Vodafone Ücretsiz İnternet Kampanyaları 2023

Vodafone, 2023 yılın her döneminde faturalı ve faturasız kullanıcılarının daha fazla ücretsiz internet kullanımına ulaşması için birçok farklı kampanya düzenlemektedir. Çünkü internet kullanımı ile birlikte akıllı telefonlar çok daha fazla etkin ve faydalı bir hale geldiğinden dolayı mobil internet paketleri daha fazla önem kazanmaktadır. 

Vodafone tarafından kullanıcılar için sunulan bu imkanlar arasında özellikle vodafone.com.tr sayfası üzerinde yer alan Seviyorum interneti uygulaması, Vodafone Yanımda uygulaması ve FreeZone gibi platformalar önemli noktaları oluşturuyor. 

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi Nasıl Yapılır?

Vodafone Seviyorum İnterneti kampanyası kapsamında size sunulan test içeriklerinde sorulan birkaç soruya cevap verilmesi ile birlikte internet karakterli belirlendikten sonra ödül olarak Vodafone ücretsiz internet kazanma şansına sahipsiniz. Bu kapsamda sorulan sorular arasında;

 • İnternet ile aranızın nasıl olduğu,
 • Bir gününüzü nasıl geçirdiğiniz,
 • Sizin için internet ve mobil kullanımında sosyal medya, kitap okuma, online oyunlar gibi uygun şıkların seçilmesi,
 • İnternet, telefon ve bilgisayar kullanımı hakkında sizin için uygun konuların seçilmesi gibi noktalar bulunmaktadır. 

İsterseniz birkaç soruluk bu süreç sonrasında internet kişiliğinizi güncel olarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca isteğinize bağlı olarak yaklaşık birkaç dakika daha teste devam etmek ile birlikte 3 GB Vodafone ücretsiz internet paketi kazanabilirsiniz. Diğer; Bedava internet kampanyasına git

Kısmen eğlenceli kısmen kullanımınıza bağlı şekilde yaklaşık bir tahminin ortaya çıkarılması ile birlikte internet kullanım özelliklerinizi net bir şekilde öğrenebilirsiniz. Aslında sonrasında yeniden teste devam et seçeneğini kullanarak, kampanya koşulları hakkında bilgi elde edebilir ve 3 GB kazanma şansı yakalayabilirsiniz. 

Vodafone Yanımda Ücretsiz İnternet Kampanyaları Nedir?

Tüm işlemleri mobil şekilde gerçekleştirmek açısından kolaylık oluşturan Vodafone Yanımda uygulaması üzerinde de ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Bu kapsamda Vodafone Yanımda uygulamasını indiren Vodafone kullanıcıları, sadece Hoş Geldin Kampanyası sayesinde dahi bir hafta süreyle 5 GB ücretsiz internet kazanabilir. 30 Kasım 2023 tarihine kadar sürecek olan bu kampanyada, 4.5G internet hızı ile birlikte 7 gün geçerli kullanım elde edilebilir. 

Vodafone FreeZone İnternet Avcıları Oyunu

Vodafone firmasının gençler için kullanıma sunduğu FreeZone platformu sayesinde gençler çok daha keyifli fırsatlar elde edebiliyor. Örnek olarak sokakta internet avını başlatan bir oyun olarak “İnternet avcıları” hem Apple telefonlarda hem de Android telefonlarda kullanılabiliyor. Bu sayede sokakta megabayt avlamaya başlayarak, Vodafone ücretsiz internet paketine ulaşmak mümkün oluyor. Oyunu oynamak ve internet kazanmak için;

 • GSM numarası ve Vodafone Yanımda şifresi ile uygulamaya girdikten sonra internet avı başlıyor. 
 • Oyuna başlamak için lokasyon ayarları ve veri paylaşım bilgilerinin açılması gerekir. 
 • 26 yaş altı aboneler özel olarak bu uygulamayı kullanabilir. 
 • Oyun sırasında “BİT” adı verilen karakterler toplanır. 
 • Toplanan BİT adı verilen karakterler, ücretsiz bir şekilde data paketine çevrilebilir. 
 • Karakterler data paketine çevrilirken, aynı gün içerisinde yalnızca bir defa kullanılabilir. 

1 saatlik 1GB ücretsiz internet paketi ayda en fazla 15 defa, 6 saatlik 1GB paket ayda en fazla 4 defa ve 1 günlük 1GB ücretsiz internet paketi en fazla 1 defa kullanılabilir. Ayrıca BİT denilen karakterleri ücretli olarak data paketine çevirmek için 3 TL ile 1 günlük 1 GB paketi, 5 TL ile 1 günlük 2 GB paketi ve 7 TL ile 1 haftalık 4 GB internet paketi elde edilebilir.  

Vodafone Pazartesi TL Yükle 2GB Ücretsiz İnternet Kazan

Faturasız hat boneleri adına Vodafone yeni bir kampanya düzenledi. Söz konusu kampanya ile Pazartesi günlerinde TL yüklemesi gerçekleştiren her abone ücretsiz 2 GB internet kazanma şansını yakalayacak.

Abonelerine internet kazandırmak isteyen Vodafone her zaman yeni kampanyalarını gün yüzüne çıkartıyor. Faturalı hat kullanıcıları kadar faturasız hat kullanan müşterileri de düşünerek oldukça fazla kampanya hazırlıyor. Vodafone Pazartesi TL Yükle 2GB Bedava İnternet Kazan kampanyası kapsamına dahil olabilmek için ilk olarak Vodafone Yanımda uygulamasını yükleyerek sonrasında Pazartesi günleri uygulamadan TL yüklemesi yapılması sonrasında 2 GB bedava internet kazanmış olacaktır.

Vodafone Faturalı OL 5 GB Ücretsiz İnternet Kampanyası

Vodafone faturalı hat alarak yeni abone olanlara dikkat çekici bir kampanya ile karşılama yapıyor. Vodafone faturalı olan abonelere 5 GB ücretsiz İnternet Kampanyası ile 5 GB bedava internet hediye ediyor. Yeni faturalı hat sahibi olanlar Vodafone tarafından her ay 5 GB, toplamda ise 60 GB bedava internet hediye ediyor. Vodafone Yanımda Uygulamasını telefonuna indirmiş olan aboneler, Ek Paketler kısmına giriş sağlamasından sonra hediye internetlerinin sahibi olabilirler.

Vodafone FreeZone ile 3 GB Ücretsiz İnternet

Vodafone Freezone kampanyalarından yalnızca FreeZone aboneleri yararlanabilir. Freezone’lu olup olmadığınızı öğrenmek için 1525’e FREEZONESORGU mesajını yazarak gönderebilirsiniz. Eğer hala Freezone’lu değilseniz FreeZone abonesi olmak için 1525’e FREEZONE yazarak kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Eğer 26 yaş altı ve aktif Vodafone kullanıcısı iseniz mesajınıza olumlu bildirim gelecektir. 

Freezone Ücretsiz 3 GB kampanyasından yalnızca Faturasız Hat sahipleri yararlanabilir. Vodafone Freezone bedava internet kampanyası için hattınıza en az 50 TL yükleme yapmanız ve FreeZone abonesi olmanız gerekir. Kampanyaya dahil olan faturasız hat sahiplerine 5 gün geçerli 3 GB internet Vodafone tarafından otomatik olarak yüklenir. Vodafone freezone aboneleri 50 TL ve üzeri yükleme yaptıklarında anında bedava 3 GB internet hakkı hatlarına tanımlanır. 

Vodafone 2 GB Ücretsiz İnternet 2023

Vodafone 2 GB ücretsiz internet kampanyasına dahil olabilmek açısından Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Katılım için ise Google Play Store ve APP Store giriş sağladıktan sonra Vodafone tarifesi de Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden değiştirilerek 2 GB bedava internet hediyesi almaya hak kazanılır.

Vodafone Geçenlere Özel Red’li 15 GB Ücretsiz İnternet

Vodafone’a geçmek isteyenlere özel ücretsiz internet kampanyası ile mevcut hattınızı Vodafone’a ve ardından Vodafone Red’li tarifelerine taşımanız durumunda 30 gün boyunca geçerli 15 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Vodafone Özel Red’li tarifesinin detaylarına ve nasıl yararlanabileceğinize birlikte bakalım:

Tarife Paketi AdıPaket İçeriği12 Ay Taahhütlü Tarife Ücreti Taahhütsüz Paket Ücreti
Vodafone Red’li 15 GB1000 Dakika 250 SMS 5 GB Her Yöne İnternet Vodafone TV’ye ek 2 GB İnternetİlk 3 Ay 42 ₺ Son 9 Ay 49 ₺79 ₺ / Ay
 • Kampanyadan yararlanmak için, size en yakın Vodafone İletişim Merkezi’ni ziyaret edip, hattınızı taşımanız ve ilgili tarifeye geçmeniz yeterlidir.

7 Kişi Katıldı

 1. Vodofone seviyorum testide güzel ama yanımda uygulamasi 2 aydır internet net k8nuşma yerine alışveriş indirimi gönderiyor bu hediyeler hatlara özel mi geliyor?

 2. Arkadaşlar herkese öneririm gerçekten Vodafone da çok güzel kampanya lar var herkese Vodafone tavsiye ederim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu