Bimcell Paketleri 2023: İnternet ve Konuşma Tarifeleri

Bimcell paketler 2023 yılı olarak bol dakika ile konuşma, internet ve mesajlaşmak için karma ve dost tarife paket fiyatları ve kampanyalar hakkında tüm detaylar! Ucuza konuşmak, mesajlaşmak ve internet kullanmak isteyen cep telefonu kullanıcılarının son yıllardaki tercihleri arasında yer alan Bimcell, birbirinden farklı pek çok tarife ve paket seçeneği ile kullanıcılarını fazlasıyla memnun edebilmektedir.

Her geçen gün daha fazla sayıda aboneye sahip olan Bimcell’de her cep telefonu kullanıcısı kendisine uygun bir tarife ya da paketi son derece cazip fiyatlandırmalar üzerinden satın alabilmektedir. Peki, en güncel Bimcell tarife paketleri nelerdir? İşte karşınızda son dönemlerin en çok tercih edilen Bimcell tarife paketleri!

Bimcell Tarife Paketleri 2023

Bimcell’in klasik tarife paketinden söz edilebilir. Her yöne aramanın 6 saniyesini 0.015 TL’den ücretlendiren Bimcell klasik tarife paketi ile Bimcell kullanıcıları TL yükleme yapsalar da yapmasalar da aynı fiyat üzerinden konuşmaya devam edebilmekte ve konuşmaları bittiği zaman da yalnızca konuştukları saniye kadar ödeme yapabilmektedir. Bimcell tarife paketleri içerisinde yer alan klasik tarife paketinde ayrıca mesajlaşma konusunda da büyük avantajlara sahip olunabilmektedir.

 • Bimcell klasik tarife paketini satın alan kullanıcılar, yurt içi her yöne 20 kuruşa istedikleri kişiye kısa mesaj gönderme imkanlarına sahiptir.
 • Tek bir seferde 25 TL ve üzerinde yükleme yapılması durumunda ise bütün Bimcell’lilere olacak şekilde yurt içi her yöne 1 GB internet ile 500 SMS hediyesi de verilmektedir.
 • Bimcell klasik tarifenin son özelliği ise kazandıran internet paketidir.
 • Bimcell kullanıcılarının klasik tarifeden satın almaları halinde standart internet kullanımlarını megabyte başına 50 kuruşa denk gelir.
 • Bir defada 25 TL ve üstü yükleme yapan bütün Bimcell’lilere de 1 GB internet hediyesi verilmektedir.

Bimcell Konuşma Paketleri 2023

Birçok kampanyası ve tarifesi olan Bimcell konuşma paketleri yine bütçenize uygun olmaktadır.

 • Bimcell her yöne 250 dakika ses paketi 12 TL
 • Bimcell her yöne 500 dakika ses paketi ise 14 TL olmaktadır.

Yapacağınız konuşmalar 6 saniye üzerinden ücretlendirilmektedir. Yani bu paketleri aldığınızda süreniz dakika dakika azalmamaktadır. 250 veya 500 dakika paketlerini almak için, 250DK ya da 500DK yazıp 4551’e ücretsiz olarak göndermeniz yeterli olmaktadır.

Bimcell SMS ve İnternet Paketleri 2023

Bimcell ile sadece konuşma paketlerine sahip olmuyorsunuz. Aynı zamanda isterseniz birbirinden avantajlı internet paketlerine de sahip olabilmektesiniz. Şimdi internet paketlerini tanıtalım.

 • Bimcell SMS ve internet paketleri kapsamında 1 GB internet paketi 9 TL olmaktadır.
 • Her yöne 1000 SMS paketi 5 TL ve 250 MB internet paketi 5 TL olmaktadır.

Bimcell internet paketlerinden faydalanabilmek için, 1 GB ya da 250 MB yazıp 4551’e ücretsiz göndermektesiniz. Aynı şekilde SMS paketleri içinde yine 1000 SMS yazıp 4551’e ücretsiz kısa mesaj atmanız gerekmektedir.

Bimcell Dost Paketleri 2023 Nedir?

Birçok paket ve tarifeye sahip olan Bimcell’de hemen herkese hitap edecek paketlerin hepsinden bulunmaktadır. Şimdi sizlere Bimcell’in üçlü paketlerinden bahsedelim.

 1. DOST 2 GB paketi; Ayda 19 TL’ye yurt içi her yöne 600 dakika, 600 SMS, Bimcell’lilerle sınırsız konuşma ve 2GB internete sahip olabilirsiniz.
 2. DOST 5 GB paketi; Ayda 29 TL’ye yurt içi her yöne 750 dakika, 750 SMS, Bimcell’lerle sınırsız konuşma ve 5 GB internet kullanabilmektesiniz.
 3. DOST 10 GB paketi; İçinde sonuncusu olan DOST 10 GB paketi ile ayda sadece 39 TL’ye yurt içi her yöne 1000 dakika, 1000 SMS, Bimcell’lilerle sınırsız konuşma ve 10 GB internet kullanabileceksiniz.

Bimcell paketleri satın almak isteyenler aşağıdaki sms gönderme yöntemi ile yapabilir;

Paket AdıNasıl Yapılır?
DOST 2GB PaketiDOST 2GB yaz 4551’e gönder
DOST 5 GB PaketiDOST 5GB yaz 4551’e gönder
DOST 10 GB PaketiDOST 10GB yaz 4551’e gönder

Bimcell Tarifemi Nasıl Öğrenebilirim?

Bimcell tarifemi nasıl öğrenebilirim diyenlere bunu en kolay şekilde Bimcell müşteri temsilcilerini arayarak öğrenebilecekleri söylenebilir. Bimcell resmi müşteri hizmetlerine ulaşabilmek içinse 444 4 551 numarasının tuşlanması yeterlidir.

Bimcell Tarife Değişikliği Nasıl Yapılır?

Bimcell aboneleri, mevcut tarifelerinden memnun olmadıkları ya da daha farklı bir tarifeye ihtiyaç duydukları durumlarda tarife değişikliği yapmak isteyebilir. Bimcell tarife değişikliği yapmak için Bimcell müşteri hizmetleri numarası olan 444 4 551’i arayabilirsiniz.

Dileyen Bimcell kullanıcıları, geçiş yapmak istedikleri tarifenin açıklamalarında yer alan kısa mesaj kodunu Bimcell’in resmi SMS numaralarına göndererek de Bimcell tarife değişikliği işlemlerini başlatabilir.

Bimcell Tarife Kalan Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

 • Bimcell hattında kalan TL miktarını öğrenmek isteyenlerin *123# tuşlamasını yaparak cep telefonlarından arama yapmalarının yeterlidir.
 • Yapılan arama ekranında Bimcell tarifesinde kalan bakiye görüntülenir.
 • Faturasız Bimcell tarife kalan bakiye sorgulama işlemi için bir diğer seçenek de 9333 yöntemidir. Bu yönteme göre de cep telefonlarından 9333 aranarak hızlı bir şekilde tarifede kalan bakiye öğrenilebilmektedir.

Bimcell Tarife Paket İptali Nasıl Yapılır?

Bimcell tarife paket iptali nasıl oluyor sorusuna yanıt olarak iptali yapılacak olan paket ve tarifelere göre iptal yönteminin de değişkenlik gösterdiği söylenebilir. Bimcell paket iptali için paket türüne göre aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz;

 • 250 DK paketinin iptali için: IPTAL250DK yazıp 4551’e gönder
 • 500 DK paketinin iptali için: IPTAL500DK yazıp 4551’e gönder
 • 1 GB internet paketinin iptali için: IPTAL1GB yazıp 4551’e gönder
 • 2 GB internet paketinin iptali için: IPTAL2GB yazıp 4551’e gönder
 • 5 GB internet paketinin iptali için: IPTAL5GB yazıp 4551’e gönder
 • 10 GB internet paketinin iptali için: IPTAL10GB yazıp 4551’e gönder
 • Dost 2 GB paketinin iptali için: IPTAL DOST 2GB yazıp 4551’e gönder
 • Dost 5 GB paketinin iptali için: IPTAL DOST 5GB yazıp 4551’e gönder
 • Dost 10 GB paketinin iptali için: IPTAL DOST 10GB yazıp 4551’e gönder

13 Kişi Katıldı

 1. Avrupadan merhabalar,
  Ben Bimcelliyim, yurt disindayim Turkiyeye gelmem mumkun degil, Bimcell Ocak ayindan beri (Ocak 16 sinda paket kullanim bitiyordu ) ay sonunda TL yuklemek istedim olamadi, defalarca denedim olmadi sonra anladim iletisimi kesmisler dolayisiyla Turk bankamdan sms gelemiyordu, yabanci bankakarti ile yukleme yapmayi denedim gecen senede olamamisti yine olamadi, musteri hizmetleri beni taniyamiyor annemin kizlik soyadi tutmuyormus, oturdugum adres yalnismis, telefonumun markasi yalnismis ama 1,85 bakiye ve 8,55 vergi borcum varmis.. Musteri hizmetlerine kisa bir zaman icin iletisimi acin da TL yukleyeyim diyorum OLMAZ diyorlar..Haziran 15 sinde de iyice kapanacakmis..
  Simdi bu kördugum nasil cözulur.
  Selamlar..

 2. NİSANIN 28 25 TL YÜKLENDİ 4 GÜN SONRA 100 DAKİKA KADAR KONUŞTUM VE 500 DAKİKAMI YEDİNİZ MÜSTERİ HİZMETLERİNİ ÇOK ARADIM AÇMADINIZ SAYENİZDE TELEFONUDA YAKIÇAM ÇEPDE KULLANMICAM MUTLUMUSUNUZ ?

  1. pardon 28 marta eklendi 25 yüklendi bim magasasından 1 nisanda kontörüm bitti 100 dakika konuştum 500 dakikamı yediniz müsteri hizmetlerini çok aradım cevap vermediniz sayenizdizde telefonuda yakıçam yeminle tel kullanmıcam hayatımda yanlış insanlar yüzünden zaten 2 kere cezaevine girdim tel yüzünden MUTLU OLUN YANLIŞ İNSANLAR ?

 3. bimsellilerde başka avantajlarda uygulayın daha cok müsteriniz olacaktırsürpriz avantajlar adı altinda

 4. 4551 e mesajlarım gitmiyor paketimi alamiyorum nasil alacagim konusunda yardim mesajinizi bekliyorum

 5. 20.NİSAN.2020 günü Türk telecom’dan bitecek anlaşmam evveli .
  Bimcell’den en az (1500 Dk. her yöne konuşma 7 GB ile 15 GB. arasında Cepten internet , 300-500 SMS ) bittikçe alınan/yenilenen paket olsun veya oluşturulsun isterim.
  1-Böyle paket oluşturulabilir mi ?
  2- Oluşturulur ise ücret ve açıklamalarınızı e-postama lütfen bildirir misiniz ?

 6. Faturalı ve hesaplı fiat öğrenmek istiyorum bir de gelecek aya aktarılıyormu

 7. 4551 e ücrtesiz mesaj gönderemiyordum artık hiç gönderemiyorum paketimi nasıl yapacağım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu