Ouno Teknik Servis Cihaz Garanti Sorgulama ve İletişim

Ouno teknik servis desteği ile kullandığınız cihazların garantisini takip edebilir, sorgulayabilirsiniz. Ayrıca ouno teknik servis telefon ve iletişim bilgileri yazımızda yer alıcaktır. Ouno teknik servis elektronik eşyaların kullanımını uzun ömürlü hale getirmektedir. Titiz çalışmaları ve sağduyulu yaklaşımı sayesinde kolay bir şekilde ve kısa sürede arızalanan elektronik aletlerin yeniden kullanımını sağlamak Ouno teknik servis ile mümkün hale gelmektedir.

Bir teknik servisten beklenilen her türlü imkan burada sağlanmaya çalışılmıştır. Ouno teknik servis aşağıdaki markalarda olan cihazlara hizmet vermektedir;

 • Blackberry
 • Asus
 • Samsung
 • Nokia
 • Xiaomi
 • Vize
 • Fluo
 • Honor
 • Alcatel
 • Huawei
 • Apple

Yukardaki firmalarının ürünlerini tamir, onarım ve bakım çalışmaları dahilinde işleme almaktadır. Bu sayede teknik ürünler dahilinde kolay ve pratik bir şekilde arıza veren elektronik eşyaların bakım ve onarım tamirleri yapılmaktadır.

Yedek parça temini ve arıza tespiti konusunda hızlı ve pratik bir yaklaşım sergilenmeye çalışılmıştır. Ouno teknik servis sırları ve hızlı tamir özelliği ile ilgili bilinmeyenlerin tamamını bu yazıda bulmanız mümkündür.

Ouno Garanti Sorgulama

Ouno teknik servis ile garanti ve cihaz sorgulama işlemi; ounoservice.com/cihaz-sorgulama adresi üzerinden yapabilirsiniz. Sorgulama öncesinde IMEI numarası istemektedir. Cihazınızın IMEI numarasını *#06# tuşlaması ile öğrenebilirsiniz.

Ouno Teknik Servis İletişim Bilgileri

Ouno teknik servis müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 502 0 800 üzerinden çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca destek@ounoservice.com mail adresi üzerinden de iletişime geçebilirsiniz.

Ouno Teknik Servis Cihaz Gönderme

Ouno teknik servise cihazların gönderim işlemleri ile çalışmalar başlatılmaktadır. Arızalanan cihazlar Yurt içi Kargo anlaşması ile sitendik kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Hızlı teslimat ile arızalanan cihazların Ouno teknik servise yönlendirilmesi işlemi başlatılmış olmaktadır. bu aşama ile birlikte cihazların tamir işlemlerine başlanır.

Kısa süre içinde tamir, onarım çalışmalar ve bakımlar yapılır. Yedek parça temini oldukça hızlı saplanır ve parça değişimleri konusunda da teknik açıdan işlemleri hızlandıracak her türlü çalışmalar, profesyonel ellerde tamir edilir.

Alanında en kaliteli ve uzmanlaşmış olan kişilerin çalışmaları ile taahhüt edilen kısa süre içinde tamir, bakım çalışmaları sağlanır. Gönderilerin iletildiği kargo yolu ile ile yeniden gönderiler elinize ulaştırılır.

Ouno Teknik Servis Çözüm Süreci

Ouno, cihaz tamiratı olarak 48 saat süre koşuluyla çalışmaktadır. Cihazın gelmesi ve iadesi arasında tamir süresini 48 saat ile sınırlı tutarak oldukça etkili ve hızlı çalışma koşulları yaratmıştır.

Bu sayede de elektronik cihaz arızası yaşayan kişilerin oldukça hızlı bir sürede yenilenmiş ve işlem görmüş cihazlarını almaları arasında maksimum 2 gün olmaktadır. Bu durum da müşteri memnuniyetini hız yönünden ve yapmış olduğu işlemler yönünden kazanmaya dayalı bir sistemdir.

Ouno Yedek Parça ve Lojistik Destek

Ouno hizmetine dahil etmiş olduğu markaların hepsine ait her marka ve modelin yedek parçasını bulundurmasını sağlamaktadır. Yedek parça teminini olabildiğince hızlı şekilde stoklarından sağladığı için tamir etme süresine ait vakit kalmaktadır. Bu sayede Ouno ile çalıştığınız zaman sadece tamir süresini beklersiniz. Yedek parça temini için haftalarca teknik servis kapısını aşındırmanıza da gerek kalmamış olur.

Sağlanan yedek parça ürünleri tamamen ilgili markanın orijinal ürünlerini kapsamaktadır. Bu nedenle çalışılan her işlem için müşterinin önerisi alınmakta ve aynı zamanda yapılan işlemler de müşterinin bilgisi dahilinde sunulmaktadır. Kullanılan yedek parçaların orijinallik belgeleri ve yapılan işlemlerin teknik servis belgesi ile birlikte müşteriye temini söz konusu olmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu