Vodafone Konuştukça ve Aran Kazan Kampanyası 2023

Vodafone’un faturasız hatlara özel olarak 2023 yılında sunduğu konuştuğunca internet tarifesinden faydalanmak isteyen kişilerin bedava olarak internet hakkı kazanır. Hafta içi her konuşmalarına yönelik olarak ek internet kazanma şansları bulunmaktadır. Vodafone’un konuştukça kazan ve arandıkça kazan kampanyasını isteyenler için detaylar;

Vodafone Konuştuğunca İnternet Kampanyası

Kullanılmış olan Vodafone faturasız hatta ek olarak tanımlanan ve hiçbir şekilde para vermeden faydalanabileceği konuştuğunca bedava internet paketinden faydalanabilmek için şu yolu izlemelisin;

  • Öncelikle hattın içerisinde bulunan dakikaları hafta içi yapmış olduğun tüm konuşmalar sonucunda bedava internet fırsatına dönüştürebilirsiniz.
  • Hafta içi Vodafone’lular arasında yaptığın tüm konuşmaları yönelik olarak bedava internet kazanacaksın.
  • Kazanmış olduğun bu internetleri hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri kullanabilirsin.

Vodafone konuştukça internet kazanabilmek için konuştuğunca internet tarifesini telefona indirmek gerekir. Vodafone’un faturasız hatlara yönelik olarak sunmuş olduğu ve aylık 19 TL‘den başlayan konuştuğunca internet tarifeleridir. Aşağıdaki 3 paketten herhangi birini hattına tanımlayan Vodafone kullanıcıları hafta içinde konuştukları kadar interneti kazanıyor;

  1. Konuştuğunca internet S tarifesinden faydalanmak istersen eğer yapacağın yükleme sonucunda 500 dakika konuşma hakkı, 1000 SMS ve 1 GB internet kazanıyorsun.
  2. Konuştuğunca internet M tarifesinden faydalanmak isteyen kişiler 750 dakika konuşma hakkı, 1000 SMS ve 2 GB internet kazanmaktalar.
  3. Konuştuğunca internet ile L tarifesini hattına tanımlamak isteyen kişiler 750 dakika konuşma hakkı 1000 SMS ve 3 GB internet satın almış olmaktalardır. 

Vodafone Konuştukça Kazan Tarifesi Nasıl Yapılır?

Vodafone konuştukça Kazan tarifesi üzerinden sunmuş olduğu bedava internet faydalarından yararlanabilmek için öncelikle konuştukça kazan tarifelerinden herhangi birini satın alman gerekmektedir. Satın almış olduğun tarife üzerinden dakika kazanabilmek için hafta sonuna kadar içerisindeki dakika haklarını kullanman gerekir.

Konuştukça Kazan Kalan Kullanım Sorgulama

Vodafone konuştukça internet Kazan kampanyasından kazanmış olduğun hediye 1GB interneti Vodafone yanımda uygulaması üzerinden takip edebilir ya da telefonun mesaj kısmına Ne Kazandım yazarak 7000′e kısa mesaj olarak gönderebilirsin.

Konuştukça Kazan İptali Nasıl Yapılır?

Vodafone konuştukça kazan tarifesinden sürekli olarak kazanacaksın internet faydalarını iptal etmek istersen ve bu paketten ayrılmak istersen faturalı bir hat olmadığı için bir sonraki ay paket yenilemesini bırakarak farklı bir faturaya veya pakete geçiş yapabilirsin.

Vodafone Aran Kazan Nedir?

Vodafone operatörünün aran kazan kampanyasıyla birileri sizi aradıkça kazanıyorsunuz. Vodafone abonesi olan birisi sizi araması ve 10 dakika boyunca telefonda konuşmanız yeterli. Süre sonunda Vodafone bedava internet kampanyası aktif olucaktır. Aran Kazan kampanyası aboneliğiniz boyunca her ay bakiyenizden kesilecek 80 kuruş karşılığında her 10 dakika konuşmanız başına 50 kuruş kazanabilirsiniz. Kazandığınız kuruşlarsa hattınıza direkt tanımlanır.

Vodafone Aran Kazan Nasıl Yapılır?

Vodafone müşterileri, aylık 80 kuruş karşılığında Vodafone aran kazan kampanyasına katılabilir ve arandıkça kazanmaya başlayabilirler. Vodafone aboneleri kampanyaya katılabilmek için CEPARAN yazıp 7000’e SMS göndermelilerdir. Ayrıca Aran Kazan için 7000 numaralı telefonu arayarak katılabilirsiniz. Aran Kazan kampanyasına kayıt işlemleriniz tamamlandıktan sonra telefonunuza tanımlanacak olan kampanyanın bilgilendirmesini alırsınız.

Vodafone Aran Kazan Şartları Nedir?

Vodafone Aran Kazan kampanyası her 10 dakikada bir 50 kuruş kazanabilirsiniz ve kazandığınız paralar otomatik olarak gecikmeksizin hattınıza tanımlanır. Vodafone Aran Kazan kampanyasına katılım ücretlidir, aylık 80 kuruş ödeme yapmanız gerekmektedir. Para kazanmak istiyorsanız sizi arayan kişinin Vodafone aboneliğinin 01.02.2016 tarihinden önce başlamış olması gerekir ve kazanılan paralar farklı bir numaraya aktarılamaz.

Aran Kazan ile Kazanılan TL Nasıl Harcanır?

Vodafone Aran Kazan kampanyası 30 gün içinde en fazla 6 TL kadar bir tutar kazanabilirsiniz. Bu da aylık 12 kez 10 dakika ya da daha fazlasını konuştuğunuzda elde edebileceğiniz bir miktar. Vodafone Aran Kazan kampanyası dahilinde kazandığınız TL’leri istediğiniz alanda harcayabilirsiniz. Dilediğiniz gibi arama yapabilir internette gezebilirsiniz. Ancak kazandığınız TL’lerle kendinize paket alamazsınız. 

Vodefone Aran Kazan Bakiye Sorgulama

Vodafone Aran Kazan kampanyasıyla kazandığınız miktarı öğrenmek için yapmanız gereken SORGU CEPARAN yazıp 7000’e SMS göndermeniz yeterlidir. Telefonunuza gelen bilgilendirme SMS ile biriken TL miktarınız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Aran Kazan Geçerlilik Süresi Ne Kadardır?

Vodafone aran kazan kampanyasının geçerlilik süresi siz iptal edene kadardır. Kampanyaya bir SMS ile başvurduktan sonra kampanya her ay hattınızda yenilenmeye devam edecektir. Gelen bilgilendirme sms ile arandıkça kazanmaya başlayabilirsiniz. Her ay tekrar tekrar kampanyaya başvurmanıza gerek yoktur.

Vodafone Aran Kazan Nasıl İptal Edilir?

Vodafone aran kazan kampanyası iptalini gerçekleştirmediğiniz sürece her ay düzenli olarak yenilenir ve ücret artışı olmaksızın her ay 80 kuruş olarak ödenir. Vodafone Aran Kazan kampanyasını iptal edebilmek için öncelikle IPTAL CEPARAN yazıp 7000’e SMS gönderebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu