Bimcell TL Yükleme Fiyatları ve Online Bimcell TL Yükle 2023

Bimcell TL yükleme ile bedava internet paketi kazanma şansınızda olur! Market alışverişi noktasında beklentileri fazlasıyla karşılayan BİM, Bimcell tarifesi ve uygun paket seçenekleri ile de kullanıcılarına yardımcı olmaktadır. Kredi kartı ile bimcell kontör yükleme yaptığınızda, dakika ve internet hediyeleri sayesinde kullanıcılarına pek çok avantajlar sağlamaktadır.

Türkiye’nin en avantajlı GSM operatörü Bimcell, TL yüklerken fırsatlar sunan, yükledikçe kazandıran avantajlı bir servis. Bimcell’de TL yüklerken dilerseniz Bimcell internet sitesini kullanabilir, dilerseniz de Bim mağazalarından TL yükleyebilirsiniz.

TL yüklemenin basit adımlarını takip ederek, avantajlı internet, konuşma ve SMS paketlerinden faydalanmak için Bimcell dünyasına adım atabilirsiniz. Bimcell’de hattınıza en az 25 TL, en fazla 50 TL yükleme yapabilir ve bedava internet kazanırsınız. Bimcell TL sorgulama ve gönderme, tl yükleme hediyeleri ve Bimcell tl’yi dakikaya çevirme ile ilgili merak edilenleri içeriğimizde bulabilirsiniz.

Bimcell’de tl yüklemenin 2 temel adımı var. 6 bine yakın Bim mağazasında, telefon numaranızı vererek direkt Bimcell tl yüklemesi yapabilirsiniz. Buna ek olarak Bimcell’in en avantajlı teklifi online tl yüklemedir. Bimcell online işlemler üzerinden telefon numaranızı ve yüklemek istediğiniz tl tutarını girerek, hattınıza yükleme yapabilirsiniz.

Kredi kartı ya da banka kartı girerek hesabınıza 25 TL ile 50 TL arası yükleme yapabilirsiniz, güvenlik standartları gereği ödeme yaparken telefonunuza gelen şifreyi de girmeniz gerekir.

Bimcell TL Yükleme Nasıl Yapılır?

Bimcell’de TL yüklemek için en kolay https://www.bimcell.com.tr/pages/tl-yukle.aspx?snkok=1 Bimcell resmi sitesine giriş yapmak. Bimcell’e giriş yapınca aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • Anasayfada TL yükleme kısmına geçin.
 • Yükleme yapacağınız telefon numarasını girin.
 • Kaç TL yükleyeceğinizi girin.
 • Kredi kartı ya da banka kartı bilgilerinizi girin.
 • Yükleme olacak numarayı bir daha girin.
 • Güvenlik açısından “3D secure” şifrenizi yine girin ve işlemi tamamlayın. 

Bimcell’de 25, 30, 35, 40, 45 ve 50 TL’lik yükleme yapabilirsiniz. Her yüklemede, yükleme tutarına özel farklı Bimcell kampanyaları mevcuttur.

Bütün operatörler 30 TL yükleme şartı ararken, Bimcell sizden böyle bir şart aramadan konuşma imkânı sunmaktadır. Kullanıcılarına birçok ayrıcalıklar sunmakta olan Bimcell ile herkes memnun ve mutlu olmaktadır. Yüklediğiniz TL’ler neticesinde kazandığınız dakika ve internetlerinizi doyasıya kullanarak tadını çıkartın.

Bimcell TL Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bimcell faturasız hatlarda tl sorgulama işlemi için 2 farklı yöntem kullanabilirsiniz. Bimcell’de tl bakiye sorgulamak için dilerseniz telefonunuzun ekranından bir kod girebilirsiniz, dilerseniz de Bimcell tl sorgulama hattını arayabilirsiniz. Bimcell’de bakiye sorgulamak için 2 yöntem şu şekilde:

 1. Bimcell hattınızda kalan TL miktarını öğrenmek için, *123# tuşlaması yapmanız yeterlidir. Bu tuşlamayı yapıp arama yapmanız durumunda, tl ve diğer bakiye miktarlarınız, kalan kullanımlarınız telefonun ekranında görünür.
 2. Bimcell bakiye sorgulamada diğer bir alternatif ise 9333’ü aramaktır. Hattınızda kalan TL miktarını öğrenmek için 9333’ü aradığınızda, sesli yanıt sistemi kalan tl tutarını size bildirir.

Bimcell TL (Transfer) Gönderme Nasıl Yapılır?

Bimcell’de, gerektiğinde ailenize, arkadaşlarınıza, sevdiklerinize TL gönderebilir ve avantajlı internet, konuşma ve SMS kampanyalarından faydalanmalarını sağlayabilirsiniz. Bimcell tl gönderme işlemi, Türk Telekom TL gönderme ile aynı işler.

Bimcell’de tl göndermek için, bakiye göndermek istediğiniz telefon numarasını yazıp, bir boşluk bırakın ve transfer etmek istediğiniz tl miktarını yazın. Bu mesajı 9235’e gönderin. Bimcell tl gönderme işlemi işte bu kadar pratik. Bu işlemi yaparken, operatörünüzün tl gönderme ücreti kesebileceğini de unutmayın.

Kredi Kartı ile Bimcell Online TL Yükleme Detayları

Bimcell tl yükleme işlemleri birçok şekilde yapılabilir. İnternet üzerinden tl yüklenebildiği gibi, Bim mağazalarından da Bimcell tl yükleme yapabilirsiniz. Bimcell’de en hızlı ve en avantajlı tl yükleme modeli ise online tl yüklemektir. Bimcell tl yükle online işlemi için, Bimcell internet sitesine giriş yapın.

Bimcell sitesinde TL yükleme kısmına gelerek, telefon numaranızı ve yüklemek istediğiniz TL’yi girebilirsiniz. Bimcell tl yükle online işlemlerde en az 25 TL, en çok ise 50 TL yüklenebilir. Kart bilginizi girip 3D secure güvenlik için gelen şifreyi onayladıktan sonra, Bimcell tl yükleme işleminiz tamamlanır. 

Yine Bimcell.com.tr sayfasından telefon telefon numarası, yüklemek istediğiniz TL miktarı, kredi ya da banka kartı sahibinin adı, kart numarası, kart CVC kodu gibi bilgiler ile yükleme yapabilirsiniz. Tabi burada yer alan şifresiz Lira sözleşmesinin okunduğuna dair kutucuğu da işaretlemeniz gerekir.

Bimcell TL Paketleri Nedir?

Bimcell, en avantajlı GSM operatörü olarak, tl paketlerinde oldukça avantajlı teklifler sunuyor. Bimcell’de tl yüklediğinizde, konuşma, sms ve internet konusunda farklı seçenekler sunuluyor. Dilerseniz karma paketler ile internet, konuşma ve sms in yer aldığı bir seçim de yapabiliyorsunuz.

 • Bimcell’de konuşmada her yöne aramanın 6 saniyesi 1,5 kuruştur. 
 • Mesajlaşma ücreti yurt içi her yöne 20 kuruş, internet kullanımı ise MB başına 50 kuruştur.
 • 25 tl yükleme yapanlara ise 1 GB internet hediye ediliyor. 
 • Bimcell karma paketlere geldiğimizde, 10 GB internet içeren dost paket 39 TL’dir.
 • 2 GB internet içeren paket ise 19 GB’dır.
 • Bimcell paketlerden birini alırken hediye internet ve diğer kampanyalar mevcut.

Bimcell TL Yükleme ile Bedava İnternet Paketi Kazanma

Bimcell tl yüklemede bedava internet paketi kazanma haricinde tek avantajınız; konuşma ve mesajlaşma seçenekleri içeren paketleride kazanırsınız. Bimcell, tl yüklemede sunduğu hediyeler bitmiyor. Bimcell tl yükleme hediyelerini almak için tek yapmanız gereken, internet ya da Bim mağazaları üzerinden TL yüklemek.

TL yükleme hediyelerine gelirsek karşımıza ilk sırada, 25 TL ve üzeri yükleme yapan herkese sunulan Bimcell 1 GB bedava internet ve 500 SMS geliyor. Bimcell’de 40 tl ve üzeri yükleme yapanlara ise, 500 SMS ve 5 GB internet hediyesi veriliyor. Buna ek olarak Bimcell, hattını yeni taşıyanlara 30 gün içinde Bimcell Bonus yazıp 4551’e gönderdikleri takdirde, 9 GB, 300 dakika ve 300 sms hediye veriyor. 

Bimcell TL Yükleme Paketleri

Bimcell’de tl yükleme esnasında size farklı internet, konuşma ve sms seçenekleri içeren paketler sunuluyor. Bimcell’de tüm hizmetlerden faydalanmak isteyenlere, karma paketler sunuluyor. Diğer operatörler gibi kafa karıştırıcı onlarca paket yerine Bimcell’de 3 paket var. Bimcell tl yükleme paketleri ve içerdiği avantajlar ise şu şekilde:

 1. Dost 2 GB: 2 GB internet, her yöne 600 dakika konuşma ve her yöne 600 SMS içeren paket, 19 TL ve Bimcell’lilerle sınırsız konuşma içeriyor.
 2. Dost 5 GB: 5 GB internet, her yöne 750 dakika ve 750 SMS yer alan paket, 29 TL. Buna ek olarak paket 29 TL.
 3. Dost 10 GB: Bimcell’in en yüksek paketi olan Dost 10, içeriğinde 10 GB internet, her yöne 100 dakika konuşma ve 1000 sms sunuyor. Paketin fiyatı ise 39 TL. Tabii ki diğer paketlerde olduğu gibi Bimcell’lilerle sınırsız. 

Bimcell TL Yüklenmiyor Sorunu Çözümü

Bimcell TL yükleme konusunda bazen sorun yaşayabilirsiniz. Bimcell tl yüklenmiyor hatası, internetten tl satın almaya çalışırken karşınıza çıkabilir. Bimcell tl yüklenmiyor problemi ile karşılaşıyorsanız, 444 4 551 Bimcell müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Bimcell TL’yi Dakikaya Çevirme

Bimcell’i konuşma odaklı kullanıyorsanız, Bimcell tl’yi dakikaya çevirmeye ihtiyacınız var demektir. Bimcell’de özel bir konuşma paketi satın almazsanız, operatör standart olarak 6 saniyesi 1,5 kuruş olarak ücretlendirme yapar. Ancak Bimcell’de daha da uyguna konuşmak istiyorsanız, Bimcell tl dakikaya çevirme işlemi yapmalı, yani konuşma paketi satın almalısınız. Bimcell’de konuşma paketlerinde 2 seçenek var, dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz.

 • Bimcell 250 dakika: 14 TL’lik paketi satın almak için, 250DK yazarak 4551’e sms atmalısınız.
 • Bimcell 500 dakika: 16 TL’lik paketi satın almak için 500DK yazıp 4551’e gönderebilirsiniz. 

Buna ek olarak, *120# tuşlayıp konuşma paketlerini seçerek de devam edebilirsiniz. 

Bimcell TL Yükleme Avantajları

Bimcell kullanıcılarına TL yüklemeleri neticesinde birçok avantajlar sunmaktadır. Bimcell 25 TL ve üstü yüklemelerinizde 500 SMS ve 1 GB internet kazanabilirsiniz. Bimcell TL paketleri ile de birçok ayrıcalığa sahip olabilmektesiniz.

 • 4 TL karşılığında 100 SMS, 7 TL’ye 500 SMS, 9 TL’ye 2000 SMS kazanabilirsiniz.
 • 5TL’ye 250 MB, 9TL’ye 1 GB, 16 TL’ye 2 GB internet alabilmektesiniz.
 • 12 TL’ye 250 DK, 14 TL’ye 500 DK konuşma paketi alabilmektesiniz.
 • Paketlerden yararlanabilmek için 4551’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu