Trend

Vodafone Bedava İnternet Hilesi Nisan 2023

Bugüne kadar Vodafone tarafından 2023 yılı dahilinde farklı bedava internet kampanyaları her geçen gün de artış göstermektedir. Sahip olduğunuz faturalı veya faturasız Vodafone tarifenize bağlı olarak siz de bu kampanyalardan herhangi birine katılarak, Vodafone bedava internet kazanma hilesi şansı elde edebilirsiniz. 

Vodafone Bana Ne Var Çark Hilesi

Vodafone Bana Ne Var çarkı hediyeleri hattınıza tanımlandıktan sonra 1 hafta süre ile geçerlidir. 1 haftalık süre sona erdiğinde tekrar çark çevirerek hediye kazanabilirsiniz. Çarktan kazanabileceğiniz Vodafone hileli hediye internet ise şöyledir:

 • Haftalık 500 MB İnternet
 • Haftalık 1 GB İnternet
 • Haftalık 2 GB İnternet
 • Haftalık 4 GB İnternet
 • Haftalık 5 GB İnternet
 • Haftalık 1000 Dakika Konuşma
 • Diğer Sürpriz Hediyeler

Sürpriz hediyeler Vodafone tarafından o haftaya özel ya da hat bazında belirlenebilir. Ayrıca hile gibi hediyeler için özel günler ve doğum günleri gibi dönemlerde de ekstra hediye kazanabilirsiniz.

Vodafone Çark Hilesi Taktikleri Nedir?

Vodafone bedava internet hilesi; Bana Ne Var çarkından hile ile daha çok hediye kazanmak isteyenler; hafta içi sabah 12:00 saat öncesinde Vodafone yanımda uygulamasından çarkı çevirenler daha çok internet kazandıklarını söylemektedir. 2. Yöntem olarak çark dönmeye başladıktan sonra kazanmak istediğiniz ödülün üstüne geldiğinde internet bağlantısını keserek deneyebilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi Faturasız 2023

Vodafone, faturasız tarifeye uygun farklı bedava internet hile gibi kampanyaları mevcuttur; 

 • Vodafone Yanımda uygulamasının kullanılması 
 • Vodafone Yanımda arkadaş daveti 
 • e-fatura uygulaması 
 • 4.5G aboneleri için 1 ay geçerli 2 GB internet paketi
 • Vodafone 8 GB bedava internet paketi
 • Vodafone yükle harca Kazan kampanyası
 • Vodafone 500 MB bedava internet kampanyası

Yanımda Uygulaması Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak yararlanabileceğiniz bedava internet kazandıran bir uygulamadır. Hediye çarkı ile haftada 1 defaya mahsus olmak üzere hediye internet, sms ve dakika kazanabilirsiniz. Vodafone çarkı felek oyunu haftalık olarak sunulan kampanyadan 5 GB internet paketi ve online mağazalarda kullanılabilecek indirim kodları kazanma şansı da yer almaktadır. 

Vodafone Hoş Geldin Hediyesi İlk Ay 20 GB Bedava İnternet

Vodafone Red veya Vodafone Uyumlu tarifelerden birine geçiş yapan veya yeni hat satın alan Vodafone müşterilerinin yararlanacağı bu kampanya ile ilk 30 gün boyunca geçerli 20 GB hediye internet elde edebilirsiniz. 18 yaşından büyükseniz kampanyadan yararlanmak için: Size en yakın Vodafone Mağazası’nı ziyaret edebilir, seçili tarifelerden birine geçerek hediye internetinizi alabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Arkadaş Davet Kampanyası

Vodafone Yanımda uygulamasını arkadaş daveti sayesinde 2 GB internet kazanabilir. Yanımda uygulaması üzerinden davet gönderdiğiniz arkadaşınız telefonuna uygulamayı indirip kurduktan sonra giriş yaptığında, 2 GB 1 haftalık internet paketiniz hattınıza tanımlanır. 

Vodafone e-Fatura Bedava İnternet

Görsel olarak Vodafone kullanıcıları elektronik fatura alma avantajından yararlandıklarında, hem doğa kirliliğini engelleyerek ağaçları kurtarıyor hem de internet paketi kazanabiliyor.

Bu kampanyadan yararlanmak için sadece “EFATURA” yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak mail adresinizi yazmanız ve 7000 numarasına SMS yollamanız yeterlidir. Ayrıca mail yerine mesaj ile fatura almak isteyenler “SMSFATURA” yazarak 7000 numarasına mesaj gönderebilir. 

Vodafone 4.5G ile 1 Ay Geçerli 2 GB İnternet

Vodafone kullanıcıları daha öncesinde 4.5G kampanyasına katılmadılar ise 4.5G aboneliğine başladıklarında 1 ay boyunca kullanabilecekleri 2 GB bedava internet kazanıyor. 4.5G aboneliği başlatmak için Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden numara değiştirmeden işlem yapmak mümkündür. 

Vodafone Bedava İnternet 8 GB Kampanyası

Vodafone için en önemli kampanyalardan biri olarak 8 GB internet kazandıran bu kampanyaya katılım Super2GB yazdıktan sonra 3636’e SMS göndermek yeterli olmaktadır.

Hattınıza tanımlanan 8 GB internet 1 ay süreyle kullanılabilir. Paketin süresine 1 gün kala iptal işlemi gerçekleştirerek, herhangi bir ek ücret ödemeden paket ücreti hattınıza yansır.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi

Müşterilerine hediye internet vermek için her yolu deneyen Vodafone, şimdi de bilgi yarışması ile herkese hediye internet dağıtıyor. 3 GB’a kadar hediye internet kazanma şansınızın olduğu Seviyorum İnterneti Testi ile bedava internet kazanmak için: Vodafone Resmi Web Sitesi üzerinden Seviyorum İnterneti Testi’ne numaranızı ve şifrenizi kullanarak giriş yapın. Ardından karşınızı çıkan soruları cevaplayın ve hediye internetinizi alın. Eğer şifrenizi bilmiyorsanız, “S” yazıp “7000”’e kısa mesaj gönderin. Yeni şifreniz kısa mesaj olarak size gönderilecektir.

Vodafone Yükle Harca Kazan Kampanyası

Vodafone abonesi faturasız hattına 50 TL yükleme yaptıktan sonra harcama gerçekleştirirse, bunun hemen sonrasında BANANEVAR yazarak 4455‘e SMS gönderebilir. Ücretsiz SMS sonrasında hediye internet paketleri kazanma şansı yer almaktadır.

Vodafone 500 MB Bedava İnternet Kampanyası

Son ve küçük internet kampanyalarından biri olarak Vodafone kullanıcıların NET 500MB yazdıktan sonra 3636’e SMS göndererek ücretsiz bir şekilde 500 megabayt internet kazanır. Özellikle ay sonu gibi dönemlerde çok düşük miktarda internet ihtiyacı bulunan kullanıcılar bir defaya mahsus bu işlemden yararlanabilir. 

Vodafone 2 GB Bedava İnternet Hilesi

Vodafone bedava 2 GB internet kazanmak isteyenlere hile gibi taktiksel bilgi; paketlerinde bulunan internetin bitmesinin ardından Vodafone müşteri hizmetleri 542 0 542 numarasını arayarak 2 GB internet paketini talep etmeleri veya Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak paketi talep etmeleri gerekmektedir. 

Vodafone kişilere herhangi bir zaman kaybı yaşatmamak için bedava internet paketin tanımlanması süresini kısa tutmaktadır. Bu yüzden kişiler bu ve benzeri şekillerde olan hediye internet paketlerine rahatlıkla kullanabilir.

18 Kişi Katıldı

  1. Çark çok hızlı döndüğü için istediğim internetin bulunduğu yere gelince internet bağlantısını kesme işlemini yapamadım.

 1. bence en iyi işe yarayan ve güvenilir site bu tebrikler çok iyi ve hakkıyla yapıyorsunuz işinizi

 2. Valla türkcelden vodafoneye geçtim türkcelde net olmazdı yine salla kazan yapabilirdik. İnternet olsa zaten çarka girmeyiz bu ne saçma vodafoneden yine turkcelle geçicem bu gidişle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu