Vodafone Devreden Uyumlu Tarife Paketleri

Uyumlu tarifler olarak geçen ve istediğiniz her özelliğe göre farklı farklı paketler barındıran uyumlu tarifelerine geçiş oldukça kolay. Vodafone Devreden Uyumlu Tarifler 25 TL’den başlayıp, 42 TL’ye kadar çıkan oldukça zengin bir seçenek imkânına sahip. Yeni çıkan ve bazı tarifelerinde sınırlı süre belirlenen bu tarifelere geçişin en kolay yolu Vodafone’nin resmi internet sitesinde bulunan tarifeler kısmından veya yeni numara taşıma kısmında ki ekrandır. Vodafone uyumlu tarifeleri; akıllı devretme özelliği ile hattınızda bulunan kalan internet, sms ve dakikala paketleri bir sonraki aya devrederek kullanın.

Uyumlu tarifiler sadece faturalı hatların kullanıma uygundur. Eğer farklı bir operatör kullanıyorsanız geçiş yapmanız yeter ayrıca faturasız Vodafone hat sahipleri için geçiş yapılabilmesi adına farklı kampanyalar bulunmaktadır. Uyumlu Genç 4 tarifesi dışında hiçbir tarifede her hangi bir yaş kısıtlaması bulunmaz. Vodafone uyumlu tarifelerine geçmek için müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz, SMS yöntemini kullanabilir, Vodafone yanımda uygulamasıyla geçiş yapabilirsiniz.

Vodafone Devreden Uyumlu Tarifeler kullanıcıları istedikleri herhangi bir kampanyaya ödenmemiş faturası olmaması durumunda geçiş yapabilirler. Geçiş detaylarının müşteri hizmetleriyle konuşulması ve ona göre onaylanması gerekmektedir. Uyumlu paketlere başka operatörlerden geçiş yapmak isteyen kullanıcılara ekstra her hangi bir evrak istenmeden sadece hat aktivasyon evrakları aracılığıyla kısa bir sürede halledilmektedir. Geçiş ve Vodafone sim kart yenilenmesi süreci en fazla 24 saat sürmektedir.

Vodafone Devreden Uyumlu Tarife Paket Fiyatları 2023

Vodafone devreden paketlerin aboneliklere özel uyarılar dışında +7 TL ücretle limitlere ulaşılması durumunda durdurulma özelliği ve +7 TL farkla koruma özelliği getirterek 1 GB internet, 100 SMS ve 100 DK otomatik hattınıza yüklenir. Uyumlu paketler şu an için 3 farklı kullanıcı tipine göre avantajlı paketler sunmaktadır.

Vodafone abonesi olmayan ve Vodafone numara taşıma işlemi yapacak olan kişiler, Faturalı ve Faturasız hat kullanan Vodafone aboneleridir. Ayrıca aboneliklere özel ilk ay 20 GB’a kadar hediye internet bulunur. Vodafone devreden uygumlu paketlerin özellikleri ve fiyatları şu şekildedir;

Paket AdıİnternetDakikaSMSFiyat
Uyumlu 1 Özel1 GB750 Dk250 SMS22 TL
Uyumlu 33 GB750 Dk250 SMS25 TL
Uyumlu 44 GB750 Dk250 SMS35 TL
Uyumlu 5 (Yeni Gelene)5 GB750 Dk250 SMS25 TL
Uyumlu 66 GB750 Dk250 SMS45 TL
Uyumlu 10 (Yeni Gelene)10 GB750 Dk250 SMS42 TL
Uyumlu Bol Dakika1 GB1500 Dk250 SMS25 TL
Yeni Süper Uyumlu10 GB750 Dk500 SMS35 TL

Ayrıca Vodafone uyumlu tarifelerinde gençlere özel aboneliklerde bulunmaktadır. Bu tarifelerin en avantajlısı Uyumlu Genç 4 tarifesidir. 2 GB internet, 750 dakika ve 250 SMS’in yanında sınırsız WhatsApp ve 2 GB ekstra uygulamalarda kullanılacak internetle beraber 24 TL’lik 1 aylık ücrete sahip bu tarifeyi kullanabilmek için 26 yaşından küçük olmanız gerekmektedir.

Vodafone Devreden Uyumlu Tarife Başvuruları

Vodafone uyumlu tarifelerine geçişte birçok farklı yöntem kullanılabilir durumda olmakla birlikte en avantajlısı Dijital başvurulardır.  Vodafone’nin sitesinden veya yanımda uygulamasından yapacağınız her başvuru neticesinde aboneliğinizin dışında kurye veya başvuru ücreti ödemeden hattınız adresinize kadar gönderilir.

Dijital başvuruların tamamı belirlenen ilçeler için 24 saat eğer farklı bir ilçede oturuyorsanız teslimatla beraber 2 gün içerisinde sonuçlanmaktadır. Ayrıca Tıkla Gel-Al yöntemini tercih etmeniz durumunda ikametinizin yakınında bulunan her hangi bir Vodafone bayisinden sadece sim kartınızı almak için gitmeniz yeterli olacaktır. Yaptığınız başvuru numarasını veya TC kimlik numaranızı müşteri temsilcilerinden birisine vermeniz durumunda hemen sim kartınızı alarak kullanıma başlayabilirsiniz.

Size ait en fazla 5 hat ile tarifelerden belirlediğinize abone olabilirsiniz. Tarifelerin en sevilen özelliklerinden birisi 1 ay boyunca kullanmadığınız haklarınız bir sonraki ayın dönemine devredilebiliyor olmasıdır. Aboneliğinize ait bilgilerin sorgulanmasını OZET yazdıktan sonra 7000’e mesaj atarak öğrenebileceğiniz gibi isterseniz internetten veya Vodafone Yanımda uygulamasından da öğrenebilirsiniz.

Ayrıca tarifelerinizde bulunan haklarınızın %90 ve %100’lük kullanımlarında operatörünüz tarafından bilgilendirici mesaj ve arama alarak tarifenizde bulunan hakların aşılmamasını veya aylık yeni haklar eklenmesini sağlayabilirsiniz.

Vodafone Uyumlu Tarifelere Bedava İnternet

Uyumlu tarifelerin abonesi olan bütün müşterilere Vodafone hediye internet olarak ayda 1 GB vermektedir. Siz de bu kampanyaya geçebilir ve bedava internet paketlerinden faydalanabilirsiniz.

Tarifelere ek olarak müşteri hizmetleriyle görüşerek paketlere sınırsız WhatsApp ve internetinizden harcamayacak uygulamaları ekletebilirsiniz. Vodafone’nin hazırlamış olduğu bu kampanyalar Online geçişlere olan özel indirimlerdedir.

2 Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu