Bimcell Bedava Dakika Hediye Konuşma Paketi 2023

Bimcell bedava yani hediye dakika yapma ve kazanma 2023 yılı hile gibi kampanyalarına geçmeden önce kısa bilgi; BİM market zincirine ait olan telekomünikasyon hizmeti veren Bimcell altyapısını Türk Telekom’dan sağladığı bir gsm markasıdır. Bu nedenle aynı Türk Telekom hattı gibi Bimcell gsm şirketi de abonelerine benzer tarz da fırsat ve kampanyalar sunmaktadır.

Bu kampanyalara bakıldığında uygulamalar üzerinden bimcell bedava dakika hakkı kazanma ön plana çıkmaktadır. Bimcell bedava dakika ile her yöne ücretsiz arama yapabilirsiniz. Bimcell gsm şirketine ait bazı uygulamaları indirerek ve giriş sağlayarak bimcell bedava dakika kazanma imkanınız bulunur ve ücretsiz konuşma paketi ile sohbetlerinize devam edersiniz.

Bimcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Bimcell bedava dakika kazandıran uygulamalar salla kazan ve sil süpür sayesinde kazanacağınız bedava konuşma dakika hakları sayesin de mevcut gsm paketinden harcama yapılmadan veya faturalara aktarılmadan konuşma imkanına sahip olunur. Şayet faturasız hat kullanılıyorsa yüklenen nakit miktarları azalmadan hediye dakikalarla konuşma sağlanabilir. 

Bimcell bedava dakika veren uygulamalara bakıldığında; dakika paketlerinin bitmesi durumunda ya da dakika paketlerinin azalmamasını isteme durumların da ücretsiz dakika taleplerinde bulunulmaktadır. Başlıca olan uygumalar salla kazan ve sil süpürdür. Böylelikle iletişimler kesilmeyerek paket aşımıda yapılmaz ve de fazla fatura, Bimcell TL yüklemesi yapmak zorunda kalmazsınız. Bimcell gsm şirketinde yalnızca uygulamalar değil bir çok çeşitli kampanya ve tarifeler ile bedava konuşma dakika hakkı kazanabilirsiniz. 

Bimcell ücretsiz dakika veren uygulamalara bakıldığında, bütün uygulamaların içerik ve kullanış şekilleri farklıdır. Bazısı yalnızca indirilip kullanım sağlanması yeterli iken bazı uygulamalarda da çeşitli işlemlerin ya da görevlerin yapılması istenir. Bu içerik kapsamları bedava dakika verecek olan uygulamaların içeriğine bağlıdır. 

Bimcell gsm şirketinin Türk Telekom gsm hattının altyapısını kullanması sebebiyle; ücretsiz dakika veren uygulama kampanyaları ve de uygulamaların benzerlik göstereceği açıktır. Bu durumdan dolayı bu uygulamaların ve kampanyaların geçerli sayılma süresiz sınırsızdır. 

Bimcell hediye dakika veren uygulamaların bir son kullanma süresi ve tarihi söz konusu değildir. Bunun yanında daha sonra da ücretsiz dakika kazanılabilecek uygulamalarda geliştirilerek ücretsiz dakika kazanılabilecek uygulamalar sektöre sunulabilir. Bimcell hattı kullanan kullanıcılar hakların kaybetmez ve kazandıkları bu hakkı devredemezler. 

Bimcell gsm şirketine ait uygulamalarda ücretsiz hediye dakika ve hediye konuşma hakkı kazanabilmek için birçok yol bulunmaktadır. Bedava dakika kazandıran uygulamaları detaylıca inceleyecek olursak :

Salla Kazan ile Bimcell Bedava Dakika Kazanma

Salla kazan uygulaması ile Bimcell bedava dakika kazanabilmek için ilk olarak uygulamaların telefona yüklenmesi gerekiyor. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra “Sil Süpür” kategorisine giriş yapılır. Uygulama kullanımına başlanır. Bimcell gsm hat aboneleri böylelikle bedava dakika kazanma imkanını yakalar. Bunun yanında ücretsiz internet, ücretsiz sms kazanmakta bu uygulama kapsamında mümkün. 

Sil Süpür Uygulaması ile Bimcell Bedava Dakika 

Sil Süpür uygulaması üzerinden bedava dakika kazanabilmek için ilk önce sil süpür uygulaması cep telefonlarına yüklenir. Uygulamanın indirilmesi sonucun da sil süpür kategorisine giriş yapılır. Böylelikle Bimcell gsm şirketi aboneleri özel hediyeleri kazanma şansını yakalıyor. Bu hediyeler ile bedava dakikalardan bedava internete kadar hediyeler kazanma imkanını buluyor. 

Bimcell Dakika Paketleri Nedir?

Bimcell operatör şirketi birbirinden bol ve uygun fiyata hediye dakikak içerikli paketleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Bimcell mevcut abonelerine uygun fiyata dakika paketleri kullandırma hakkı için kampanyalar düzenlemektedir. 

  • Bimcell gsm şirketi her yöne geçerli 250 dakika paketin kullanım tutarı ise 12 TL’dir.
  • Bunun yanında 500 dakika paketin kullanım tutarı ise 14 TL’dir. 
  • Dost 2 GB internet paketi: “DOST 2GB yaz 4551 adresine gönder” işlemi yapılarak, her yöne geçerli olan 600 dk paketi 19 TL’dir
  • Dost 5 GB internet paketi: “DOST 5GB yaz 4551 adresine gönder”” işlemi yapılarak, her yöne geçerli olan 750 dk paketi 29 TL üzerinden bimcell hatlara tanımlanır.

Bimcell Hediye Dakika Kazanma 2023

Bimcell hediye dakika kazanma hususun da Bimcell, kullanıcılarına oldukça avantajlı kampanyalar düzenlemektedir. Bunun yanın da yalnızca uygulamalar için değil Bimcell hattı kullanan kullanıcılarına sms ile 250dk ve 300 dk başta olarak bedava dakikalar kazandırıyor. Bimcell operatöründen hediye kazanabilmek için bir çok servis ve de hizmet mevcuttur. İşte sms ile yapılan 2023 yılı için Bimcell hediye dakika yöntemleri;

Bimcell Hediye 250 Dakika Yapma

Bimcell 250 dakika hediye kampanyasından yararlanmak için, telefonun mesaj kısmına girilerek “250DK yaz 4551 adresine gönder” işlemi yapılır. Her yöne geçerli 250 dakika hediye konuşma paketi hatta otomatikman tanımlanacaktır. Konuşma paketinin bitimi sonrasında muhakkak iptal işleminin yapılması gerekir. Çünkü paket bitimi sonrasında belirli bir süre sonra otomatikman ücretli olarak yenilenme işlemi sistem tarafından gerçekleşecektir. 

Bimcell 300 Dakika Hediye Konuşma Paketi

Bimcell hattı kullanıcıları 300 dakika bedava konuşma hakkı kazanabilmek için yapılması gereken işlem şudur: “BIMCELL BONUS yaz 4551‘e sms gönder” Mesaj atım işlemi gerçekleştikten sonra gelen bilgilendirme mesajıyla 300 dakika hediye kullanım hakkı hatlara tanımlanacaktır. Bir ay geçerli olacak bimcell 300 dakika hediye konuşma ücretsiz şekilde kullanılabilir. 

Bimcell Bedava Dakika Kazanma 2023

Bimcell operatör şirketinin 2020 yılından itibaren geçerli olan bimcell hediye konuşma paketleri 2023 yılı kapsamında da geçerliliği sürdürecektir. Bunun yanında büyük ihtimalle ücretsiz dakika kazanma hakkı için yeni uygulamalar ve kampanyalar ya da tarifeler söz konusu olabilir. Bunun için Bimcell’in avantajlı ve bol kampanyalı paketlerine sahip olmakta büyük fayda var. 

Bimcell Sil Süpür: Bimcell gsm şirketine ait Sil Süpür oyunu, Salla Kazan programının içerisinde yer alan bir uygulamadır. Bimcell hat sahiplerine gsm şirketi tarafından çeşitli hediyeler verilmektedir. Salla Kazan mağaza uygulaması indirilerek Sil Süpür uygulamasına giriş yapılarak ekrana gelen uygulama logosunu parmak işaretiyle silerek bedava internetten, bedava dakikaya ve bedava sms’e kadar hediye kazanma şansı kullanılır.

Bimcell Bedava İnternet Kazanma 2023

Bimcell tıpkı ücretsiz dakika gibi bedava internet hizmeti de abonelerine vermektedir. Bimcell gsm şirketinden  bedava internet kazanmak için farklı yöntemler mevcuttur. Uygulama içerikleri sms servisleri yoluyla ve kampanyalar ile Bimcell operatöründen internet kazanılabilir.

Bimcell Yeni Gelen Müşterilerine 4 GB Bedava İnternet; Bimcell operatörü,  yeni gelen abonelerine bir ay geçerli kullanılabilecek 4 GB bedava internet vermektedir. Bunun için yapılması gereken tek işlem Bim mağazaları şubelerinden birine gidilerek Bimcell hattı satın almaktır.

Bimcell Bedava 1 GB İnternet; Her ay bimcell faturasız hatlara yapılacak 25 TL ve üzeri yüklemelerde otomatikman kampanya katılımı gerçekleşecektir.

Bimcell Bedava 4 GB İnternet; Bimcell faturasız hatlara 40 TL ve üzeri yüklemeler yapılması durumunda bimcell sistemi otomatikman 4 GB bedava internet hakkını hatlara tanımlamaktadır.

Salla Kazan ile Bimcell Bedava İnternet

Bimcell gsm şirketi kendisine ait Salla Kazan uygulamasıyla abonelerine hediye internet ve de dakika veren bir uygulamadır. Kullanım şekli oldukça kolay olan bu uygulaması App Store ya da Play Store üzerinden indirilmesi yeterlidir. Bilgilerin uygulamaya girişi yapıldıktan sonra Bimcell operatörüne ait kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Özellikle Salla Kazan programı içerisin de yer alan Sil Süpür uygulaması üzerinden bedava internet ve bedava dakika kazanılabilir. Salla kazan uygulamasından yalnızca hafta da 1 kez yararlanılabilir. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu