Eski Telefonu Getir Yenisini Al Kampanyaları Nisan 2023

Eskisini Getir Yenisi Götür ve Eski Telefonu Getir Yenisini Al kampanyaları birçok kişinin kullandığı ve memnun kaldığı kampanyalara dönüştü. 10.000₺’ye kadar indirimin yansıtıldığı kampanya kapsamında, hiçbir ön şart aranmadan değiştirmek istediğiniz cihazlarınız alınıp; değeri ne ise o fiyat üzerinden indirim sağlanarak yeni cihaz takdim edilmektedir.

Eski Telefonu Getir Yenisini Al 2023 kampanyasını Turkcell’den Türk Telekom’a, Teknosa’dan Samsung’a kadar birçok şirket yürütmekte ve müşterilerine fırsatlar sunmaya devam etmektedir. İster belirli bir yerinde sorun olan telefonunuzu isterseniz de hiçbir sorunu olmayan telefonunuzu bu kampanyalar kapsamında değerinde değerlendirebilirsiniz. Cihazınızın bozuk olmasının da önemli olmadığı bu kampanyanın diğer detaylarını ve kampanyaya dâhil olan firmaları inceleyelim:

Turkcell Eskisini Getir Yenisini Al Kampanyası 2023

Turkcell eski telefonu getir yenisini al kampanyası 2023; 90 günden daha fazla Turkcell müşterisi olanların yararlanabildiği bu kampanya ile eski telefonunuzu 1.500₺’ye kadar değerinde verebilir, yeni cihazınızı taksitli ödeme seçenekleri veya peşin fiyatına satın alabilirsiniz. Eski cihazlarınızı Turkcell Mağazaları’na getirerek katılabileceğiniz bu kampanya kapsamında, eski cihazınızın kutusunu da getirmenize gerek yoktur.

Cihazınızın kendisi ve varsa faturası ile birlikte Turkcell Mağazaları’nı ziyaret etmeden önce size verilecek olan formu dikkatli olarak doldurmanız gerekir. Formu doldururken dikkat etmeniz gereken bazı kısımları size hatırlatmak isteriz:

 • Cihazınızda bir arıza, kırılma, çarpma gibi durumlar söz konusu ise formda mutlaka belirtin.
 • Değişime götüreceğiniz eski telefonunuzun adınıza kayıtlı olduğunda emin olun.
 • Eğer cihaz sizin adınıza değilse, cihaz sahibi ile birlikte gidin.
 • Kampanyada sadece 1 cihaz için geçerli olduğunu unutmayın.

Eski telefonu getir yenisini al kampanyası hakkında aklınıza takılan diğer sorularınız için Turkcell Çağrı Merkezi 532 ile iletişime geçebilir, Turkcell Mağazaları’nı ziyaret etmeden önce detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Turkcell Pasaj telefon fiyatları yazımızdan almak istediğiniz telefonun özelliklerine göz atabilirsiniz.

Vodafone Eski Telefonu Getir Yenisini Al 2023

Vodafone ile Yenile adı altında Eski Telefonu Getir Yenisini Al 2023 kampanyasını yürüten Vodafone, ister Vodafone müşterisi olun ister olmayın 10.000₺’ye kadar cihaz değişim indirimi sağlamaktadır. Resmi web sitesi üzerinden kolaylıkla işlemlerinizi halledebileceğiniz kampanyadan sadece 1 adet cihaz için geçerli olduğunu unutmayın.

Vodafone Resmi Web Sitesine buradan aşağıdaki işlem adımlarını tamamlayarak yeni cihazınızın sahibi olabilirsiniz. Vodafone 2023 yılında eski telefonu getir yenisini al kampanyasında 10.000₺ indirim avantajı kazanmak için yapmanız gerekenler;

 • Vodafone Resmi Web Sitesi’ne gidin.
 • “Kampanyalar” bölümünden “Vodafone ile Yenile” kampanyasına tıklayın.
 • Açılan seçenekler arasından “Marka Seçimi” ve “Modeli Seçimi” bölümlerini doldurun.
 • Açılan pencerede size sorulan soruların doğru cevaplarını işaretleyin ve kazanacağınız indirim oranını öğrenin.
 • Ardından cihazınızla birlikte Vodafone Mağazaları’nı ziyaret ederek değişim kampanyasından yararlanın.

Türk Telekom Eski Telefonu Getir Yenisini Al 2023

Eski telefonunuzu Türk Telekom’un Eski Telefonu Getir Yenisini Al ve Peşine Kontratlı 2023 kampanyası ile değiştirmek isterseniz, Türk Telekom sizden hiçbir ön ödeme talep etmemektedir. 200’den fazla marka ve modeldeki cep telefonlarınızı 7.500₺’ye varan indirimlerden yararlanarak değiştirebilmek için:

 • Türk Telekom Web Sitesi’ne girin ve “Cihazlar” bölümüne ilerleyin.
 • Ardından “Kampanyalar” kısmına gelerek “Eskiyi Getir Kampanyası”’na tıklayın.
 • İlgili sayfadan cihaz ve model seçeneklerini işaretledikten sonra size sorulan soruları yanıtlayarak formu gönderin.
 • Form gönderildikten sonra beliren bilgilendirme mesajında da yer aldığı gibi isterseniz cihazınızı size en yakın Türk Telekom Mağazası’na kargolayın; isterseniz de ilk elden teslim edin.

Türk Telekom’un bu kampanyasından yararlandığınızda, yeni alacağınız cihazınız için 3 Ay taksit şansınızda olacaktır. Eğer peşin fiyatına alım yapacak gücünüz yoksa değişim kampanyası olarak Türk Telekom’u tercih edebilirsiniz. Türk Telekom eskiyi getir yenisini al kampanyasında telefon fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

iPhone Eski Telefonu Getir Yenisini Al 2023

Eski Telefonu Getir Yenisini Al kampanyası 2023 kapsamında değişim hakkının olduğu cihaz modellerinden biri de iPhone’dur. Eski iPhone cihazınızı değerinde teslim ederek yerine yenisini indirimli fiyattan alabileceğiniz iPhone için tercih edebileceğiniz mağaza sayısı oldukça fazladır. Eski Telefonu Getir Yenisini Al iPhone kampanyası düzenleyen firmalar şunlardır;

 • Türk Telekom
 • Vodafone
 • Teknosa
 • Vatan

Eski iPhone cihazınıza en yüksek fiyatı hangi firmanın vereceğini belirlemek için firmaların “Destek” hatlarını arayabilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Samsung Eski Telefonu Getir Yenisini Al 2023

Eskiyi Getir Yenisini Al 2023 kampanyasından en sık cihaz değiştirilen modellerden birisi de Samsung’dur. Samsung marka cep telefonlarınızın incelenmesinin ardından yüksek değerde değişim ücreti elde edebilirsiniz. Özellikle son modellerde oldukça yüksek indirim alabileceğiniz cihazlarınız için kampanya düzenleyen şu firmalara göz atın;

 • Samsung
 • Vatan
 • N11
 • Media Markt

Samsung, kendisine ait olan Samsung marka cihazları daha uygun fiyattan alsa da tercih edilen bir seçenek olarak karşınıza çıkmaktadır. Cihazınızla alakalı bilgileri ileterek destek ekibinden cihazınıza biçilen pahayı öğrenebilirsiniz.

Galaxy Eski Telefonu Getir Yenisini Al 2023

Samsung marka cihazların en popüler serisi olan Galaxy serisi, Eski Telefonu Getir Yenisini Al Galaxy 2023 kampanyası dâhilinde Galaxy severlere büyük indirimler sağlıyor. Hemen hemen her firmanın cihaz değişimi listesinde olan Galaxy modelleri için 4.500₺’ye varan indirimden veya değişim ücretinden faydalanabilirsiniz. Eski Telefonu Getir Yenisini Al Galaxy kampanyası düzenleyen bazı şirketler şunlardır:

 • Vatan Bilgisayar
 • Samsung
 • N11
 • Teknosa
 • Hepsiburada

Samsung Galaxy marka cihazınız için kampanyadan yararlanmak istediğinizde öncelikle ilgili şirketleri arayarak cihazınız için biçeceği fiyatı öğrenebilir, en yüksek ücreti veren firma ile anlaşarak cihaz değişim kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Samsung Note 10 Eskisini Getir Yenisini Al

En popüler cep telefonu markalarından ve üreticisi Samsung olan Note modelleri için de Eski Telefonu Getir Yenisini Al Kampanyaları 2023’den rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Samsung Note 10 cihazlarınız herhangi bir değişim şartı bulunmamakla birlikte cihazınız çalışmıyor bile olsa değişim kampanyasından yararlanarak yeni cihazınızı indirimli fiyattan alabilirsiniz. Samsung Note 10 marka cihazınız için online olarak belirlenen değişim bedelini öğrenmek isterseniz:

 • Samsung Resmi Web Sitesi’ne girdikten sonra “Değişim Kampanyaları” sekmesine gidebilir,
 • Ardından “Formu Doldur” butonuna tıklayarak size sorulan sorulara cevap vererek formu gönderebilirsiniz.   

Formu gönderim işleminizin ardından cihazınızla ilgili ortalama bir indirim miktarı sunulacaktır. Bu bilgi doğrultusunda Samsung Mağazaları’nı ziyaret ederek cihaz değişiminizi sağlayabilirsiniz.

General Mobile Eskisini Getir Yenisini Al 2023

Eski Telefonu Getir Yenisini Al 2023 kampanyasından yararlanarak cihaz değişikliği yapabileceğiniz cihaz markalarından birisi olan General Mobile, cihaz değişim listesi içerisinde yer almaktadır. Kampanyayı yürüten hemen hemen her firma aracılığıyla eski General Mobile cihazınızı yenisi ile değiştirebilir, cihaz değişiminden 3.000₺’ye kadar indirim elde edebilirsiniz. Eski Telefonu Getir Yenisini Al General Mobile 2023 kampanyasını yürüten bazı teknoloji mağazaları şunlardır:

 • Trendyol
 • Teknosa
 • Vatan Bilgisayar
 • Hepsiburada

Cihaz değişikliğinizi Teknosa veya Vatan Bilgisayar aracılığıyla yapmak isterseniz, detaylı bilgi almak için size en yakın mağazayı ziyaret edebilir, doğrudan cihaz değişiminizi mağaza üzerinden yapabilirsiniz.

Huawei Eski Telefonu Getir Yenisini Al 2023

Ülkemizde en sık kullanılan cihaz modellerinden biri olan Huawei cep telefonlarınız değişim kampanyası ile yerini yeni telefona bırakabilir ve siz de eski telefonunuzdan kurtulabilirsiniz. İster ekranı kırık olsun ister çalışmıyor; her türlü Huawei marka cep telefonunuzu yenisi ile değiştirebilirsiniz. Huawei için Eski Telefonu Getir Yenisini Al 2023 kampanyası düzenleyen ve cihaz değişimi yapabileceğiniz bazı mağazalar ise şunlardır:

 • Huawei
 • Vatan Bilgisayar
 • Teknosa
 • Vodafone
 • Turkcell

Huawei marka cihazınızı Turkcell üzerinden değiştirmek isterseniz ve hattınız da Turkcell’e aitse ek 3 ay taksit imkânından yararlanabilirsiniz. Hem indirimin hem de taksit fırsatının sahibi olmak için detayları öğrenebileceğiniz Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni aramanız ya da size en yakın Turkcell İletişim Merkezi’ni ziyaret etmeniz yeterlidir.

Media Markt Eski Telefonu Getir Yenisini Al 2023

Eski Telefonu Getir Yenisini Al kampanyası ile müşterilerine kesintisiz hizmet veren Media Markt, 200’ün üzerinde cep telefonu markası için değişim gerçekleştirmektedir. Cep telefonu modelinize göre değişiklik göstermekle birlikte 2.000₺ – 10.000₺ aralığında değişim ücreti alabilir; yeni cihazınızın hemen sahibi olabilirsiniz. Media Markt ile cihaz değişimi yapabilmek için şu adımları izleyin:

 • Media Markt web sitesine gidin.
 • Kampanyalar” kısmından “Eski Telefonu Getir Yenisini Al” kampanyasına tıklayın.
 • Cihazınızın marka ve modelini seçtikten sonra ilgili formu doldurun ve indirim tutarını öğrenin.

Ardından isterseniz Media Markt şubelerine cihazınızı kargo ile gönderin, isterseniz de size en yakın Media Markt noktasını ziyaret edin.

N11 Eski Telefonu Getir Yenisini Al 2023

A’dan Z’ye cihaz değişimi yapabileceğiniz bir web sitesi olan N11, 2023 yılında da Eski Telefonu Getir Yenisini Al kampanyasını sürdürmekte ve eski cihazlarınızı en avantajlı değişim ücretleriyle almakta ve yerine yenisini vermektedir. N11 web sitesi üzerinde bulunan kampanya için izlemeniz gereken toplam 5 adım sonrasında, cihazınıza biçilen değeri ve yeni alacağınız cihaz için ödemeniz gereken ücreti görüntüleyebilirsiniz. “N11 Kampanyalar” bölümünden ulaşacağınız cihaz değişimi formunu doldururken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar şöyledir:

 • Geri ödemenizi nakit olarak mı yoksa çek olarak mı alacağınıza karar verirken, sürecin 15 günde tamamlanacağını unutmayın.
 • Cihazınıza ait marka ve model seçimi yaparken emin olmadığınız bilgi olursa, doğrusunu öğrenmeden forma kaydetmeyin.
 • Cihazınızı sorunsuz teslim almanız gereken iletmeniz gereken iletişim bilgilerinizi doğru şekilde girin ve kaydedin.

N11’den yapacağınız cihaz değişimi için 14 gün içerisinde ücretsiz iade hakkınız bulunmaktadır. Yeni aldığınız cihazınızı iade etmeniz durumunda, eski cihazınız için ödenen değişim ücretini de iade etmeniz gerekeceğini unutmayın.

HepsiBurada Eski Telefonu Getir Yenisini Al 2023

Online alışveriş siteleri arasında adını sıklıkla duyduğumuz HepsiBurada, Eski Telefonu Getir Yenisini Al 2023 kampanyasına dâhil olarak müşterilerine fırsatlar sunmaya devam ediyor. Basit bir form doldurma işleminin ardından yeni telefonunuzu indirimli fiyatlarla satın alabileceğiniz bu kampanya için HepsiBurada sitesi üzerinden yararlanmak isterseniz:

 • Kampanyalar” bölümünden “Telefon Değiştirme Kampanyası” kısmına gidin.
 • Ödeme Yöntemi > Model Seçimi > Cihaz Durumu > İletişim Bilgileri > İşlem Onayı bölümlerini tek tek doldurarak formu gönderin.

HepsiBurada, cihazdan cihaza değişiklik göstermekle birlikte 10.000₺’ye kadar değişim ücreti ödemektedir. Özellikle hasarsız cihazlar için yüksek değişim ödemeleri alabileceğiniz kampanyadan yararlanmak için, HepsiBurada’yı mutlaka ziyaret edin.

Vatan Bilgisayar Eskisini Getir Yenisini Al 2023

Teknolojik ürünler denildiğinde ilk akla gelen teknoloji mağazalarından biri olan Vatan Bilgisayar, 2020 yılında olduğu gibi 2023 yılında da cihaz değişimi kampanyasını sürdürmektedir. Cihaz değişimlerini mağazaları üzerinden gerçekleştiren Vatan Bilgisayar’dan rahatlıkla cihaz değişimlerinizi aynı gün gerçekleştirebilirsiniz. Aynı gün içerisinde cihaz değişimi şu adımları kapsamaktadır:

 • Öncelikle eski telefonunuzla ilgili size verilen formu doldurun.
 • Ardından yeni cihazınızı satın alın.
 • Eski cihazınızın değeri belirlendiğinde değişim ücretini banka hesabınıza alın.

Değişim ücreti ödemeleri ortalama 7 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. İletişim bilgileri kısmında vereceğiniz IBAN numaranıza yapılacak ödeme için, bilgilerinizi doldururken dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

Teknosa Eski Telefonu Getir Yenisini Al 2023

Teknosa, Eski Telefonu Getir Yenisini Al 2023 kampanyasından yararlanmak isteyen müşterilerine, kargo hizmeti sunmakta ve müşterilerinin mağazayı ziyaret etme zorunluluğunu ortadan kaldırmaktadır. Eski telefonunuzu kargo ile Teknosa mağazasına gönderebilir ve yeni telefonunuzu yine kapınızın önünden alabilirsiniz. 5.000₺’ye kadar değişim ücreti ödeyen Teknosa’dan cihaz değişimi yapmak isterseniz:

 • Teknosa Resmi Web Sitesini ziyaret ettikten sonra “Eski Telefonu Getir Yenisini Al” kampanyasına tıklayın.
 • Ardından “Model Seçimi”, “Cihaz Durumu”, “Yeni Cihaz Modeli”, “İletişim Bilgileri” ve “Onay” adımlarını tamamlayın.
 • Ardından size belirtilen Teknosa Mağazası adreslerinden birine eski cihazınızı gönderin ve yenisini alın.

Kampanya kapsamında formu gönderdikten sonra Teknosa yetkilileri sizinle iletişime geçecektir. Eğer aklınıza takılan sorular olursa, “0850 222 5599” numaralı hat üzerinden Teknosa Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu