Türk Telekom Ücretsiz İnternet Kazanma Kampanyaları

Türk Telekom faturalı ve faturasız hat aboneler için ücretsiz internet yapmak için 2023 kazanma kampanyaları ve hile gibi taktiksel bilgiler. Başta videolarını ve fotoğraflarını Dijital Depoya yedekleyen herkese bedava 2 GB hediye vermektedir. Diğer operatörlerde de farklı isimlerle yer alan bu tarzdaki uygulama Türk Telekom kullanıcıları için de geliştirilmiştir.

Özetle: Anılarınızı silmek yerine bir yerde saklamayı tercih etme isteği ile birlikte geliştirilmiş olan dijital yaşam uygulaması toplamda 2 GB olarak ücretsiz depolama alanı vermektedir. Dijital depo fotoğrafların, videoların, dosyaların ve telefon rehberinizi yedeklenmesini sağlar.

Türk Telekom Ücretsiz İnternet Veren Uygulamalar 2023

Türk Telekom ücretsiz internet veren uygulamalar operatörün mobil uygulamasında yer alan başta sil süpür gelmektedir. Günlük, haftalık ve aylık internet, üyelik, sınırsız konuşma imkanı veren bu uygulama tüm aboneler tarafından kullanılabilir. 2023 yılında ücretsiz Türk Telekom internet veren diğer uygulamalar;

 • Arayanı Bil Plus
 • Selfy
 • Türk Telekom Bulut
 • Dijital Saha
 • Bi Dünya Fırsat
 • e-Dergi

Türk Telekom Arayanı Bil Plus Ücretsiz 1GB İnternet

Türk Telekom ArayanıBİL Plus’a abone olan her kullanıcısına 1 GB internet ücretsiz paketi hediye ediyor. Abonelik gerçekleşmesi sonrasında hiç bir aramanın kaçırılmadığı gibi anında 1 GB hediye internet kullanmanında keyfi sürülüyor. ArayanıBil Plus servisine abonelik gerçekleştirip haftalık 1 GB internet paketinin sahibi hemen olabilirsiniz. Yapmanız gereken şey PLUS yazarak mesajınızı 7065’e göndermektir. Daha sonrasında gerekli olan bildirim mesajı tarafınıza iletilecektir.

Türk Telekom Yıllık Ücretsiz İnternet Kazanma

Türk Telekom yıllık ücretsiz internet yıllık üyelik ya da operatörde belli bir yılı doldurmuş olan kişilere verilir. Yılların hediyesi kampanyası olarak da bilinen bu kampanyada kaç yıldır abonelik varsa onun 3 katı kadar hediye internet hakkı verilir.

Örnek; 3 yıllık aboneler 9 GB hediye internet hakkı kazanacaktır. Kampanyaya katılım ücretsiz olup katılım için YILLAR yazılıp 5555’e kısa mesaj gönderilir.

Türk Telekom Sosyal Medya Ücretsiz İnternet

Türk Telekom sosyal medya kampanyasına kayıt yaptıran kadın aboneler 30 günde bir yapacakları 25 TL ve üzeri yüklemelere toplam 2 GB hediye internet kazanacaktır. Bu hediyenin 1 GB’ı WhatsApp, geriye kalan diğer 1 GB’ı ise Twitter ve Facebook kullanımları için geçerlidir.

Kampanyaya katılmak için SOSYAL PAKET yazılıp 5555’e kısa mesaj göndermek gerekir. Kampanya 12 ay boyunca geçerli olup TL yükleme işlemi son 48 saat içerisinde yapılmış olmalıdır.

Türk Telekom Ücretsiz 1 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom ücretsiz 1 GB internet fırsatları sayesinde kullanıcılar yurt içi internet harcamaları için herhangi bir ücret ödememektedir. TL yükleme ile verilen ücretsiz internet hakkı aynı zamanda e-fatura kullanımına geçen faturalı hat kullanıcıları için de geçerli olmaktadır.

Hem kağıt tasarrufuna katkıda bulunan hem de fatura kaybolma, geç gelme gibi sıkıntıları ortadan kaldıran e-fatura kampanyasına 1GB yazılıp bir boşluk bırakılıp mail adresi yazılıp 3008’e kısa mesaj gönderilir.

Türk Telekom Ücretsiz İnternet Hilesi

Türk Telekom ücretsiz internet hilesi her hafta sayısız hediye dağıtan Sil Süpür uygulamasından 10 Gb kadar ücretsiz internet kazanabilmek için kampanyaya katılımın başladığı ilk gün girilmektedir. Yapılan yorumlara göre katılımın son günlerine doğru Sil Süpür yapıldığında daha ücretsiz internet verilmektedir.

 • Yoğunluğun olmadığı saatler seçilmelidir.
 • Katılım için sabah ya da gece saatleri tercih edilebilir.  

Türk Telekom Avantaj Ücretsiz İnternet Kampanyası

Türk Telekom Antalya, Bursa, İzmir, Mersin ve Kayseri illerinde yaşayan müşterilerine Cebimde 3GB veya Cebimde 5 GB tarifelerine gelecek olan üyelerine ücretsiz internet vermektedir. Verilecek olan bu hediye internet ise 12 ay boyunca sürecek her ay ise 1 GB olacak şekilde hatta yüklenme özelliği göstermektedir.

Kampanyadan yararlanabilmek için ise yukarı da sıralanan illerdeki Türk Telekom mağazalarına gidilerek istenilen tarifelere geçiş yapılması gerekmektedir. Daha sonrasında 1 GB Türk Telekom hediye internete sahip olunmaktadır. 

ING Bank ile Türk Telekom Ücretsiz İnternet

ING Bank müşterileri ING MOBIL yapacakları ilk giriş sonrasın da 1 GB Türk Telekom ücretsiz internet kazanmaktadır. Şayet bankada bulunan hesaplara otomatik ödeme talimatları verilir ise ING MOBIL’e yapılan her giriş içi aylık 1 GB hediye internet hediye Türk Telekom hatlarına tanımlanır. Böylelikle tam 12 GB bedava internet kazanma sansına sahip olunur.  

Türk Telekom’dan 30 GB Ücretsiz İnternet

Türk Telekom’dan 30 gün geçerli 30 GB ücretsiz internet kampanyası 4.5G sim karta geçen müşterilere özeldir. Hattını 4.5G sim kart ile değiştiren ya da 45G sim kart alan müşteriler 30 gün geçerli 30 GB internet kazanıyor. Kampanyadan faydalanmak için telefonunuzun mesaj bölümüne 4.5G 30GB yazıp 5555’e kısa mesaj göndermelisiniz.

Türk Telekom Şampiyon Tarife ile Ücretsiz İnternet

Türk Telekom hattına yeni sahip olanlar ya da numarasını taşıma yolu ile geçirenlere özel Şampiyon tarife ay içerisinde bir seferde 20 TL ve üzeri yüklemeler için 12 ay süresince 1 ay geçerli her yöne 250 DK, 250 MB internet ile birlikte toplamda tam 3000 DK ve 3 GB ücretsiz internet hediyesi veriliyor. Şampiyon tarifeler ise şunlardır;

 • Fenercell
 • GSMobile
 • TrabzonCell
 • Samsuncell
 • BURSASPORCELL

Türk Telekom Prime ile İnternet Kazanma

Türk Telekom interneti en bol paketleri müşterileri için en uygun fiyatlara getiriyor. Sizde mobilde interneti çok kullanıyorsanız özellikle ev ve ofis internetinin olmadığı yerlerde internete çok ihtiyaç duyuyorsanız bu tarife tam size göre. Türk Telekom Prime abonesi olarak 30 GB ücretsiz internet ve dijital hediyeler kazanırsınız .

3 ay 30 GB internet, 10 GB sosyal medya, her yöne 2000 dakika, Türk Telekom aboneleri ile sınırsız konuşma ve 250 sms. Ayrıca “Sil Süpürden” kazanacağınız 5GB internette kampanyaya dahildir. 5555’e TTPRİME 30GB yazıp göndermeniz kampanyaya katılmak için yeterlidir.  

2 Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu