Vodafone Bedava İnternet Güncel Kampanyaları

Vodafone, faturasız yeni bir hat alan müşterilerine Vodafone’a Hoş Geldin kampanyası dâhilinde 15 GB bedava internet veriyor. İlk 3 ay boyunca her ay 5 GB internet paylaşımı olacak şekilde kullanıma açık olan hediye 15 GB internetin ilk 5 GB’ı, yeni almış olduğunuz faturasız hattınız açılır açılmaz otomatik olarak tanımlanır.

Diğer Vodafone bedava internet güncel kampanyaları özellikle son yıllarda devreden paketler sayesinde internet kullanımında daha büyük avantajlar mevcut. Birçok kullanıcı özellikle sosyal medya üzerinde daha fazla vakit geçirmek istediğinde Vodafone bedava internet paketleri yardıma yetişiyor.

Farklı uygulamaların kullanılması veya farklı noktalara SMS gönderilmesi gibi yöntemler sayesinde Vodafone hediye internet paketi kazanmak için tüm yöntemler şu şekildedir;

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları Nasıl Uygulanır?

Eğer tarifenize ek olarak daha fazla internet kullanmak istiyorsanız, 2023 Vodafone bedava internet kampanyaları kapsamında ister faturalı ister faturasız hat sahibi olarak farklı kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Bu kampanyalarda örnek olarak faturalı hat kullanan kişiler, Vodafone Yanımda uygulamasını seçmeleri sayesinde her hafta belirli bir internet paketi kazanma şansına sahiptir. Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden bedava internet kazanmak istiyorsanız;

 • Yanımda ile giriş gerçekleştirip, numara tanımlaması yaptığınızda talep edilen şifreyi de girebilmek için “S” yazdıktan sonra 7000’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 • Sms ile gelen şifreyi ilgili alana girildiğinde, artık Vodafone Yanımda uygulamasına ilk kullanıcı girişini yaptığınız için 1 GB hediye internet kazanabilir ve 30 gün boyunca kullanabilirsiniz. 

Faturasız Hatlar için Vodafone Bedava İnternet Kazanma

Vodafone operatör firması tarafından faturasız hat kullanıcıları için de avantajlı bir şekilde elde edilebilecek internet kazanma yolları sunulmuştur.

 • Faturasız hat kullanıcıları Vodafone bedava internet faturasız fırsatlarından yararlanmak için TL yüklemesi gerçekleştirmeyi seçebilir.
 • TL yüklemesi gerçekleştirme açısından da özellikle 26 yaş altında olan yani FreeZone kullanıcısı olan kişiler, 30 TL ya da üzerinde yükleme yaptıklarında aylık 2 GB hediye internet kazanabilir. 

Vodafone 4.5G Abonesi Olanlara 5 GB Hediye İnternet 2023

Vodafone Supernet 4.5G kampanyaları kapsamında, kullandığı SIM kartını 4.5G SIM kart ile ücretsiz bir şekilde değiştiren Vodafone müşterileri 30 gün boyunca geçerli olan ve her yöne kullanabilecekleri 5 GB internetin sahibi oluyor. Hediye 5 GB internetinizi almak için:

 • Vodafone SIM kartınızı 4.5G uyumlu SIM kart ile değiştirdikten sonra, telefonunuzun mesajlar bölümüne girip, “4.5G” yazarak “4545”’e kısa mesaj atmalısınız.
 • Hediye 5 GB internetiniz 24 saat içerisinde Vodafone hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

FreeZone Kullanıcıları için Vodafone Bedava İnternet 2023

Freezone kulübü kampanyası kapsamında hoşgeldin hediyesi olarak her kullanıcı 1 gün boyunca geçerli olan 4 GB hediye internet kazanabilir. Tanımlanan internet SMS ile bilgilendirme yapıldıktan sonra kullanılır hale gelecektir. 

Vodafone TV ile Bedava İnternet 2023

Vodafone tarafından sunulan en avantajlı uygulamalardan biri olan Vodafone TV özellikle istediğiniz dizileri, belgeselleri, haber programlarını veya spor programlarını takip etmek, Türk kanallarını takip etmek için kullanılabilen pratik bir uygulamadır.

 • Uygulama sayesinde TV izlemek için internet kullanımı gerektiğinden dolayı Vodafone operatör firması uygulamayı kullanan kişilere belirli fırsatlar ile internet hediyesi sunmaktadır. 
 • Vodafone TV uygulamasını App Store veya Play Store üzerinden indirerek, TV uygulamasına giriş yaptığınızda, tam 1 ay boyunca bedava kullanım elde edilebilir.
 • Vodafone üyeleri Vodafone TV uygulamasını kullanmaya başladıktan sonra 1 ay boyunca geçerli şekilde 5 GB internet kazanmaktadır.

Uygulama indirilerek kurulumu gerçekleştirdikten sonraki saat bu 1 aylık süreç başlarken, paket 1 ay sonrasında sona erdiğinde ise Vodafone TV uygulamasını kullanmaya devam etmeniz için aylık düzenli ödeme yapmanız gerekecektir. 

Vodafone Bana Ne Var Çark Çevirme İnternet Hediyesi

Çok uzun yıllardan beri devam eden bir kampanya olması ile birlikte Vodafone tarafından çark çevirme sayesinde kullanıcılara sürpriz internet hediyeleri sunulmaktadır.

Haftada bir kez gerçekleştirdiğiniz Vodafone bana ne var çark çevirme internet hediyesi kapsamında 20 GB internet kazanma şansınız yer almaktadır. 

Vodafone 2 GB Bedava İnternet Kazanma Paketi

Vodafone faturasız hat sahipleri yapacakları her 35 TL ve üzeri bakiye yüklemelerine 2 GB internet kazanıyor. Tüm sosyal medya hesaplarında ve internette gezinirken kullanabileceğiniz 2 GB hediye interneti almak için:

Vodafone hattınıza 35 TL ve üzeri bakiye yüklemesi yaptıktan sonra, telefonunuzun mesajlar bölümüne girip, “ABONE SUPER 2 GB” yazarak “3636”’ya kısa mesaj atmanız yeterlidir. 

Vodafone İnternet Avcıları Bedava İnternet 2023

Vodafone internet avcıları kullanıcıları için 10 GB ile 100 GB arasında hediye internet gibi fırsatlar sağlamaktadır. Bu sistem sadece 26 yaşın altında bulunan Vodafone aboneleri tarafından telefonun GPS özelliğinin açılması ile birlikte kullanılabilir.

 • İnternet avcıları uygulamasını indirmeniz ve telefona kurmanız gerekecektir.
 • Vodafone telefon numaranız ve şifre ile sisteme giriş yaparak, telefonun GPS özelliğini açtığınızda etrafınızda bulunan bitlerin toplanması ile puan elde edilir ve sonrasında bu puanlar internet hediyesine dönüştürülür. 

Vodafone e-fatura ile Bedava İnternet Kampanyası

Çevrenin korunması ve daha bilinçli bir dünyanın elde edilmesi açısından bankacılık işlemleri veya fatura işlemlerinde basılı fatura yerine elektronik fatura tercih edilmektedir.

Vodafone firması tarafından da kullanıcılarda özendirme sağlamak kapsamında e-fatura sistemine geçiş için internet hediyesi gibi fırsatlar sağlanmaktadır. 

 • Vodafone faturalı tarife kullanan kişiler e-faturaya geçişi gerçekleştirmek istediklerinde “EFATURA” yazıp ardından bir boşluk bırakarak e-posta adreslerini yazıp 7000‘e SMS gönderdiklerinde 1 GB İnternet Hediyesini 15 gün kullanırlar.
 • Ücretsiz bir şekilde katılım gerçekleştirilen ve ücretsiz bir şekilde SMS gönderilen bu kampanyada sadece birkaç dakika sonrasına size bir onay maili gönderilir ve elektronik fatura geçişi sağlanır.
 • Genellikle aynı gün içerisinde 15 gün süreyle geçerli olacak 1 GB internet hediyesi kazanılır. 

Vodafone 500 MB Tanışma Paketi İnternet 2023

Vodafone ile yeni tanışma gerçekleştiren yani hattını Vodafone operatör üzerine taşımış olan veya yeni Vodafone hattı almış olan kişiler için Vodafone 500 MB tanışma paketi internet hediyesi sunulmaktadır.

 • 1 ay geçerli şekilde kullanabileceğiniz bu internet paketini kazanmak için telefonunuzun mesaj bölümüne “NET 500MB” yazıp 3636 numarasına SMS göndermeniz yeterlidir.
 • Kampanya tamamen ücretsiz bir şekilde kullanılabilmektedir. 
 • Ayrıca benzer şekilde Vodafone Yedek ile ücretsiz 500 MB internet kazanma fırsatı kapsamında da Vodafone Akıl Küpü tarifesinde bulunan kişiler yılda 3 defa aynı sistem ile internet kazanabilir.
 • Birçok Vodafone kullanıcısı bu sistemi bilmese dahi kampanyadan ücretsiz şekilde yararlanmak için “500 YEDEK MB” yazarak 3636’ya SMS göndermek yeterlidir. Fakat bu kampanya sadece faturalı hat sahipleri için geçerlidir. 

Buradan diğer Vodafone İnternet Kampanyalarına göz atabilirsiniz.

Bir Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu