Vodafone Faturasız Süper Kolay Tarife Paketleri 2023

Vodafone müşterisi olmak isteyen herkesin avantajlı paketlerle karşılaşacağı, sevdikleriyle doya doya konuşacağı ve bol bol internete girebileceği bir paket seçeneği mutlaka var. Numarasını taşıyan veya yeni hat alanlara özel Vodafone Faturasız Süper Kolay paketleri, ihtiyacınız olan internet, dakika veya SMS’i fazlasıyla karşılıyor. Ayrıca 26 yaş altı gençler için özel fırsatlar ve hediye kullanım hakları Vodafone’da! Vodafone Faturasız Süper Kolay paketlerini birlikte inceleyelim;

Vodafone Süper Kolay 7 Paketi

Vodafone Süper Kolay 7 paketi, 1 ay boyunca tüm kullanım haklarını dengeli kullanan Vodafone müşterileri için idealdir. 7 GB internet, 750 Dakika ve 250 SMS ile fiyatı 29,00 TL’dir. Vodafone İletişim Merkezi veya Vodafone Çağrı Merkez’inden paketinizi satın alabilirsiniz. Tek kullanımlık bir pakettir ve dilerseniz üst üste satın alabilirsiniz.

Vodafone Süper Kolay 10 Paketi

Vodafone Süper Kolay 10 paketini, bakiye yüklemesi yapmadan Vodafone İletişim Merkezi’nden nakit veya banka kartınız üzerinden satın alabilirsiniz. Ayrıca, Süper Kolay 10 paketi, aylık otomatik olarak yenilenmez ve 28 geçerlidir. 10 GB internet, 750 Dakika ve 250 SMS ile aylık fiyatı 35,00 TL’dir. Dilerseniz, üst üste paket alımı yapabilirsiniz. Hem internetim olsun hem de dakikam diyorsanız, sizin için uygun bir paket olabilir.

Vodafone Süper Kolay 14 Paketi

Hattınızı Vodafone’a taşımanız durumunda yararlanabileceğiniz avantajlı paketlerden biri de Süper Kolay 14 paketidir. “İnternetim fazla olsun” diyenlerdenseniz tercihiniz olabilir. 12 GB internet, 750 Dakika ve 250 SMS 28 gün boyunca geçerli paket fiyatı 40,00 TL’dir ve otomatik olarak yenilenmez.

Vodafone Süper Kolay 17 Paketi

Eğer yeni Vodafone müşterisi iseniz, Vodafone Süper Kolay 17 paketi ile doya doya internetin keyfini sürebilirsiniz. Süper Kolay 17 paketi 28 gün boyunca geçerlidir ancak paketiniz biterse dilediğiniz kadar tekrar satın alabilirsiniz. Süper Kolay 17 paketini satın almak için Vodafone yanımda uygulamasını kullanabilirsiniz. 17 GB internet, 750 Dakika ve 250 SMS bulunana pakette aylık fiyatı 17,00 TL

Vodafone Süper Kolay 25 Paketi

Sadece yeni hat alan Vodafone müşterilerine özel ve ilk ay ücretsiz olan Süper Kolay 25 paketi, internette bolca gezinmek isteyenlerin tercihi olabilecek bir pakettir. Süper Kolay paketini üst üste alabileceğiniz gibi bakiye yüklemeden kredi kartınız üzerinden direkt satın alabilirsiniz.

Vodafone Kolay Paket AdıVodafone Kolay Paket İçerikleriVodafone Kolay Paket Fiyatı
Süper Kolay Paket 2525 GB internet, 750 Dakika, 250 SMS30,00 TL

Vodafone Süper Kolay 2500 Paketi

Vodafone Süper Kolay 2500 paketi, size bolca konuşma imkânı sunuyor. “İnternette zaman geçirmiyorum, sesli görüşüyorum” diyorsanız bu paket size göre olabilir. Paket alımınızı nakit veya kredi kartı ile Vodafone İletişim Merkezi’nden yapabilirsiniz.

Vodafone Kolay Paket AdıVodafone Kolay Paket İçerikleriVodafone Kolay Paket Fiyatı
Süper Kolay Paket 2500500 MB internet, 2500 Dakika, 250 SMS27,00 TL

Vodafone Genç Kolay 6 Paketi

26 yaş altındaysanız ve yeni Vodafone’a geçtiyseniz Sınırsız WhatsApp kullanım hakkı ve sosyal medya da geçerli bol internetiyse, Vodafone Genç Kolay 6 paketi tam size göre. Genç Kolay 6 paketini nakit veya kredi kartınızla satın almayı unutmayın. +2 GB internet sadece sosyal medya kullanımlarınız için geçerlidir.

Vodafone Kolay Paket AdıVodafone Kolay Paket İçerikleriVodafone Kolay Paket Fiyatı
Genç Kolay Paket 64 GB + 2 GB internet, 750 Dakika, 250 SMS, Sınırsız WhatsApp27,00 TL

Vodafone Genç Kolay 8 Paketi

26 yaş ve altı için geçerli olan Vodafone Genç Kolay 8 Paketini, Vodafone İletişim Merkezi’nden nakit veya banka kartınız üzerinden satın alabilirsiniz. Genç Kolay 8 paketi, 28 günlüktür ve otomatik yenilenmez. Genç Kolay 8 paketi ile WhatsApp’ta yapacağınız görüntülü, sesli ve yazılı görüşmeleriniz internet kotanızdan yemez. +3 GB internet sadece sosyal medya kullanımlarınız için geçerlidir.

Vodafone Kolay Paket AdıVodafone Kolay Paket İçerikleriVodafone Kolay Paket Fiyatı
Genç Kolay Paket 85 GB + 3 GB internet, 750 Dakika, 250 SMS, Sınırsız WhatsApp30,00 TL

Vodafone Genç Kolay 12 Paketi

Vodafone 26 yaş ve altı için geçerli olan Genç Kolay 12 paketi, sosyal medyada kullanabileceğiniz +5 GB internet sosyal medya hakkı sunuyor. Ayrıca en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, internet kotanızdan yemiyor.

Vodafone Kolay Paket AdıVodafone Kolay Paket İçerikleriVodafone Kolay Paket Fiyatı
Genç Kolay Paket 127 GB + 5 GB internet, 750 Dakika, 250 SMS, Sınırsız WhatsApp35,00 TL

Vodafone Genç Kolay 16 Oyun Paketi

26 yaş altındaysanız ve oyun oynamayı çok seviyorsanız, bu paket tam size göre olabilir. Üstelik PUBG Mobile, Zula, Discord ve Twitch’te kullanacağınız internet paketinizden düşmez. Sınırsız internet sadece oyunlarda kullandığınız internet kullanımlarınız için geçerlidir. Genç Kolay 16 Oyun paketini satın almak için Vodafone Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Vodafone Kolay Paket AdıVodafone Kolay Paket İçerikleriVodafone Kolay Paket Fiyatı
Genç Kolay Paket Oyun 1616 GB + Sınırsız internet, 750 Dakika, 250 SMS, Sınırsız WhatsApp44,00 TL

Vodafone Genç Kolay 30 Paketi

Vodafone Genç Kolay 30 paketini sadece yeni hat alımı yapanlar ve 26 yaş ve altında olanlar kullanabiliyor. Üstelik ilk ay paket kullanımınız ücretsiz. İnterneti bol bu pakete sahip olmak için Vodafone İletişim Merkezi’ni ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone Kolay Paket AdıVodafone Kolay Paket İçerikleriVodafone Kolay Paket Fiyatı
Genç Kolay Paket 3025 GB + 5 GB internet, 750 Dakika, 250 SMS, Sınırsız WhatsApp35,00 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu