Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yolları 2023

Vodafone bedava internet kazanma 2023 yılında olan yöntemleri ile toplamda 15 GB olan bedava internet 3 ay boyunca aylık 5 GB olmaktadır. Ayrıca Vodafone, yeni gelen müşterilerine özel faturalı tarife seçmeleri durumunda Red’li olanlara her ay 5 GB olmak üzere 12 ay boyunca toplam 60 GB internet verdiği için bitmeyen internetiniz olur. Kampanyaya katılım tamamen ücretsiz olup yeni hat sahipleri için geçerlidir.

‘’HEDIYE5GB’’ yazarak 7000’e kısa mesaj attığınız taktirde kampanyaya dahil olursunuz. Yeni hat sahibi olduğunuz için ilk ayki tarifeniz operatör tarafından karşılanmaktadır. Vodafone 5 GB bedava internet kampanyası 31.12.2023 tarihine kadar geçerlidir. Diğer kampanyalar;

Vodafone İnterneti Biten Müşterilerine 2 GB Bedava

Vodafone 2 GB bedava internet desteği ile kullanıcılarını sevindirmeye devam ediyor. Birçok kampanya ve avantajları ile kullanıcıların taleplerine cevap veren Vodafone şimdi de internet kotası son bulan abonelerine destek oluyor. Destek paketine abone olduğunuz takdirde iptal etmediğiniz süre her ay yenilenecektir.

İnternet paketiniz bittikten sonra her ay devreye girmeye devam edecek ve bu paket için ücretlendirileceksiniz. Bu paketi iptal etmek için ise Vodafone’un mobil uygulamasına ya da 542 0 542 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Vodafone DMags Dergi ile Bedava İnternet

DMags Dergi uygulaması, gazete ve dergi indirebileceğiniz bir Vodafone uygulamasıdır. DMags mobil uygulamasını indirerek 30 gün boyunca DMags’te geçerli sınırsız internet kullanımı elde edebilirsiniz. DMags hesabınızı oluşturduktan sonra bedava internetten yararlanmak için:

  • Telefonunuzun mesajlar bölümüne girip, “HEDIYE DERGI” yazarak “7000”’e kısa mesaj atabilirsiniz.

Vodafone 500 MB Bedava İnternet Paketi

Vodafone Akıl Küpü tarifesini kullanıyorsanız, 1 yıl içerisinde 3 defaya mahsus olmak üzere 500 MB hediye internet alabilirsiniz. Bedava internetinizi almak için: Telefonunuzun mesajlar bölümüne girip, “500YEDEKMB” yazarak “3636”’ya kısa mesaj atmalısınız. Hediye internetiniz hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

Vodafone Redli Tarifesi ile Bedava İnternet

Vodafone Redli 15 özel Tarifesini almanız durumunda aylık 5 GB internet kazanma şansınız bulunmaktadır. Kampanya içerisinde 15 GB +5 GB hediye ile toplam 20 GB internet, her yöne olacak şekilde 1000 dakika ve her yöne 250 SMS bulunuyor. 12 ay boyunca taahhüt vermeniz dahilinde 49 TL fiyatla satın alabilirsiniz.

Vodafone Süper Uyumlu Tarife ile Bedava İnternet

Vodafone, süper uyumlu tarife kapsamında 10 GB internet ve yeni gelenlere her ay 5 GB hediye internet ile +5 GB olmak üzere toplam 15 GB, 750 dakika her yöne konuşma ve de her yöne 250 SMS sunmaktadır. Bu tarife de 12 ay boyunca taahhüt verilmesi durumunda fiyatı 36 TL’dir.

Vodafone Uyumlu Tarife ile Bedava İnternet

Vodafone, interneti az, dakikayı çok kullanan müşterileri için hazırlamış olduğu bu kampanya dahilinde 1500 dakika her yöne konuşma fırsatı sunuyor. Paket içerisindeki 1 GB internet hediye 5 GB ile birlikte 6 GB olmaktadır. 250 de SMS bulunan bu tarife faturalı olarak 29 TL fiyatla 12 ay taahhütlüdür. Hediye internet 12 ay boyunca verilmektedir.

Vodafone Redli Genç 8 Tarifesi

Vodafone Redli Genç 8 tarifesi kapsamında 17 GB internet +5 GB, 1000 dakika her yöne olan 250 SMS ile 26 yaş altındaki gençlere hitap eden bir tarifedir. 12 ay taahhütlü fiyatı 49 TL’dir. Whatsapp sınırsızdır. 17 GB’ın 4 GB’ı Whatsapp, Twitter, Youtube ve Facebook için geçerlidir. 

Vodafone Uyumlu Genç 2 Tarifesi

Vodafone uyumlu genç 2 tarifesi 750 dakika her yöne, 9 GB internet ve 250 SMS ile 26 yaş altı gençler içindir. İçeriğindeki 2 GB interneti Whatsapp, Twitter, Youtube ve Facebook ve Spotify içindir. Whatsaap sınırsız bir şekilde kullanıcılara sunmuştur. Faturalı olarak 12 ay 29 TL taahhüt ile satın alabilirsiniz. Ayrıca ilk ay 10 GB internet hediyesi de verilmektedir.

Seviyorum İnterneti 3 GB Bedava İnternet

Vodafone online sitesindeki testi ücretsiz olarak çözerek #seviyoruminterneti kampanyasına dahil olabilirsiniz. Çözdüğünüz test sonucunda 5 yıllık vodafone bedava internet kazanma şansınız olduğu gibi ilk aşamada 3 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Şehrinize Özel 24 GB Hediye İnternet

Vodafone şehrine özel olarak sunduğu bu kampanyada belirlemiş olduğu şehirdeki müşterilerine her ay 2 GB olmak üzere 12 ay boyunca hediye vererek toplam 24 GB her kullanıcıya vermektedir.

  • Herhangi bir numara değiştirme hat kapanması gibi durumlarda kampanya sona erecektir.
  • Hediye olarak verilen internetler kullanılmazsa eğer bir sonraki aya devretmez.
  • Her ay otomatik bir şekilde yenilenecek olan hediye internet için tekrardan bir başvuruda bulunmak gerekmez.
  • Yalnızca belirli illerde yapılacak kampanyadan genç ya da yaşlı fark etmeden herkes yararlanabilir.

Vodafone Şehre Özel Her Ay 2 GB İnternet

Vodafone şehre özel 24 GB internet hediyesi ile 12 ay boyunca faturasız hat kullanıcılarına bu internetleri 2 GB olarak bölüp herkese verecektir. 15 ilde geçerli olacak bu kampanya dahilinde hiçbir ücret talep edilmeden otomatik olarak verilecektir. Yeni hat alan, ya da numarasını Vodafone’a taşımış olan ve aşağıdaki illerde yaşayan kişiler kampanyadan yararlanabilir;

İzmirMersinKayseriAdana
DiyarbakırManisaHatayGaziantep
BalıkesirDenizliSamsunKonya
SakaryaŞanlıurfaKocaeli

Vodafone İllere Özel Nasıl İptal Edilir?

Kampanya otomatik olarak 12 ay sonunda iptal olacağından dolayı sizin iptal ettirmek için herhangi bir işlem yapmanız gerekmez. Kampanyanın devamı söz konusu ise eğer sizden her ay 6 TL alınacaktır. Eğer ki böyle bir durumla karşılaşırsanız IPTAL SEHRİMEOZELGB yazarak 7000’e ücretsiz bir şekilde SMS atabilirsiniz. 

Vodafone Devreden Uyumlu 3 Tarifesi

Vodafone Devreden Uyumlu 3 tarifesi şehre özel 24 GB hediyesi verilebilecek olan tarifelerden birisidir. Ayrıca her ay 2 GB ve ilk ay 10 GB hediyesi vardır. Paket içeriğinde internet, mesajlar ve dakikalar kaldığı sürece diğer aya devredilecektir. Tarife özellikleri;

  • Her yöne 250 SMS, 750 dk ve 3 GB internet
  • Tarife taahhütlü aylık fiyatı 29 TL
  • Taahhütsüz aylık fiyatı 49 TL

Vodafone Devreden Uyumlu 6 Tarifesi

Vodafone devreden uyumlu 6 tarifesi 6 GB interneti ve her ay 2 GB olarak verilecek toplam 24 GB hediyesi ile aynı zamanda 750 dakika ve 250 SMS’e de sahiptir. Faturalı olan bu tarife 12 ay taahhütlüdür. Paket içeriğindeki tüm GB’lar, dakikalar ve SMS’ler ay sonunda kalması durumunda bir sonraki aya devretmektedir. Online özel indirimler sunulan bu tarifede aylık fiyat 31 TL’dir. 12 ay sonunda da fiyat 35 TL olacaktır. 12 ay taahhüt ile ödeyeceğiniz tutar 55 TL olacaktır. 

Vodafone Red 20 Tarifesi ile Bedava İnternet

Vodafone red 20 dahilinde 20 GB ve +2 GB şehrine özel kampanyasından olmak üzere toplamda 22 GB, 750 dakika her yöne ve 250 SMS her yöne olmak üzere sunulmuş bir kampanyadır. Bu kampanyada ayrıca sınırsız WhatsApp ve Messenger da bulunmaktadır. Tarife fiyatı aylık olarak 50 TL’dir. 12 ay sonunda da paket 59 TL olacaktır. 12 ay taahhüt vermezseniz eğer paket tutarı 89 TL olacaktır.

2 Kişi Katıldı

  1. 5gb verirseniz çok sevinrim ama şimdi 5 dk içinde gelsi ona göre inanıp başkalaŕına tavsiye ederim ha olmasa siteyi şikayet ederim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu