Bimcell Bonus Hediye İnternet Kazanma 2023 Kampanyaları

Bimcell Bonus hediye internet paketleri kazanmak için 2023 yılında abonelerine 9 GB ve 30 GB arasında farklı kampanyalar düzenleyerek mutlu etmeye devam ediyor. Özellikle, özel günlerde kullanıcılarını kampanyalarla sevindiren Bimcell hediye internet 2023 kampanyası ile yine dikkatleri üzerine çeken operatörlerden bir durumuna gelmiştir. Bimcell özellikle tanıtım amaçlı sunduğu paketlerle her ay geçerli olmak üzere 9 GB ücretsiz internet veren bir operatördür.

BİMcell yeni bir operatör olmasına rağmen kendini tanıtma ve abone sayısını arttırma konusunda oluşturduğu bedava kampanyalar gerek faturalı veya faturasız hatlarda tam anlamıyla karşılığını bulmaktadır. GSM operatör sektöründe kampanyaları ile farkındalık yaratma konusunda oldukça başarılı bir operatör durumuna gelmiştir. Özellikle bedava internet kampanyaları ile kısa sürede abone sayısını hızla çoğaltmıştır.

Bimcell Hediye İnternet Kazanma Yöntemleri

Bimcell mobil operatör piyasasında kampanyalarıyla adından çokça söz ettirmeye devam ediyor. Her geçen gün müşteri sayısını arttıran Bimcell özellikle abonelerini kaybetmemek, sürekliliklerini sağlamak ve ayrıca daha geniş hedef kitlelere ulaşmak için bedava internet paketleri kampanyası düzenleyerek abonelerinin bedava internet kazanmalarını sağlıyor. Bimcell hediye internet kazanmak için Bimcell’e yeni abone olmak yeterli. 4 GB bedava internet kazanmanın yanı sıra, Bimcell müşterilerine 250 dakika konuşma hakkı, 250 SMS de hediye vermektedir. 

Bedava internet paketi kazanabilmek için kimlik kartınızla Bimcell abone noktalarına gidip paketinizi anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Bimcell hediye internet kazanma kampanyası aynı zamanda Bimcell salla kazan uygulaması ile de kazandırmaya devam ediyor.

 • Uygulama Android ve IOS cihazlara indirilebilir.
 • Bimcell salla kazan uygulaması bütün abonelerine haftada bir kez kullandırdığı uygulamalardan biridir.
 • Uygulamayı Android veya IOS uygulaması üzerinden rahatlıkla indirebilirsiniz. 

SMS ile Bimcell Bonus Bedava İnternet Kazanma 2023

Bimcell bedava internet 2023 kampanyasında abonelerine tek seferde en az 25 TL ve üzeri yükleme yapmaları durumunda 1 ay süreyle yurtiçi kullanımlara 500 SMS ve 1 GB interneti hediye ediyor. Ayrıca abonelerine 9 GB’a kadar cepten internet fırsatı da sunan Bimcell, kullanıcı hattı aktif olduktan sonra da 1 ay boyunca kullanma fırsatı sunuyor. Bunun için Bimcell Bonus yazıp 4551’e göndermek yeterlidir. 2023 yılında diğer Bimcell hediye internet paketleri şu şekildedir;

 • 1 aylık kullanım paketi tercihe göre 5 veya 2 GB olmak üzere hediye olarak abonelerine sunar. Bunun için Bimcell yazıp abonelerin 4551’e gönderin. Bu kampanyadan yararlanmak için 40 TL yükleme yapmak yeterlidir. 
 • Bimcell bedava internet kampanyası 30 GB hediye paketi için hattınız 4.5G olduktan sonra; 4.5G 30 GB yazıp 5555’e göndermeniz yeterlidir.

Bimcell Hediye İnternet Paketleri 2023

Mobil iletişim sektöründe kampanyalarıyla sıkça adından söz ettiren Bimcell hediye internet paketleri 2023 yılında belli aralıklarla abonelerini şaşırtmaya devam ediyor. Özellikle gençlere yönelik paketlerin çok tercih edildiği bilinmektedir. BİMcell bu girişimleri ile abone sayısını büyük oranda arttırmıştır. Farklı internet paketleri bulunan Bimcell’in abonelerine verdiği hediye internet için kullanılacak paketler şunlardır;

 • Dost S paketi
 • Dost M paketi
 • Dost L paketi
 • Dost XL paketi

Dost S Paketi: Bimcell dost S paketi ile kullanıcılarına 4 GB internet, 750 dakika her yöne konuşma ve 750 SMS kampanyasını 23 TL yükleme karşılığında vermektedir.

Bimcell Dost M Paketi: BİMcell dost paketi ise 5 GB internet ve 750 dakika her yöne konuşma içeren paketlerden biridir. Ayrıca 750 SMS paketin içinde 750 SMS bulunmaktadır. Bunun fiyatı ise 28 TL olarak piyasaya sunulmuştur.

Bimcell Dost L Paketi: Bimcell dost paketi ise 12 GB interneti ile en fazla tercih edilen paketler durumundadır. 12 GB internetin yanı sıra 750 dakika her yöne konuşma ve 750 SMS ile 32 TL abonelik sunmaktadır.

Bimcell Dost XL Paketi: Bimcell dost XL paketi ise 20 GB interneti ile özellikle gençlerin en fazla tercih ettiği internet paketlerinden biridir. Bu paketin içeriğinde ayrıca 750 dakika her yöne konuşma ve 750 SMS yer alır. Bunun ücreti ise 42 TL’dir. 

BİMcell 1 GB internet paketi: 2023 yılında abonelerine sunulmuş ve diğerleri gibi en fazla tercih edilen paketlerden biri de bu olmuştur. Ücreti ise 25 TL’dir. Yüklemeniz durumunda 1 GB bimcell bedava internet verilmektedir.

Bimcell Hediye İnternet Kampanyaları 2023

Bimcell abonelerine çok kısa sürede hediye internet paketi kazanmasını sağlamaktadır. Bimcell festival yazıp 4551’e kısa SMS gönderdiğiniz zaman, ayrıca tek seferde 40 TL konuşma paketi yüklediğinizde 2 GB cepten internet kazanırsınız. 50 TL üzerinde yükleme yaptığınızda ise internet kazancınız 5 GB’a yükseliyor. En kısa sürede hediye hattınız aktif oluyor ve kullanmaya başlıyorsunuz. 

Ayrıca farklı hediye kampanyaları da bulunan Bimcell abonelerine 500 MB bedava deneme paketi de vermektedir. Özellikle abonelerini hem mutlu eden hem de kendi internet kalitesini tanıtan Bimcell bu kampanyaları ile oldukça ses getirmiş firmalardan biridir.

Bimcell Yeni Müşterilere Hediye İnternet

Bimcell yeni müşterilere hediye internet kampanyası yeni kullanıcılara hat hediyesi olarak hoş geldin kampanyası düzenlemektedir. Birçok operatör abonelerine yeni üye olduklarında genellikle kampanya biçiminde hediye paketi düzenler. Bimcell Türk Telekom altyapısını kullanan operatörlerden biridir. Bu konuda çok geniş abone kitlesine ulaşmayı hedefleyen Bimcell çekim gücü ve kampanyaları konusunda oldukça popüler olan operatörlerden biridir. 

Bimcell operatörü yeni hat almaya karar veren veya farklı operatördeki numarasını Bimcell’e taşıyan abonelerine hediye internetin yanı sıra 9 GB internet, 300 kısa SMS ve her yöne 300 dakika konuşma paketi yükleyene Bimcell hoş geldin paketi vermektedir. Bu kampanyaya katılmak için Bimcell Bonus yazıp 4551’e ücretsiz mesaj atmanız durumunda hoş geldin paketiniz hattınıza en kısa sürede yüklenmektedir.

Bimcell Ücretsiz Servisler Nelerdir?

Bimcell abonelerine ücretsiz olarak *123# Bimcell bakiye sorgulama hizmeti vermektedir. Ayrıca 9333’ü arayan aboneler ücretsiz olarak sesli yanıt sistemi ile bakiye sorgulama işlemini yapabilmektedir. Bimcell’in abonelerine sunduğu diğer ücretsiz servisler şunlardır;

 • Arayanı bil servisi
 • Tam yönlendir servisi
 • Numara engelle servisi
 • Çağrı yönlendirme servisi
 • Çağrı bekletme servisi ödemeli arama servisi bakiye sorma servisi

Arayanı Bil Servisi

Bimcell’in arayanı bil servisi telefon kapalıyken sizi kimlerin aradığı konusunda bilgi sahibi olabileceğiniz servislerden biridir. Telefon kapalıyken sizi kaç kez kimin aradığı size SMS yoluyla bildirilir. Ayrıca ulaşılamayan bir telefon arandığında karşı tarafın ulaşılabilir olduğu da size SMS yoluyla öğrenebileceğiniz servislerden biridir. Bildirilen servislerden biridir.

Uzaktan Yönlendir Servisi

Uzaktan yönlendirme servisi de yine Bimcell abonelerin en fazla kullanmaya ihtiyaç duyduğu servislerden biridir. Telefonunuzu unuttuğunuzda, uzaktan yönlendirme servisini aktif hale getirerek başka bir numaraya telefonunuzu yönlendirebilirsiniz. Böylece sizi arayan kişilere başka bir telefondan cevap verme olanağını yakalamış olursunuz.

Gizli Numara Engelle Servisi

Herhangi bir gizli numaradan aranmanız durumunda Bimcell gizli numara engelle servisini aktif ettirerek sizi gizli numaradan arayan kişileri telefon otomatik olarak engelleyecektir. Engellendiğinde size SMS yoluyla bildirilecektir.

Çağrı Yönlendirme Servisi

Çağrı yönlendirme servisi de yine ihtiyaç duyulan servislerden biridir. Bu servisi kullanan aboneler arandığı süre kadar Bimcell tarifesinden ücretlendirilir. Dolayısıyla telefonu hangi numaraya yönlendirirsiniz o numarayı arıyormuş gibi ücret ödersiniz.

Çağrı Bekletme Servisi

En fazla ihtiyaç duyulan Bimcell ücretsiz servislerden biri de çağrı bekletme servisidir. Siz bir telefon görüşmesi yaparken başka bir numara tarafından arandığınızda gelen numarayı bir önceki numarayı bekleterek cevaplama olanağı sunan servislerden biridir. Bu servis sayesinde sizi kimin aradığını görür, bir önceki numarayı bekletmeden daha sonra o numaraya dönme şansını yakalamış olursunuz.

Ödemeli Arama Servisi

Bimcell ödemeli arama ile başka bir kullanıcıyı ödemeli olarak arayabilme imkânı sunan bir servistir. Konuşma ücreti sizin tarafınızdan değil çağrıyı kabul eden kişi tarafından. Özellikle konuşma dakikalarınız bittiği zaman bu servis ile dilediğiniz kişiyi arama olanağı bulursunuz.

51 Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu