Vodafone Faturalı Tarifeler 2023: En Avantajlı Paketler

Vodafone, Türkiye’de özellikle faturalı kullanım gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar için en avantajlı farklı tarifeler ile fırsat paketler sağlamaktadır. Bu kapsamda Vodafone tarafından sunulan tarife sayısı güncel olarak 20’nin üzerinde bir rakam oluştursa da bazı tarifeler belirli seriler oluşturmakla birlikte artan kullanım miktarları ile birbirine benzemektedir. 

Vodafone tarafından sunulan faturalı tarifeler kapsamında sınırsız internet veya sınırsız konuşma gibi özellikler sunulması dışında taahhütlü, taahhütsüz, belirli yaş gruplarına özel veya ekonomik paketler gibi seçenekler bulunmaktadır. Bu nedenle özellikle 2023 yılında Vodafone faturalı tarifelerde en avantajlı paketler arasında;

 • Uyumlu tarifeler
 • Redli tarifeler
 • Saçma Güzel Online tarifeleri
 • Pass tarifeleri gibi seçenekler bulunmaktadır. 

En Avantajlı Faturalı Vodafone Uyumlu Tarifeleri 2023

Vodafone uyumlu faturalı tarifelerde güncel özellikleri incelendiğinde, uyumlu kullanım sağlamaları yani artan kullanım özelliklerinin bir sonraki aya devretmesi gibi avantaj bulunmaktadır. 

En avantajlı tarifeler kapsamında en düşük ücret ile birlikte Vodafone UYUMLU 1GB tarifesi tercih edilebilir. Tarifede taahhütlü şekilde 12 ay boyunca 29 TL veya taahhütsüz olarak 149 TL karşılığında kullanım sağlanabilir. Tarife içerisinde 6GB internet, 750 dakika ve 250 SMS bulunmaktadır. 

Uyumlu tarifelerde en yüksek tercih olarak UYUMLU Online 6 tarifesi tercih edilebilir. Tarifede 12 ay taahhüt ile birlikte aylık 45 TL ve taahhütsüz olarak aylık 65 TL ödenmesi gerekir. Tarifede 11GB internet, 1000 dakika konuşma, 250 SMS yer alırken, seçilen Facebook, Twitter, Instagram, WhatsApp gibi herhangi bir uygulama sınırsız kullanılabilir. 

En Avantajlı Vodafone Redli Tarifeler 2023

Ev avantajlı Vodafone Red özellikleri ile daha avantajlı ve fırsat dolu görülen tarifelerde ise en düşük tarife olarak 13 GB internet bağlantısı sağlayan avantajlı Vodafone REDLİ 8 paketi tercih edilebilir. Bu paket kapsamında;

 • Taahhüt ile 12 ay 49 TL ve taahhütsüz olarak aylık 79 TL ücret ödenir. 
 • Paket kapsamında her ay 13GB internet, 1000 dakika konuşma ve 250 SMS kullanımı sağlanır. 
 • Vodafone ve sabit hatlar ile sınırsız konuşma bulunur. 
 • 100’den fazla ülkede Türkiye’deki gibi kullanım sağlanabilir. 
 • Hotels.com sayfasında %10 indirim ayrıcalığı sunulur. 
 • Özel bir kampanya ile 12 ay geçerli aylık 5 GB hediye internet kazanılabilir. 

Diğer noktada en yüksek özellikli Vodafone Redli tarife açısından taahhütlü aylık 189 TL ve taahhütsüz aylık 219 TL karşılığında RED FIRST tarifesi seçilebilir. 45GB internet, 4000 dakika konuşma ve 4000 SMS ile bu tarife kullanılabilir. 

En Avantajlı Vodafone Saçma Güzel Online Tarifeleri

Vodafone Saçma Güzel Online tarifeleri özellikle taahhüt bulunmaması kapsamında daha avantajlı bir kullanım oluşturmaktadır. Ancak bu tarifeler 26 yaş altında özel olmak ile birlikte en düşük kullanımda; aylık 32 TL karşılığında SAÇMA GÜZEL 6 tarifesinde; 8 GB internet, 500 dakika ve 100 SMS ile sınırsız WhatsApp elde edilebilir. 

En yüksek noktada ise aylık 59 TL kapsamında SAÇMA GÜZEL ONLİNE L tarifesi ile 22 GB internet, sosyal, müzik, gamer video bağlantıları ücretsiz, 1000 dakika konuşma, 100 SMS ve sınırsız WhatsApp kullanımı elde edilebilir. 

En Avantajlı Vodafone Pass Tarifeleri 2023

Avantajlı Vodafone pass paketinde sunulan 2 farklı paket bulunması ile birlikte BENİM PASS’İM tarifesinde; 

 • Taahhüt ile ayda 99 TL
 • Taahhütsüz aylık 329 TL
 • 14GB internet 
 • İnternetten yemeyen 3 uygulama seçme hakkı
 • 2.000 dakika ve 250 SMS kullanımı elde edilebilir

Ayrıca RED ONLINE PASS’İM tarifesinde ise taahhütlü aylık 65 TL ve taahhütsüz aylık 95 TL karşılığında 15GB internet, seçilen bir uygulamada sınırsız kullanım, 1000 dakika konuşma ve 250 SMS elde edilebilir.  

Vodafone FreeZone Nedir? Tarife Paketleri

Geniş kullanıcı kitlesine sahip olan Vodafone FreeZone gençler tarafından kullanılabilen bir tarifedir. 26 yaşının altındakiler tarafından kullanılabilen bu tarifeden hem faturalı hem de faturasız aboneler yararlanabilir. Avantajlı paketlerin yanı sıra Vodafone FreeZone yeme içme, eğlence, giyim gibi alanlarda da sayısız fırsata sahiptir. Bunlarla ilgili indirim kazanabilmek ve kampanyalı tarifelerden yararlanabilmek için FreeZone başvurusu yapmak gerekir.

Vodafone FreeZone Güzelliği Paketleri Nedir?

Vodafone FreeZone güzelliği paketleri kendi içerisinde faturalı, faturasız, tekrar eden ve etmeyen olmak üzere çeşitlere ayrılır. Özellikle faturalı hat kullanıcıları için online’a özel ilk 3 ay indirimli fiyat avantajının olması kullanıcıları memnun etmektedir. Bu paketler içerisinde uyumlu genç paketleri ve genç kolay paketler bol bol dakika, SMS ve konuşma seçenekleriyle ilgi görmektedir.

Vodafone Freezone Tarifeleri 2023

Vodafone FreeZone tarifeleri faturalı ve faturasız hatlar olmak üzere ikiye ayrılır. Faturalı hat tarifeleri içerisinde redli genç oyun, uyumlu genç 4, uyumlu genç 6 ve uyumlu genç oyun tarifeleri öne çıkar. Faturalı tarifeler internet sitesine özel indirimli fiyatlardan verilmektedir. Faturasız hat tarifelerinde ise genç kolay paket 4, genç kolay paket 6, genç kolay paket 10 ve genç süper kolay paket 30 vardır.

Vodafone Uyumlu Genç 7 Tarifesi

Vodafone uyumlu genç tarifesi aylık 25 TL olup içerisinde 7 GB internet, her yöne 750 dakika ve her yöne 750 SMS hakkı ile verilir. Paketin içerisinde sınırsız WhatsApp kullanım hakkı bulunur. Aylık ödenecek tutar tarifede 12 ay kalma sözü verenler için geçerlidir. Tarifedeki 7 GB internete ek olarak sosyal medya uygulamalarında kullanılabilecek 3 GB internet ve ekstra 2 GB internet hakkı daha yer almaktadır.

Vodafone Redli Genç Oyun Tarifesi

Online’a özel ilk 3 ay boyunca indirimli aylık 50 TL’den yapılan Vodafone redli genç oyun tarifesi ilk ay 20 GB hediye internet vermektedir. Sınırsız WhatsApp, her yöne 250 SMS ve her yöne 1000 dakika konuşma hakkı olan tarifede 12 GB’ı uygulamalarda geçerli olmak üzere 24 GB internet hakkı bulunur. Ayrıca tarife kapsamında sabit hatlarla ve Vodafone’lularla sınırsız konuşma hakkı da vardır.

Vodafone Uyumlu Genç 15 Tarifesi

İlk ay 20 GB hediye internet ile verilen Vodafone uyumlu genç 15 tarifesi aylık 42 TL ile sunulur. Paket kapsamında abonelere 12 ay boyunca pakete ek 2 GB hediye internet verilir. Aynı zamanda paket içerisinde 15 GB internet, her yöne 250 SMS ve 750 dakika hakları vardır. Bu uyumlu tarifeler faturalı hat kullanıcılarına özel olarak düzenlenmiştir.

Vodafone Uyumlu Genç 11 Tarifesi

Vodafone uyumlu genç 11 tarifesi adını içinde bulunan 11 GB internet hakkından alır. Paket kapsamında WhatsApp yazışmaları ve konuşmaları sınırsız olup her yöne 250 SMS ile 750 dakika verilir. Tarifeden taahhütlü yararlanıldığı takdirde 12 ay boyunca indirimli fiyatlardan yararlanılacaktır.

Vodafone FreeAone Faturasız Paketler

Vodafone FreeZone faturasız paketler içerisinde genç kolay paketler öne çıkmaktadır. 26 yaş altındakilere verilen bu paketlerin ortak özelliği sınırsız WhatsApp kullanım hakkının olmasıdır. Paketler içerisinde yer alan internet hakkı ve fiyat yönlerinden birbirinden ayrılır. Eğer aboneler genç süper kolay paket 30 almak isterlerse faturasız hat alanlara paket ilk ay ücretsiz olacaktır.

Vodafone Genç Kolay Paket 6

Vodafone genç kolay paket 6 aylık 30 TL olup paketin içinde her yöne 750 dakika ve 250 SMS hakkı vardır. Paket 28 günlük olup sürenin sonunda otomatik olarak yenilenmez. Ek masraf olmayan paket fiyatına vergiler dahil edilmiştir. Sınırsız Whatsapp hakkı ile görüntülü konuşma ve arama yapılabilir. Pakette yer alan internet hakkı 3 GB + uygulamalarda geçerli 3 GB olmak üzere verilir.

Vodafone Genç Kolay Paket 8

Genç kolay paket 8 aylık 30 TL ile satışa sunulur. Paket içerisinde genel kullanım için 5 GB ve uygulamalarda kullanılmak için 3 GB olmak üzere toplam 8 GB internet hakkı vardır. 26 yaşının altındaki abonelere özel olarak sunulan bu paket 28 gün geçerlidir.

Vodafone Genç Kolay Paket 10

26 yaş altı için olan Vodafone genç kolay paket 10 aylık 35 TL’dir. Pakette her yöne 250 SMS ve 750 dakika vardır. Ayrıca içinde 5 GB internet hakkı ve uygulamalarda kullanılabilen ekstra 5 GB internet hakkı daha bulunur. Bu uygulamalar Instagram, Youtube, Facebook, Twitter, Spotify olarak ifade edilir. Pakete operatörün internet sitesi üzerinden başvurulabilir.

Vodafone Genç Kolay Paket 13

Vodafone genç kolay paket 13 kapsamında abonelere aylık 10 GB internet, 750 dakika ve 250 SMS hakkı verilir. Paketteki internete ek olarak aboneler Instagram, Youtube, Facebook, Spotify ve Twitter uygulamalarında geçerli olmak üzere ekstra 3 GB daha internet hakkı kazanacaktır. Buna ilaveten pakette tüm sesli ve görüntülü konuşmalarda geçerli sınırsız WhatsApp kullanımı da vardır.

Vodafone FreeZone Tarifesinin Avantajları

Vodafone FreeZone tarifesi marka fırsatları, FreeZone Gaming ve FreeZone stüdyo gibi pek çok avantaja sahiptir. Aboneler isterlerse bunlara ek olarak evde internet kampanyası, kulüp kampanyası ve geleceğin mesleği testi gibi faydalardan da yararlanabilir. Bunlara ait detaylı bilgi operatörün internet sitesine yer almaktadır.

Vodafone Tarifesine Nasıl Geçilir?

Vodafone tarifesine geçmek için en yakın Vodafone mağazası, Vodafone Yanımda uygulaması, internet sitesi, müşteri hizmetleri gibi kanallar kullanılabilir. İnternet sitesinden FreeZoneli olmak için ilk olarak tarife seçimi yapılır. Daha sonra sırasıyla hat işlemleri, kullanıcının kimliğine ait bilgiler ve adres bilgileri yazılarak tarife değişikliği tamamlanır. Hat işlemleri kısmında hattımı Vodafone’a taşı ve yeni hat satın al diye 2 farklı seçenek yer almaktadır.

Vodafone FreeZone Bedava İnternet

Vodafone FreeZone bedava internet fırsatları içerisinde özellikle 30 TL yükleme yapan veya 29 TL ve üzerinde paket alanlara 2 GB hediye kampanyası dikkat çekmektedir. Kazanılan 2 GB internet 2 gün geçerli olup sadece 26 yaşının altında olan bireysel faturasız aboneler tarafından kullanılabilir. Vodafone bedava internet hakları yurt içi mobil internette ve aramalarda geçerlidir. Süresi içinde kullanılmayan internet hakkı bir sonraki döneme devretmeyecektir.

Vodafone Freezone Şampiyonlar Ligi Nedir?

Sponsorluk anlaşması çerçevesinde düzenlenen Vodafone FreeAne şampiyonlar ligi kapsamında bir sezonda toplam 10 takım mücadele eder. Bir yıl içinde yaz ve kış olmak üzere 2 ayrı döneme ayrılan bu ligde 2019 yılında küme düşme kaldırılmıştır. 2023 yılı kış mevsiminde ilk sırada 1907 Fenerbahçe, 2. sırada Dark Passage ve 3. sırada supermassive yer almaktadır.

Bir Kişi Katıldı

 1. Iyi günler devreden uyumlu 4 tarifesini kullanıyorum.
  Satın almadığım halde ilk ay ucretsiz iletişim pass’im var iptal etmek istiyorum ancak iptal edemiyorum.
  Nasil iptal edebilirim
  *7000# i aradım paket görünmüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu