Türk Telekom ArayanıBil Plus Çekiliş ve İnternet Kampanyası

Türk Telekom, müşterilerine yönelik avantajlı kampanyalarına son hız devam ediyor. Operatör şirketlerinin kendi müşterilerine özel çıkartmış olduğu arayanı bil uygulamaları mevcuttur. Bu yenilikten geri kalmayan Türk Telekom, müşterilerine arayanın kim olduğunu gösteren uygulaması ArayanBil Plus aboneliği gerçekleştiren herkese çekiliş hakkı ve 1 GB Türk Telekom Bedava İnternet veriyor.

Türk Telekom ArayanıBil Plus Abone Olma

Türk Telekom ArayanıBil Plus abonelik için 2 farklı kayıt türü bulunmaktadır. Bunlardan biri aylık diğeri ise 6 aylık abonelik şeklindedir;

 1. Aylık abone olmak istiyorsanız PLUS yazıp 7065 numarasına mesaj gönderin.
 2. 6 aylık abone olmak istiyorsanız PLUS yazıp 7066 numarasına mesaj gönderin.

ArayanıBil Plus Çekiliş Kampanyası 2023

Mevcut Türk Telekom ArayanıBil Plus aboneliği bulunanlar yada aboneliğinde yenileme yapanlar 5 Samsung Galaxy A51 akıllı telefon cihazlarından birini kazanmak için çekiliş hakkı elde ediyor.

ArayanıBil Plus servisine gerçekleştirilen aylık abonelik karşılığında yada mevcut aboneliğin yenilenmesi karşılığında 1 çekiliş hakkı elde edilmektedir. Servise abone olmak için ise cep telefonunuzun mesaj bölümünden PLUS yazarak 7066’ya göndermeniz yeterlidir.

Arayanı Bil Plus 1 GB Hediye İnternet Nedir?

Arayanı Bil Plus aboneliğini 1 aylık yaparsanız aylık ve haftalık Türk Telekom 1 GB Bedava İnternet kazanırsınız.

 • Kazanılan internet hattınıza otomatik olarak tanımlanır.
 • İnternet yurt içi kullanım ile sınırlandırılmıştır.
 • Yurtdışı kullanımlarında geçerli olan tarife üzerinden ücretlendirme yapılır.
 • Kampanyalı internetten harcanmayan veri miktarı bir sonraki aya devir etmez.
 • Kampanyadan faturalı ya da faturasız hat sahipleri yararlanabilir. Bu konuda herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır.
 • Her müşteri 1 kez bedava internet kampanyasından yararlanabilir.
 • Deneme üyelik alanlar hediye internet kazanamazlar.

Diğer; Türk telekom hediye kampanyasına git

ArayanıBil Plus Abonelik Ücreti Nedir?

Eğer Arayanı Bil Plus aboneliğinizi aylık olarak yaparsanız 3,49 TL ücret ödersiniz. 6 aylık yaptığınız zaman ise 17,49 TL ödeme gerçekleştirirsiniz. ArayanıBil Plus servis üyeliği iptal edilmediği sürece otomatik olarak yenilenir ve ücret bakiyeden düşülür. Yenileme aylık aboneler için ayda bir, 6 aylık aboneler için ise bu sürenin sonunda yapılır.

Örneğin; 6 aylık abone iseniz 6 ay sonunda iptal etmezseniz otomatik olarak 6 ay daha servis yenilenir. Yenileme yapılmadan önce ve sonra abonelere bilgilendirme mesajı gönderilir. Eğer kullanım süresi devam ederken abonelik iptal edilirse bu durumda ücret iadesi yapılmayacaktır.

Türk Telekom ArayanıBil Plus Servis Kapsamı Nedir?

Türk Telekom ArayanıBil Plus servis kapsamına göre aylık abonelik oluşturanlara haftalık 1 GB internet paketi, 6 aylık abonelik yaptıranlara ise aylık 1 GB data paketi hediye olarak verilir. Servis için aktivasyon yapıldıktan sonra 48 saat içerisinde hediye internet hatta otomatik olarak yüklenir. Bununla ilgili bilgilendirme kullanıcıya kısa mesajla yapılır.

Arayanı Bil Plus Servis Şartları Nedir?

Her Türk Telekom abonesi ArayanıBil Plus servisi kampanyasından yalnızca bir kere yararlanabilir. Arayanı bil plus deneme kampanyası ile hediye 1 GB internet kampanyasından aynı anda yararlanılması söz konusu değildir. Türk Telekom bu kampanyalarla ilgili hakkını saklı tutmaktadır.

Arayanı Bil Plus Servis Bilgisi Nedir?

Türk Telekom ArayanıBil Plus servisi telefona ulaşılamadığında ya da telefon kapalıyken veya telefon açık olmasına rağmen aranmak istenilmediğinde hangi numaranın, ne zaman ve kaç kere aradığını öğrenmeyi sağlayan bir servis hizmetidir.

Bu servis sayesinde kullanıcıyı arayan numaraların adı ve soyadı bilgilerine ulaşılabilir. Ancak karşıdaki hat sahibi bilgilerinin paylaşımına izin vermediyse bu durumda adı, soyadı gibi bilgilere ulaşılması mümkün değildir.

Arayanı Bil Plus Servisi Nasıl Kullanılır?

Arayanı bil servisi kullanımına bakıldığında eğer telefon kapalıyken bir numara aradıysa telefon açıldığında arayan kişiye şimdi kendisine ulaşabilirsiniz mesajı gönderilir.

 • Numara aktifken ulaşılamama söz konusuysa arayan numaralar sesli mesaj bırakabilir.
 • Sesli mesajlar 888 numarası aranarak dinlenebilir. Bu arama için herhangi bir ücret ödemez.

Arayanı Bil Plus Servisi Nasıl İptal Edilir?

Türk Telekom arayanı bil plus servis aboneliğinin iptali için IPTAL yazılıp 7070’e mesaj gönderilir. Buna alternatif olarak 444 1 444 numaralı Türk Telekom müşteri hizmetleri aracılığıyla da iptal işlemi gerçekleştirilir.

 • İptal işleminin ardından herhangi bir iade işlemi yapılmayacaktır.
 • Servis aboneliğini başlatmadan önce kullanım esaslarını dikkatle incelemekte yarar vardır.
 • Herhangi bir mağduriyet yaşanmayacak, her kullanıcı operatörden memnun kalacaktır.

5 Kişi Katıldı

 1. Arayanı bil plus ile 1 gb bedava internet kampanyası için üye oldum..fakat hediye internetim yuklenmedi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu