Türk Telekom Hediye İnternet Paketleri 2023

Türk Telekom hediye internet 2023 paketlerinde kampanya olması faturalı ve faturasız müşterilerin Türk Telekom’u seçmelerinde daha çok tercih sebebi olmaktadır. Bu nedenle internet hediye etmek ve bu internetin özellikle fiber hızında olması çok önemlidir. Türk Telekom hediye internet kampanyalar zaman zaman uygulamaktadır.

Türk Telekom Hediye İnternet Paketleri Nedir?

İster faturalı ister faturasız hatta sahip olun Türk Telekom şirketinin hediye internet kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Bu hediye paketleri şu şekilde; Türk Telekom son olarak Yılların Hediyesi kapsamında bir hediye internet kampanyası başlatmıştır. Bu kampanyadan faydalanmak için YILLAR yazarak 5555’e SMS göndermek yeterlidir. Bu internet hediye paketi 2023 yılı için geçerli olmaktadır.

Türk Telekom şirketinin bir diğer internet hediye kampanyası MOR HEDİYE kampanyasıdır. Bu kampanyadan faydalanabilmek için faturasız hat müşterisi olunması gerekmektedir. Bütün faturasız hat sahipleri kampanyadan faydalanabilmektedir.

Türk Telekom Mor Hediye kampanyası için MOR HEDIYE yazarak 4545’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Bu SMS sonucunda faturasız hatta 1 GB internet hediye olarak yüklenmektedir.

Selfy tarifesinde olan kullanıcılara özel Mor Hediye kampanyası da bulunmaktadır. Selfy tarifesinde olabilmek için faturasız hatta sahip olmanın yanı sıra 7 ile 25 yaş arasında olmak da gerekmektedir. Selfy tarifesinde yer alan kullanıcılar 1 GB MOR HEDİYE yazarak 4545’e kısa mesaj gönderirlerse, hatlarına her 30 TL yüklemelerinde 1 GB Türk Telekom Hediye İnternet hatlarına yüklenmemektedir.

Buradaki fark devamlılığın olmasıdır. Sürekli 4545’e kısa mesaj atma zorunluluğu bulunmaz. 30 TL yüklenildiği anda 1 GB  hediye de hatta otomatik olarak yüklenmektedir.

Türk Telekom müşterilerine özel olarak ayrıca mevcut paketi 2 katına çıkarabilme kampanyası da bulunmaktadır. Bu kampanya ile örnek olarak 4 GB internet paketi olan bir kişi internet paketini 8 GB olarak yükseltebilmektedir.

Bu her durumda çok avantajlı bir kampanyadır. Bu kampanyadan faydalanabilmek için hattın 4.5G uyumlu yapılması gerekmektedir. 3 G ya da 2 G özelliğinde hatta sahip olanlar, hatlarını 4.5 G yaptıktan sonra 2KAT yazarak 5555’e sms gönderirlerse mevcut internet paketleri 2’ye katlanmaktadır.

Türk Telekom Arayanı Bil ile 1 GB Hediye İnternet

Türk Telekom Arayanı Bil bilgi servisi, telefonunuz kapalıyken veya meşgulken sizi kimin aradığı, ne zaman aradığı ve kaç kere aradığı konusunda bilgilendiren bir servistir. Arayanı Bil servisinin hediye internet kampanyasından 2 farklı şekilde yararlanabilirsiniz.

  • Arayanı Bil Servisi Aylık Üyelik alımınız için, Haftalık 1 GB İnternet
  • Arayanı Bil Servisi 6 Aylık Üyelik alımınız için, Aylık 1 GB İnternet

Paket seçiminize göre hediye internetlerinizi alabilmek için:

  • Aylık Üyelik Paketi satın aldıysanız, telefonunuzun mesajlar bölümüne girip, “PLUS” yazarak “7065”’e,
  • 6 Aylık Üyelik Paketi satın aldıysanız, telefonunuzun mesajlar bölümüne girip, “PLUS” yazarak “7066”’ya kısa mesaj göndermeniz gerekiyor.

Türk Telekom Evde İnternet ile Hediye

Türk Telekom evde internetliye özel indirim kampanyası çok sayıda müşteriler için kullanılır. Evde Türk Telekom internetini kullanan aboneler yeni hat ile beraber ya da numara taşıma işlemi vasıtası ile Türk Telekom’a gelirse 7 liraya kadar indirim hakkı kazanmış oluyor. Bu kampanyadan yararlanmak için 12+12 taahhüt de vermeniz gerekmektedir. Bu taahhüdü verdiğiniz zaman faturanız da 7 TL kadar indirim hakkı kazanmış oluyorsunuz.

ING Mobil ile Türk Telekom Bedava İnternet

ING Mobil uygulamasını cep telefonuna indirdikten sonra Türk Telekom hattı ile üye olan ilk 15 Bin Türk Telekom müşterisi, 30 gün boyunca geçerli olacak 4 GB bedava internet kazanıyor. Hiç vakit kaybetmeden hediye internetinizi almak için:

  • Cep telefonunuza uyumlu mobil mağazaya girerek ING Mobil uygulamasını indirin ve üye olun.
  • Kazandığınız hediye internetiniz otomatik olarak hattınıza Türk Telekom tarafından tanımlanacaktır.

Magnum ile Türk Telekom Ücretsiz 1GB İnternet Hediye

Magnum Hazzı Evde Yaşa Kampanyası’ndan tüm Türk Telekom müşterileri ücretsiz yararlanabiliyor. Magnum çubuklarındaki şifreyi gönderdiğiniz takdirde 30 gün boyunca geçerli hediye 1 GB kazanabileceğiniz bu kampanyadan yararlanmak için:

  • Satın aldığınız Magnum’un çubuğundaki şifreyi, adınızı, soyadınızı ve cep telefonu numaranızı yazarak Magnum Resmi Web Sitesi’nde yer alan başvuru formu ile göndermeniz gerekiyor.
  • Çekiliş ile seçilen Türk Telekom müşterilerinden biri olmanız durumunda, hediye internetiniz hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

Türk Telekom Prime ile 3 Ay Hediye 30 GB İnternet

Türk Telekom Prime Ekstra Paketi, Türk Telekom faturalı paketleri içerisinde en yüksek kullanım hakları barındıran özel hazırlanmış bir pakettir. Eğer Prime Ekstra Paketi kullanmıyorsanız, Türk Telekom İletişim Merkezleri’ni ziyaret ederek hattınıza tanımlı paketi Prime Ekstra olarak değiştirebilir, ilk 3 ay boyunca geçerli 30 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Tarife paketinizi değiştirdikten sonra;

  • Cep telefonunuzdan “5555”’e “PRIME HEDIYE 30GB” yazarak göndererek hediye internetinizi alabilirsiniz.

Türk Telekom İlinize Özel 10 GB Hediye Kampanyası

Turk Telekom kullanıcılarına ücretsiz internet imkanı sunmaya devam ediyor. Çanakkale ya da Balıkesir illerinde ikamet ediyorsanız oradaki Turk Telekom merkezlerinden birine giderek kampanyadan faydalanabilirsiniz. Sahip olacağınız 10 GB interneti 1 ay boyunca kullanabilirsiniz.

Kampanyadan yalnızca bir kere faydalanabilirsiniz. Turk Telekom mağazalarından herhangi bir tanesine giderek yeni hat talebinde ya da numara taşıma işleminden bulunduğunuz zaman tanışma hediyesi olarak 10 GB internet kazanabilirsiniz. Bu kampanya için Efsane 8, efsane 12, prime efsane 20 ya da Selfy Efsane 10 GB tarifelerinden herhangi birini tercih edebilirsiniz.

CEPTETEB ile Türk Telekom 5 GB Hediye İnternet

TEB Bankası Türk Telekom gsm şirketi abonelerine özel, 40 TL yüklemeler için günlük 5 GB, 50 TL yüklemelerde  haftalık 100 TL ve üzeri yüklemelerde ise aylık olarak 5 GB cepten bedava hediye vermektedir. Bahsedilen kampanyaya katılımı gerçekleştirmek için “BANKA yaz 5555’e” gönder işlemi yapılarak kayıt işleminin yapılması gerekmektedir.  

Kampanya CEPTETEB online uygulaması ve de TEB ATM’lerinden yapılacak olan yüklemelerde geçerli olacaktır. Kampanya için kayıtlarının başarılı şekilde yapılmasından sonra geçerlilik süresi kapsamında tek seferlik 40 TL, 50 TL ya da 100 TL üzeri yükleme yapılması zorunludur. 

Türk Telekom Prime Plus 5 GB Ücretsiz İnternet Paketi

Türk Telekom Prime Plus Arıza ve Nakilde Hediye Mobil 5 GB İnternet durumlarında; prime müşterilerine nakil ve arıza kapsamında internet bağlantısı sıkıntılarını giderilmesi için düzenlenen bir kampanyadır. Bu kapsamda Türk Telekom Prime Plus aboneleri 5 GB bedava internet sahibi olmaları sağlanmaktadır. Bunun için “Prime Plus Şifresi yazılarak 5555’e gönder” işleminin yapılması yeterli olacaktır. 

9 Kişi Katıldı

  1. Hiç hediye vermiyorsunuz yeni hatımı değiştirdim gene turkcelle gidecem böle devam ederse

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu