Vodafone Bedava SMS 2023 Ücretsiz Hediye Mesajlaşma Hakkı

Vodafone bedava SMS 2023 kampanyaları ile ücretsiz hediye mesajlaşma hakkı her yaştan ve öğrencileri de unutmadığını hatırlatıyor. Yazımızda Vodafone operatörüne ait birbirinden cazip SMS kampanyalarına yönelik detaylar hakkında hemen her tür bilgiye erişebileceksiniz. Özellikle 1 ay boyunca günlük 10 SMS, toplamda ise aylık 300 SMS kullanım hakkına sizde sahip olabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanmak ise hemen her kullanıcı için oldukça basittir.

Vodafone Hediye Çarkı ile Bedava SMS Kazanma

Vodafone Hediye Çarkı ile Bedava SMS Kazanmak için nelerin yapılması gerektiğine bakacak olursak, haftada 1 defa çevrilen Vodafone Hediye çarkını çevirerek SMS hediyeleri kazanırsınız. Vodafone Bana Ne Var çarkını çevirmek için ilk önce mobil cihaz olan telefonlara Vodafone Yanımda uygulanmasının indirilmesi gerekir. Vodafone Yanımda uygulamasının indirilmesinin ardından Bana Ne Var kısmına giriş yapılarak çarkın çevrilmesi yeterli olacaktır.

Eğer akıllı mobil cihazlara sahip olunmaması söz konusu ise elbette Vodafone Yanımda uygulamasının indirilmesi söz konusu olmayacaktır. Bu durumda da kısa mesaj yoluyla “BANANEVAR yaz 5065’e gönder” işleminin yapılmasıyla haftalık Vodafone hediye bilgisi SMS olarak taraflara iletilecektir. Her hafta çevrilme şansı olan Bana Ne Var çarkıyla sizlerde bedava SMS, internet ve çeşitli hediyeleri kazanma imkanı yakalanmaktadır.

Vodafone Bedava SMS Gönderme

Vodafone Bedava SMS paketleriyle, Vodafone hat kullancıları her yönüyle birçok faydayı da yakalamaktadır. Vodafone birçok faturalı hat sahiplerine aylık olarak 250 SMS ile 300 SMS hakkı hatlara otomatikman tanınmaktadır. Eğer Vodafone FreeZone aboneliği söz konusu ise her koşulda da 250 SMS gönderme hakkı hatlarda bulunmaktadır. 

 • Vodafone bedava SMS hakkı elde etmek isteyen Vodafone abonelerine yönelik günlük ücretsiz 10 SMS hakkı verilmektedir.
 • Bu hediye paketinin kullanım hakkına sahip olmak için Online Self Servis kaydının bulunması gerekmektedir.
 • Self Servis kaydının yapılması için 542 Vodafone çağrı merkezinin aranması yeterli olacaktır.
vodafone sms mesaj gönderme

Vodafone Pazartesi Hediyesi ile Bedava SMS Alma

Vodafone Bedava SMS Kazanma Yöntemleri 2023 yollarından bir diğeri de Vodafone Pazartesi Bedava Sms Alma Kampanyasıdır. Vodafone Pazartesi Bedava SMS alabilmek için ilk önce Vodafone Yanımda uygulamasının ya da herhangi bir Vodafone şubesine gidilmesi gerekmektedir.

“Pazartesi günü Vodafone faturasız hat sahiplerinin TL yükleme günü” sloganıyla ortaya çıkan bu kampanya, Her pazartesi 30 TL ve üzerinde yapılan yüklemelerde internet başta olmak üzere SMS hakkı da Vodafone şirketi tarafından da verilmektedir.

30 TL ve üzeri yükleme sonrasında hat kullanıcılarına SMS yoluyla bilgilendirme yapılarak 2 gün boyunca geçerli olan kullanım hakları hatlara tanımlanarak kullanıma başlanacaktır. Vodafone operatörü TL yükleme işlemi yapılması için Vodafone Yanımda uygulamasında yer alan üst köşe de ki menüde TL yükle bölümüne girilerek kredi kartı bilgilerinin girilmesi ya da en yakın Vodafone şubesine giderek TL yüklemelerinin yapılması yeterli olacaktır.

Vodafone Red Tarifeleri ile Hediye SMS Kazanma

Vodafone Red tarifesi, Vodafone hat bireysel kullanıcılarına özel olarak hazırlanmış olan bir tarifedir. Tarife içerisinde bulunan 3000 dakika konuşma ile 250 mesajlaşma kullanımını Vodafone Red Tarifesi 35 Tarifesi başta olmak üzere tüm Red tarifelerinde bedava SMS hakları bulunmaktadır.

Vodafone FreeZone Paketleri ile Ücretsiz SMS

Vodafone FreeZone paketi yalnızca 25 yaşını geçmemiş olan abonelerin faydalanabildiği bir paket türüdür. Bu paket içerisinde yer alan genç abonelerin birçok bedava hak kullanımları mevcuttur. FreeZone “OZGUR yaz 4545’e gönder” işlemini yaparak 100 adet Vodafone bedava SMS hakkı kazanılır. Her ay tekrarlanabilen bu kampanyadan yalnızca 26 yaş altı genç Vodafone aboneleri faydalanır.

Ayrıca; FreeZone kullanıcıları yapacakları TL yüklemelerinde de birçok bedava hediye kazanırlar. Faturasız hat sahiplerinin yapacağı 25 TL tutar yüklemelerinde 250 SMS Vodafone Bedava SMS kazanma hakkı hatlara tanımlanmaktadır.

Vodafone Bedava SMS Kazanma Yöntemleri 2023

Vodafone abonelerine sunmuş olduğu bedava SMS kazandırma içinde ön plana çıkanların başında Cep Özgür tarifesi gelmektedir. Cep Özgür tarifesine aboneliği bulunan Vodafone hat müşterilerinin her gün 1 adet ücretli olarak sms atması durumunda, toplamda aylık 7500 adet her yöne geçerli SMS hakkı kazanmaktadır.

Vodafone faturasız hat sahipleri bu paketin, her ay aktif tutulabilmesi için aylık en az 20 TL yüklemelerin yapılması gerekir. Bunun yanında 25 yaş altı abonelerde bu kampanyayı kullanabilir. Hiç bir ücret ödemesi yapmadan çok sayıda hediyeler kazanmak isteyen Vodafone abonelerin yapması gereken diğer kampanyaların yer aldığı Vodafone bedava internet kategorimizdeki yazılarada göz atabilir.

Vodafone Online Self Servis WEB SMS ile Bedava Mesaj Gönderme

Vodafone hat sahiplerinin kullanabileceği oldukça da avantajlı olan uygulamalardan biri olan Vodafone Online Self Servis ile tüm Vodafone müşterileri, fatura görüntüleme, fatura ödeme de dahil birçok pek işlemi yapabilir.

Uygulamanın en çok tıklanan menülerinden biri olarak karşımıza çıkan WEB SMS’le diğer Vodafone hat sahiplerine ücretsiz olarak kısa mesaj atmasıdır. Ayrıca Vodafone WEB SMS seçeneğini kullanmış olan hat sahiplerine günlük 10 SMS’e kadar olan harcamalar da hiç bir şekilde ücret alınmaz. Yani günlük olan 10 SMS kotaları hatlarda bulunmaktadır. Ücretlendirme ise 10 SMS harcaması sonrasında devreye girmektedir.

 • WEB SMS yoluyla yalnızca diğer yurtiçi Vodafone kullanıcılarına aktarımlarda geçerlidir.
 • Yurtdışı WEB SMS seçeneklerini kullanmış olan kişiler farklı olarak GSM operatörünü tercih eden kullanıcılara SMS atabilmektedir.
 • Bu durumda da her bir SMS adeti ücretlendirmeye tabi tutulmaktadır.
 • Yani yurtdışı kullanımlarda bedava 10 SMS kullanma hakkı söz konusu olmamaktadır.

Günlük 10 SMS hakkı adeti boyunca bedava mesajlaşma kampanyasından faydalanabilmek için Vodafone Online Self Servis uygulaması üzerinden incelemesi yapılabilir.

Vodafone Faturalı Hatta Geç Bedava SMS Kazan

Vodafone tarafından sunulmuş olan faturasız hattan faturalı hatta geçen aboneler bedava sms kazanma kampanyası için ilk önce geçiş işlemlerinin yapılarak faturasız tarifeden faturalı tariflerden herhangi birine geçişin gerçekleşmesi gerekir.

 • Geçiş işlemleri için Vodafone şubelerine gidilebileceği gibi Vodafone müşteri hizmetleri aranarakta yapılır.
 • Geçiş sonrasında hatlara bedava sms ve internet hakları tanımlanır.

Vodafone Kaçmaz Kırmızı Fırsatları ile Bedava SMS

Vodafone operatörü tarafından oluşturulmuş digital platformları kullanan hat sahiplerine özel olarak düzenlenen Vodafone Kaçmaz Kırmızı fırsatları ile belirli günler düzenlenmektedir. Vodafone aboneleri, Kaçmaz Kırmızı Fırsatlarını Yanımda uygulaması üzerinden takip edebilmektedir.

Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapan müşteriler kendilerine yönelik düzenlenmiş olan kampanyalar, çekilişler ve ödüller hakkında tüm bilgilere bu sayfa üzerinden ulaşabilmektedir. Vodafone bedava sms ve diğer paketlerin sunulmuş olduğu Kaçmaz Kırmızı Fırsatları arasında bulunmaktadır. Kaçmaz Kırmızı Fırsatlarını ve de günlerini takip eden Vodafone aboneleri, paket, ek paket ve tarife gibi indirimlerden ve indirim çeklerinden faydalanabilir.

Vodafone Yükle Kazan ile Bedava SMS

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası ile Bedava SMS kazanabilmek için, Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak hat sahibine bildirim yapılan TL yükleme tutarının yüklenmesinin ardından SMS hakkı kazanılmaktadır. Faturasız hat sahiplerinin yükleme yaptıkça kazandığı bu kampanya ile her yükleme yapıldığında bedava SMS kazanmanın yanında Vodafone bedava dakika kazanılması da mümkündür.

Vodafone Yanımda uygulamasında yer alan Bana Ne Var ekranı üzerinde yer alan hat sahiplerine özel TL olarak hazırlanan yükleme limitinin yapılmasının ardından gelen SMS bilgilendirilmesi ile hatlara tanımlanan bedava SMS hakkının kullanımı gerçekleştirilebilir.

9 Kişi Katıldı

 1. Hediye çarkı hem çok keyifli hem çok bereketlii yaşasın vodafone sen harikasınn 👍

 2. Vodafone yi yıllardır çook beğeniyorum beşiktaşında sponsoru olması ekstra güzel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu