Vodafone Arkadaşını Davet Et 15 GB Kazan Kampanyası

Vodafone Yanımda uygulamasının kapsamında yer alan Arkadaşını Davet Et kategorisiyle önceden 9 GB şimdi ise 15 GB bedava internet kampanyası Vodafone tarafından hatlara tanımlanmaktadır. Kullanıcılarına en baştan beri birbirinden kaliteli ve özgün kampanyalar düzenleyen Vodafone, yine ilginç bir kampanyaya imza attı.

15 GB Hediye internet kazan kampanyası ile adeta kampanyada Nirvana’ya ulaştı. Gençler arasında oldukça rağbet gören bu kampanya ile birçok genç arkadaşını Vodafone’lu yapmayı başarmıştır.

Vodafone Davet Et Kampanyası Nedir?

Vodafone hazırlamış olduğu arkadaşını davet et kampanyası ile 18 yaşını doldurmuş her bireyi uygulama üzerinden Vodafone’a davet ederek hattını taşıması üzerine 3 ay boyunca geçerli olacak 15 GB hediye internet davet eden kişinin hattına birkaç gün içerisinde tanımlamaktadır.

Bununla beraber düzenli olarak yapılan iPhone 11 Pro telefonuna da sahip olma hakkı tanımaktadır. 15 GB interneti kazanmak için ise faturalı hat başvurusu yapılması gereklidir. Kampanya dahilinde faturasız hatlar kabul edilmemektedir. 

Vodafone Yanımda uygulaması yer almıyor ise uygulamanın Apple Store, Play Store veya Huawei Mağazaları üzerinden indirilmesi gerekmektedir. Uygulama indirilmesi sonucunda da Arkadaşları Davet Et kategorisinden kişiler listesinde yer alan Vodafone kullanıcılarının davet edilmesi işlemi yapılmalıdır. Sisteme kayıt edilen davetlere onay veren kullanıcılar ise davet üzere sisteme giriş yapmaları halinde daveti yapan kullanıcının 15 GB internet kazanması için koşulları oluşturmuş olacaktır.

Vodafone Arkadaşını Davet Nasıl Yapılır?

Vodafone Arkadaşını Davet kampanyasından ister faturalı olsun isterse de faturasız olsun bütün Vodafone müşterileri yararlanabilir. 15 GB bedava internet alabilmek için Vodafone yanımda uygulamasına girdikten sonra şu adımları izlemelisiniz:

  • Giriş yapabilmek için cep telefon numaranız ve şifrenizi kullanacaksınız.
  • Sonrasında, arkadaşını DAVET ET butonuna dokunarak uygulamaya devam edin.
  • Sonrasında çıkacak olan ekranda, davet edeceğiniz arkadaşınızın numarasını girin.
  • Numarasını girdiğiniz arkadaşa aynı zamanda bir de mesaj atmanız gerekmektedir.
  • Arkadaşınıza gönderilen link üzerinden giriş yapılarak 3 ay geçerli 15 GB internet kazanmış olacaksınız.

Vodafone Dijital Başvuru Yapanlara %15 İndirim

Vodafone yeni hat sahibi olmak isteyen veya numarasını Vodafone’a taşımak isteyenler için, 3 fatura dönemi boyunca %15 indirim hediye ediyor. Vodafone’lu olduktan sonra 10 tarifeden birine geçerek hediye indiriminizi almak için:

  • Vodafone Mağazası’nı ziyaret ederek hat başvurusunda bulunabilir.
  • Hattınızı belirlenen tarifelerden birine geçirebilir ve hediyenizi alabilirsiniz.
  • Faturanıza kazandığınız hediyenin uygulandığını Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden görebilirsiniz.

Kara Kartallara Özel Vodafone 3 GB Bedava İnternet

Taraftarlara özel şekilde düzenlenen Vodafone kampanyalarının ardı arkası kesilmeden devam ediyor. Beşiktaş taraftarlarını da mutlu edecek kampanya Vodafone tarafından sunuldu. Kartallara özel şekilde düzenlenen bu kampanya ile birlikte 3 GB bedava internet hediye hakkı tanınacak.

Vodafone Numarasını taşıyan ve ya yeni hat abonesine sahip olan tüm Beşiktaşlı olan Vodafone abonelerine 3 GB bedava internet hediye edilmektedir. Kara kartal üyesi olmak isteyen Vodafone aboneleri öncelikle cep telefonlarının mesaj kısmından BJK1, BJK3 ve ya BJK5 yazmasından sonra mesajını 1903’e göndermesi gerekmektedir.

Vodafone Gençlere Özel Bedava İnternet Devam Ediyor

Vodafone FreeZone gençlerin daha uygun paketler ile eğitimine devam etmesi ve sosyal medya alanlarından uzak kalmamaları için onlara özel kampanyalar hazırlanmaktadır. Bu kampanyalar ile de birçok genç daha düşük ücretteki paketler ile internetin doyasıya tadını çıkarabilmektedir.

Belli günlerde ise FreeZone gençlere özel Vodafone bedava internet 2023 yılında harika paketleri mevcuttur. Bu hediye internet paketlerinden biri ise abonelerin 30 TL üzeri yüklemeleri durumunda ya da 29 TL üzeri olan herhangi bir paketin hatta tanımlanması durumunda 2 GB hediye internet kazanılmaktadır. Kazanılan bu hediye internet ise sadece FreeZoneli gençlere özel olarak tanımlanmaktadır. Hediye olarak verilmiş olan 2 GB internet kampanyasının ise 2 gün geçerlilik süresi bulunmaktadır. 

FreeZone Genç Kulüp Kampanyası

Vodafone aboneleri tarafından en çok sevilen FreeZone, sürekli iyi avantajlar ile kullanıcılarını buluşturmaktadır. 26 yaşın altında olanlar için hazırlanan bu kampanya üzerinden milyonlarca bedava internet paketi kazanma şansı sunulmaktadır. Tamamen FreeZone aboneleri için hazırlanan bir kampanya olmasından dolayı diğer abonelerin yararlanabilmesi pek mümkün değildir. Kampanya dahilinde 1 gün geçerli 4 GB internet hediyesi verilmektedir.

Kampanyadan fayda sağlayacak olan abone kullandığı hattın 1. dereceden akrabası üzerine alınmış olması ve aktif şekilde kullanması gerekmektedir. Hat üzerinden gerçekleşecek olan kaydın üzerinden 15 gün bir sürenin geçmesinden sonra abone hattına 1 günlük 4 GB internet alma hakkına sahip olur.

Sonuç Olarak; Vodafone arkadaşını davet et kazan ve Vodafone yeni abone olan arkadaşlar için yapılmış olan bedava internet kampanyaları hakkında detaylara yer verilmiştir. Daha fazlası için Vodafone bedava internet kategorimizden çok sayıda diğer kampanyalara göz atabilirsiniz.

5 Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu