Vodafone Hediye İnternet Kazanma Yolları 2023

Vodafone hediye internet kazanmak 2023 yılı için operatör firması mobil hat kullanımı gerçekleştiren faturalı veya faturasız hat sahipleri yararlanabilir. Hem kendileri için uygun tarifeleri hem de bedava internet kazanma kampanyalarını kolaylıkla bulma şansına sahiptir.

Çünkü Vodafone tüm kullanıcıları için yılın her ayı gerçekleştirilen farklı kampanyalar hatta yıl boyunca süren kampanyalar sayesinde Vodafone bedava internet 2023 kampanyaları sağlamaktadır. Bu kampanyalar içerisinde her kullanıcı kendisi için yeterli miktarda internet elde ederek, ister günlük ister aylık kullanım oluşturabilir. 

Vodafone Hediye İnternet Kazanma Nasıl Yapılır?

Her operatör firmada olduğu gibi Vodafone operatör firması tarafından da farklı uygulamaların kullanımı ve üyelik gerçekleştirilmesi gibi avantajlar sayesinde bedava internet fırsatları sunulmaktadır. Bu kapsamda 2023 Vodafone hediye internet kazanmak için çerçevesinde de özellikle Vodafone Yanımda uygulaması veya Vodafone TV uygulaması göz önünde bulundurulabilir. 

Vodafone Yanımda uygulaması, faturalı veya faturasız hat kullanıcıları için çok önemli bir avantaj oluşturmakta birlikte Vodafone ile ilgili tüm bilgileri ve tarifenizle ilgili tüm bilgileri bu uygulama sayesinde kolaylıkla elde edebilirsiniz.

Vodafone hediye internet veren uygulamalar arasında Vodafone Yanımda çok önemli bir yere sahiptir. Örnek olarak uygulama içerisinde yer alan hediye çarkı kısmının kullanılması ile birlikte özel internet paketleri veya indirimli internet paketleri elde edilebilir. 

Vodafone kullanıcıları Vodafone Yanımda üzerinde sağlanan avantajlardan yararlanmak açısından öncelikle uygulamaya girerek, haftanın belirli günlerinde uygulama çarkını çevirmelidir. Örneğin; çark çevrildiğinde 1 hafta boyunca kullanılabilecek 1 internet paketi veya 1 gün içerisinde kullanılacak 1 GB internet paketi gibi fırsatlar elde edilebilir. Elde edilen fırsat sadece birkaç dakika içerisinde hattınıza tanımlanırken, kalan kullanım detaylarını veya internet bilgilerini de yine Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. 

Vodafone TV ile 5 GB Hediye İnternet Kazanma

Vodafone, mobil TV izleme açısından da özellikle Vodafone TV fırsatlarını sağlayarak aynı zamanda da avantajlı internet paketlerini de hediye olarak sunmaktadır. Bu çerçevede birbirinden farklı TV paketlerini seçtiğinizde, yerli dizileri, Türk kanallarını ve gündemi kolay bir şekilde takip edebilir ve uygun bir fiyat ile her yerde televizyon izleme şansına sahip olabilirsiniz. 

Vodafone TV 5 GB hediye internet kazanma kapsamında ise temel TV paketini satın alarak, ilk ay geçerli olacak kapsamda 5 GB bedava internet kazanırsınız. Ayrıca kampanya dahilinde ilk ay TV paket ücretinin hattınızdan tahsil edilmemesi yanında 5 GB interneti de bu kapsamda ücretsiz ve keyifli bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Vodafone Redlilere Hediye 5 GB Kampanyası

Vodafone Red tarifelerine geçen kişiler ister yetişkin ister genç tarifelerde bulunsun, her zaman avantajlı bir durumda yer almaktadır. Çünkü Red tarifeleri kullanım avantajı, tarife zenginliği ve fırsatları sayesinde kullanıcılar için diğer tarifelere göre biraz daha üst konumda bulunmaktadır. Bu bağlamda Redlilere hediye 5 GB kampanyası dahilinde de normal Red tarife kullanan veya Red Genç tarifesi kullanan kişiler 12 ay boyunca toplam 60 GB Vodafone hediye internet kazanabilir. 

Red tarifesinde bulunan veya Red Genç tarifesi içerisinde bulunan Vodafone kullanıcıları, 12 ay boyunca tarifede kalacaklarını belirttikten sonra her ay tarifelerine ek olarak 5 GB internet kazanabilir. Kullanıcılar Vodafone Yanımda uygulamasını telefonlarında kurduktan sonra uygulamaya girerek, “Ek Paketler” bölümüne göz atıp, kampanya esaslarını ve yapılması gereken küçük ayrıntıları rahatlıkla görebilir. 

Eğitim Bilişim Ağı (EBA) İnternet Kampanyası

Ülkemizin maruz kaldığı koronavirüs salgını nedeniyle Vodafone tarafından da özveri gösterilerek, Eğitim Bilişim Ağı (EBA) kampanyası başlatılmıştır. Bu kampanya dahilinde bireysel olarak faturalı veya faturasız Vodafone kullanan müşteriler, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından devreye sokulmuş olan eba.gov.tr sayfası üzerinde veya EBA uygulaması üzerinde hizmet verilen eğitim portalını kullanırken, her ay 3 GB’a kadar ulaşacak şekilde ücretsiz erişim sağlama imkanına sahip olacaktır. 

Ayrıca kampanya kapsamında Vodafone TV kullanan tüm kişiler TRT EBA TV ilkokul, ortaokul ve lise kanalları üzerinde mobil internet üzerinden harcama olmadan izleme gerçekleştirebilir. Virüs salgınının daha kapsamlı ve zor bir sürece girmiş olması ile birlikte Vodafone kampanya da 3 GB’a kadar olan limitleri Mart ayının sonuna kadar 6 GB gibi bir noktaya ulaştırmıştır. 

Otomatik tanımlama sayesinde verilmiş olan bu internet kullanım hakkı, herhangi bir talepte bulunmadan ve herhangi bir işlem yapmadan direkt olarak hatlara tanımlanarak kullanılır hale gelmiştir. An itibarıyla 5 Nisan 2023 tarihine kadar tüm bireysel Vodafone aboneleri bu fırsatlardan yararlanabilmek üzere Vodafone tarafından kampanyanın daha uzun bir süre devam ettirilmesi de beklenmektedir. 

Vodafone Arkadaşını Davet Et İnternet Kazan

Vodafone Yanımda uygulamasından bahsedilmiş olsa da bu uygulama içerisinde internet kazanmak için farklı bir fırsat daha yer almaktadır. Bu fırsat bağlamında aile üyelerinden herhangi birini veya arkadaşınızı Vodafone Yanımda uygulamasına yani Vodafone’u kullanmaya davet ettiğinizde, 8 GB internet kazanmanız mümkündür. Önemli bir ayrıntı olarak tavsiye gönderdiğiniz Vodafone kullanıcısının 6 ay içerisinde Yanımda uygulanmasını daha önce kullanmamış olması gereklidir. 

Vodafone Seviyorum İnterneti Kampanyası

Aslında daha önceki dönemlerde Vodafone tarafından kullanıcılara sunulan Vodafone Seviyorum İnterneti kampanyası, bugün 3 GB ile 1 TB arasında internet fırsatları sunan ve saniyeler içerisinde sonuçlanan bir sistem oluşturmaktadır. Bu kapsamda Vodafone sayfası üzerinden yönlendirmeli bir şekilde veya direkt olarak “Seviyorum İnterneti” sayfasına giriş gerçekleştiren Vodafone kullanıcıları, 6 sorudan oluşmuş bir anket ile karşılaşacaktır. Bu anketteki sorulara cevap verilerek, son sorudan sonra telefon numaranızı yazdığınızda, siz de 1 gün geçerli şekilde kullanılabilecek 3 GB internet hediye elde edebilirsiniz. 

Vodafone E-Fatura 1 GB İnternet Avantajı

Bugün doğanın korunması ve dünyada kaynakların tüketilmesinin azaltılması açısından Vodafone tarafından da hassas bir davranış sergilenmiştir. Bu hassas davranış çerçevesinde E-fatura 1 GB internet kampanyası devreye sokularak, faturalı hat kullanıcılarının özellikle basılı kağıt fatura yerine elektronik fatura kullanması özendirilmektedir.

Bu posta yoluyla gelen fatura yerine SMS veya elektronik posta yolu ile fatura almak isteyen kişiler “EFATURA” yazıp boşluk bırakarak e-posta adresini yazıp, 7000’e kısa SMS attıklarında 15 gün geçerli 1 GB Vodafone hediye internet kazanabilir. 

Vodafone Hediye İnternet Kazanma Yolları 2023

Aslında Vodafone birçok kişi tarafından bilinmeyen çok pratik kampanyalar sayesinde de Vodafone bedava internet dağıtımı gerçekleştirmektedir. Örnek olarak Play Store üzerinde Vodafone self Servis kullanılması vasıtasıyla yani bu uygulamanın indirilerek telefona yüklenmesi vasıtası ile anında değişik özelliklerde internet paketleri kazanılabilir. 

Yine farklı ve pratik bir Vodafone internet kazanma avantajı elde etmek için NET 500MB yazıldıktan sonra 3636 ya mesaj gönderildiğinde, 500 MB Vodafone hediye internet kazanılabilir. Farklı bir SMS konusunda ise “SURPRİZ” yazılarak 6666 numaralı telefona SMS gönderildikten sonra hediye internet paketi kazanma şansı bulunmaktadır.

Vodafone Bedava 8 GB İnternet Paketi

Pratik bir şekilde sunulmuş internet paketi hediye uygulamalarından biri olan Vodafone bedava 8 GB internet paketi sayesinde de önemli bir fırsat elde edilebilir. Bu kampanya kapsamında “SUPER2GB” yazılarak 3636’ya SMS atılması vasıtasıyla 2 GB internet hattınıza tanımlanır. 

Vodafone Mobil Ödeme ile 1 GB Bedava İnternet

Yine son bir avantaj olarak faturalı veya faturasız hat sahipleri Vodafone hattı üzerinde App Store ya da Google Play Store kullanarak 10 TL ve üzeri Vodafone mobil ödeme ile alışveriş gerçekleştirdiklerinde yapılan ilk işlem sonrasında 1 hafta geçerli şekilde kullanılabilecek 1 GB bedava internet kazanabilir.  

11 Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu