sistemine göre, Google Play Store veya IOS App Store’dan dilediğiniz zaman indirebilirsiniz.

Üstelik indirme işlemi sırasında veya sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez; tamamen ücretsizdir. Vodafone Yanımda uygulaması bir mobil destekli uygulama olduğu için, cep telefonunuzun kullandığı işletim sistemine göre 3 farklı şekilde yüklenebilir.

 1. Eğer cep telefonunuz Android işletim sistemini destekliyor ise, Google Play Store’a Gmailiniz üzerinden giriş yaptıktan sonra arama kısmına “Vodafone Yanımda” yazarak uygulamaya gidebilir, sağ üst kısımda görünen “Yükle” butonuna tıklayarak yükleme işlemi yapabilirsiniz.
 2. Eğer cep telefonunuz IOS işletim sistemini destekliyor ise, IOS App Store’a İcloud hesabınızla giriş yaptıktan sonra arama kısmına “Vodafone Yanımda” yazarak uygulamaya gidebilir, uygulamanın yanında çıkan “İndir” butonuna basarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
 3. İsteyenler aşağıdan direk indirme işlemini iphone veya android telefonlarına Vodafone yanımda uygulamasını indirebilir;
Google Play İndirApple Store İndir

Vodafone Yanımda Uygulaması Şifre Alma

Vodafone Yanımda uygulamasını kullanmak istiyor ancak şifreniz olmadığı için giriş yapamıyorsanız, 1 adet kısa mesaj ile bu sorunu çözebilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapmak için istenen şifreyi; “S” yazıp “7000”’e sms atarak alabilirsiniz. Gelen bilgilendirme mesajının içerisinde yer alan şifre ile Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması Ne İşe Yarar?

Vodafone Yanımda uygulaması ile tarife değişikliğinden bakiye sorgulama işlemlerinize, kalan kullanımlarınızdan güncel fatura tutarınıza kadar Vodafone hattınızla ilgili pin ve puk şifre gibi her bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca müşteri temsilcisine ulaşmanız gerektiği durumda arama işlemini Vodafone yanımda uygulaması üzerinden gerçekleştirirseniz, güvenlik kontrolünde zaman kaybetmeden işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Vodafone yanımda bulanan servis işlemleri şunlardır;

Bakiye İşlemleriAvantaj Cepte
Tarife ve PaketlerEk Paketler
Kullanım DetaylarıCihaz İşlemleri
Davet Et KazanFatura Menüsü
Bana Ne VarFırsatlar Dünyası
Hat – Sim Kart MenüsüEvde İnternet
Mobil ÖdemeDijital Koruma
TL Transfer, YüklemeHediye Çarkı

Vodafone yanımda uygulaması, Vodafone şirketi var olduğu sürece kullanılabilecek bir uygulamadır. Yanımda uygulaması, herhangi bir süre içerisinde kullanıma açılmış ve belirli sürenin sonunda kapatılacak bir kampanya türü uygulama değildir. Vodafone müşterilerinin veya Vodafone’a geçmek isteyenlerin şirket ve fırsatları hakkında bilgi edinebileceği yer olan Yanımda uygulaması, süresiz bir şekilde faaliyet göstermektedir.

Vodafone Yanımda Uygulaması Ücretli Mi?

Vodafone Yanımda uygulaması, Vodafone’a ait hattınız olsun ya da olmasın ilgili bölümlerden giriş yapabileceğiniz tamamen ücretsiz bir mobil uygulamadır. Vodafone hizmet bilgilerinin paylaşıldığı Vodafone Yanımda uygulamasını indirirken de herhangi bir ücret talep edilmez. Ayrıca, kullanım ücreti ve abonelik zorunluluğu da istemeyen yanımda uygulamayı rahatlıkla kullanabilir, size sağladığı avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda’ya Nasıl Üye Olunur?

Vodafone Yanımda uygulaması, hem mevcut Vodafone müşterileri hem de Vodafone kampanya, fırsatlar dünyası ve bana ne var gibi ayrıcalıklarını takip etmek isteyen herkes tarafından kullanılabilir. Mevcut müşteri ve potansiyel müşteri durumundan dolayı Vodafone Yanımda uygulamasına üye olmak için 2 farklı yol izlenmektedir.

 1. Mevcut Vodafone müşterisi iseniz, cep telefonunuza daha önceden indirdiğiniz Vodafone Yanımda uygulamasına tıklayarak uygulama içerisine giriş yapın. Sol üst kısımda görünen “Vodafoneluyum” yazına tıklayın ve ardından “Yeni Hesap İle” kısmına girin. Vodafone’a tanımlı cep telefonu numaranızı ve şifrenizi girerek “Giriş Yap” butonuna tıklayın. 
 2. Eğer mevcut Vodafone müşteri değilseniz, cep telefonunuza uygun olan mağazadan Vodafone Yanımda uygulamasını indirdikten sonra uygulamaya tıklayarak açın. Sağ üst tarafta görünen “Vodafonelu Değilim” yazısına tıklayın ve sonra “Yeni Hesap İle” bölümüne girin. Karşınıza çıkan ekrana cep telefonu numaranızı yazarak, “Kodu Gönder” butonuna tıklayın. Kısa mesaj olarak gelecek kodu, yeni ekranda yazıp “Giriş Yap” butonu ile devam edin. Giriş yap butonunu kullanarak yaptığınız bu işlemler sonucunda, otomatik olarak Anasayfa’ya yönlendirileceksiniz.

Vodafone Yanımda: Hediye Çarkı

Hediye Çarkı, sadece Vodafone müşterilerinin yararlanabildiği ve birçok hediye kazanabileceği bir kampanya uygulamasıdır. Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden erişilebilen hediye çarkı ile bol bol bedava internet, dakika ve SMS’in sahibi olabilirsiniz. Haftada 1 defaya geçerli olarak, Hediye Çarkı’ndan kazanacağınız sürpriz hediyeler hattınıza otomatik olarak tanımlanır. Ayrıca Vodafone yanımda uygulaması yeme içme kampanyaları konumuza giderek indirim fırsatlarını görebilirsiniz.

Vodafone Yanımda ile Bedava İnternet

Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde yer alan birçok seçenek ile hediye internet kazanabilirsiniz. Turkcell salla kazan uygulamasına benzer; Vodafone bana ner var uygulaması ile hediye çarkı kampanyası ve tarifenize özel olarak sunulan kampanyalar var. Bedava internet kazanılan kampanyalarını, Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonra karşınıza gelen ekranın sağ altında yer alan “Avantajlar” bölümünden Vodafone bedava internet kazanın.

Vodafone Yanımda Uygulaması APK Nedir?

APK, Android Package Kit kelimelerinin kısaltılmış halidir ve uygulamaların cep telefonunuza yüklenmesini sağlayan dosya tipidir. Vodafone Yanımda uygulamasını dışarıdan ek bir APK ile yüklemenize gerek yoktur. Cep telefonunuza uygun olan mağaza yardımıyla direkt ve güvenli olarak yükleyebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Sınırsız Çark Çevirme Hilesi

Vodafone Yanımda uygulaması ile birlikte kullanabileceğiniz Hediye Çarkı, Vodafone’un kullanıcılarına sunduğu standartlarda haftalık 1 adet kullanım ile sınırlıdır. Ancak haftalık 1 defadan fazla çark çevirme işlemi yapmak isterseniz, bazı yardımcı programların hilesini kullanabilirsiniz.

Bu yardımcı programlar, sizin sınırsız çark çevirmenize yardımcı olsalar bile kişisel verilerinizin güvenliği açısından oldukça riskli programlardır ve kullanmanızı asla tavsiye etmeyiz. Vodafone oyuncular için PUBG, RP ve Steam gibi kampanyaları merak edenler buradaki yazımıza gidebilir.

Vodafone Yanımda S.S.S

Vodafone Yanımda uygulamasının sıkça sorulan soruların çözümleri hakkında detaylı bilgiler mevcuttur. Yanımda uygulamasının kullanımı oldukça kolay ve hızlıdır ancak bazen sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Yaşayacağınız muhtemel sorunların cevapları aşağıdadır;

Yanımda Uygulamasına Giriş Yapamıyorum

Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapamıyor olmanızın birden fazla nedeni olabilir. Aşağıdaki adımları sırasıyla takip edip düzelterek, giriş sorununuzu çözebilirsiniz.

 1. Cep telefonunuzun internet ile bağlantısı kopmuş olabilir. Cihazınızın Wi-Fi veya Mobil Bağlantısı’nın açık olduğundan emin olun.
 2. Vodafone Yanımda uygulamasına giriş için kullandığınız bilgiler hatalı olabilir. Giriş esnasında kullandığınız, cep telefonu numaranızı ve şifrenizi kontrol edin.
 3. Vodafone Yanımda uygulaması güncelleme işlemine tabi tutulmuş olabilir. Bir süre sonra tekrar giriş yapmayı deneyin.

Yanımda Uygulaması Şifre Alamıyorum

Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparken kullanacağınız şifre hatalı veya eksik olabilir. Şifrenizin doğru yazıldığından emin olarak tekrar deneyebilirsiniz. Vodafone yanımda şifre alma işlemi yapamayanlar ve sorun yaşayanlar;

 • Telefonunuzun mesajlar bölümüne girip, “S” yazarak “7000”’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Bilgilendirme mesajı içerisinde yer alan şifre bilgisi ile girişlerinizi sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Hesabım Numarasını Değiştirebilir Miyim?

Vodafone Yanımda uygulaması, birden fazla kullanıcı girişine izin veriyor. Uygulama üzerinde kayıtlı olan numara haricinde bir numaradan giriş yapmak için:

 • Anasayfa ekranının sol alt kısmında yer alan “Hesabım” sekmesine tıklayabilir, karşınıza çıkan ekranın sol üstünden “Hesap Değiştir”’e ilerleyebilirsiniz.
 • Ardından giriş yapmak istediğiniz cep telefonu numarasını ve giriş şifresini tuşlayarak işleminize devam edebilirsiniz.

Vodafone Tarifemi Değiştirebilir Miyim?

Vodafone Yanımda uygulamasından mevcut tarife değişikliği yapmak mümkündür. Ayrıca, mevcut tarifenizden daha yüksek tarifeler seçebileceğiniz gibi daha düşük tarifeler de seçebilirsiniz. Tarife değişikliği yapmak için:

 • Vodafone Yanımda uygulamasına tarifesini değiştirmek istediğiniz cep telefonu numarasıyla giriş yapın.
 • Ardından Anasayfanın orta alt bölümünde yer alan “Tarife” seçeneğine tıklayın.
 • Karşınıza çıkan ekrandan “Tarifem ve Paketlerim” sekmesine ilerleyerek işleminizi tamamlayın.

Vodafone Yanımda ile Tarife İptali Olmuyor

Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden yapmaya çalıştığınız tarife değişikliği ve iptali işlemlerini gerçekleşmiyorsa, mevcut tarifenizle alakalı bir kısıt söz konusu olabilir. Mevcut tarifeniz taahhütlü bir tarife ise, tarife iptal işlemi yaptığınızda cayma bedeli ödemeniz gerekeceği için bu işlem gerçekleşmiyor olabilir. Konu hakkında detaylı bilgi almak için, Vodafone 542 Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz. Ayrıca sms ile Vodafone paket iptali yazımızda inceleyebilirsiniz.

Vodafone Yanımda ile Son Faturamı Görebilir Miyim?

Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak sadece son dönem faturanızı değil, geçmiş 6 dönemlik faturalarınızı görüntüleyebilirsiniz. Faturalarınızı görüntülemek için:

 • Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden Anasayfaya geldiğinizde gördüğünüz, “Faturalarım” sekmesine tıklayabilirsiniz.
 • Son dönem faturanız karşınıza çıkan fatura bilgilerinde yazmaktadır ancak geçmiş dönem faturalarını görmek isterseniz, tarih aralığını görüntülemek istediğiniz tarih aralığına getirmelisiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması Kalan Kullanım Göstermiyor?

Vodafone Yanımda uygulaması ile kalan kullanımlarınızı görüntülerken, bilgilerin yenilenmesi için bir süre beklemeniz gerekebilir. Beklemeniz gereken bu süre 1-2 dakika aralığındadır ve bu süre sonunda kalan kullanımlarınızı görüntüleyebilirsiniz. 

Bekleme işleminin ardından hala görüntüleme alamıyorsanız, Vodafone Yanımda uygulaması hesabınızın güvenliği için çıkış yapmış olabilir. Cep telefonu numaranız ve şifrenizle tekrar giriş yaparak bu sorunu çözebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması için SMS Gelmiyor?

Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapabilmek için talepte bulunduğunuz şifrenizin cep telefonunuza gelmemesinin 2 nedeni olabilir. 

 1. Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden şifre talebinde bulunduğunuz cep telefonu numarasını eksik ya da yanlış yazmış olabilirsiniz. Tekrar şifre talep işlemi oluşturarak sorunu çözebilirsiniz.
 2. Hat kullanımlarının yoğun olduğu yer veya dönemlerde zaman zaman gecikmeler yaşanabilir. Buna bağlı olarak, şifrenizi SMS ile alamıyor olabilirsiniz. Bir süre bekledikten sonra yeni bir şifre talebi oluşturmanız sorunu çözecektir.

Vodafone Yanımda Uygulaması Açılmıyor Ne Yapmam Lazım?

Vodafone Yanımda uygulamasını kullanabilmeniz için internet bağlantısına ihtiyacınız vardır. Cep telefonunuzun wifi bağlantısının ya da Mobil Bağlantınızın aktif olduğundan emin olun. Eğer sorun devam ediyor ise, Vodafone Yanımda uygulamasına bağlı bir problem var demektir. İlgili yetkililerin müdahalesi sonucu Vodafone Yanımda uygulaması kısa süre içerisinde tekrar açılacaktır. Bir süre sonra tekrar giriş yapmayı deneyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu