Operatörlerin Evde Kal Hediye İnternet Kampanyaları 2023

31 Aralık 2019 senesinde Çin ülkesinde ortaya çıkan Covid-19 salgını kısa bir zaman içerisinde Türkiye’de dahil olmak üzere tüm dünyaya yayılmıştır. Ülke çapına ana teması evde kalkmak olan hayat eve sığar, Evde Kal Türkiye ve biz bize yeteriz gibi birçok kampanya devam etmektedir. İnsanların evlerine kapandığı bugünlerde en büyük desteklerden biri Evde Kal hediye internet olmuştur.

Operatörlerin Evde Kal Bedava İnternet Kampanyası

Operatörlerin Evde Kal bedava internet kampanyaları açıklanmaya devam etmektedir. Mobil operatörlerin Evde Kal bedava internet kampanyalarında yer alan şirketlerden bazıları Vodafone, Turkcell, Türk Telekom olmaktadır.

Turkcell Evde Kal Bedava İnternet 2023 Kampanyası

Türkiye’de en çok tercih edilen operatör olan Turkcell, abonelerinin evde karantina sürecinde destek olabilmek için ücretsiz paket oluşturmuştur. Turkcell’in Bip platformu üzerinden sunulmuş olan tüm internet hizmetinden tüm müşterilerine 1 GB – 10 GB arasındaki internet kullanımlarında herhangi bir ücret söz konusu olmamaktadır. 

Turkcell Evde Kal Hediye İnternet Veren Paketler

Uçuran 6 GB PaketiSüper Avantaj 5 GB Paketi
Uçuran 6 GB Plus PaketiSüper Avantaj 6 GB Paketi
Uçuran 8 GB PaketiSüper Avantaj 8 GB Paketi
Uçuran 10 GB PaketiSüper Avantaj 10 GB Paketi
Uçuran 10 GB Plus PaketiSüper Avantaj 11 GB Paketi
Uçuran 14 GB PaketiSüper Avantaj 12 GB Paketi
Uçuran 14 GB Plus PaketiSüper Avantaj 14 GB Paketi
GNÇ Süper 6GB PaketiSüper Avantaj 5 GB Paketi
GNÇ Süper 8GB PaketiSüper Avantaj 6 GB Paketi
GNÇ Süper 10GB PaketiSüper Avantaj 8 GB Paketi
GNÇ Süper 12GB PaketiSüper Avantaj 10 GB Paketi
GNÇ Süper 14GB PaketiSüper Avantaj 11 GB Paketi
Özel Üçlü 3 GB PaketiSüper Avantaj 16 GB Paketi olmaktadır.

Turkcell Evde Kal Hediye İnternet Şartları Nedir?

Turkcell tarafından sunulan 2 GB internetin kullanım süresi 1 aydır. Paketlerinde yer alan internete ek olarak gelen bu bedava internet 1 ay içerisinde kullanılmazsa kalan kısmı sonraki aya devretmemektedir. 

  • Kullanıcıların yalnızca yurt içindeki bölge kullanımlarında bu hediyeden faydalanabileceğini unutmamalıdır.
  • Kampanya dahilinde sunulan 2 GB internetin kullanılabilmesi için abonelerin, 4.5G uyumlu bir hatta sahip olunması gerekmektedir.

Eğer abonelerin hatları 4.5G değil ise bu hediyeyi alamazlar. Hatlarını 4.5G teknolojisine uyumlu hale getirmek isteyen aboneler, bayilere giderek kolaylıkla gerçekleştirebilirler. Bu işlemi gerçekleştirmeyi düşünürseniz ekstra internet kazanma şansına da sahip olabilirsiniz.

Vodafone Evde Kal Bedava İnternet 2023

Kurulduğu ilk günden günümüze kadar sektöründe en çok tercih edilen operatörlerden biri olan Vodafone, tüm abonelerine Bana Ne Var uygulaması üzerinden 5 GB’ye kadar internet hizmeti sunmaktadır.

Bu duruma ek olarak tüm aboneler Vodafone uygulamalarını takip ederek operatörün kullanıcılarına özel gerçekleştireceği hediye fırsatlarını da değerlendirebilirler.

Vodafone Evde Kal Hediye İnternet Veren Paketler

Vodafone operatörü Evde Kal hediye internet kampanyasını alabilmeniz için Freezone’lu müşteri olmanız gerekmektedir. Bu durumda 9 GB internetin sahibi olabiliyorsunuz. İnternet kullanımı 3 aylık bir süreye dayanmaktadır.

Türk Telekom Evde Kal Bedava İnternet 2023

Herkesin evlerine kapanmak zorunda olduğu bu zor günlerde kullanıcılarını en çok düşünen şirketlerden birisi de Türk Telekom operatörü olmaktadır.

Evde Kal Hediye internet kampanyasından faydalanmak için operatöre abone olan kişilerin Türk Telekom’un çevrimiçi hizmetler platformuna giriş yaparak 4 GB kapasitesindeki hediyelerini kolaylıkla kullanabilirler.

Türk Telekom Şanslı Çark Oyunu Nedir?

Ayrıca operatör interneti sürekli olarak kullanan kullanıcılarını da düşünerek aynı platform üstünden internet paketi de dağıtmaktadır. Abonelerin yapması gereken tek şey Türk Telekom şanslı çark oyununa katılması gerekmektedir. Oyun içerisinde katılımcılara günlük 1GB, 250 MB ve 100 MB kazanma fırsatı sunulur.

Bimcell Evde Kal Bedava İnternet 2023 Kampanyası

  • Tek seferlik işlemle yapacağınız tüm 25 TL ve üzeri yüklemelerinize 500 SMS ve ek olarak 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz.
  • Ayrıca 40 TL ya da üzeri tek seferlik yüklemeler sonucunda 5 GB ve 500 SMS hediye edilmektedir.
  • BİMCell operatörüne yeni geçiş yapmış aboneler için ise 250 Dakika, 250 SMS ve 6 GB internet hediye edilecek!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu