Vodafone Askerfone Hat Fiyatları ve Asker Tarife Paketleri 2023

Vodafone Askercell benzeri olan; Askerfone hat fiyatları ve askeri personel tarife paketleri için 2023 yılında güncel bilgiler. Vodafone Askerfone detayları! Askere gidecek olan bireylerin ihtiyaçlarından biri de askerde kullanılabilecek uygun özelliklere sahip bir GSM hattıdır. Vodafone askeri personel tarifesi askerfone son dönemlerde birçok kişi tarafından tercih edilmeye devam ediyor.

TSK tarafından belirlenen kurallara uygun özellikler taşıyan askerfone, kullanıcıların askerlik süresi boyunca sorun yaşamadan GSM hattı kullanmasını sağlıyor. Vodafone müşterileri hem numaralarını taşıyarak hem de yeni hat alarak Askerfone tarifelerine geçiş yapabiliyor. 

Vodafone askerfone tarifeleri değişen içerikleriyle öne çıkan paketler konuşma ve kısa mesaj hakkı gibi içerikler bulunuyor. 500 DK ve 1000 SMS gibi avantajlı tarifeler ile askerlik süresi boyunca avantajlı paketlerden yararlanmak mümkündür. 28 günlük kullanım süresi bulunan askerfone tarife hakkında öne çıkan çeşitli detaylar vardır. Tüm TSK personelinin yararlanabileceği tarifelere başvurmak isteyenlerin sağlaması gereken bazı şartlar bulunuyor.

Vodafone Askerfone Nasıl Alınır?

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri online sisteminden vatandaşlık bilgilerini doğrulayan Vodafone kullanıcıların geçiş yapabileceği askerfone tarifesi, Vodafone firmasının hizmetleri arasında yer alıyor. Askerlik görevini sürdürmekte olan er, erbaş ve farklı askeri personellerin telefon konuşmalarını gerçekleştirmesi için geliştirilen hizmetler sık sık tercih ediliyor. Vodafone askeri personel tarifesi askerfone tarifelerini tercih etmek isteyen askeri personeller, internet üzerinden veya Vodafone mağazalarından işlem yapabiliyor.

Askerfone hattına geçiş yapmak isteyen askeri personeller için 2 farklı alternatif bulunuyor. Numara taşıma yolunun yanı sıra yeni hat alma seçeneği de avantajlı özellikleriyle dikkat çekiyor. Akserfone almak isteyen kişiler, ayrıntılı bilgileri öğrenmek için 542 Vodafone müşteri hizmetleriyle iletişime geçebiliyor.

Vodafone Askerfone Hat Fiyatları 2023

Avantajlı ve ekonomik fiyatlarıyla dikkat çeken Askerfone, mevcut Vodafone aboneleri kullandıkları hat üzerine askerfone uygun fiyatlı tarife paketleri kullanımı sunuluyor. Yeni hat almak isteyenler Vodafone hat fiyatları bayiler ve iletişim merkezleri değişikliğine bağlı olarak 80₺ – 150₺ arasındadır. Askere gidecek olan vatandaşların tercih ettiği hatlarla birlikte konuşma ve kısa mesaj gibi özellikler kullanılabiliyor.

  • Askerlik süresince avantajlı bir tarife kullanmak isteyenler için çeşitli alternatifler bulunuyor.
  • Yeni hat alan müşterilere özel bir aylık 500 DK ve 3500 SMS hakkı ücretsiz olarak sunuluyor.
  • Süper kolay paket olarak hazırlanan 500 DK ve 1000 SMS içeren paket aylık 20 TL
  • Sadece 1500 SMS hakkı içeren paketler aylık 5 TL
  • Vodafone kullanıcılarıyla sınırsız konuşma tarifelerle birçok ihtiyaç uygun fiyatlarla karşılanıyor.

Vodafone Askerfone Tarife Paketleri 2023

Askerler için geliştirilen Turkcell Askercell benzeri olan yeni Vodafone askerfone tarifesinin farklı paketler bulunuyor. 22 Şubat 2023 tarihinde kullanıma açılan kolay yeni tarife ile birlikte önemli avantajlar elde etmek mümkündür. Yeni tarifeye geçecek olan müşteriler için farklı paketler vardır. Askerfone 2023 paketleri şu şekildedir;

  • Asker Hoşgeldin Kolay
  • Asker Süper Kolay
  • Super Kolay Paket

Belirtildiği gibi askerfone tarifesinde 3 farklı paket vardır. Yeni aktivasyon yapan müşterilere ilk sefere özel olarak asker hoşgeldin kolay paketi ücretsiz olarak tanımlanacaktır. Bu paket ile birlikte yurtiçinde 500 dakika konuşma ve 3500 kısa mesaj hakkı verilmektedir. Süper Kolay paketinde ise 500 DK ve 1000 SMS kullanım hakkı aylık 20 TL ücret ile sunulmaktadır. Super Kolay paket içerisinde ise yalnızca 1000 SMS kullanım hakkı bulunmaktadır.

Askerfone Numara Ekleme Nasıl Yapılır?

Askerfone hattına numara ekleme işlemi pratik bir şekilde yapılabilir. Askeri birliklerde bulunan satış noktalarından numara eklemek mümkündür. Aynı zamanda Vodafone mağazalarından da işlem yapılabilir. Vodafone Askerfone Numara ekleme ve çıkarma işlemi 7000’e kısa mesaj göndererek de şu şekilde yapılır;

  • Numara ekleme işlemi için “ASKER EKLE” yazdıktan sonra boşluk bırakarak telefon numarasının yazılması ve 7000’e gönderilmesi gerekir.
  • Çıkarma işlemi için de “ASKER CIKAR” yazdıktan sonra GSM numarasının yazılarak 7000’e gönderilmesi yeterlidir.

Askerfone ile Kimleri Arayabilirim?

Vodafone tarafından sunulan Askerfone tarifesini kullanan müşteriler, TSK kurallarına uygun hatları kullanabiliyor. Kullanım sırasında bazı sınırlamalar bulunuyor. İnternet bağlantısı olmadığı gibi iletişim için tercih edilebilecek 7 farklı numara belirlenebiliyor. Yurt içi 5 farklı GSM operatörü hattının yanı sıra 2 farklı sabit hat numarası da eklenebiliyor.

Arama yapmak isteyen kullanıcılar için diğer bir sınırlama ise günlük saatler olarak öne çıkıyor. Vodafone askeri personel tarifesi askerfone sabah 8 ve akşam 6 saatleri arasında tüm numaralarla konuşmaya kapanıyor. Uluslararası arama veya yurtdışı kullanım gibi ihtiyaçlar için askerfone tarifesini kullanmak mümkün değildir. Aynı zamanda çağrı yönlendirme hizmeti de bu tarifede kapalı olan özelliklerden biridir.

Askerfone TL Yükleme Nasıl Yapılır?

Vodafone firmasının Askerfone tarifesini kullanmak isteyen müşteriler, hatlarına TL yüklemek için çeşitli alternatifleri tercih edebilir. Vodafone askeri personel tarifesi askerfone için Vodafone web sitesi üzerinden işlem yapmak mümkündür. Hem Vodafone online işlemler yanımda uygulaması hem de fiziki mağazalardan TL yükleme işlemini yapmak mümkündür. 

Askerfone Arama Saatleri Nedir?

TSK, er ve erbaşlara getirdiği sınırlamalarla birlikte askerlik süresi boyunca telefon kullanımını düzenlemiştir. Düzenlemelere uygun özellikler taşıyan askerfone, kullanıcılara 08:00 ve 18:00 saatleri arasında herhangi bir kimseyle görüşme yapamıyor. Bu saatler dışında arama için belirlenen 7 farklı hat ile görüşme yapmak mümkündür. 

Askerfone Almak Zorunlu Mu?

Askere gidecek olan vatandaşlar, askerlik süresince telefonla konuşmak veya mesajlaşmak isterse bazı kurallara uymak zorundadır. Yasal olarak askerfone kullanma zorunluluğu olmasa da askerlik yaparken çeşitli sorunlarla karşı karşıya kalmamak için avantajlı hizmetler tercih edilebilir. Askerfone kapsamındaki tüm özellikler TSK kurallarına uygundur. Kısaca askerde telefon bulundurmak isteyenler Askercell veya Askerfone kullanmak zorundadır.

Askerfone Hafta Sonları Kullanılır mı?

Askerfone tarifesini kullanan müşteriler, belirledikleri numaralarla hafta sonları görüşme yapma hakkına sahiptir. Hafta içi bulunan sabah 8 ile akşam 6 arasındaki arama kısıtlaması hafta sonları bulunmamaktadır. Bu sayede kullanıcılar, Cumartesi ve Pazar günü rahatlıkla konuşma yapabilmektedir.

Askerfone Dinleniyor Mu?

Askerfone tarifesi Vodafone tarafından geliştirilen güvenli bir tarifedir. Tarifede bulunan farklı paketleri tercih eden müşteriler, herhangi bir sorun yaşamadan konuşma ve kısa mesaj haklarını kullanabilir. Vodafone askeri personel tarifesi askerfone hizmetlerinde dinlenme gibi güvenlik sorunları yoktur.

Askerfone Dışarıdan Aranıyor Mu?

TSK kuralları kapsamında Vodafone askerfone tarifesinde dışarıdan aramalar kapalıdır. Kullanıcılar, izin verilen sayıdaki kişileri ekledikten sonra arama yapabilir. Fakat, bu tarifedeki numaraların dışarıdan aranması mümkün değildir.

Askerfone İnternete Giriyor mu?

Askeri kullanıma uygun olarak hazırlanan askerfone tarifesinde kullanım sınırlamalarından biri de internet bağlantısıdır. 2G, 3G veya 4.5G gibi herhangi bir internet bağlantı hakkı askerfone tarifesinde yoktur. Vodafone askeri personel tarifesi askerfoneinternet kullanımına açık değildir. Yalnızca arama ve kısa mesaj özelliğini kullanmak mümkündür.

Askerfone Kıbrıs’ta Kullanılıyor Mu?

Askerlik görevini Kıbrıs’ta gerçekleştirecek olan vatandaşlar tarafından yapılan çeşitli araştırmalar vardır. Vodafone hizmeti olan askerfone Kıbrıs’ta da kullanılabilir. Kıbrıs kullanımında uluslararası tarife ücretleri uygulanacaktır.

Askerfone Uyumlu Telefonlar Nedir?

Askerfone hattını kullanmak isteyen müşteriler akıllı telefon gibi kamera ve internete girme gibi farklı özelliklere sahip olan telefonları tercih edemez. Er ve erbaşların telefonla konuşup mesajlaşabilmesi için geliştirilen Vodafone askeri personel tarifesi askerfone eski model tuşlu telefonlarda geçerlidir.

Askerfone Nasıl İptal Edilir?

Vodafone askeri personel tarifesi askerfone kullanıcıları, askerlik sonrası tarife değişikliği yapabilir. Vodafone mağazalarından veya Vodafone online işlemler sisteminden tarife değişikliği yapmak mümkündür. Askerfone servisinin iptal etmesi ile birlikte uyumlu farklı tarifelere geçilebilir.

6 Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu