Vodafone Hediye İnternet Veren Uygulamalar 2023

Vodafone hediye internet veren uygulamalar ile 2023 yılında çeşitli paket avantajları ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. İnternet, dakika ve sms kullanımlarına dair çeşitli kampanya ve paket fırsatları ile hem uygun hem de günlük ihtiyacınızı karşılayacak Vodafone içerikleri yıl boyunca yenilenmeye devam ediyor. 2023 yılında yapılan en güncel internet kampanyalarına yazımızdan okuyarak öğrenebilirsin.

Vodafone Yanımda Uygulaması ile Hediye İnternet 2023

Vodafone 2023 yılında yanımda uygulaması içerisinde bulunan bedava internet fırsatı ile yüzleri güldürmektedir.

 • 1 GB, 2 GB, 3 GB ve daha fazlasını kazanabilmek için Vodafone yanımda uygulamasını telefonuna indirdikten sonra “bana ne var” kısmına giriş yaparak buradan haftalık olarak bedava internet kazanabilirsin.
 • Vodafone yanımda uygulamasını kullanarak davet ettiğin her arkadaşına yönelik davet linkine göre bedava 9 GB internet kazanabilirsin.

Bedava internet kazanma şartı arkadaşının 6 ay boyunca, yanımda uygulamasını kullanmamış olması ve ilk defa senin gönderdiğin davet linki ile Vodafone yanımda uygulamasını telefonuna indirmiş olması gerekmektedir.Vodafone yanımda uygulaması içerisinde “bananevar çarkı” üzerinden sürpriz internet fırsatını kaçırma.

Güvenli Depo Uygulaması ile Vodafone Hediye 1 GB

Vodafone güvenli depo uygulama hizmetleri kişilerin video, resim, dosya ve rehber yedekleme gibi önemli olan hatıralarının teknolojik özellikler ile güvenli bir alanda saklayabilmeleri için geliştirilmiştir. Vodafone hatlarına sahip olup bu özelliklerden faydalanmak için Vodafone güvenli depo abonesi olunması durumunda isi kişilerin hatlarına 1 Gb Hediye İnternet tanımlanmaktadır. Hediye internetin yanında ise kullanabilmesi için 1 GB boyutunda tamamen ücretsiz olan depolama alanları da güvenli depo abonelerinin hatlarına tanımlanmaktadır.

Vodafone FreeZone ile Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone FreeZone üyelerinin bedava internet kazanabilmeleri için yapılan bu kampanya içeriği oldukça keyifli. 25 yaş altı gençlere yönelik olarak yapılan Vodafone FreeZone Kampanyası dahilinde 30 TL ve üzeri hattınıza yapmış olduğunuz yüklemelerde aylık olarak Vodafone hediye 2 GB interneti kazanabilirsin.

Vodafone e-Fatura Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone’un sunmuş olduğu çeşitli internet kampanyalarından en farklı olanlarından birisi de budur. Ev fatura sistemine geçen ve Vodafone üzerinden yapmış olduğu tüm harcama ve dakika kullanımlarını e-fatura üzerinden sms olarak ya da mail aracılığı ile alma seçeneğini aktif hale getiren Vodafone kullanıcıları, bedava 1 GB internet kazanıyor. 

Telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile E Fatura yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp e-posta adresini yazıp 7000‘e kısa mesaj olarak göndermeleri yeterlidir. Vodafone ev fatura ile beraber 1 GB internet hediye kazanma fırsatını kaçırmayın.

Vodafone İnternet Testi ile Hediye İnternet

Vodafone’un kullanıcılarına sunmuş olduğu yeni bir hediye internet kazanma kampanyası da internet üzerinden karşılaştığınız “Vodafone seviyorum internet” testini uyguladıktan sonra test sonunda verilmiş olan mesaj kodunu kullanarak 3 GB Vodafone hediye internet kazanabilirsin.

Bunun için yapman gereken “Vodafone seviyorum internet” testini yaptıktan sonra testin sonunda telefon numara ekranı çıktığında buraya numaranızı girmeniz yeterlidir. 3 GB hediye internet hattımıza tanımlanacaktır.

Vodafone Oyun ile Hediye İnternet Kazanma

Vodafone’un sağlamış olduğu hediye internet kampanyalarından birisi de internet avcıları oyunu ile internet bedava internet kazanabilme yöntemidir. Kullanmış olduğunuz mobile telefona indireceğiniz internet avcıları uygulaması sonrasında kazanabileceğiniz bedava internetlerin yolu şu şekildedir:

 • Öncelikle telefonunuzda Vodafone internet avcıları oyununa indirmeniz gerekiyor.
 • Ardından oyun içerisinde etrafta uçuşan bitleri yakalamalısın.
 • Ne kadar çok bit yakalarsan o kadar çok internet kazanma şansı seni bekliyor.
 • Vodafone bedava internet kampanyaları oyun aracılığı ile 4 GB kadar bedava internet kazanabilmek için sende Vodafone internet avcıları oyununu telefona indirebilirsin.

Vodafone Bedava 8 GB İnternet Kampanyası

Vodafone’un deneme Paketi olarak sunmuş olduğu 8 GB bedava internet kampanyası kapsamında elde edeceğiniz 8 GB’lık hediye internetin yanı sıra 2 GB internet kazanma şansı seni bekliyor. İlk ay paket denemesi yapabilmek amacıyla Vodafone’un sunmuş olduğu bu avantajlı fırsattan sende yararlanabilirsin.

Vodafone Bedava 500 MB İnternet Paketi

Vodafone’dan 500 MB hediye internet kazanabilmek artık çok kolay. Herkes vodafone’a gelsin mi Vodafone abonesi olsun diye yapılmış olan bu bedava internet kampanyası sayesinde acil olan tüm internet ihtiyacınızı karşılamış olacaksınız.

 • Telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile Net500MB yazdıktan sonra 3636‘ya kısa mesaj olarak göndermeniz yeterlidir.

Vodafone 4.5G ile Bedava İnternet Fırsatı

Vodafone 4.5 g ile internet kazanmanın keyfini çıkarın Vodafone hattına sahip olanlar 4.5 g ile uyumlu olan Vodafone kartına geçiş yaptıklarında 4.5G özelliğini açtırdıkları anda bedava internet fırsatından faydalanabilirler.

 • Üzerinizde bulunan hattı 4.5 g ile uyumlu başka bir hat ile değiştirirseniz Vodafone tarafından 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz.
 • Telefonlarını 4.5 g ye açtıran tüm Vodafone kullanıcıları bedava 1 GB internet kazanabilmek için telefonların mesaj kısmına 4.5G yazıp 4545‘e kısa mesaj olarak gönderebilirler.
 • Telefona gelen bilgilendirme mesajının sonrasında Vodafone bedava 1 GB internet fırsatından faydalanabilirsiniz.

Vodafone Pazartesi TL Yükle 2 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası

Vodafone’dan pazartesi günleri 2 GB bedava internet kazanabilirsin. Vodafone hattın üzerinden yapmış olduğunu TL yüklemelerini pazartesi gününe denk getirirsen ayda bir kere faydalanabileceğiniz in 2 GB bedava internet sahibi olabilirsin.

Vodafone Yükle Kazan Bedava İnternet Kampanyası

İnternet kampanyalarının bolluğu ile tanınan Vodafone 2023 yılında yükledikçe Kazan kampanyası ile dikkatleri çekmektedir. Yüklediğiniz TL’ye kadar Vodafone yanımda uygulaması sayesinde bedava internet kazanabilirsin.

 • Telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile Bana Ne Var yazıp 4455‘e kısa mesaj olarak gönderdiğinizde hattınızda bedava internetiniz tanımlanacaktır.
 • Öncelikle Vodafone yanımda uygulamasını telefona indirip uygulama üzerinden Vodafone TL yüklemesi yapmanız gerekmektedir.
 • Hattınıza tanımlanacak bir GB Vodafone bedava internet kampanyasından faydalanabilirsin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu