Vodafone Faturalı, Faturasız Bedava İnternet 2023

Vodafone faturalı ve faturasız kullanıcılarına bedava internete yönelik kampanyalar da düzenlemektedir. Paketler, ek paketler gibi çok sayıda kampanyaya ek olarak bedava internet kampanyaları olmak üzere çok sayıda bedava fırsatlar düzenlemektedir.

Vodafone 2023’de de çok sayıda bedava internet kampanyası faturalı ve faturasız abonelere sunar. Çeşitli hediyelere ek olarak aynı zamanda 500 MB, 1 GB, 2 GB, 4 GB, 5 GB gibi bedava internet seçenekleri olmak üzere birbirinden farklı birçok hediye kazanılabilmektedir.

Vodafone yanımda içerisinden bana ne var bölümünde bulunan çarkın çevrilmesiyle bedava hediye kazanabilirsiniz. Bana ne var uygulaması olmayanlar SMS yoluyla yararlanabilir. Telefonunun mesaj bölümünden BANANEVAR yazarak 5065’e SMS göndermesi yeterli olmaktadır.

Vodafone Ücretsiz İnternet Oyunu

Vodafone FreeZone üyelerine günlük olarak ücretsiz internet paketi seçeneği sunmaktadır. Kullanıcıların bu süreçte yapmaları gereken tek nokta internet avcıları uygulamasını telefona indirerek oyunu oynamaktadır. İndirilen bu uygulama üzerinden ise gezdikleri yerlerde 5 GB bedava internet kazanma şansları olmaktadır. İsterseniz seviyorum interneti testi konumuzdan daha kolay internet kazanabilirsiniz

Vodafone Aran Kazan ile Bedava İnternet Nasıl Yapılır? 

Vodafone yeni bir kampanya ile müşterilerinin dakikalarını internete çeviriyor. Aran kazan kampanyasında kazanmak çok kolay. Birileri sizi aradığında konuştuğunuz dakika kadar internet hattınıza tanımlanıyor. Vodafone’un düzenlediği aran kazan kampanyasına katılmak için CEPARAN yazarak 7000’e kısa mesaj atmak yeterli. 

Vodafone TL Yükleme ile İnternet Kazanma

Vodafone ücretsiz internet hediyeleri sürecinde ön ödemeli hat sahiplerini de unutmamaktadır. 26 yaş altı ön ödemeli hat kullanıcısı olan Vodafoneli olanlar yararlanabilir. Bedava internet kazanmak için 30 TL ya da üzerinde ödeme yapılması durumunda gelecek olan ilk ay bedava 2GB interneti tanımlanır.

Vodafone 2023 Yıllık 1.5 GB Hediye

Vodafone akıl küpü tarifelerini kullanan kullanıcılarına yıl içerisinde 3 farklı zamanda 500 MB bedava internet vermektedir. Vodafone akıl küpü kullanıcıları bu kampanyadan yararlanabilmesi için SMS yoluyla başvuruda bulunması gerekmektedir. Telefonlarının mesaj bölümüne 500 MB yazıp 3636’ya gönderen herkes Vodafone bedava internet kazanmaktadır.

Vodafone 4.5G Ücretsiz İnternet Kampanyası 2023

Vodafone 4.5G uyumlu hatlara geçiş yapan aboneler hediye olarak 2 GB bedava internet alma hakkı kazanıyor. Kampanyadan fayda sağlamak isteyenler için sadece hattın 4.5G uyumlu bir hat ile değiştirmesi yeterli olmaktadır. Vodafone 4.5G kullanıcıları ücretsiz internet kazanabilmesi için telefonların mesaj bölümünden 4.5G yazıp 4545’e mesaj göndermesi gerekmektedir. 1 ay geçerli olacak bedava internet kullanıcıya tanımlanmaktadır. 

Vodafone e-Fatura ile 1GB İnternet Ücretsiz

Vodafone’den ücretsiz internet kazanmak için kullanılan yöntemler arasında e-fatura ya da SMS fatura aracılığıyla da bedava internet yer almaktadır. Her 2 fatura seçeneğinden birisine geçecek olan kullanıcılar 1GB bedava internet kazanmaktadır. Fatura seçeneğiyle bedava internet kazanmak isteyen kullanıcılar telefonlarının mesaj bölümüne e-fatura yazarak ve boşluk bırakarak e-posta adreside ekleyerek 7000’e mesaj göndermesi gerekmektedir.

Ayrıca; Yayın hayatımız boyunca paylaştığımız vodafone bedava internet kategorimizden tüm kampanyalara bakmanızı tavsiye ediyoruz. Bedava internet kazandırmadan kimseyi göndermek istemeyiz!

vodafone büyük çark hediyeleri bmw iphone

Vodafone Yanımda Uygulaması Kampanyası

Vodafone kullanıcısı olmasına rağmen yanımda kullanıcısı olmayan aboneler uygulamayı indirerek üye olmaları halinde Vodafone 1 GB bedava internet paketi hediye etmektedir. Ayrıca Vodafone yükle, harika hediyeler kazan kampanyası ile Vodafone Yanımda uygulamasını indiren faturasız hat sahipleri çeşitli hediyeler kazanıyor.

Vodafone faturasız hatlılar TL yüklediklerinde Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak bedava dakika, internet ve sms alabilirler. Kampanya 13.06.2023 tarihine kadar geçerlidir. Her kullanıcının belirli TL yükleme hedefleri vardır.

Arkadaşını Davet Et 8 GB Hediye İnternet Kazan

Vodafone yanımda uygulamasıyla kullanıcılar arkadaş veya ailesinden birisini davet etmesi üzerine kullanıcıya 8 GB bedava internet vermektedir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken yer davet edilen kişinin Vodafone Yanımda uygulamasını minimum 6 ay süreli olarak kullanmıyor olması gerekmektedir. Vodafone bedava internet veren uygulamarın hepsini görmek isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi

Vodafone abonelerini memnun edebilmek için her fırsatta kişilerin bedava internet şansı tanıyor. Genellikle verdiği hizmetleri ise sms ve uygulaması ile gerçekleştirmeye çalışmaktadır. Seviyorum interneti kampanyasında ise abonelere bir link vermektedir. Verdiği linkte ise kişilerin cevaplandırması için birtakım sorular oluşturmuştur ancak oluşturduğu soruların kişileri zorlamayacak sorular olmasına dikkat ederek soruları oluşturmaya özen göstermektedir.

Daha öncesinde gerçekleştirilmiş sonrasında ise talep üzerine uzatılan bir kampanyayı ifade etmektedir. Vodafone teste katılım sağlamış olan abonelerine 3 GB bedava internet vermektedir. Ayrıntılı bilgi için; buradan ulabilirsiniz.

vodafone bana ne var hediye internet

Vodafone Yeni Hat Alana Bedava İnternet

Vodafonenin yeni hat alana bedava internet kampanyasında 4.5G internet deneyimini kullanmakta olan kullanıcılar için tasarlanmış olan kampanyayı ifade etmektedir. Kampanya faturalı ya da faturasız fark etmeksizin 4.5G internet hızına uyumlu olan SİM kartı almakta olan abonelere bedava internet paketi vermektedir. 4.5G bedava internet kampanyasından yararlanmak isteyen kullanıcılar hatlarının aktif olmasının ardından mesaj bölümüne 4.5G yazarak 4545’e mesaj göndermeleri gerekmektedir.

Vodafone 60 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone faturasız olan hattını faturalı hatta taşıyan kullanıcılara 60 GB bedava internet hediye edilmektedir. Vodafone uyumlu veya RED tarifeleri arasında yer alan tarifelerden birisine geçen kullanıcılar arasında faturasız aboneler 12 ay süresince düzenli bir şekilde her ay 5 GB bedava internet kazanmaktadır.

60 GB bedava internet kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların Vodafone ait 542 müşteri hizmetlerini araması veya bayilerine gitmesi yeterli olmaktadır. Veya Vodafone kategorimizden tüm kampanya detaylarına ulaşabilirsiniz.

Vodafone FreeZone Bedava 4 GB Bedava İnternet

25 yaş ve altı kullanıcılar için tasarlanmış olan kampanya sayesinde FreeZone kulüp ailesine katılan kullanıcılar 4 GB bedava internet kazanmaktadır. Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların daha öncesinde freeZone abonesi olmamalı ve 26 yaş altı olması gerekmektedir.

Vodafone 4 GB bedava internet isteyen kullanıcılar telefonlarının mesaj bölümüne FREEZONE yazması sonrası 1525 numarasına SMS göndermesiyle freeZone kulübüne katılmaktadır. Gelecek olan mesajın ardından 4 GB bedava internetini kullanmaya başlayabilirler. FreeZone hediye sinema bileti ve tüm bedava kampanyalara buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca FreeZone diğer bedava internet kampanyası şudur;

  • Farklı 4 GB bedava internet kazanmak için Vodafone FreeZone World’e katılması gerekmektedir.
  • 24 saat geçerli olacak şekilde 4 GB bedava internet kazanmak mümkündür.
  • 4 GB bedava internet kampanyası 31 Mart 2023 tarihine geçerli olmaktadır. 

Vodafone 8 GB Bedava İnternet

Bir kez katılım sağlanabilecek olan kampanyalar arasında yer alan kampanyaya katılan kullanıcılar 8 GB bedava internet kazanabilmektedir.

  • Telefonun mesaj bölümüne SUPER2GB yazılması sonrası 3636’ya gönderilecek olan mesajla katılım sağlanabilmektedir.
  • İptal işlemi için; SUPER2GB IPTAL yazılarak 3636’ya mesaj atılması gerekmektedir.
  • Kullanıcılar böylelikle çok kısa ve kolay bir şekilde internet elde edebilmekte ve bu işlem yalnızca bir SMS ile gerçekleştirilebilmektedir. 

Vodafone Yanımda 3 Milyon TL Değerinde Hediyeler

Vodafone her anlamda düzenlediği kampanyalarla adından söz ettiriyor. Vodafone mobil abonelerine “Hediye Çarkı” uygulaması ile heyecan uyandıran ödüller kazanma fırsatı sunuyor. Bu özel çekilişte Vodafone; Otomobil, Özel Vodafone Pass Paketleri, 20 GB’a kadar bedava internet, akıllı telefon toplamda 3 milyon değerinde hediye dağıtacak. Kampanyaya katılım için Vodafone abonesi olmak şart değil, çekilişin herhangi bir ön koşulu yok isteyen herkes bu kampanyadan yararlanabilecek. Detaylı bilgi; Vodafone benzersiz teklif

6 Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu