Vodafone Süper 2 GB Hediye İnternet Kampanyası

Her dönem birbirinden avantajlı kampanyalar düzenleyen Vodafone aboneleri özel olarak süper 2 GB hediye internet fırsatı sunmaktadır. Abonelerinin internette doya doya vakit geçirmeleri için verilen hediye internet haklarının içeriği ve kullanım süresi kampanyaya göre farklılık gösterecektir.

Bu kampanyadan kazanılan bedava internet hakkı için tek yapılması gereken Vodafone Süper uyumlu tarifeye geçiş yapmaktır. Böylece aboneler internet hakkı kazanabilecektir.

Vodafone Süper 2 GB Hediye İnternet Kampanyası Nedir?

Adını süper uyumlu tarifeden alan Vodafone Süper 2 GB bedava internet kampanyası faturasız hat kullanıcılarına özel olarak yapılmıştır. Kampanyaya katılım sonucunda hediye internet hakkı otomatik olarak hatta yüklenecektir.

Bunun için gerekli olan tarife geçiş işlemleri Vodafone müşteri hizmetleri, Yanımda uygulaması ya da en yakın Vodafone mağazası üzerinden yapılabilir. Uygulamadan işlem yapacak olanlar indirme işlemi için herhangi bir ücret ödemeyecektir.

Vodafone Süper 2 GB Hediye İnternet Detayları

Vodafone süper 2 GB hediye internet kampanyası için öncelikle Süper Uyumlu tarifeye geçmek gerekir.

  • Bireysel faturalı hat kullanıcılarına özel olarak düzenlenen bu tarife 12 ay taahhütlü olacak şekilde yapılır.
  • Paket içerisinde her yöne 750 dakika konuşma, her yöne 500 SMS hakkı ve 7 GB internet hakkı vardır.
  • Bedava internet hakkının 2 GB’lık kısmı ilk 12 ay için geçerlidir.

Vodafone Süper 2 GB Hediye İnternet Ücreti Nedir?

Vodafone tarafından düzenlenen kampanyalar hem içerik hem de fiyat yönünden son derece avantajlıdır. Genellikle kampanyalara katılım ya da Vodafone bedava internet hakkı almak için herhangi bir ücret ödenmez ve bu uygulama süper 2 GB bedava internet kampanyası için de geçerlidir. Bu kampanyada sadece süper uyumlu tarife kullanımlarında aylık 36 TL paket ücreti ödenir ve bu tutar her ay otomatik olarak yenilenir.

Vodafone Süper 2 GB Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone abonelerine özel olarak sunulan süper 2 GB hediye internet kampanyasına katılmak için ilk olarak play store ya da app store üzerinden Yanımda uygulaması indirilir ve uygulamaya giriş yapılır.

  • Tarife ve paketlerin bölümüne girilir, tarife seçeneklerinden süper tarife seçilir.
  • Tarifeye tıklandıktan ve onay verildikten sona geçiş işlemi tamamlanacaktır.
  • Tarife değişikliği ve hediye internet hakkı ile ilgili kullanıcı bilgilendirilecektir.  

Vodafone Süper 2 GB Hediye İnternet Kimler Katılabilir?

Vodafone süper uyumlu tarifeye geçiş ile verilen hediye 2 GB internet hakkından faturalı hat kullanıcıları yararlanabilir. Ancak bu hakkı kazanabilmek için son 1 ay içerisinde yeni hat satın alma ya da Vodafone hat taşıma işlemi yapmış olmak gerekir.

Vodafone Süper 2 GB Taahhütlü Müdür?

Vodafone faturalı hat kullanıcıları için düzenlenen 2 GB hediye internet kampanyası hem taahhütlü hem de taahhütsüz olacak şekilde kullanılabilir.

  • Süper uyumlu tarife kapsamında alınan haklar her ay kendiliğinden yenilenmektedir.
  • Hediye internet hakkı tarifeye ek 12 ay boyunca verilmektedir.
  • Bu sürenin sonunda paketin mevcut içeriği ile kullanıma devam edilebilir.

Vodafone Süper Uyumlu Tarife Ücretleri Nelerdir?

Vodafone hediye internet kazanma fırsatı sunan süper uyumlu tarife ücretleri taahhüt durumuna göre değişir. Buna göre tarifesini taahhütlü kullanım için yapan aboneler aylık 36 TL ücret ödeyecektir.

Eğer tarife için taahhüt yapılmazsa bu durumda ödenecek ücret 56 TL olacaktır. Vodafone kampanya ve tarife detaylarında istediği zaman değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Vodafone Süper 2 GB Özellikleri Nedir?

Vodafone süper uyumlu tarifeye geçişle 2 GB hediye internet kazanma hakkı aylık 2 GB olacak şekilde verilir ve 1 yıl boyunca devam eder. 1 ay içerisinde kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmeyecektir. Ayrıca bu hediye internet hakkının başka bir aboneye devredilmesi söz konusu değildir.  

Vodafone Süper 2 GB Hediye İnternet Hakkı Sorgulama

Vodafone kalan internet hakkı sorgulaması için birkaç yöntem vardır. Kısa mesajla sorgulama yapmak için ÖZET yazılıp 7000’e mesaj atılır ve kalan kullanım hakları mesajla otomatik olarak gönderilir. Buna alternatif olarak Vodafone Yanımda üzerinden de sorgulama yapılabilir.

Vodafone Süper 2 GB Hediye İnternet Nasıl İptal Edilir?

Vodafone süper 2 GB hediye internet kampanyası iptali için operatörün internet sitesi, Yanımda uygulaması, müşteri hizmetleri ya da en yakın Vodafone mağazası kullanılabilir. Kısa mesajla iptal yapmak için IPTAL SUPER2GB yazılıp 7000’e kısa mesaj gönderilir.

Eğer iptal talebi yapılmazsa hediye 2 GB internet hakkı 12 aylık sürenin sonunda otomatik olarak sona erecektir. Bu süre içerisinde paket süresi ve kullanım hakları ile ilgili detaylı bilgiye Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden ulaşılabilir.

Bir Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu