Vodafone Devreden Uyumlu ve Süper Tarife Paketleri 2023

Vodafone, abonelerin ihtiyaçlarına göre ayarlama yapabilecekleri oldukça ilginç bir tarife hazırlamıştır. Vodafone Uyumlu Tarifeler sayesinde aboneler kendi ihtiyaçlarını internet, SMS ve dakika olarak ayarlayabilecekler.

Sunulan paketlerden ister Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak isterseniz de internet sitesi aracılığı ile yapılır. Ayrıca herhangi bir Vodafone bayisine giderek de uyumlu tarife paketleri kullanma şansı yakalayabilirsiniz. Ancak belirtmek gerekiyor ki bu paketler kapsamında sunulan indirimli fiyatlara sadece online işlemler sayesinde ulaşılabiliyor.

Vodafone Devreden Uyumlu Tarife Paketleri

‘’Vodafone Devreden Uyumlu Paketler’’ kampanyası tarifeler dahilinde fatura döneminin sonunda kalan dakika ve SMS gibi paket kullanım hakları bir sonraki aya devreder. Ayrıca paket dahilinde yer alan limitlere ulaşıldığında paket aşımı gerçekleşmiyor ve kullanımlar otomatik olarak duruyor.

Bu sayede ay sonu sürpriz bir fatura ile karşılaşma durumu da doğal olarak tarih oluyor. Ek olarak devreden uyumlu paketler sayesinde koruma yaparak paket kullanımı bittiğinde 7 TL karşılığı alınan koruma paketi devreye giriyor ve 1 GB internet ile 100 dakika ve 100 SMS pakete otomatik olarak tanımlanıyor.

Devreden Uyumlu 3

Aylık 25 TL karşılığı alınan Uyumlu 3 paketi ile sunulan avantajlar aylık 3 GB internet 750 dakika ve 250 SMS olarak karşımıza çıkıyor. Vodafone’un en avantajlı paketlerinden bir olan Uyumlu 3 paketi sadece online işlemlere özel sunulan bir paket olma özelliğindedir.

Devreden Uyumlu 5

25 TL karşılığı alınan Uyumlu 5 paketi ile kullanıcıların hatlarına 750 dakika, 250 SMS ve 5 GB internet tanımlanıyor. Sadece Vodafone online işlemlere özel verilen bu paket 24 ay kalma söz veren müşteriler için geçerli oluyor ve ilk 12 kullanımın ardından sonraki 12 ay 29 TL olarak  faturalara yansıyor.

Devreden Uyumlu 6

İlk 12 ay 31 TL sonraki 12 ay ise 35 TL olarak kullanılabilen bu paket kapsamında müşterilerin hatlarına 6 GB internet tanımlanıyor. 250 SMS ve 750 dakika ise Vodafone uyumlu paketinin diğer kullanım hakları.

Devreden Uyumlu 10

İnterneti bol tarifelerden birisi olan Uyumlu 10 paketi ile aylık 10 GB internetten faydalanmak mümkün oluyor. 24 kalma sözüne ilk 12 ay boyunca 42 TL olan paket son 12 ayda ise 49 TL olarak faturaya yansıyor. Bu paket kapsamında sunulan diğer data paketleri ile 750 dakika ve 250 SMS. Ayrıca Vodafone pakete özel ilk ay 20 GB hediye internet de kullanıcıların hatlarına tanımlanıyor.

Devreden Uyumlu Bol Dakika

Taahhütsüz fiyatı aylık 45 TL olan Vodafone uyumlu bol dakika paketi taahhüt ile alındığında aylık 25 TL olarak faturalara yansıyor. Bu paket ile aylık 1 GB internet sunulurken buna ek olarak 1500 dakika ve 250 SMS veriliyor.

Devreden uyumlu tarifeler kapsamında sunulan paketlerden indirimli şekilde yararlanmak için Vodafone Yanımda uygulaması ile online işlemler seçeneğini kullanmak yeterlidir. Sadece internete özel sunulan indirimlerden faydalanmak yalnızca bu şekilde mümkün olmaktadır.

Vodafone Süper Uyumlu Tarife Paketleri

Vodafone tarifeleri arasında sunulan ve çok tercih edilen süper uyumlu pakettir. Online işlemlere özel olarak sunulan 35 TL fiyatıyla dikkat çeken paket, tarifenin istendiği zaman düzenlenmesine de imkân sağlıyor. 10 GB internet imkânı bulunan paketin ilk ayına özel 10 GB daha internet sağlanıyor. 500 SMS ve 750 dakika imkânı bulunan pakete sahip olmak da son derece kolay.

Vodafone Yanımda uygulamasına giriş sağlayan müşteriler burada yer alan tarife düzenle seçeneğine erişerek süper uyumlu paketi seçebilirler. Bu işlemin ardından telefona gelecek onay mesajına yanıt vererek avantajlı paketten faydalanma fırsatına erişilebilir.

Süper Uyumlu Genç 6

Vodafone’un uygun tarifelerinden birisi olan uyumlu Genç 6 paketi, 30 TL karşılığında 3 GB internet, 250 SMS ve 750 dakika sunuyor. Buna ek olarak Youtube, Instagram ve Facebook gibi sosyal medya uygulamalarında geçerli olmak üzere ek 3 GB interneti de müşterilerine hediye eden operatör ilk ay 10 GB da Vodafone hediye internet veriyor.

Yeni Süper Uyumlu

24 ay kalma sözüne ilk 12 ay 35 TL olan paket sonraki 12 ay 39 TL olarak faturalara yansıyor. Vodafone yeni süper uyumlu paketin diğer detayların 750 dakika ve 500 SMS olduğu görülüyor. Ayrıca ilk aya özel 10 GB hediye internet de yine bu paketin içeriğinde yer alıyor. Bu noktada hediye internetin sadece Vodafone Yanımda uygulamasından ya da online işlemlerden paketi alan kişiler için geçerlidir.

Redli Genç Oyun

Vodafone red tarifeleri içinde özellikle oyun severler için oldukça uygun bir paket olan Redli Genç Oyun paketi, cazip fırsatlar ile dikkat çekiyor. Bu paketin en can alıcı özelliği kesinlikle 24 GB internet sunması. Ayrıca Twitch, Zula ve Discord gibi uygulamalarda kullanılmak üzere sınırsız internet de mevcut. Paketin sunduğu 1000 dakika ve 500 SMS avantajına ek olarak ilk ay 20 GB internet de göze çarpan nitelikte.

Redli 30

Vodafone red tarifeleri içinde en çok tercih edilen ve uygun paketlerden biri olan Redli 30 tarifesi aylık 84 TL. Bu pakette 30 GB internet verilirken, 2000 dakika konuşma ve 250 SMS sunuluyor. Aynı zamanda ilk aya özel 20 GB internet de bu paket kapsamında sunulan avantajlardan birisi. Redli 30 paketi dahilinde tüm sosyal medya uygulamalarında kullanılmak üzere sınırsız internet de sunuluyor.

Süper Uyumlu Tarifede Değişliği Ücreti Var mı?

Öncelikle belirttiğimiz gibi Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden Süper Uyumlu tarife ile ilgili her türlü değişikliği yapmak mümkün olmaktadır. Vodafone aboneleri, sahip oldukları tarifeleri üzerinden yapacakları her bir değişiklik için ekstradan ödeme yapmak zorunda kalabilirler.

Vodafone İhtiyacına Göre Ayarlanabilen Tarifeler

Vodafone’den ihtiyacına göre ayarlanabilen tarifeler, aboneler ihtiyaçları doğrultusunda ayarlama yapabileceği özel tarifedir. Bu tarifeyi seçmiş olan aboneleri, mevcut olarak bulunan tarife içeriğini istediği şekilde değiştirebilir. Vodafone’den ihtiyaca göre ayarlanabilen tarifelerde internet, konuşma ve SMS ihtiyaçları kişilerin kendi koşullarına göre değiştirilerek kullanılabilir. Uyumlu tarifeler ile ilgili tüm işlemler Vodafone’nun Yanımda uygulaması üzerinden yapabilirsiniz.

Dikkatle bakıldığı zaman Vodafone operatörü tarife ihtiyacına göre, değiştirilebilen içeriği sayesinde Vodafone aboneleri, kullanmak istemedikleri SMS’leri azaltabilir, internet ve dakika olarak alternatifleri seçebilir.

  • İhtiyacına Göre Ayarlanabilen Tarife İle Daha Kişisel Bir Deneyim Sağlanması

Vodafone Süper Uyumlu tarifenin değişiklik yapabilme fonksiyonuyla abonelerine telekom sektöründe alışılmadık özgür ve kişisel bir deneyim sunduklarını belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, Şu sözleri dile getirdi; 

Vodafone olarak, dijital müşteri deneyimini merkez bazlı aldığımız ürün ve servisler ile abonelerimizin hayatını oldukça kolaylaştırıyoruz. Mevcut uyumlu tarifeler altında konum olarak yer verdiğimiz yeni Süper Uyumlu tarife, ihtiyaca göre ayarlanabilen yapısı olmaktadır. Süper Uyumlu tarifeye geçen abonelerimiz, ihtiyaçlarına göre tarife içeriklerini Vodafone Yanımda uygulaması sayesinde tek tık ile kolayca değiştirebilmektedirler.

İhtiyacına Göre Ayarlanabilen Uyumlu Tarife Fiyatı

Vodafone’den ihtiyacına göre ayarlanabilen uyumlu tarifeleri kullanabilmek için yanımda uygulamasından süper uyumlu tarifeye geçiş yapmak gerekir. Süper Uyumlu tarife fiyatı yıllık olarak değişmektedir;

  • 10 GB İnternet
  • Her Yöne 750 Dakika Konuşma
  • Her Yöne 500 SM
  • Süper Uyumlu tarife fiyatı İlk 12 ay 29 TL olup sonraki 12 ay 33 TL olmaktadır.

Vodafone, Süper Uyumlu tarife 5 GB’yi toplamda 12 ay boyunca hediye olmak üzere 10 GB’lık bir internet, 750 dakika konuşma ve 500 SMS içeriğiyle sunulmaktadır. Aboneler, istedikleri zaman dakika, internet içeriklerinden kendi ihtiyaçlarına göre alternatifleri seçebilir ve kullanmadıkları SMS’leri azaltabilir. Aboneler, seçmiş oldukları tarifeyi onayladıktan sonra kullanmaya başlayabilir. 

Vodafone Uyumlu Tarifeler Nasıl Yapılır?

Durdurma, devretme ve biriktirme avantajları bulunan paketler sayesinde faturalı ve faturasız seçenekleri ile en uygun aylık paketleri satın alabilirsiniz. Vodafone’den ihtiyacına göre ayarlanabilen uyumlu tarifeler için gereken işlemler şu şekildedir;

  1. Cep telefonunuza Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.
  2. Vodafone Yanımda uygulamasından menü kısmına girerek Tarifem ve Paketlerin bölümün seçilmesi gerekir.
  3. Bölüme giriş yaptıktan sonra Tarifeni Düzenle butonuna gelin.
  4. Açılan menüden internet, dakika ve SMS hakları belirlenen tercih seçeneklerine göre yeniden ayarlanır.
  5. Cep telefonunuza gelen onay mesajı ile birlikte yeni kullanım hakları geçerli olacaktır.

Not: Vodafone Süper Uyumlu tarifesinde yaptığınız her bir değişiklikte ödenecek ücret üzerinde değişiklik söz konusu olmakta ve sizin seçtiğiniz haklara göre daha yüksek bir fatura ödemek zorunda olabilirsiniz.

Vodafone İhtiyaca Göre Tarife Ayarlarını Değiştirme

Adından anlaşıldığı gibi ihtiyacına göre ayarlayabileceğin bu pakette tarifeye geçiş yapan kullanıcılar, haklarını istedikleri zaman değiştirebilir. Bunun için tek yapmanız gereken şey Vodafone Yanımda uygulamasını kullanmanız gerekmektedir. Kısaca her fatura döneminde bir kez değiştirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu