Türk Telekom Coşturan 3 GB Taraftar Paketi ve Fiyatı

Türk Telekom’un sunmuş olduğu cazip taraftar paket fırsatlarından birisi Coşturan 3 GB paketidir. İnternet paketlerine daha çok önem veren paket içerikleri yapmaya başlayan Türk Telekom sizlere cepten her ay kullanabileceğiniz 3 GB internet sunmaktadır. Türk Telekom ile Coşturan 3 GB paketi dahilinde her yöne 500 dakika konuşma hakkı elde edebilirsin.

Türk Telekom Coşturan 3 GB Paketi İçeriği

 1. Türk Telekom Coşturan 3 GB paketi içeriği taraftarlara özel olarak oluşturulmuş bir pakettir.
 2. Paketin içeriğine baktığımızda 1 ay boyunca kullanıma yönelik olan olarak her yöne 500 dakika konuşma 3 GB internet ve her yöne 1000 SMS mesajlaşma hakkı sunulmaktadır.
 3. Paket içerisinde kullanımda olan internet, dakika ve sms’ler Türk Telekom’un güvencesi altındadır. Herhangi bir operatör ile kullanıma sunulmamaktadır.

Çoğu faturasız hat sahibi olan kişilerin yüklemiş olduğu paket içerikleri başka kişiler ile yine aynı operatörde olmak şartı ile paylaşabilme imkanı sunulmaktadır. Burada ancak taraftarlara özel oluşturulmuş olan bu paket içeriği yalnızca kişinin kullanımına sunulmaktadır.

Türk Telekom Coşturan 3 GB Paket Taraftarları

Coşturan 3 GB paketi Türk Telekom operatörlerinin aylık olarak tanımlanan bir pakettir. Paketten faydalanmak isteyen kişilerin faturasız hatta sahip olmaları gerekmektedir. Fenercell, Bursasporcell, GSMobile, Konyasporcell ve Samsuncell ile taraflarlar için oluşturulmuş şampiyon tarifelerinden herhangi birine kayıtlı olmanız gerekmektedir. Saymış olduğumuz takım tarifelerinden faydalanan kişilerin paket içeriklerinden faydalanabilmeleri mümkündür.

Coşturan 3 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile COS3GB yazdıktan sonra 5555’e kısa mesaj olarak gönderirseniz çoşturan 3 GB paketine sahip olabilirsiniz. Bunun dışında Türk Telekomun uygulaması üzerinden kendi alanınıza giriş yaparak tarife hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Bu uygulama üzerinden başka tarife içeriklerine de göz atabilirsiniz.

Paketin içeriği takım taraftarı abonesi olan şampiyon tarifelerinden birini seçen kişiler için geçerlidir. Aylık olarak 30 TL karşılığında coşturan 3 GB paketini telefonunuza tanımlayabilirsiniz.

Coşturan 3 GB Paketi Kaç Kere Satın Alınır?

Türk Telekom çoşturan 3 GB taraftar paketi ayda birden fazla kez satın alabilirsiniz. Paketi satın aldıktan sonra en son alınan tarihten itibaren 30 gün içinde tekrar yenileme işlemi yapılabilmektedir. Eğer ay içerisinde paket içinde bulunan miktarlarda bitim sebebiyle yenileme gereği duyarsanız Türk Telekom böyle bir hak tanımıştır.

Coşturan 3 GB Paketi Avantajı

Transfer durumunda hak talep edilebilecek olan bu paket avantajı şu şekildedir;

 • Pttcell
 • Postal
 • BİMcell
 • Teknosa mobil
 • GSMobile
 • Bursasporcell
 • Konyaspor
 • Fenercell
 • Samsuncell

Tarifelerinden herhangi birine geçiş yapmak istediğinde Coşturan 3 GB paketini müşteri hizmetlerini arayarak sahip olmak istediklerini söylediklerinde bu geçişten kaynaklı olarak aylık 25 TL’ye sahip olabilmektedirler.

Coşturan 3 GB Paketi Sonraki Aya Devreder mi?

 • Paket telefona SMS aracılığı ile ya da müşteri hizmetlerini arayarak tanımlanabilir.
 • Pakette bir sonraki aya aktarım olmaz.
 • Her ay ayın 30 gün bitimi dahilinde yeterli bakiye görülürse tekrar yenileme işlemi yapılmaktadır.
 • Kullanılmayan tutarlar paketten düşecek, silinecektir.

Coşturan 3 GB Paketi Nasıl İptal Edilir?

Türk Telekom Coşturan 3 GB paketi iptal etmek isteyenler için telefonun mesaj kısmına IPTALCOS3GB yazdıktan sonra 5555’e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz. Faturanızı iptal ettikten sonraki süreçte adınıza ücretsiz verilmiş olan herhangi bir hak bulunuyorsa kullanım süresi dolana kadar bunu kullanmaya izin verilmektedir. Paket aşımı gerçekleştiğinde paket kullanım hakkı dolduğunda her 100 KB 2 kuruş şeklinde ücretlendirme yapılmaktadır.

Paket içinde bulunan mesajlaşma hakları yalnızca yurt içinde kullanımı için geçerli olarak yapılmıştır.

 • Dakika kullanım hakları da yeni yurt içi servisler için geçerlidir.
 • İnternet kullanım hakları için ise kullanıldığı gün sayısınca belirli bir ücretlendirmeye tabi tutulmaktadır.

Daha ayrıntılı bilgi için Türk Telekom’un müşteri hizmetlerini arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Coşturan 3 GB Paketi Kalan Kullanım Sorgulama

Coşturan 3 GB paketi içerisinde kalan miktarı sorgulayabilmek için telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile kalan COS3GB yazdıktan sonra 5555’e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Kısa mesaj üzerinden; internet, dakika ve mesaj kullanım haklarınız detaylı bir şekilde gönderilecektir. Detaylı sorgulama alabilmek için bir başka yöntem de internet, dakika ve SMS miktarlarını detaylı bir şekilde veren Türk Telekom’un uygulaması üzerinden bakabilirsiniz.

Kendi hesabınıza şifreniz ve telefon numaranız ile giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan ekrandan kolaylıkla paket içeriklerinizi dair bilgilendirme yazısını okuyabilirsiniz.

Siz de Türk Telekom’un çağrı merkezlerine gelip ek paket fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Bunun dışında merak ettiğiniz Coşturan 3 GB Paketi kapsamında öğrenmek istediğiniz soru, sorun, öneri ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.

Türk Telekom internet sitesi, Türk Telekom müşteri hizmetleri numaraları bulunmaktadır. Aktif olarak kalmaya çalışan güncel kampanyaları sürekli olarak yenileyerek kişilerin ihtiyaçlarına sunan Türk Telekom yapmış olduğu bu kampanya ile beraber taraftarlara yönelik olarak bir içerik oluşturan sayılı operatörlerdendir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu