Türk Telekom Bedava Dakika: Ücretsiz Konuşma Kampanyaları

Konuşmaktan hoşlanan müşterileri için bolca imkânlar sunan Türk Telekom, şimdi de 2000 bedava dakika dağıtıyor. Ücretsiz konuşma paketleri ve Türk Telekom dakika kampanyası ile hediyeleri kaçırma! Her yöne konuşmaya devam. Hediyeli 150 Paketine geçen Türk Telekom faturalı hat kullanıcıları sabah 10:00 – 15:00 arasında kullanabilecekleri 2000 dakikanın anında sahibi oluyor. Sizlerde bu ayrıcalıktan yararlanmak istiyorsanız;

 • Telefonunuzun mesajlar bölümüne girip, “2000” yazarak “5555”’ gönderebilirsiniz.
 • Paket değişikliğiniz ve hediye 2000 dakika konuşma hakkınızı gelen bilgilendirme metninden hemen sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika Hilesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom hattını kullanarak bedava dakika kazanabilmek oldukça kolaydır. SMS aracılığı ile ya da uygulamaları üzerinden yapacağınız işlemler ile alabileceğiniz bedava dakikalar bulunmaktadır. Dakika hilesi sayfamıza giderek Türk Telekom’a ait farklı bedava dakika yöntemlerini görebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika Faturalı Kampanyası

2023 yılında Türk Telekom bedava dakika faturalı kampanyası aktif olan aboneler içindir. Numarasını Türk Telekom’a taşıyarak “Her Yöne Konuşmak Lazım” paketlerinden birini seçen müşterilerine her yöne konuşabilecekleri hediye 500 dakika veriyor. İster faturalı ister faturasız hatlarından geçiş yapın herhangi bir katılım ücreti olmandan hediye dakikalarınızı alabilirsiniz.

Numara taşıma işlemleriniz için Türk Telekom Çağrı Merkezi’ni 444 1 444 arayabilir veya size en yakın Türk Telekom İletişim Merkezi’ni ziyaret edebilirsiniz. Farklı faturalı hatlara özel olarak yapılmış bedava dakika kampanyalarını görebilmek için online olarak Türk Telekom’u kategorimizden yüzlerce kampanyaya göz atabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika Faturasız Kampanyaları

Türk Telekom’un faturaya sahip olmayan hatlara özel olarak yapmış olduğu çeşitli bedava dakika uygulamaları bulunur. Bunlar arasında en çok bilineni yükle kazan kampanyasıdır;

 • Yüklenen 30 TL tutarı karşılığı ile akşam 21.00 ve sabah 9.00 arasında kullanabileceğiniz bedava konuşma paketi yüklenmektedir.
 • Telefonunun mesajlar kısmına büyük harfler ile GECE yazdıktan sonra 4545’e gönderin.

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma 2023

Telekom’dan 2023 yılında bedava dakika kazanmak için yapmış olduğu birden çok sms aracılığı ile yapılacak olan işlemlerden bedava dakika kazanın. Türk Telekom bedava dakika kazanma 2023 yılında şu şekilde belirlenmiştir;

 • Türk Telekom’dan ücretsiz 50 ve 100 dakika
 • Türk Telekom woops müşterilerine 7 gün 2000 dakika hediye.

Bedava 2000 dakikayı alabilmek için yapılması gerekenler telefonunuzun SMS kısmına büyük harfler ile WOOPS yazdıktan sonra 4545’e mesaj gönderin.

Türk Telekom Hediye Dakika 2023 Yöntemleri

Aktif olarak Türk Telekom kullanıcısı iseniz 2023 yılında Türk Telekom şebekesi abonelerine sms yolu ile hediye dakika sunmaktadır. Sadece Türk Telekom abonesi değil başka bir hatta sahip olup Türk Telekom’a geçtiğinizde de 444 1 444 Türk Telekom müşteri hizmetleri ile hediye dakikalardan faydalanın.

Türk Telekom Bedava Dakika Paketi

Türk Telekom faturalı hat kullanıcılarının iletişimlerine kesintisiz devam edebilmelerini sağlamak amacıyla, bedava 50 dakika veya 100 dakika konuşma hakkı veriyor. Hangisini kazanacağınızı ise tamamen sizin şansınız belirliyor. Yapmanız gereken tek şey;

 • Telefonunuzun mesaj bölümüne girip, “PAKET” yazarak “9090”’a kısa mesaj gönderin.
 • Kazanacağınız dakikaları sadece Türk Telekom içi görüşmelerinizde kullanabilirsiniz.
 • Kısa bir süre içerisinde gelecek bilgilendirme mesajından sonra hediye dakikalarınızı kullanın.

Türk Telekom Bedava Dakika Veren Uygulamalar 2023

Türk telekomun altyapısı ile oluşturmuş olduğu senelerdir aktif bir şekilde kullanılan Türk Telekom mobil uygulamasını telefonunuza indirerek bedava dakikalar kazanın.

TT OnlineSelfy
Arayanı Bil PlusSil Süpür
 • Türk Telekom online işlemler uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra size ait olan telefon numarası ve belirlemiş olduğunuz şifre ile birlikte uygulamaya giriş yapıyorsunuz.
 • Ardından kendi hesabınız üzerinden online işlemlerin, ”marketler” kısmına gelerek buradan belirli zamanlarda belirlenmiş bedava dakikalara kullanabilirsiniz.
 • Her cuma yenilenen ve farklı farklı ödüller veren Türk Telekom’un kendi bünyesindeki SİLSÜPÜR uygulamasını kullanarak da bedava dakika kazanabilirsiniz. 
 • Bu dakikalar uygulama üzerinden kazandırmakta ve günlük, haftalık olarak belirlenmektedir.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava Dakika Kazanma 

Türk Telekom, sil süpür kampanyası dâhilinde müşterilerine her hafta hediye dakikalar kazandırıyor. Kampanya kapsamında her hafta hattınıza otomatik olarak tanımlanacak 250 hediye dakikanın sahibi olabilirsiniz. Hediye dakikalarınızı alabilmek için;

 • Eğer Türk Telekom Online İşlemler uygulaması telefonunuzda yüklü değilse, telefonunuza uygun online mağazadan uygulamayı indirin.
 • Sonrasında Sil Süpür oyununa girerek oynamanız gerekiyor.
 • Kazandığınız hediye dakikalarınızı her yöne kullanabilirsiniz.
 • Her cuma değişik hediyeleri ile göz dolduran bir kampanyadır.

Türk Telekom Sefly Bedava Dakika

Çeşitli hediyeler bulunan selfie uygulamasına kayıt olarak ve telefonunuza indirerek vermiş olduğu dakikalardan faydalanabilirsiniz. Türk Telekom uygulaması içerisindeki bedava dakikalardan faydalanabilmek için telefonunuzda en az 30 TL para yüklü olması gerekir.

Türk Telekom Ücretsiz 2000 Dakika

Türk Telekom’un servisini kullanarak ücretsiz 2000 dakika kazanın. Kullanmış olduğunuz aktif tarifeye ek olarak yükleyeceğiniz 9 TL sonrasında SABIT2000 yazdıktan sonra 6368’e sms göndermeniz gerekiyor. Bilgilendirme mesajı aldığınız andan itibaren dakikalarınızı kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Hediye Konuşma 2023 Kampanyası

Türk Telekom her yöne konuşma kampanyası kadın abonelerine özel olarak yapılmıştır ve kampanya başlatılmadan 1 ay içerisinde her gün yaklaşık 13.00 ve 14.00 saatleri arasında her yöne dakika hakkı tanımlanır.

 • Türk Telekom’un kadın kullanıcılarının ayda bir kere olmak üzere 25 TL ya da üzerinde bir yükleme yapmaları gerekmektedir.
 • Telefonun sms kısımlarına büyük harfler ile HERYONE DK yazıp 5555’e göndermek gerekir.

Türk Telekom Bedava 3000 Dakika

Türk Telekom Ev Telefonu alan müşterilerine hem hediye dakika hem de hediye internet kazandırıyor. Kampanya 12 ay taahhütle ev telefonu aldığınızda, 19:00 – 07:00 saatleri arasında kullanabileceğiniz hem şehir içi hem de şehirlerarası hediye 3000 dakika kazanırsınız. Ayrıca, her ay düzenli olarak verilecek ve hattınıza otomatik olarak tanımlanacak hediye 4 GB internetin de anında sahibi olabilirsiniz.

Türk Telekom 12 Ay 500 Dakika Onnet Kampanyası

Türk Telekom Ev Telefonu’na sahip kullanıcılar, Onnet Kampanyası dâhilinde 12 ay boyunca hediye 500 dakika kazanıyor. Türk Telekom İletişim Merkezini ziyaret ederek 12 ay taahhütle alacağınız ev telefonunun yanında şehir içi ve şehirlerarası konuşabileceğiniz hediye dakikalar Türk Telekom’dan hediye. Kampanyaya katılım için herhangi bir ek ücret ve paket seçimi zorunluğu ise yok. 

Türk Telekom Köy Avantaj Tarifesi ile Bedava Konuşma

İçişleri Bakanlığı tarafından “Köy” statüsü olarak belirlenmiş yerlerde kullanabileceğiniz Ev Telefonu hattınız için Türk Telekom ilk ay hediye 3000 dakika veriyor. Sabah 7:00 – Akşam 19:00 arasında geçerli 3000 hediye dakikanın sahibi olabilmek için yapmanız gereken;

 • Size en yakın Türk Telekom İletişim Merkezi’ni ziyaret etmek veya Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni aramak. Ev telefonu hattınız açılır açılmaz hediye dakikalarınızı kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Ücretsiz Dakika Sorgulama Nasıl Yapılır?

Türk Telekom’un Cep Asistan hizmetini kullanarak da öğrenebileceğiniz dakika kullanımlarından kalan kısımlarını “servis menüsüne” girerek asistan kategorisine geçmeniz gerekir. Buradan kredi ve kalan menülerine seçerek kalan dakikalarını öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom dakika kampanyalarından kalan haklarınızı öğrenebilmek için SMS yolu ile cep telefonunuza mesaj kısmına büyük harfler ile KALAN yazıp 5555‘e mesaj gönderebilirsiniz.

Türk Telekom abonesi olan müşterilerin kazanmış oldukları hediye dakikaları sorgulamak ve hesapta kalan dakika kullanımlarını öğrenmek istediklerinde ücretsiz olarak diğer yöntemler;

 • Müşteri hizmetlerine bağlanarak kalan dakika sorgulamaları için; 444 1 500
 • Türk Telekom’un 9333 hattını arayarakta kalan kullanım sorgulanabilir.
 • Türk Telekom’un internet sitesini ziyaret ederek kullanım kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.
 • *123# tuşladıktan sonra gelen bilgi ekranından kalan kullanım haklarını öğrenebilirsin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu