Vodafone Hoşgeldin Bedava İnternet Paketi

Vodafone yeni abonelerine özel olarak 15 GB hoş geldin hediyesi vermekte olup bu hediyeden yararlanabilmek için Vodafone faturasız hat satın almak gerekir.

 • Daha fazla kullanıcı sayısına ulaşmak için yapılan bu uygulama kapsamında ilk aya özel tarife bedeli Vodafone tarafından ödenmektedir.
 • Hat ilk satın alındığında içerisinde 35 TL cep kredisi yüklüdür.
 • Bu kredi ile 35 liraya kadar satın alınacak tarifenin bedeli operatör tarafından ödenecektir.

Vodafone Hoş Geldin Hediyesi Nedir?

Vodafone hoş geldin hediyesi yeni faturasız hat alımına 15 GB iken numara taşıma, faturasızdan faturalıya geçiş ya da yeni tesis için aylık 10 GB, 20 GB gibi hediyeler vermektedir.

 • Vodafone Yanımda uygulamasını indiren abonelere ise bir haftalık 5 GB hediye internet fırsatı sunulur.
 • Yanımda uygulamasındaki ek paketler kısmı incelenir.
 • Verilen tüm hediye internet hakları ile ilgili kalan bilgisine de uygulama üzerinden ulaşılabilir.

Vodafone 15 GB Hoş Geldin Hediyesi Nasıl Alınır?

 1. Vodafone 15 GB hoş geldin hediyesi alabilmek için öncelikle operatöre ait faturasız hat satın alınmalıdır.
 2. Bu hatla birlikte kullanıcıya 35 TL bakiye tanımlanmaktadır.
 3. Seçilen tarifeye 3 ay boyunca devam edilmesi halinde her ay kullanıcıya 5 GB Vodafone bedava internet verilecektir. HEDİYE5GB yazılıp 7000’e kısa mesaj gönderilir.

Vodafone 15 GB Hoş Geldin Hediyesi Nasıl Sorgulanır?

Vodafone 15 GB hediye internet sorgulaması yapmak için telefondan *123#23# tuşlanarak arama tuşuna basılır. Sorgulamadan sonra ne kadar hediye internet kaldığı kısa mesaj ya da bildirim şeklinde ekrana gelecektir.

Bu hediye fırsatından numara taşıma ile vodafone’a gelen kullanıcılar yararlanamamaktadır. Bunun için yeni hat satın alınması şartı vardır. Alınan hattın içindeki yüklü olan bakiye ile otomatik şekilde ücretsiz tarife tanımlaması yapılabilir.

Vodafone 5 GB Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Hat satın alma ile Vodafone’a yeni gelen kullanıcılara toplam 15 GB hediye internet verilmekte olup bunlar 3 ay boyunca aylık 5 GB şeklinde kullandırılır. Hediye edilen internet kullanımı sadece yurt içindeki kullanımlar ile sınırlıdır. Pakete girişlerde uyruk kontrolü yapılmaktadır.

Vodafone Aylık 5 GB Hediye İnternet Nasıl Alınır?

Aylık 5 GB hediye internet kullanımı buna dair bilgiyi içeren kısa mesajın gönderilmesiyle birlikte başlar. Eğer bu paket iptal edilmek istenirse IPTAL HEDIYE5GB yazılıp 7000’e mesaj atılır.

Bu hediye internet mevcut pakete ek olarak verilmektedir. Aylık 5 GB internetin artından yeni ay için yenileme yapıldığında aboneye otomatik olarak bilgi mesajı gitmektedir.

Vodafone Yeni Faturasız Hat İlk Ay Hediyesi Nedir?

Vodafone faturasız hat satın alan aboneler ilk ay hattın içinde yer alan 35 TL bakiyeyi kullanarak paket yapacaktır.

 • Yeni boneler için hattın tavsiye edilen satış fiyatı 95 TL olarak belirlenmiş olup bu tutar sürekli güncellenir.
 • Hattın alınmasıyla birlikte ilk ay 5 GB olmak üzere 3 ay boyunca aboneye toplam 15 GB hediye internet verilir.

Vodafone 15 GB Hoş Geldin Hediyesi Detayları Nelerdir?

Vodofane 15 GB hoş geldin hediyesi detayları oldukça geniştir. Bu hediye kampanyanın hatta tanımlanmasıyla birlikte başlar.

90 günlük abonelik süresinin dolmasıyla birlikte hediye internet kullanımı otomatik olarak sona erer. Sunulan hediyeden yararlanabilmek için Başta Türkiye olmak üzere aşağıdaki ülkelerde geçerlidir;

 • Suriye
 • Afganistan
 • Somali
 • İran
 • Irak
 • Türkmenistan
 • Özbekistan
 • Filistin
 • Yemen

Vodafone 15 GB Hoş Geldin Hediyesi Nasıl Kullanılır?

Vodafone hediye internet kullanımı hediyenin hatta tanımlandığına dair bilgilendirme mesajının gelmesiyle başlar. 7000’e kısa mesaj gönderildikten sonra abonelere her ay 5 GB internet tanımlanır. Bu şekilde verilen hediye internetin devredilmesi söz konusu değildir. Kullanılmayan haklar sürenin bitimiyle birlikte sona erer.

Vodafone Aylık Hediye İnternet Sürekli Midir?

Hoş geldin hediyesi kapsamında verilen bedava internet hakkı 3 ay ile sınırlı olup bu sürenin sonunda başka internet hakkı kazanmak için Vodafone Yanımda uygulaması kullanılabilir. Fırsatlar dünyasından her hafta bol bol internet, konuşma ve mesaj hakkı verilmektedir.

Vodafone Hoş Geldin Hediyesi Esasları Nelerdir?

Vodafone hoş geldin hediyesi sadece yeni hat alımları için geçerlidir. Paketin geçerlilik süresi onay mesajının verilmesiyle birlikte başlayacaktır. Yüklenen kullanım hakkının transferi mümkün olmayıp paketten sonraki kullanımlar mevcut tarife üzerinden devam ettirilir.  

Vodafone Online Başvurulara Özel Hediye İnternet

Farklı kampanya olarak da Vodafone online başvurulara özel indirimli paketlerden faydalanarak yanında hediye internet kazandıran avantajlardan yararlanmak isteyenler hemen kendine uygun paket tarifelerinden birini edinerek bedava internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Online’a özel paketler; Devreden Uyumlu 5, Red 20, Red 25, Yeni Süper Uyumlu, Uyumlu Genç, Uyumlu 6, Uyumlu 10, Uyumlu Genç Oyun, Uyumlu Bol Dakika, Red 30, Red 35, Uyumlu 3, Redli Genç Oyun, Uyumlu Genç 6 tarifelerinden oluşmaktadır. Vodafone ile bu tarifelerden herhangi birini tercih ederek 10 ve 20 GB’a kadar hediye internet kullanımı kazanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu