Türk Telekom Hediye Sosyal Medya Paketleri Dağıtıyor!

Türk Telekom hediye sosyal medya paketi ile bedava internet 2023 kampanyası gençler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Ücretsiz sosyal medya kampanyası olarak da bilinen bu fırsat sayesinde Twitter, Instagram, WhatsApp ve Facebook gibi sosyal platformlarda kullanılabilecek hediye internet hakkı kazanılacaktır.

Türk Telekom Bedava Sosyal Medya Paketi Detayı

Türk Telekom bedava sosyal paketi 30 TL ve üzerinde yükleme yapan kullanıcılar için geçerli olup yalnızca yükleme ile hediye internet vermektedir. Kampanya kapsamında verilen hediye internetin 1 GB’lık kısmı WhatsApp, 1 GB’lık bölümü ise Twitter ve Facebook için kullanılabilir. Verilen hediye 2 GB internet kullanımı 30 gün ile sınırlıdır.

Hediye Sosyal Medya Paketi Kimler Alabilir

Türk Telekom hediye sosyal paket kampanyası ön ödemeli bireysel tarifelerden birini kullanan ve ayrıca Selfy tarifesinde bulunmayan kadın müşteriler tarafından kullanılabilir. Ayrıca kampanyaya katılmak için Teknosacell, Pttcell, POCELL, Bimcell, Mobil Ofis, Standart Kontrollü SEÇ tarifesi, katlayan tarife ve Faturasız bayi tarifeleri dışında olmak gerekmektedir.

Türk Telekom Hediye Sosyal Medya Paket İçeriği

Türk Telekom sosyal medya paketi için bedava internet kampanyasının içerisinde toplam 2 GB internet yer almaktadır. Facebook ve Twitter ile WhatsApp kullanımları için eşit şekilde bölünen bu internet hakkı için 30 TL yükleme yapılmalı ve katılım talebi iletilmelidir. Ancak faturalı hat kullanıcılarının bu kampanyadan yararlanması mümkün değildir. Faturasız kullanıcılara verilen hediye internet hakkı 1 ay boyunca kullanılabilir.

Türk Telekom Hediye Sosyal Medya Paketi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom hediye sosyal medya paketine dahil olmak için sms ile kayıt yapılır.

 • SOSYAL PAKET yazılıp 5555’e kısa mesaj atılır.
 • Kampanyaya katılım için herhangi bir ücret ödenmez.
 • İlgili numaraya her 30 günde bir 25 TL ve üzerinde TL yüklemesi yapılmalıdır.
 • Düzenli yapılan TL yüklemeleri sonucunda bedava internet hakkı kazanılacaktır.

Türk Telekom Hediye Sosyal Medya Paket Şartları

Türk Telekom sosyal medya hediye internet kampanyası için TL yüklemenin son 48 saat içerisinde yapılmış olması gerekir. Buna alternatif olarak katılım kısa mesajını gönderdikten sonra onu izleyen 30 gün içerisinde tek seferde 25 TL ve üzerinde yükleme yapılması şartı vardır. Kampanya süresi boyunca her 30 günlük dönemde yükleme yapıldıkça hediye internet hakkı otomatik olarak yenilenecektir.

Hediye Sosyal Paket Süresi Nedir?

 • Türk Telekom tarafından sosyal medya için ücretsiz hediye internet verilmekte ve bu kampanya 12 aylık dönemi kapsamaktadır.
 • Aylık yükleme yapılmadığı sürece hediye internet hakkı alınması mümkün değildir.
 • Elde edilen hediye internet faydası 12. ayın dolmasıyla birlikte sona erecektir.
 • Verilen 2 GB hediye internet ise 30 günlük süre boyunca kullanılabilir, TL yüklemeleri yapılmadığında ertesi ay hediye alınamayacaktır.
Türk Telekom Hediye Sosyal Paket Kampanyası

Hediye Sosyal Paket Avantajları Nedir?

Hediye sosyal medya kampanyası kapsamında verilen faydalar süresi içerisinde kullanılmazsa bunlar otomatik olarak silinecek ve ertesi aya devretmeyecektir.

 • Aynı anda birden fazla kere yararlanılamayan bu kampanya hediyesi yurtiçi kullanımlar için geçerlidir.
 • Yurtdışı sesli aramalar için WhatsApp kullanılacağında bu arama hediye 1 GB WhatsApp kullanımına dahil edilmeyecektir.

WhatsApp uygulaması yurtiçinde gerçekleşen ses dosyası, video, mesajlaşma, sesli mesaj uygulaması, fotoğraf gibi işlemler için kullanılabilecektir.

Hediye Sosyal Paket Nasıl İptal Edilir?

Türk Telekom hediye sosyal paket kampanyasının iptali mümkündür. Bunun için IPTAL SOSYAL PAKET yazılıp 5555’e kısa mesaj atılır. Mesajın gönderilmesiyle birlikte kampanyanın iptali için kullanıcıya bilgilendirme mesajı iletilecektir.

Hediye iptal edildikten sonra numaraya tanımlı geriye kalan hediye internet hakkı 30 günlük sürenin sonuna kadar kullanılmaya devam edecektir.

Hediye Sosyal Paket Hakkı Nedir?

Hediye sosyal medya kampanyası 1 yıllık için yapılmakta olup bu süre içerisinde hakkını iptal eden kullanıcılar isterlerse daha sonra yeniden kampanyaya katılabilecektir.

Eğer tekrar kayıt yapılırsa hediye internet hakkı daha önceki haktan kalan yerden devam edecektir. 12 ayın doldurulmasıyla birlikte hediye internet hakkı kampanyası otomatik olarak sona erecektir.

Türk Telekom Hediye İnternet Kampanyası

 • Türk Telekom hediye internet kampanyası içerisinde özellikle sosyal medya kampanyası kadın kullanıcılar tarafından talep görmektedir.
 • Kampanya kapsamında verilen hediye internet hakkı başka bir hatta transfer edilemeyecektir.
 • Kampanya süresi içerisinde kullanıcılar hatlarını iptal ederlerse ya da numara taşıma yaparlarsa bu durumda hediye internet hakkı da sona erecektir.

Verilen hediye internet 1 aylık süreli olduğundan bu sürenin sonunda hak yenilenmezse bu durumda kullanıcı mevcut tarifesi ve paketi üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir. Bu durum tüm kampanyalar için geçerlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu