Türk Telekom Hediye İnternet Gönderme 2023

Türk Telekom hediye internet gönderme ve arkadaşından hediye internet isteme 2023 güncel olarak sms ile yapılan yöntemleri ve ücretleri hakkında bilgiler. Ayrıca Türk Telekom hediye internet kampanyaları sayesinde ister faturalı hat sahipleri ister faturasız hat sahipleri kendileri için uygun internet paketleri elde edebiliyor. Türk Telekom hediye internet gönderenler extra olarak 1 GB internet kazanırlar.

İhtiyacınız doğrultusunda 100MB, 250 MB, 1GB ve 4 GB internet gönderme ya da talep etme hakkınız bulunmaktadır. *100# tuşlama yaparak işlemler menüsünden Türk Telekom hediye internet veya talep etme işlemini yapabilirsiniz. Sms ile yapmak isteyenler aşağıdaki adımları izleyebilir;

Türk Telekom Hediye İnternet Gönderme

Türk Telekom hediye internet göndermek için HEDİYE yazıp boşluk bırakıp interneti yollamak istediğiniz kişinin numarasını yazıp boşluk bırakıp göndermek istediğiniz internet miktarını yazarak 9433’e sms atabilirsiniz. Örnek: HEDIYE 5553131253 1 GB

Turk Telekom Hediye İnternet İsteme

İnternet paketiniz bittiğinde Türk Telekom sevdiklerinizden hediye internet istemek için ISTE yazıp boşluk bırakarak internet istediğiniz kişinin numarasını boşluk bırakarak istediğiniz internet miktarını yazarak 9433’e SMS atabilirsiniz. (Örnek: ISTE 5553121343 2 GB)

Turk Telekom Hediye İnternet Gönderme Ücretleri

Türk Telekom hediye internet gönderimi için aşağıdaki fiyatlar faturanıza yansımaktadır;

İnternet MiktarıÜcreti
100 MB9,18 ₺
250 MB12,24 ₺
1 GB19,38 ₺
4 GB39,78 ₺

Türk Telekom Selfy ile Hediye İnternet

Türk Telekom Selfy ile hediye internet kazanmak için mor kampanyası dahilinde faturasız hatlar en az 25 TL yükleme yapmalıdır. 25 TL yükleme yapılması ile birlikte ardından “MOR HEDİYE” yazılarak 4545’e SMS gönderilmesi doğru olacaktır. Bu işlem yapıldıktan sonra Mor Kampanyası kapsamında otomatik bir şekilde hediye internet hatlarınıza tanımlanır. 

Ayrıca: Sil Süpür ile bedava internet kampanyasından faydalanmak isteyenler Türk Telekom online işlemler Sil Süpür menüsünden kazı kazan ile hediye internet, konuşma paketi veya Türk Telekom bedava SMS paketi kazanabilir.

Arayanı Bil Plus 1 GB Hediye İnternet

Türk Telekom kullanıcıları arayanı bil servisi kullandıklarında, kimin aradığını rahatlıkla öğrenerek hiçbir aramayı kaçırmadan özellikle iş dünyasında avantaj elde etmektedir. Ayrıca bu uygulama sayesinde çoğu kişi tarafından bilinmese dahi 1 GB bedava internet kazanabilir. 

 • Arayanı Bil Plus 1 GB hediye internet kampanyasına katılabilmek için 1 aylık veya 6 aylık abonelik gerçekleştiren faturalı veya faturasız aboneler katılım sağlayabilir.
 • Aylık abonelik gerçekleştiren kişiler haftalık olarak kullanılacak 1 GB internet kazanırken, 6 aylık abonelik gerçekleştiren kişiler ise 1 ay süresince kullanılabilecek 1 GB hediye internet kazanılır.
 • Sistem tarafından size bir mesaj gönderilerek, 48 saat içerisinde hattınıza internet yüklemesi yapılacağı bildirilirken, bu kampanyadan her müşteri bir defa faydalanabilir. 

Türk Telekom Hoşgeldin Kampanyası 4 GB İnternet

Yine avantajlı kampanyalardan biri olarak görülebilecek Türk Telekom hoşgeldin kampanyası ile 4 GB internet kapsamında mobil operatör tercihlerini Türk Telekom’dan yana kullanan ve yeni hat alan kişiler veya farklı operatörlerden geçiş yapan kişiler şans elde etmektedir.

 • Kampanya kapmasında yeni geçiş gerçekleştiren veya hat alan kişiler 1 ay kullanabileceği 4 GB hediye internet kazanabilir. 
 • Yeni aboneler hat açılışı sağlandıktan sonrasında ise otomatik olarak hatlarına ücretsiz 40 TL yüklendiğini görebilirler.
 • Bedava internet kampanyasına dahil olmak açısından telefonunuzda “BALLI4GB” yazıp 2070’e SMS göndererek kampanyaya dahil olabilir ve siz de 4 GB internet kazanabilirsiniz. 

Türk Telekom Dönüşüm Festivali Dönüştür Kampanyası

Dönüşüm Festivali Dönüştür Kampanyası sayesinde de hediye internet elde edilmesi mümkündür. Genellikle her ay düzenli şekilde paket satın alan faturalı veya faturasız hat sahipleri, tarifeleri içerisinde bulunan ve çok fazla kullanmayı tercih etmedikleri SMS paketini hediye internete çevirebilir. 

 • Herhangi bir ek ücret ödeme zorunluluğu bulunmadan 1000 adet SMS paketi, ek 1 GB internet haline dönüştürülebilir.
 • SMS kısmına girerek “DONUSTUR” yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olmaktadır.

Siri ile Lira Paylaşan Herkese 500 MB

Apple yani iPhone telefonlarda IOS işletim sistemi ile birlikte kullanılabilecek en pratik uygulamalardan biri olan Siri, bugün yüksek takdir gören uygulamalar arasında yer alıyor.

Ayrıca bu uygulamanın kullanılması ile birlikte Türk Telekom müşterileri lira paylaşma işlemini de sağlayabiliyor. Siri ile lira paylaşan herkese 500 MB kampanyası dahilinde de çok pratik bir yöntem ile siz de internet hediyesi alabilirsiniz. 

 • Uygulamayı kullanırken Siri ile konuşma sırasında rehberinizden lira göndermek istediğiniz kişinin adını söyleyebilir ve para gönder emri verebilirsiniz.
 • Türk Telekom online işlemler kullanılması ile birlikte de gönderim gerçekleştirin sonra hiç beklemeden 500 MB internet hediye kazanmak mümkündür.
 • Paket 1 gün içerisinde geçerli olmakla birlikte sadece ilk defa lira paylaşma işlemi yapıldığında kazanılır. 

Türk Telekom Hediye Sosyal Medya Kampanyası

Facebook, Twitter, WhatsApp ve Instagram gibi uygulamalar günlük vaktin en fazla geçtiği telefon uygulamaları olmakla birlikte bu uygulamalarda normale göre daha fazla internet harcanmaktadır. Hatta kadın telefon kullanıcıları bu uygulamaları daha fazla kullanmayı tercih etmektedir. 

 • Türk Telekom hediye sosyal medya kampanyası dahilinde de özellikle kadın Türk Telekom müşterileri hediye kazanma şansına sahiptir.
 • Kadın kullanıcılar için özel bir şekilde gerçekleştirilen bu kampanya kapsamında kullanıcılar 30 TL ve üzeri yükleme yapması gereklidir.
 • SOSYAL PAKET” yazarak, 5555’e SMS gönderdiklerinde Facebook, Twitter ve WhatsApp üzerinde kullanabilecekleri hediye internet kazanır.
 • Bu kampanya için sunulan 2 GB internet hediyesi içeriğinde;
  • 1GB Bedava WhatsApp
  • 1GB Bedava Twitter
  • 1GB Bedava Facebook

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu