Bedava İnternet Kazanma Yolları 2023

Bedava internet hilesi kazanma yolları 2023 yılı için Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom olarak tüm yöntemlere yer verilecektir. Hile gibi taktiksel bilgiler ile ücretsiz internet paketine sahip olmak için düzenli olarak aylık fatura ödemeniz ya da her ay paket yapmanız gerekmeyecek. Türkiye’deki birçok operatörün sunmuş olduğu çok sayıdaki bedava internet fırsatı ile artık herhangi bir ödeme yapmak zorunda kalmadan da internet paketi sahibi olabilirsiniz.

Her operatörün farklı zamanlarda sunmuş olduğu kampanyaları takip ederek bu fırsatlardan yararlanmanız artık çok kolay. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi operatörler, farklı şartlarla farklı bedava internet fırsatları sunmaya devam ediyor. En güncel hediye kampanyalarını öğrenmek için okumaya devam edebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Hilesi 2023

Hediye internet söz konusu olduğunda Turkcell diğer operatörlere kıyasla daha çok fırsat sunmaktadır. Birçok yöntem ile 1 GB’tan 5 GB’a kadar değişen miktarlarda ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Turkcell Dijital Operatör uygulamasını indirerek haftada 1 kez Salla Kazan ile bedava internet alabilirsiniz.

Bu şekilde 1 GB internet kazanmanız mümkün. Üstelik TL yüklemelerinizde Turkcell o hafta için 1 adet daha Salla Kazan hakkı sunacaktır. Son olarak Turkcell bedava internet hilesi için sabah saatlerinde salla kazan yapanlar daha yüksek internet kazandığını söylemektedir. Böylelikle hediye internet kazanma şansınızı artırabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Kazanma Yolları 2023

Dergilik uygulamasını ilk kez indirdiğinizde de Turkcell 1GB hediye kazanabilirsiniz. Dahası seçmiş olduğunuz aylık pakete bağlı olarak ayda 5GB’a kadar Dergilik uygulaması için özel internet hakkına sahip olabilirsiniz.

turkcell 1 gb hediye internet paketi

BIP uygulaması üzerinde Enflasyonla Mücadele servisine katıldığınızda her 45 TL ve üzeri yüklemenizde 2 GB internet hediyesi alırsınız. Yine aynı uygulama üzerinde Sürpriz Nokta servisi sayesinde harita üzerinde belirtilen konumlarda yer aldığınızda günlük Turkcell 1 GB’a kadar internet kazanmanız mümkündür.

  • BIP uygulamasını kullanmaya devam ederek Kim 1 GB İster adlı bilgi yarışmasında bilgilerinizi sınayarak internet hediyesi kazanmanız da mümkündür.
  • Faturalı hat kullanıcısıysanız ve otomatik ödeme talimatı verirseniz, 5 GB’a varan hediyeler kazanmanız da oldukça kolaydır.

Turkcell e-Faturaya Geç Anında 2 GB Bedava İnternet Kazan

Doğanın korunmasına örnek teşkil edecek bir kampanya Turkcell tarafından başlatıldı. Kampanya ile birlikte Turkcell faturalı hat aboneleri e-faturaya geçmesi halinde 2 GB bedava internet kazanma şansını elde edecek. Kağıt olarak gönderilen faturalarını Turkcell aboneleri e-fatura ile isteyerek hem bedava internet kazanacak hem de doğaya katkı sağlamış olacak.

  • Turkcell faturalı hat kullananlar mesaj bölümüne SMS FATURA yazarak 2222’ye SMS gönderip e-faturaya geçiş sağlayabilmektedir.
  • Eğer faturayı mail yolu ile almak isteniyor ise e-posta adresi yazıldıktan sonra yine 2222’ye SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Vodafone 30 GB Bedava İnternet Kazanma

Vodafone hat kullanan aboneler düzenlenen kampanyalar ile bedava internet hediyesi alırken, bunun yanında sevdikleri ile birlikte de hediyeye boğulmaya devam edecek. Bu kapsamda hazırlanmış olan kampanya ile birlikte sevdiklerini Vodafone abonesi yapacak olan Vodafoneli aboneler, 30 GB internet hediye alacak.

Vodafone yanımda uygulamasını cep telefonuna indirmiş olan Vodafone aboneleri, burada bulunan Arkadaşını Davet Et yazan bölümden arkadaşına ait cep telefonun numarasını girmek sureti ile davet gönderebilir. Arkadaşının Vodafone abonesi olması halinde 30 GB bedava internetin sahibi olacaktır.

vodafone internet avcıları internet hilesi

Vodafone Bedava İnternet Hilesi 2023

Vodafone kullanıcılarının hediye internet veya bedava internet paketlerinden yararlanabilmeleri için daha farklı uygulamalar ve sms ile yapılan kampanyalar bulunmaktadır. Vodafone, son yıllarda kapsama alanını ve gerçekleştirmiş olduğu kampanya sayısını artırarak müşterilere daha iyi hizmet sunmak için çalışmaktadır. Ücretsiz internet kampanyaları da bu çalışmaların bir ürünüdür.

Vodafone Yanımda Uygulaması aracılığıyla hesabınıza giriş yaparak her hafta bedava internet kazanabilirsiniz. İnternet kazanma günü pazartesi olarak belirlenmiştir. O yüzden hile gibi olan bu bilgiyi değerlendirip her haftanın ilk günü uygulamayı kontrol etmenizde yarar vardır.

Ayrıca hattınız henüz 4.5G uyumlu değilse, cihazınızın 4.5G’yi desteklemesi durumunda hattınızı değiştirerek de hediye internet kazanabilirsiniz. Hat değişikliğinizi gerçekleştirdikten sonra 4.5G yazıp 4545’e SMS göndermeniz yeterlidir. SMS gönderdikten sonra hattınıza 2GB ücretsiz internet tanımlanacaktır.

Vodafone Mobil Ödeme ile Bedava İnternet Kazan

Faturalı ve faturasız Vodafone hat kullanan aboneler için bir dikkat çekici kampanya daha duyuruldu. Vodafone mobil ödeme kullanarak uygulama mağazasından alışveriş yapan aboneler 1 GB internet hediye kazanacak. Vodafone mobil ödeme sistemi Vodafone aboneleri için yalnız cep telefon numarasını girerek kredi kartına gerek kalmaksızın anlaşma sağlanmış iş yerleri ile fatura ödemesini yapabilmesidir.

Bu ödeme sisteminin kullanılabilmesi için ise 90 gün üzerinde Vodafone abonesi olmak gerekmektedir. Apple APP Store ve yada Google Play Store’den Vodafone Mobil Ödeme ile 10 TL ve üzerinde işlem yapacak tüm aboneler 1 GB Vodafone internet hediyesi kazanmaktadır.

Türk Telekom GB Gönder İnternet Kazan Kampanyası

Türk Telekom faturalı hat kullanan aboneler için oldukça farklı sayılabilecek bir kampanya düzenledi. Kampanya ile birlikte Türk Telekom abonelerinin GB hediye etmesi halinde operatörce GB hediyesi gönderilecek. Yani sevdiğinizin interneti bitmiş olduğunda hattından GB gönderen aboneleri GB hediyesi bekliyor.

Faturalı hat sahibi olan aboneler için hazırlanmış olan kampanya kapsamında, arkadaşlarına GB hediye eden tüm aboneler 1 GB bedava internet almaya hak kazanacak. Türk Telekom hattına GB gönderim ücreti ise 1 TL olarak belirlenmiştir. HEDİYE bir boşluk daha sonrasında telefon numarası son olarak da miktar yazılarak 9433’e SMS gönderilmesi yeterlidir.

turk telekom bedava internet paketleri

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2023

Türk Telekom özellikle de gençlere sunmuş olduğu Selfy ayrıcalığı ile diğer operatörler arasında ön plana çıkmaktadır. Türk Telekom bedava internet hilesi gibi olan olan bu kampanya da 10 GB’a kadar sunulan ücretsiz internet hediyeleri ile siz de artık telefonunuzdan dilediğiniz gibi internete bağlanabilirsiniz. Bu kampanyalardan yararlanabilmeniz için Türk Telekom abonesi olma şartı bulunmaktadır. Henüz TT müşterisi değilseniz, numaranızı taşıyabilir ya da yeni bir hat alabilirsiniz.

İlk defa bedava internet avantajından yararlanacaksanız Türk Telekom tarafından verilen 10 GB’a kadar hediyeyi kullanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için GIGA yazarak 5555’e SMS göndermeniz yeterlidir. Sonrasında internetiniz hattınıza tanımlanacak ve haftada 2 gün bedava internet kullanabilmeniz sağlanacaktır.

Türk Telekom 2023 Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom selfy tarafından sunulan mor kampanyalardan birine dahil olarak bedava internet kazanabilirsiniz. Selfy tarifesine geçiş yapıp 30 TL ve üzerine yüklemenizin ardından MOR HEDİYE yazarak 4545’e mesaj göndermeniz yeterlidir. Diğer kampanyalar ise şunlar;

  • Numarasını Türk Telekom’a taşıyanlar da hoş geldin hediyesi olarak 500 MB’a kadar internet kazanabilirler.
  • Ayrıca ev interneti alan kullanıcılar da Türk Telekom’dan 100 GB’a varan bedava internet fırsatı kazanabiliyorlar.

2 Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu