Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları Nisan 2023

Faturalı ve faturasız Vodafone numara taşıma kampanyaları 2023 ile Vodafone yeni abonelerine özel avantajlı fırsatlara sahiptir. Numara taşıma kampanyaları hem faturalı hem de faturasız hatlara özel düzenlenmekte olup bunlardan yararlanmak için Vodafone geçiş yapmak gerekir. Özellikle dijitalden başvuru kabul eden Vodafone’a geçiş yapanlar hoşgeldin kampanyası ile dijitale özel tarifeler, her ay hediye GB, ücretsiz sim kart ve ücretsiz teslimat kampanyalarından yararlanır.

Vodafone Numara Taşıma Nasıl Yapılır?

Vodafone numara taşıma işlemi için genellikle en yakın Vodafone mağazası tercih edilir. Taşıma sırasında hat sahibinin kimlik fotokopisine ihtiyaç duyulur. Ayrıca Vodafone online üzerinden de taşıma yapmak isteyenler aşağıdaki adımları takip edebilir;

 • Sitede yer alan “numara taşımak istiyorum” sekmesini tıklayın.
 • Sırasıyla tarife seçimi, hat işlemleri ve kimlik bilgisi kısımları doldurun.
 • Taşımayla geçilebilecek tarifeler online’a özel indirimli olacak şekilde sunulur.
 • Özellikle online’a özel ilk 3 ay 24 TL olan uyumlu genç 4 tarifesi yoğun ilgi görmektedir.

Vodafone Numara Taşıma Paketleri Nedir?

Uyumlu genç paketleri ve red tarifeleri en çok seçilen kampanyalardır. Vodafone faturalı hat alan müşterilerine 3 ay boyunca 2 GB bedava internet ile numara taşıma paketleri;

Uyumlu Genç 4 Paketi

Vodafone uyumlu genç 4 paketi için 26 yaş altında olmanız gerekmektedir. 2 GB internet ve 2 GB’ı Twitter, Instagram, Youtube, Facebook, Spotify olmak üzere toplam 4 GB ve sınırsız WhatsApp, 750 dakika ve 250 SMS mevcuttur. Uyumlu genç 4 tarifesi 28 TL olup 12 ay taahhütlüdür. Eğer ki taahhüt vermek istemezseniz de ödeyeceğiniz tutar 48 TL olacaktır.

Ayrıca ilk ay 10 GB bedava internet verilmektedir. Devretme özelliği de bulunan bu pakette kullanmadığınız internet dakika ya da SMS bir sonraki aya devredilerek dilediğiniz gibi kullanma hakkınız da bulunmaktadır.

Uyumlu 6 GB Paketi

Vodafone uyumlu 6 GB tarifesi ile 6 GB, 750 dakika, 250 SMS içeriği ile onlineye özel indirimli fiyatı ve de ilk ay 10 GB bedava internet bulunmaktadır.

 • Kampanya fiyatı 12 ay taahhüt vermeniz durumunda aylık 31 TL olarak belirlenmiştir.
 • Taahhütsüz fiyatı aylık 55 TL’dir.
 • Vodafone paketi iptal etmemeniz durumunda diğer 12 ay için de 35 TL aylık ödersiniz.

Paket içeriğindeki internet, dakika ve SMSlerin ay sonunda bitmemiş olması durumunda akıllı devretme özelliği ile bir sonraki aya aktarılarak dilediğiniz gibi kullanma şansınız olacaktır.

İndirimli Uyumlu 7 Paketi

Tüm faturalı bireysel abonelere özel olarak hazırlanan Vodafone indirimli uyumlu 7 paketi herhangi bir yaş kısıtlamasına sahip değildir. Her tarife için aboneler toplam 5 hatları için kampanyadan yararlanabilir.

 • Hat taşıma ya da Vodafone yeni hat alımı ile de bu pakete geçiş yapmak mümkündür.
 • Tarife kapsamında kullanıcılara internete ek olarak her yöne 250 SMS ve 750 dakika kullanım hakkı verilir.
 • Bunlara dair kalan bakiyesi ÖZET yazılıp 7000’e SMS gönderilerek öğrenilebilir.

Vodafone Red 20 Tarifesi

Vodafone Red 20 tarifesi 25 GB interneti, 1000 dakikası ve 250 SMS ile oldukça yeterli bir pakettir. Ayrıca WhatsApp ve Messenger’ı dilediğiniz gibi ücretsiz kullanma şansınız da bulunmaktadır.

Onlineye özel indirimli fiyatı bulunmaktadır ve ayrıca ilk ay 20 GB internet hediye olarak verilmektedir. Kampanya fiyatı aylık 50 TL’dir. 12 ay sonunda paket ücreti aylık 59 TL olacaktır.

Red Gençli Oyun Tarifesi

Red gençli oyun tarifesi online’a özel aylık 50 TL olan bu paket 24 GB internet, her yöne 250 SMS ve her yöne 1000 dakika konuşma hakkı içerir. Ayrıca abonelere sınırsız WhatsApp yanında ilk ay 20 GB hediye internet de verilir.

Vodafone’a Geçiş Kampanyaları 2023

Vodafone’a geçiş kampanyaları 2023 yılı için faturalı, faturasız red tarifelerinden herhangi birisini seçmeniz dahilinde hattınıza yüklenecek olan 1 aylık 20 GB internet hediyenizi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi için Vodafone bedava internet yazımıza göz atabilirsiniz.

İlk Ay 10GB ve 20GB Vodafone Bedava İnternet

İlk ay 20 GB bedava internet hakkı Vodafone’a hoş geldin hediyesi olarak verilir. Bu hediyeden yararlanabilmek için son 30 gün içerisinde operatörün mağazalarından ya da internet sitesinden yeni hat alma, faturasızdan faturalıya geçme ya da numara taşıma işlemi yapmış olmak gerekir.

Bu koşulu sağlayan aboneler tarifelerine göre 1 ay geçerli 10 GB ya da 20 GB hediye internet kazanacaktır. Hediye internet hakkı Vodafone Yanımda uygulamasında yer alan “ek paketler” kısmından alınabilir. Uygulamayı indirmek ücretsizdir.

WhatsApp Sınırsız Mesajlaşma ve Görüntülü Konuşma

Vodafone numara taşıma ile gelen abonelerine uyumlu genç 4, uyumlu genç oyun, uyumlu genç 6 ve redli genç oyun tarifelerine özel WhatsApp sınırsız mesajlaşma ve görüntülü konuşma fırsatı sunmaktadır. Ayrıca yeni gelen müşteriler için Vodafone faturasız hat fiyatları yazımızı tavsiye ediyoruz.

Vodafone ile Otovınn Ücretsiz Oto Yıkama

Vodafone Otovınn kampanyası Red Business müşterilerine özel olarak hazırlanmıştır;

 • Kampanya 81 il için geçerli olup tüm iç dış yıkamalar ücretsiz olacak şekilde yapılır.
 • Müşteriler aldıkları şifreyi son 30 gün içerisinde yalnızca bir kere kullanabilir.
 • Kampanyadan toplam yararlanma sayısı da 6 ile sınırlıdır.
 • Ücretsiz iç dış yıkama kampanyası sadece hafta içi günlerde geçerlidir.
 • Vodafone Yanımda uygulamasında fırsatı kullan ile gelen şifre otovınn yetkilisine iletilir.
 • Ayrıca bu kampanya SUV araçlar için kullanılamaz.
 • Düzenlenen kampanya 31 Aralık 2020 tarihinde son bulacaktır.

Vodafone CEPTETEB %20 Fatura İndirimi

Vodafone CEPTETEB %20 fatura indirimi kampanyası ilk kez Vodafone’lu olup yeni CEPTETEB kullanan müşterilere özeldir. Koşulu sağlayan müşteriler faturaları için CEPTETEB üzerinden otomatik ödeme talimatı verdiklerinde 12 ay boyunca indirim kazanacaklardır.

 • 1 abone için 1 ay içinde en fazla 20 TL indirim uygulanmaktadır.
 • Bu kampanya müşteri bazında olup her abone bir faturası için indirimden yararlanabilir.
 • CEPTETEB olunduktan sonra 30 gün içindeki yeni hatlar için işlem yapılabilir.

2 Kişi Katıldı

 1. Ben Erdoğan Ekinci numaram size 18.05.2020 tarihinde size taşındı. Bana size geçmeden önce bir ay 30 GB ÜCRETSİZ INTERNET vereceginizi söylediniz ama vermediginiz gibi normal bir aylik sürem 18 Haziranda dolması gerekirken 6 Haziranda dolacağı mesajı geldi. Müşteri hizmetleri ile konuşamıyorum.Hep banttsn yayin yapıyotsunuz. Benim aklımla dalga geçmeyin. Müşteri hizmetleri ile soru cevap şeklinde nasıl görüşürüm. BİLGİ VERİN LÜTFEN. Beni günaha sokmayın

 2. Benim eski şebekem orjin numaranın olduğu yer ben yuvaya geri dönmek istiyorum eger uygun bir seçim sunulursa

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu