Vodafone Yükle Harca Kazan Kampanyası

Her yıl birbirinden yeni kampanyalarla kullanıcılarına ulaşan Vodafone bu yıl da kullanıcılarına avantajlı fırsatlar sunmaktadır. Bedava dakika, internet ve mesaj hakkı verecek şekilde düzenlenen kampanyalara katılabilmek için koşulları sağlıyor olmak gerekir. 

Vodafone yükle harca kazan kampanyası da bunlardan biri olup kampanyadan yararlanabilmek için tek yapılması gereken TL yüklemektir. Yüklenen TL ile paket yapıldığında ya da internet satın alındığında buna ek olarak kullanıcıya hediye internet hakkı verilecektir.

Vodafone Harca Kazan Kampanyası Nedir?

Abonelere özel geliştirilen kampanyalar arasında yer alan Vodafone Harca Kazan kampanyası ile kullanıcılar bedava internet kazanma şansı yakalayacaktır.

 • TL yükleme ile başlayan fırsatın Vodafone ücretsiz internet hakkına dönüşebilmesi için yüklenen liraların harcanması gerekecektir.
 • Harcama sonunda kullanıcıya bilgilendirme mesajı gönderilmekte ve hediyenin kullanımı bu mesajla birlikte başlamaktadır.

Harca Kazan Kampanyası ile Bedava İnternet Hakkı Nedir?

 • Vodafone harca kazan kampanyası ile bedava internet almak için öncelikle faturasız hat kullanıcısı olmak gerekir.
 • Bu aboneler TL yükleyip onu harcadıklarında toplam 4 GB hediye internet kazanacaktır.
 • Bunun 3 GB olan kısmı TL yüklemesinde, 1 GB olan kısmı ise yüklenen TL’ler harcandığında verilmektedir.

Harca Kazan Kampanyası ile Hediye İnternet Nasıl Alınır?

Vodafone tarafından düzenlenen harca kazan kampanyası ile hediye internet almak için Vodafone Yanımda uygulamasından cep telefonu ve şifre bilgileri ile giriş yapılır. Giriş yapıldıktan sonra uygulamadaki “bana ne var” kısmına tıklanır ve kazanılan bedava internet hakları burada listelenecektir.

Harca Kazan Kampanyasına Katılım Nasıl Olur?

Vodafone yükle harca kazan kampanyasına katılmak isteyen kullanıcılar TL yüklemesi yaptıktan sonra telefonlarının mesaj bölümüne BANANEVAR yazıp 4455’e mesaj gönderirler.

 • Mesaj iletildikten sonra ilgili numaraya bilgilendirme mesajı gönderilecektir.
 • Yükleme ile kazanılan 3 GB internet hakkının yüklenebilmesi için kullanıcıların 30 TL yüklemeleri gerekecektir. 

Not: Yükle kazan kampanyasında yüklenen TL yada paket için katlanan hediyeleri kazanmak için kazan yazıp 4455’e sms gönderin

Vodafone Yükle Harca Kazan Kampanya Şartları Nedir?

Vodafone yükle harca kazan kampanyası şartları içerisinde kara listede yer almamak vardır. Aynı zamanda aboneler TL yüklemesi yapmadıkları takdirde bu hediye internet hakkında yararlanamaz.

 • Yükleme ve harcama ile kazanılan bedava internet hakkı ilgili hatta 48 saat içerisinde tanımlanacaktır.
 • Kazanılan ücretsiz internet hakkı yalnızca yurt içindeki kullanımlar için harcanabilir. Bu genellikle tüm hediye internet kampanyaları için geçerlidir.

Harca Kazan ile Bedava İnternet Nasıl Kullanılır?

Vodafone’un en sevilen kampanyalarından biri olan yükle harca kazan kampanyası kapsamında toplam 4 GB hediye internet verilir. Özellikle 30 TL yüklemeye 3 GB Vodafone hediye internet kampanyası uzun dönemli olacak şekilde düzenlenmiştir.

 • Yani her TL yüklendiğinde bu hediyeden yararlanılabilir.
 • Kazanılan hediye internet haklarının 3. kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Ayrıca bu haklar süre dolduğunda otomatik olarak silinecektir.

Vodafone Yükle Harca Kazan Kampanyasının Süresi Nedir?

 • Vodafone TL yükle hediye internet kazan kampanyası ile verilen 3 GB hediye internet hakkı 1 aylık kullanım için verilir.
 • Yüklenen TL’nin harcanması ile kazanılan 1 GB hediye internet de 30 gün süre ile kullanılabilir.
 • Eğer faturasız hat kullanıcısı TL yüklemesinin iadesi işlemi yaparsa bu durumda kazanılan hediye internet hakkı silinecektir.

Harca Kazan Kampanya Esasları Nelerdir?

Vodafone yükle harca kazan kampanyası ile kazanılan hediye internetler numara taşıma ya da hat iptal ettirme gibi durumlarda otomatik olarak silinmektedir. Bu kampanya ile kazanılan internet hakkının devretme özelliği yoktur.

Yani yükle harca kazan kampanyası ile verilen hediye internet hakkı süresi dolduğunda kendiliğinden silinmektedir ve kullanıcı mevcut tarife ve paketi üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir.

Vodafone Bedava İnternet Hakkı Nasıl Sorgulanır?

Vodafone yükle harca kazan kampanyası internet hakkı sorgulamak için OZET yazıp 7000’e kısa mesaj gönderilebilir. Hatta tanımlı olan paket ve kullanım hakları kısa mesajla ilgili numaraya gönderilecektir.

Ayrıca Vodafone Yanımda üzerinden de sorgulama yapılabilir. Uygulama indirildikten sonra cep telefonu ve şifre bilgileri ile uygulamaya giriş yapılır. Şifre almak için S yazıp 7000’e mesaj gönderilmesi gerekir. Girişten sonra ana ekranda kalan kullanımların bölümünden hediye detaylarına ulaşılabilir.

Vodafone Harca Kazan Kampanyası İptal Edilir Mi?

Vodafone yükle harca kazan kampanyası iptali için herhangi bir işlem yapmaya gerek yoktur. Kampanya kapsamında TL yüklemesi ile kazanılacak hediye 3 GB internet süresinin sonunda otomatik olarak son ermektedir.

Verilecek 1 GB hediye internet için ise yüklenen liraların harcanması gerekir. Eğer bu liralar harcanmazsa bu durumda bedava internet hakkı alınamayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu