Trend

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları 2023

Vodafone bedava internet kampanyaları 2023 yılında devam ediyor. Evde kal kampanyası olarak ücretsiz Vodafone internet paketleri ve hediyeler mevcuttur. Birçok telefon operatöründe olduğu gibi, Vodafone dünya çapında bir marka olarak kullanıcılarına bedava internet hediye eder. Vodafone bedava internet 2023 yılınında şu şekildedir;

 • Not: Uzun zamandır Vodafone yanımda uygulamasına giriş yapmıyorsanız yeni çıkan kampanyaları kaçırmışsınızdır.
 • Vodafone yeni kampanya sloganı; Dijitale özel başvurularda ilk 3 ay toplam 6GB internet hediye!

Vodafone Yanımda Bedava İnternet 2023

Vodafone bedava internet yanımda uygulamasındaki hediye çarkında birden fazla bedava internet paketi olsa da, birçok sürpriz ve kampanyadan da yararlanın. Vodafone Yanımda uygulaması haftalık kampanyalara katılabilir ve Vodafone 1 GB ve 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Uygulama her pazartesi kampanyaları yenilemektedir. Vodafone Yanımda ile bedava internet kazanma yöntemleri;

 • Arkadaşını davet et 3 ay 9 GB
 • Arkadaşını davet et 3 ay 15 GB
 • Sevdiklerini Vodafoneli yap 3 ay 30 GB
 • Sevdikleriniz için ilk ay 20 GB
 • Faturam güvende ile 1 GB
 • Hayata devam (Ak sigorta) haftalık 5 GB
 • Hızla Kazan haftalık 1 GB
 • Çark Yenilendi haftalık 20 GB

Vodafone Bana Ne Var Bedava İnternet

Vodafone yanımda uygulaması üzerinden Bana Ne Var’da bolca bedava internet var. 500 MB – 20 GB arasında internet kazanın ek olarak dakika, SMS ve sinema veya mağaza indirimleri kazanma şansınızda sizi bekliyor. Tek yapmanız gereken Vodafone yanımda uygulamasına tanımlı hattınız üzerinden giriş yaparak Bana Ne Var kısmına tıklamak. Karşınıza çıkacak çarkı çevirerek bolca internet hediyeleri kazanın. İsteyenler “BANANEVAR” yazarak “5065”’ kısa mesaj gönderebilir.

Vodafone Bedava 8 GB İnternet 2023

Vodafone bedava 8 gb internet; Vodafone deneme amacıyla açılan 2023 yılında paketler kullanıma açıyor ve bunlardan biri de, SUPER2GB paketi. Bu paket deneme paketi olarak aktif hale geliyor ve 1 Ay’ın sonunda iptal edilmesi kesinlikle gerekiyor. İptal etmemeniz durumda, bu tarifeye devam edeceğiniz anlaşılır ve yeni paket niteliğinde hattınıza otomatik olarak tanımlanır. Paketle birlikte verilen Vodafone bedava 8 GB internet, siz paketi denerken rahat rahat kullanın diye veriliyor. Daha önce bu paketi almamış olmanız şartıyla; 

 • Telefonunuzun mesajlar bölümüne girip, “SUPER2GB” yazarak “3636”’a göndermeniz yeterli olacaktır. 
 • Paketin bitimine son 1 gün kala paket iptalini gerçekleştirmeyi unutmayın.
 • İptal etme işlemini gerçekleştirmek için; “IPTAL SUPER2GB” yazarak “3636“a göndermeniz yeterlidir.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi 3 GB Kazanma

Vodafone bedava internet için kullanıcılarına özel, Seviyorum İnternet Testi ile internet kullanım haklarınıza ek hak ekleyebilirsiniz. Herkes 1 kere katılabilir ve bilgisine güvenenler anket üzerinden teste başlayabilir. Hediye internetinizi almak için şu adımları takip edin;

 • Vodafone sitesinde yer alan seviyorum testi kısmına gelerek, giriş yapın ve ardından “Teste Başla” butonuna basarak teste başlayın.
 • Test başladıktan sonra karşınıza çıkan sorulara cevaplar vererek “Devam” butonuna basarak ilerleyin.
 • Test sırasında karşınıza çıkacak sorulara hangi cevabı vereceğinizi seçerek 3 GB internet kazanırsınız ve 1 TB bedava internet fırsatını yakalayabilirsiniz.

Vodafone Arkadaşını Davet Et Kazan

Vodafone yanımda uygulaması ile arkadaşlarını davet ederek aylık 3 GB ve toplam da 9 GB olmak üzere bedava internet kazanabilirsin. Yapmanız gereken şey:

 • Vodafone yanımda uygulamanızın size özel linkini arkadaşlarınızla paylaşmanız ve arkadaşlarınızın gönderdiğiniz davetiye linkiyle Vodafone yanımda uygulamasını indirmeleri. Bu sayede hem siz hem de arkadaşlarınız bedava internetin tadına varabilirsiniz.

Vodafone İnternet Avcıları Oyunu ile Bedava İnternet

Her BIT internet demektir ve Vodafone FreeZone kullanıcılarının günlük bedava internet paketini kazanmak için yapması gereken tek şey, internet avcıları uygulamasını telefonlara indirmektir. Tanımlı hattınızla giriş yapın oyunu oynayın ve bedava Vodafone internet paketi kazanın. Kampanyadan daha fazla yararlanmak için Avcılar Oyunu’nu sık sık ziyaret etmeyi unutmayın. Ne kadar çok BIT, o kadar çok GB.

SaatBedava İnternetBit
1 saat1 GB300
6 saat1 GB600

Vodafone Freezone Kampanyası 4GB Ücretsiz İnternet

Vodafonelu 26 yaşın altındaki kişilere ait hatlar, Vodafone FreeZone Club Kampanyası kapsamında 1 gün geçerli 4GB İnternet uygulamasından yararlanabilirler.

 • Vodafone 4GB Ücretsiz internet paketi alabilmek için önce Vodafone FreZone World’e katılmalısınız.
 • 26 yaşın altındaysanız Vodafone FreeZone ile 1 gün geçerli 4 GB internete sahip olabilirsiniz.
 • Bu kampanya şu anda 31 Mart 2023’ye kadar geçerlidir.

Vodafone TL Yükleme ile İnternet Kazanma

Vodafone yükle-harca-kazan ile ücretsiz internet kazanmanın yollarından biri de ön ödemeli hat sahiplerine özeldir. İnternet kampanyası kapsamında, 26 yaşın altındaki Vodafone kullanıcıları 30 TL ve üzeri ödeme yaptıktan sonra aylık 2GB internet kazanabilirler. BANANEVAR yazıp 4455’e sms gönderin 1 GB bedava internet hattınıza tanımlanıcaktır.

Vodafone Yıllık 1.5 GB Hediye İnternet

Vodafone Akıl Küpü tarifelerinin kullanıcıları, yılda 3 kez 500 MB ücretsiz internet hakkına sahiptir. Bu hakkı kullanmak için, 500 MB yazmanız ve 3636‘ya göndermeniz gerekir, ancak kampanyanın faturalı hatlara özel olduğunu hatırlamak önemlidir.

Vodafone 4.5G Ücretsiz İnternet Kampanyası 2023

Vodafone ana ekranında 3G şebekesi yazanlar hemen ayarlardan 4.5G seçip aktif edenler 1 GB ve 5 GB bedava internet kazanır. İsteyenler en yakın Vodafone İletişim Merkezi’ne giderek yepyeni 4.5G uyumlu SIM kartına sahip olabilir; 4.5G uyumlu SIM kartınızın getirdiği avantajlardan faydalanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik değişim ücretsiz! Vodafone İletişim Merkezi’nden bu işlemi gerçekleştirdikten sonra 5 GB bedava internetinizi istemeyi unutmayın.

Ayrıca, yeni hat sahibi iseniz ve hattınızı 4.5G uyumlu SIM kart ile gerçekleştirdiyseniz, bedava 1 GB internet sizi bekliyor. Tek yapmanız gereken:

 • Telefonunuzun mesajlar bölümüne girip, “4.5G” yazarak “4545”e göndermek. Hattınıza gelen bilgilendirme mesajından sonra 1 GB internetin keyfini sürebilirsiniz.

Vodafone e-Fatura ile 1GB İnternet Ücretsiz

Vodafone doğayı seven ama israfı sevmeyen kullanıcılarına özel 1 GB hediye internet dağıtıyor. Eğer doğayı seviyorsanız ve faturalı hat kullanıyorsanız e-fatura veya SMS faturasına geçiş yapmanız gerekir. Bu 2 faturalandırma sistemine geçen aboneler 1 GB Vodafone internet hediyesi kazanırlar. Kazanılan hediyeler 2023 yılı içinde 15 gün boyunca kullanabilirler. Kampanyadan yararlanmak için e-fatura ve e-posta adresinizi yazıp 7000’e kısa mesaj gönderin.

Vodafone BJK Kara Kartala Özel 3 GB Bedava İnternet

Vodafone kara kartal taraftarları takımlarına destek olurken aynı zamanda bedava 3 GB internet kazanıyor. Kara kartal fanatiklerine özel kampanyası sadece Kara Kartal üyesi olan kullanıcılar yararlanabilir. Siz de hem Kara Kartal Üyesi olup hem de Vodafone bedava internetinizi almak için; paket seçiminize göre “BJK1” veya “BJK3” veya “BJK5” yazarak “1903”’e kısa mesaj atmalısınız. Telefonunuza gelecek bilgilendirme mesajından sonra 90 gün boyunca geçerli ve her ay 1 GB olacak şekilde toplam 3 GB internetiniz hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Vodafone EBA 6 GB Kampanyası

Vodafone öğrenci veya velisi olan kullanıcılar EBA’da geçerli 6 GB interneti bedava alabilirsiniz. MEB’in öğrencilere yönelik çıkardığı eba.gov.tr adresinde ya da EBA mobil uygulaması için geçerli olacak şekilde internet otomatik hattınıza tanımlanır.

Vodafone Faturasız Hatlara 2 GB İnternet Kampanyası

2 GB bedava internet kazanmak istiyorsanız faturasız Vodafone kullanıcıları için özeldir. İnternet kazandıran bu kampanyaya katılmak için ABONE SUPER 2GB yazdıktan sonra 3636’ya kısa mesaj göndererek 2GB interneti hattınıza tanımlatabilirsiniz.

Akıl Küpü Tarifesi 500 MB Bedava İnternet

Hangi tarifeyi kullanıyor olursanız olun, Vodafone akıl küpü tarifesine geçmeniz durumunda abonelere yılda 3 sefer sunulan 500 MB internet kampanyası için yapmanız gereken işlem 500 YEDEK MB yazdıktan sonra 3636’ya kısa mesaj göndermelisiniz.

Vodafone Hoş Geldin Bedava İnternet 

Son 30 gün içerisinde, Vodafone Mağazaları’ndan veya vodafone.com.tr üzerinden faturasızdan faturalıya geçiş yapan veya numara taşıma işlemi yapan veya yeni hat alan herkese, sahip oldukları tarifelerine göre 1 aylık 10 GB veya 1 aylık 20 GB internet Vodafone’den hediye! Herhangi bir kayıt veya abonelik işlemi yapmanıza gerek kalmadan hediyenizi almak için; Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaparak, ek paketler bölümünden hediye internetinizi alabilirsiniz. 

Vodafone Yeni Hat Alana 15 GB Hediye İnternet

Vodafone faturasız hat kullanım için sim kart alan abonelerine özel olarak sunulan 3 aylık ayda 5 GB olarak toplamda 15 GB hediye internet kazandırıyor. HEDIYE 5 GB yazıp 7000’e kısa mesaj göndermelisiniz.

Vodafone Mobil Ödeme İle Hediye İnternet Kazanma

Vodafone Mobil Ödeme Servisi ile yapacağınız ödemeler size hediye internet kazandırıyor. Mobil Ödeme Servisini kullanarak Google Play Store veya IOS App Store üzerinden yaptığınız ödemelerden 7 gün boyunca geçerli 4 GB hediye internet kazanmak için: “KATIL” yazarak “2020”’ye kısa mesaj atmanız yeterlidir. Bu sayede hattınız mobil ödemelere açılacak ve siz de Vodafone hediye internet kazanırsınız.

Vodafone Faturalı 60 GB Hediye İnternet

Vodafone, Genç Redli’leri sevindirecek kampanyasını duyurdu. “Gençlerimiz interneti doya doya kullansınlar” anlayışıyla düzenlenen 60 GB internet kampanyası, 26 yaşını geçmeyen ve Vodafone Redli Genç tarifesini kullanan herkese ücretsiz! Vodafone yanımda uygulaması üzerinden giriş yaptıktan sonra Vodafone Redli Genç tarifesini bulup, bu tarifeye geçerek; 12 ay geçerli ve her ay 5 GB olmak üzere toplamda 60 GB bedava internetin sahibi olabilirsiniz. 

23 Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu