Vodafone Hediye Çarkı ve Tüm Hediye İnternet Yöntemleri 2023

Vodafone Hediye İnternet 2023 paketleri faturalı ve faturasız olarak mobil internet kampanyaları bitmek bilmiyor kullanmış olduğumuz mevcut kotamıza ait mobil internetimiz yetmeyebiliyor. İşte bu gibi durumlarda tüm Vodafone kullanıcılarına bedava internet hediyeleri dağıtıyor.

Vodafone de kullanıcılarına hediye internet hizmeti vererek müşterilerini internet konusunda mağdur etmemekte ve her zaman internete bağlı kalmalarını sağlamaktadır. Özellikle uygun fiyatlı oluşu sayesinde Vodafone çok geniş bir kullanıcı ağına sahiptir.

Vodafone Hediye Çarkı ile Bedava İnternet 2023

Vodafone bedava internet kampanyalarını hediye çarkı ile 2023 yılında yakından takip etmelisiniz. Bu kampanyaları yakından takip etmek için bir Vodafone uygulaması olan Vodafone yanımda hediyesi için uygulamayı yakından takip ederek gerek bedava internet gerekse diğer kampanyalar hakkında geniş bilgi sahibi olabiliriz. Haftanın 7 gün 24 saati farklı kampanyalar ve avantajlar sunan Vodafone yanımda uygulaması kullanıcılarına Vodafone hediye internet hakkı sunmaktadır.

Uygulamada yer alan #bananevar bölümünden yani çarkıfelekten hediyelerinizi alabilirsiniz. 31.12.2023 tarihine kadar geçerli olan kampanyadan 5 Gb bedava internet kazanma şansınız çok yüksek. Çevrenizde Vodafoneli olup fakat Vodafone yanımda uygulaması kullanmayan bireyler olabilir. İşte bu bireylerin de bir tuşla Vodafone yanımda uygulamasını sağlayabilirsiniz.

vodafone yanımda hediye internet

Arkadaşlarınızın da sizin gibi Vodafone uygulaması kullanması için uygulamaya girerek menü kısmında bulunan Arkadaşını davet et butonu ile operatör kullanıcısı olan arkadaşlarınızı uygulamanın davet linkini yollayabilirsiniz. Eğer arkadaşınız linke tıklayıp uygulamayı indirirse size sürpriz olarak 2 GB bedava internet hakkı veriliyor. 1 hafta boyunca sınırsız bir şekilde istediğiniz tüm alanlarda bedava internetinizi kullanabilirsiniz.

Vodafone Sosyal Medyada Geçerli Hediye İnternet

Vodafone 2 GB hediye internet kampanyası ile tüm kullanıcılarının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Yalnızca bu paketin avantajlarından yararlanabilmek için Vodafone’un ek internet paketlerini alabiliyor olması gerekmektedir. Eğer ayın ortasında internet hakkınız biterse telaşlanmanıza gerek yok.

Vodafone Instagram, Facebook ve Twitter’da kullanabileceğiniz 2 GB interneti sizlere hediye ediyor. Paketin ismi destek paketidir. Kampanyadan yararlanabilmek için Vodafone Yanımda isimli uygulamayı telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

Vodafone 30 TL Yükle 3 GB Hediye İnternet Kazan

Vodafone faturasız hat kullanan aboneleri için süper bir kampanya sunuyor. Faturasız hat kullanan bir abone tek seferde 30 TL tutarında bir yükleme yaparsa 3 GB hediye internet hakkı kazanmış oluyor. Vodafone’un faturasız müşterilerine hazırlamış bu kampanya sayesinde kullanıcılar 3 GB interneti 1 ay boyunca kullanabiliyorlar.

  • Hediyeniz 30 TL’nin ardından otomatik olarak hattınıza tanımlanmış olacaktır.
  • 3 GB internet hediyeniz yalnızca yurt içi kullanımlarınız için geçerli olacaktır.
  • 30 TL tutarındaki yüklemeyi yaptıktan sonra herhangi bir işlem yapmanıza gerek olmadan otomatik olarak hediye internet hakkınızı kazanmış olacaksınız.

Vodafone Evde Kal Hediye İnternet Kampanyası 2023

Vodafone Evde Kal kampanyası kapsamında kullanıcılarına birçok yenilik sunmaya devam ediyor. Vodafone uyumlu genç tarifesi ile beraber kullanıcılar ilk ay için geçerli olacak 10 gb internetin yanı sıra görüntülü konuşma da dahil olmak üzere sınırsız WhatsApp kullanım hakkı sunuyor. Bunun yanı sıra artı 2 gb da eğlence paketi vermeyi ihmal etmiyor.

İçinde bulunduğumuz dönemde operatörler orijinal kampanyalar başlatmak için adeta yarış içerisine girdiler. Bu kampanyalardan birisi de Vodafone Uyumlu Genç 7 isimli tarife… Ayrıca bu tarife kapsamında kullandığınız sms dakika ya da internetleri bitiremediğiniz takdirde bir sonraki aya devrediyor.

Akıl Küpü Tarifesi ile Vodafone Hediye İnternet

Akıl küpü tarifesi, ay sonunda kalan kullanım haklarınızı gelecek aya devreden Vodafone’un bir tarifesidir. Akıl küpü tarifelerinden herhangi birine geçerek yılda 3 kez 500 MB hediye internetten yararlanabilirsiniz. Yapmanız gereken:

  • Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak “Tarifeler” sekmesine ilerlemek ve Akıl Küpü Tarifeleri’nden birini seçmek.
  • Hediye internetleriniz zamanı geldiğinde hattınıza otomatik olarak tanımlanır.

Vodafone BTK Akademide Geçerli Hediye 6 GB İnternet

BTK Akademi Portalı, ücretsiz yüzlerce içeriği ile online eğitimler veren bir web sitesidir. Aynı zamanda devlet destekli projelerinde yürütüldüğü BTK Akademi’de, Vodafone kullanıcılarının hediye internet elde etme şansı bulunuyor.

Kampanya kapsamında BTK Akademi’de geçerli olan ve her ay yenilenen 6 GB internetten yararlanmak için, ekstra bir işleme gerek yoktur. Vodafone her ay tüm kullanıcılarının hatlarına, BTK Akademi’de kullanabilecekleri 6 GB interneti hediyesi otomatik olarak tanımlıyor. Siz de BTK Akademi’ye direkt giriş yaparak faydalanabilirsiniz.

Vodafone e-Faturaya Geç Hediye İnternet Kazan 

Vodafone, faturalı hat kullanan müşterilerinin fatura dönem borcu bilgilerini mail veya SMS olarak alması durumunda hediye 1 GB internet kazandırıyor. 15 gün boyunca geçerli olacak 1 GB internetin sahibi olmak için:

  • Telefonunuzun mesajlar bölümüne girerek, “EFATURA (Mail Adresiniz)” veya “SMSFATURA” yazarak “7000”’e kısa mesaj göndermelisiniz.

Arkadaşını Davet Et Vodafone Hediye 8 GB İnternet Kazan

Vodafone Yanımda uygulamasını kullanıyorsanız, Anasayfanızın alt kısmında bulunan “Arkadaşını Davet Et” butonuna tıklayarak 7 gün boyunca geçerli 8 GB hediye internetin sahibi olabilirsiniz. Hediye internetinizi alabilmeniz için:

  • Vodafone Yanımda uygulamasını indirmesi için davet ettiğiniz en az 3 arkadaşınızın davet linkinizi kullanarak uygulamayı indirmesi gerekmektedir.
  • İndirme işlemi gerçekleşip uygulamayı kullanmaya başladıklarında hediye 8 GB internetiniz ek işlem yapmadan hattınıza otomatik olarak tanımlanır.

Vodafone Red 4 GB Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone Red kullanıcılarının Evde İnternet paketi satın almaları halinde yararlanabileceği 4 GB hediye internetleri bulunuyor. Evde İnternet paketlerinden herhangi birini satın aldığınızda 24 saat boyunca geçerli olacak 4 GB hediye internet otomatik tanımlanır.

Vodafone’a Numarasını Taşıyan Herkese 60 GB İnternet

Mevcut numaranızı Vodafone Red veya Vodafone Red’li Genç faturalı tarifelerinden birine taşımanız halinde 12 boyunca yenilenecek şekilde aylık 5 GB, toplamda ise 60 GB hediye internetin sahibi olabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak ve avantajlı tarife paketleri ile birlikte hediye internetinizi almak için:

  • Size en yakın Vodafone İletişim Merkezleri’ni ziyaret edebilir, numaranızı taşıma işlemini tamamlayabilirsiniz. 
  • Vodafone Red’li Genç Tarifeleri’nden sadece 26 yaş ve altı müşterilerin yararlanabileceğini unutmayın.

Vodafone Müşterilerine 1 Ay Sınırsız Wi-Fi ile Arama Hediyesi

Vodafone Wi-Fi ile Arama Teknolojisini kullanan tüm Vodafone’lular, 30 gün boyunca geçerli sınırsız Wi-Fi ile Arama kampanyasından yararlanabiliyor. Kampanyaya katılım için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur; sınırsız hakkınız hattınıza otomatik olarak tanımlanmıştır. Kampanya kapsamında aranan tek şart, aktif bir Vodafone hattına sahip olmanızdır. 

4 Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu