Bedava Dakika Kazanma Hilesi 2023

Turkcell, Vodafone, Bimcell ve Türk Telekom operatörlerden bedava dakika kazanma hilesi ve kampanyalar ile hediyeler verirken bu dakikaları bazen sadece kendi operatörleri içerisinde konuşmak üzere vermektedir. Bazı kampanyalarında da her yöne geçerli olacak şekilde ücretsiz dakika vermektedir. Şimdi operatörlerin bedava dakika kapsamında düzenlemiş olduğu kampanyaları ele alalım. Hangi kampanyalardan her yöne dakika kazanılmakta sizler için tek tek yazacağız.

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Hilesi 2023

Turkcell kullanıcılarına birbirinden farklı birçok her yöne bedava dakika hile gibi kampanya düzenlemektedir. Bu noktada kullanıcılarını memnun edebilmek için adeta her öne bedava dakika hediye ediyor desek yanlış olmaz. Turkcell her yöne bedava dakika kampanya yöntemleri;

2023 yılının Turkcell bedava dakika kampanyalarından ilki sayılacak olan salla kazan ile kullanıcıları bir sürü bedava dakika kazanmaktadır. Yine bunun yanında internet ve SMS kazanma şansına da sahiptirler. Salla Kazan kampanyası kapsamında kazandıkları dakikaları her yöne kullanabilmektedirler.

Yine Turkcell kullanıcıları Dergilik uygulamasını indirdiklerinde ekstradan bir kez daha salla kazan kampanya hakkı kazanmaktadırlar. Bu kampanyadan yararlanmak için tek yapmaları gereken ise, Apple Store ya da Google Play’dan Salla Kazan uygulamasını indirmek olacaktır.

Turkcell sohbet uygulaması olan Bip’te yer alan sarı kutunuzda biriken puanlarınız 500 olduğunda SK137 yazarak 2200’a kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır. Sonrasında her yöne doyasıya konuşabileceğiniz 500 dakika kazanacaksınız.

Son olarak; BİP Messenger, Turkcell’e ait bir mesajlaşma uygulamasıdır. Cep telefonunuza uygun olan mağazadan indirdiğiniz BİP’e, Turkcell tanımlı hattınız ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra “Sen de Yap Diye” kanalını takip ederek, hediye dakikalar kazanabilirsiniz. Ekstra başka bir işlem yapmanıza gerek kalmadan kazandığınız hediye dakikalar 24 saat içerisinde hattınıza tanımlanacaktır.

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma Hilesi 2023

En çok kullanılan operatörü olan Türk Telekom her yöne hediye bedava dakika kampanya ve hile gibi taktiksel yöntemleri; Türk Telekom müşterilerine 50 ya da 100 dakika hediye konuşma hakkı veriyor. PAKET yazıp, 9090’a kısa mesaj atarak kampanyaya katılabilir, gelen bilgilendirme mesajı ile hangi hediyeye sahip olduğunuzu öğrenebilirsiniz.

Selfy’li geceler kampanyası, Türk Telekom faturasız hat kullanan ve Selfy Paketi’ne abone olan gençlere özel olan bir kampanyadır. Türk Telekom Selfy’li tüm gençlere her akşam saat 21.00 itibariyle başlayıp, ertesi sabah saat 09.00’a kadar devam eden ücretsiz konuşma ve mesajlaşma hakkı veriyor. GECE yazıp 4545’e mesaj göndermeniz yeterli oluyor.

Türk Telekom sil süpür kampanyası kapsamında Türk Telekom mobil uygulamasını cep telefonuna indiren kullanıcılar her Cuma her yöne bedava dakika, internet ya da SMS kazanmaktadır. Buradan kazandıkları dakikalarla bütün operatörler ile doyasıya rahatça konuşabilmektedirler.

Her ne kadar telefon kullanan kişiler genel anlamda konuşmayı tercih etmiş olsa da, abonelerin bazıları da anlık mesajlaşma uygulamalarını kullanarak haberleşmeyi kendisine pratik olarak görmektedir. Türk Telekom abonelerinin bu düşüncelerinin farkında olmasından dolayı oldukça çarpıcı bir kampanya düzenledi.

Kampanya ile birlikte Türk Telekom abonelerine anlık mesajlaşma hakkını ücretsiz şekilde vermektedir. Kampanyadan fayda sağmak için ise UCRETSIZ yazarak mesajı 5555’e gönderilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda 444 5 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aranması ile de kampanyaya katılabilmek mümkündür.

Vodafone Bedava Dakika Kazanma Hilesi 2023

Vodafone kullanıcıları da operatörlerinin kendilerine sunduğu çeşitli kampanyalar kapsamında yüzlerce her yöne dakika kazanmaktadır. Vodafone her yöne hediye bedava dakika kampanya ve hile yöntemleri;

Vodafone Harca harca kazan kampanyası ile 2023 yılının en çok konuşanı siz olacaksınız. Kampanyaya katılım oldukça kolay BANANEVAR yazıp 4545’e kısa mesaj atmanız yeterlidir. Böylece 30 TL ve üzeri yüklemelerinizde size 100 dakika her yöne dakika kazandırmaktadır. Ayrıca sizde Vodafone FreeZoneli iseniz cep telefonunuza Vodafone yanımda uygulamasını indirin ve Bana Özel bölümünden 6 ay geçerli bedava 250 dakika kazanın.

  • Vodafone bedava 1000 dakika kampanyası ile EVET yazıp 4000’e mesaj gönderen tüm hat sahiplerine 1 ay kullanılmak üzere 1000 dakika hediye edilir.
  • Vodafone Yükle kazan kampanyası ile hattına TL yükleyen faturasız hat kullanıcılarına bedava dakikalar hediye edilir. Bunun için her dakika yüklediklerinde DAKIKA yazıp 4455’e mesaj göndermeleri gerekir.
  • Vodafone sürpriz dakika kampanyası ile SURPRIZ yazıp 6666’ya mesaj gönderdiğinizde bedava dakikalar kazanabilirsiniz.

Bimcell Bedava Dakika Kazanma Hilesi 2023

Bimcell 30 gün boyunca geçerli ve her yöne kullanabileceğiniz hile gibi bedava dakika kazanın, 250 Dakika konuşma hakkını almak için: Cep telefonunuzdan “250DK” yazarak “4551”’e kısa mesaj göndermelisiniz. Kullanım süreniz bittiğinde paketi iptal etmeyi ihmal etmeyin. Ayrıca Bimcell hattınız için bedava dakika için buradan size uygun paket seçimi yaparak hediye dakika kazanabilirsiniz.

3 Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu