Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2023

Vodafone geçtiğimiz yıl müşterilerine yüzbinlerce GB hediye internet vererek onları memnun etmeyi başardı. 2023 yılında da hediye internet kampanyaları ve uygulamalarına son hız devam eden Vodafone, Faturalı ve Faturasız her hat sahibinin yararlanabileceği birçok kampanya ve uygulamanın sinyallerini şimdiden verdi.

Bu yazımızda, Vodafone müşterilerinin hiçbir ek ücret ödemeden kolaylıkla yararlanabileceği kampanyaları ve uygulamaları daha yakından inceledik. Yazımızı inceleyerek, size en uygun Vodafone hediye internet seçeneklerine göz atın. Vodafone bedava internet veren uygulamaları ile internet, dakika ve sms kampanyaları 2023 yılında şu şekildedir;

Vodafone Bana Ne Var Uygulaması ile Bedava İnternet

Vodafone bedava internet 2023 kampanyasının başında Bana Ne Var uygulaması var. Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak erişebileceğiniz ve bedava internetler dağıtan bir uygulamadır. Bana Ne Var uygulamasını kullanarak, 500MB, 2GB, 4GB ve 5GB hediye internetlerden birisini kazanabilirsiniz. Her hafta yenilenen kullanım hakkınızla birlikte fırsattan yararlanmak için:

 • Cep telefonunuzun mesajlar bölüme giriş yapın, “BANANEVAR” yazarak “5065”’e kısa mesaj gönderin.
 • Cihazınıza gelen bilgilendirme mesajında kazandığınız hediye internetin miktarını ve geçerlilik süresini görebilirsiniz.

Bana Ne Var uygulamasından her hafta sadece 1 kez yararlanabilirsiniz. 1’den fazla atılan kısa mesajların hiçbirisinde hediye internet verilmez.

Vodafone İnternet Avcıları Oyunu ile Kazanma

800.000’den fazla kullanıcısı olan sanal gerçeklik oyunu Vodafone İnternet Avcıları, oynadıkça bedava internet kazandıran bir oyundur. BIT avlamak olarak da bilinen İnternet Avcıları oyununa Vodafone Yanımda uygulaması ile erişim sağlayabilir, BIT avladıkça biriken puanlarınızla hediye internetler alabilirsiniz. Yapmanız gereken:

 • Cep telefonunuza Google Play veya IOS App Store üzerinden “Vodafone Yanımda” uygulamasını indirdikten sonra, kayıtlı Vodafone numaranız ile giriş yapmaktır.
 • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra İnternet Avcıları oyununa giderek BIT toplayabilirsiniz.

Topladığınız BIT’lerle şu hediye internet seçeneklerinden birisini seçebilirsiniz:

 • 300 BIT: 1 saat geçerli 1GB İnternet
 • 600 BIT: 6 saat geçerli 1GB İnternet
 • Ayrıca, 30.000 BIT toplayan ilk 5 aboneye: IPhone 8 Plus 256GB

Vodafone Bakiye Yükle Hediye İnternet Kazan

Yalnızca Vodafone Faturasız hat sahiplerinin yararlanabileceği Bakiye Yükle kampanyasından, her Vodafone Faturasız müşterisi sadece 1 defa faydalanabilir. Herhangi bir üyelik ve abonelik istemeyen kampanyadan kazandığınız Vodafone bedava internet ile internette istediğiniz gibi sörf yapabilirsiniz. 30₺ ve üzerinde bakiye yüklemesine 30 gün boyunca geçerli 3GB Vodafone hediye internet kazanmak için:

 • İsterseniz online ortamdan isterseniz de Vodafone İletişim Merkezleri’nden 30₺ ve üzeri bakiye yüklemesi yapmanız yeterlidir.
 • Yükle işleminiz tamamlandıktan sonra hediye internetiniz hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır. Tanımlanan internetinizi her yöne kullanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Hoş Geldin Ücretsiz İnternet

Numarasını Vodafone Faturasız hatta taşıyan yeni Vodafone’lular, Vodafone’a Hoş Geldin kampanyası ile hediye 15GB internet kazanıyor. Sadece bakiye yüklemesi yaparak kazanacağınız Vodafone 15GB bedava internet için yapmanız gereken;

 • Vodafone Faturasız hattınız açıldığında, 35₺ ve üzeri bakiye yüklemesi yapmanız yeterlidir.

Bakiye yükleme işlemlerinizi, kullandığınız bankanın mobil uygulaması üzerinden, Vodafone İletişim Merkezleri’nden veya Vodafone Çağrı Merkezi’nden yapabilirsiniz.

Vodafone Hediye Çarkı ile Hediye İnternet Kazanma

Vodafone Hediye Çarkı, Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde yer alan ve hediye internetler kazanabileceğiniz bir Çark uygulamasıdır. Her hafta 1 defa çevirme hakkınız bulunan Hediye Çarkı’ndan hediye internetin yanı sıra sürpriz hediyelerde kazanabilirsiniz. Hediye Çarkı’nı kullanarak hediyelerinizi almak için:

 • Vodafone Yanımda uygulamasını cep telefonunuza indirin.
 • Vodafone numaranız ve şifreniz ile giriş yapın.
 • Ekranınızda bulunan “Çark” sembolüne tıklayın ve çarkı çevirin.
 • Kazandığınız hediye internetiniz en geç 24 saat içerisinde hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone Arkadaşını Davet Et Hediye İnternet

Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak, arkadaşlarınızı Vodafone Yanımda uygulamasını kullanmaya davet ettiğinizde hem arkadaşlarınız hem de siz 15GB hediye internet kazanabilirsiniz. Davet gönderdiğiniz arkadaşlarınızın davetinizde bulunan linke tıklayıp Vodafone Yanımda uygulamasını indirmesi ve kişisel bilgileriyle giriş yapması yeterlidir. Kazandığınız hediye 15GB interneti 30 gün boyunca dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Vodafone Güvenli Depo Uygulaması ile Hediye İnternet

Vodafone Güvenli Depo, verilerinizi ve medya dosyalarınızı bulut sisteminde saklayabileceğiniz Vodafone altyapısını kullanan bir uygulamadır. Vodafone Güvenli Depo ile verilerinizi korurken aynı zamanda hediye 1GB internet kazanma şansı elde edebilirsiniz. Hem güvenli depodan yararlanmak hem de hediye internetinizi almak için:

 • Cihazınızdan guvenlidepo.vodafone.com.tr adresine gitmeniz ve Vodafone numaranız ile giriş yapmanız yeterlidir.

Vodafone Güvenli Depo uygulaması ile kazanacağınız hediye internetiniz, sadece Güvenli Depo uygulaması içerisinde geçerlidir. Medya dosyalarınızı yedeklerken, tarifenizdeki internet kotanızdan kullanmazsınız.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi ile Hediye İnternet

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi, size sorular soran ve doğru cevapları aldığında hediye internet veren bir testtir. Seviyorum İnterneti ile doğru cevapladığınız soru sayısına göre 1GB ile 5GB arasında internet elde edebilirsiniz. Seviyorum İnterneti Testi’ne katılmak için:

 • Vodafone Resmi Web Sitesine girin.
 • Arama çubuğuna “Seviyorum İnterneti” yazın.
 • Karşınıza çıkan ekrandan “Testi Başlat”’a tıklayın.
 • Sorulara doğru cevaplar vererek hediye internetinizi alın.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi’nden kazanacağınız hediye internetinizin kullanım süresi 30 gündür. 30 gün sonunda kalan kullanım haklarınız devretmez ve silinir.

Vodafone FreeZone Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone Faturasız hat kullanan ya da FreeZone’lu olan kullanıcılar, 30₺ ve üzeri bakiye yüklemelerine veya 29₺ ve üzeri tarife paketi alımlarına 2 gün geçerli 2GB internet kazanıyor. FreeZone Hediye İnternet kampanyasından yararlanmak için yüklemelerinizi Pazartesi günü yapmayı unutmayın. Eğer FreeZone’lu değilseniz, Vodafone İletişim Merkezleri’ni ziyaret ederek FreeZone üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

Vodafone E-Fatura Hediye İnternet

Vodafone Faturalı hat kullanıcısıysanız, dönem sonu faturanızı e-posta yoluyla alarak 30 gün geçerli 1GB hediye internetin sahibi olabilirsiniz. Hem doğayı koruma hem de hediye internetin sahibi olmak için yapmanız gerekenler şunlardır:

 • İsterseniz, size en yakın Vodafone İletişim Merkezi’ne giderek talebinizi iletebilir,
 • İsterseniz, Vodafone Çağrı Merkezi’ni arayarak e-faturaya geçebilir,
 • İsterseniz de Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak “Faturalarım” bölümünden “Fatura Ayarlarım” bölümüne geçebilir ardından fatura tercihinizi “e-Fatura” olarak değiştirebilirsiniz.

Vodafone faturanızı e-Fatura’ya geçirdikten sonra gelecek olan yeni fatura döneminizle birlikte hediye internetiniz hattınıza otomatik tanımlanacaktır. Hediye internetinizin kontrolünü Vodafone Yanımda uygulamasından yapabilirsiniz.

Vodafone 4.5G Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone eski SIM kartını yeni 4.5G uyumlu SIM kart ile değiştiren Vodafone müşterileri, hem 4.5G internet hızından yararlanıyor hem de 4.5GB hediye internetin sahibi oluyor. 1 hafta boyunca geçerli olacak hediye internetiniz almak için:

 • Vodafone Mağazaları’nı ziyaret ederek hattınızı 4.5G uyumlu hat ile değiştirmeniz yeterlidir.  

Vodafone Faturasızlara Özel Hediye İnternet

Numarasını Vodafone’a taşıyan ya da yeni Vodafone Faturasız hat alan herkes, Faturasızlara Özel kampanya dâhilinde 1 hafta kullanabilecekleri 5GB internet elde ediyor. Üstelik herhangi bir tarifeye geçme veya bir kanala abone olma zorunluluğu da yok. Vodafone’un 5GB hediye internetinden yararlanmak için:

 • Vodafone Mağazaları’nı kimlik kartınızla birlikte ziyaret etmeniz ve Vodafone Faturasız hat kullanıcısı olmanız yeterlidir.
 • Yeni hattınız aktif olduğunda, kazandığınız 5GB internetiniz hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone GoldMasterHome Hediye İnternet Kampanyası

GoldMasterHome, evinizin dekorasyonu için alışveriş yapabileceğiniz en popüler sitelerden birisidir. Vodafone GoldMasterHome iş birliği sayesinde alışveriş yapıp evinizi süslerken hediye 5GB internet kazanabilir, sosyal medya uygulamalarında ve her yöne kullanabilirsiniz. GoldMasterHome kuponu almak ve hediye internetin sahibi olmak için:

 • Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapın.
 • Kampanyalar” kısmından “GoldMasterHome” kampanyasına ilerleyin.
 • Kampanyaya tıklayarak, kupon kodunuzu alın ve GoldMasterHome Resmi Web Sitesi’nde aldığınız indirim kodunu kullanarak alışveriş yapın.
 • Alışveriş sepetiniz onaylandıktan sonra hediye 5GB internetinizin hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Vodafone GoldMasterHome kampanyasından sadece Vodafone Faturalı müşterileri yararlanabilir. Kampanyadan kazanacağınız internetin kullanım süresi 1 hafta ile sınırlıdır.  

Vodafone Trendyol Hediye İnternet Kampanyası

Trendyol, giyimden bilgisayara birçok ürünün bulunduğu bir alışveriş sitesidir. Vodafone Trendyol kampanyası ile 50₺ ve üzeri alışverişlerinizde 1 hafta boyunca geçerli hediye 15GB internet kazanabilirsiniz. Vodafone Faturalı ve Faturasız hat sahiplerinin yararlanabileceği kampanyaya katılım için:

 • Vodafone Yanımda uygulamasını cihazınıza yükleyin.
 • Vodafone numaranız ve şifreniz ile giriş yapın.
 • Kampanyalar” bölümünden “Trendyol” kampanyasına ilerleyin.
 • Kampanyaya tıklayarak indirim kodunuzu alın ve ardından Trendyol’da alışverişinizi yapın.
 • Alışveriş sepetiniz onaylandıktan 24 saat sonra hediye internetiniz hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone Sosyopix Hediye İnternet Kampanyası

Sosyopix, resimleriniz için son derece şık çerçeve tasarımları sunan bir web sitesidir. Sosyopix’ten yapacağınız 50₺ ve üzeri alışverişlerinizde 5GB hediye internet kazanma şansı sizleri bekliyor. Kampanyadan yararlanarak hediye internetin sahibi olmak için:

 • Vodafone Yanımda uygulamasına girin.
 • Kampanyalar” kısmından “Sosyopix” kampanyasına gidin.
 • Ardından indirim kodunuzu alarak web sitesinde alışverişinizi gerçekleştirin.
 • Hediye internetiniz 24 saat içerisinde hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone 8GB Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone Faturalı ve Faturasız hat sahipleri Super2GB paketine geçerek, 7 gün boyunca geçerli 8GB hediye internet kazanabiliyor. Super2GB tarife paketi içerisinde yer alan 1000 Dakika ve 1000 SMS hakkınızı da 30 gün boyunca dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Super2GB tarifesine geçerek hediye internetin sahibi olmak için:

 • İsterseniz “542” numaralı hattı arayarak Vodafone Müşteri Temslicisi’ne bağlanabilir ve tarife değişikliği yapabilir,
 • İsterseniz Vodafone İletişim Merkezleri’ni ziyaret ederek Super2GB tarifesine geçebilirsiniz.

Super2GB paketinden sadece hediye internet için yararlanmak istiyorsanız, 30 gün sonunda paket iptali yapmayı unutmayın. Aksi durumda, bir sonraki ay Super2GB tarife paketine göre ücretlendirme yapılır.

Vodafone Akıl Küpü Tarifesi ile Hediye İnternet Kazanma

Vodafone Akıl Küpü tarifesi kullanan müşteriler yılda 3 kez 500MB toplamda ise 1.5GB hediye internetten ücretsiz yararlanabilir. Paketinizdeki internet kotanız bittiğinde kurtarıcı görevi görecek hediye internet ile her yöne kullanım yapabilirsiniz. Vodafone Akıl Küpü tarifesi hediye internet kampanyasından yararlanmak için:

 • Cihazınızdan “500 Yedek MB” yazıp, “3636”’ya kısa mesaj atmanız yeterlidir.

Vodafone Redli’lere 60 GB Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone Red Tarifesi, içinde en çok internet kullanım hakkı barındıran ve yurtdışı internet kullanımlarında ayrıcalıklar sunan bir tarifedir. Vodafone Red Tarifeleri’nden birine geçen Vodafone’lular, 3 ay boyunca her ay 20GB; toplamda ise 60GB hediye internet elde edebiliyor. Vodafone Red avantajlarından ve 60GB hediye internetten siz de faydalanmak isterseniz:

 • Size en yakın Vodafone Mağazası’na giderek, Vodafone Red tarifelerinden birisine geçebilirsiniz.

Vodafone Red Tarifeleri’nde sınırsız sosyal medya kullanım hakkınız bulunmaktadır. Sosyal medya kullanımlarınızda harcadığınız internet 60GB hediye internet kotanızdan yemez.

Sevdiklerini Vodafone’lu Yap ile Hediye İnternet

Sevdiklerinizi Vodafone’lu yapmanız durumunda, ilk 12 ay boyunca geçerli 30GB ve tarifenize ek 12GB internet; toplam 42GB hediye internet kazanabilirsiniz. Kazanacağınız hediye internetiniz 48 saat içerisinde hattınıza otomatik olarak tanımlanır. Sevdiklerini Vodafone’lu Yap kampanyasından siz de yararlanmak istiyorsanız:

 • Vodafone İletişim Merkezleri’ni ziyaret ederek, başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanmanın tek koşulu, Vodafone’lu yaptığınız sevdiğinizin 6 ay boyunca Vodafone Yanımda uygulamasını aktif olarak kullanmasıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu