Vodafone Altın Kulüp Tarifeleri ve Ücreti 2023

Vodafone abonelerine özel fırsatları içeren altın kulüp tarifeleri ev hanımları için pek çok kampanyaya sahiptir. Cazip fırsatlar sunan Vodafone tarifelerden yalnızca ev hanımları yararlanmaktadır.

Hem ekonomik hem de çok çeşitli olan fırsatlara kadınlara destek olmak amaçlanmaktadır. Bunlardan yararlanabilmek için Vodafone internet sitesinden altın kulüp tarifelere ücretsiz katılmak mümkündür. Ayrıca bu amaçla Vodafone Yanımda uygulaması da indirilip kullanılabilir.

Vodafone Altın Kulüp Aylık Paketi Nedir?

Altın kulüp fırsatlarından biri olan Vodafone aylık altın paket hem internete girmek hem de konuşmak üzerine hazırlanan paketlerden biridir.

  • Bu paket toplam 18 Türk lirası olup içerisinde 1 GB internet, 500 dakika ve 100 sms yer almaktadır.
  • Ek olarak saat 12:00 ile 16:00 arasında tüm Vodafone kullanıcıları ile sınırsız konuşma hakkı da verilmektedir.

Altın Kulüp Altın Sosyal Pass Ücreti

Sosyal medya kullanmaya seven ev hanımlarına özel hazırlanan Vodafone altın sosyal pass paketi aylık 7 TL ile ücretlendirilir. Sosyal medya keyfi yaparken internetten yemeyen bu paket kapsamında Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal medya platformları sınırsız olarak kullanılabilir. Alınan paketin geçerlilik süresi bir hafta olarak belirlenmiştir.

Vodafone Altın İletişim Pass Paketi İçeriği Nedir?

Vodafone altın kulüp iletişim pass paketi kullanıcılara sevdikleri kişilerle doya doya konuşma fırsatı sunar. 5 TL ile ücretlendirilen bu pakette Facebook Messenger ve WhatsApp kullanımları internet paketinden düşmeyecektir yani sınırsızdır. Yapılan paket 7 gün süre ile geçerlidir.

Vodafone Altın Kulüp Pass Paketi Avantajlı Mıdır?

Vodafone altın kulüp pass paketi avantajı hem konuşma hem de sınırsız sosyal medya avantajı sunan Vodafone pass paketler toplam 9 TL ile ücretlendirilir. Ayrı ayrı alındığında 12 TL gibi bir rakama denk gelen bu paketler birlikte alındığında daha ekonomik olacaktır. Paketin kullanım süresi diğerlerinde olduğu gibi bunda da 7 gün ile sınırlıdır.

Vodafone Altın Kulüp Kırmızı Işık Mobil Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Kadınlara değer veren ve pek çok fırsat sunan Vodafone iletişim ihtiyaçlarını karşılamaya ek olarak girişimcilik fırsatlarından yararlanmak için de uygulamalar yapmaktadır. Bunlardan biri kırmızı ışık mobil uygulaması olup bu uygulama kadınların şiddetten korunması, bu konuda kadınları bilgilendirmek gibi amaçlarla hazırlanmıştır. Vodafone altın kulüp kırmızı ışık uygulamasını App Store ya da Google Play’den ücretsiz olarak aşağıdan indirilebilir.

Android için İndirApple için İndir

Vodafone Altın Kulüp İlk 6 Yıl Mobil Uygulaması Nedir?

Çocuk gelişimini desteklemeye yönelik hazırlanan Vodafone Altın Kulüp ilk 6 yıl mobil uygulaması gelişim döneminde çocuğu daha iyi tanımaya katkıda bulunur. Aynı zamanda bu süreci desteklemeyi sağlayan uygulama yararlı bilgiler içermekte olup ücretsiz olarak indirilebilir.

Vodafone Altın Kulüp Mini Paket Nedir?

Vodafone altın mini paketin de aylık fiyatı 22 TL Fakat paketin içeriği farklıdır. 2 GB internet, 1000 kısa mesaj ve her yöne 500 dakika imkanı sağlıyor. Ayrıca Vodafone bedava internet kategorimizden ücretsiz kampanyaları inceleyebilirsiniz.

Vodafone Altın Fırsat Paketi Nedir?

Ev hanımlarına yönelik olan Altın kulüp kampanyası kendi içinde Altın mini ve Altın fırsat olarak 2 ayrı paket sınıflandırılmıştır. Vodafone altın fırsat paket detayları;

  • Aylık sadece 21 TL yükleyerek Altın fırsat paketine sahip olmanız mümkün.
  • Paketin içeriğinde ise 1 GB internet, 500 dakika her yöne konuşma ve 100 kısa mesaj hakkı bulunmaktadır.
  • Ayrıca her gün 12:00 ve 16:00 saatleri arasında operatör içi konuşma hakkı vermektedir.

Vodafone Altın Kulüp’e Nasıl Üye Olunur?

Vodafone kullanıcı olan ev hanımlarının bu tarifeye geçebilmeleri için ALTIN KULUP yazıp 7000’e kısa mesaj göndermeleri gerekir. Üyelik için herhangi bir ücret ödenmemektedir.

  • Dileyen her ev hanımı bu kulübe katılıp avantajlardan yararlanabilir.
  • İstenilen zamanda üyelikten de çıkılabilir. İptal için IPTAL ALTIN KULÜP yazılıp 7000’e kısa mesaj gönderilir.
  • Kısa mesaj haricinde Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden de tarifeye üyelik ve üyelik iptali işlemleri yapılabilir.

Vodafone Altın Kulüp Fırsatları Nelerdir?

Vodafone altın kulüp fırsatları pek çok marka ve mağaza için de geçerlidir. Bu fırsatlar içerisinde e-bebek, koton, arzum ve daha pek çok markaya özel indirimler vardır. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde indirimlerin yanı sıra ücretsiz kargo fırsatı da sunulur. Bunun için gerekli olan indirim kodları Vodafone Yanımda uygulamasından alınabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu