Türk Telekom Bedava İnternet Kampanya Kodları

Türk Telekom, Bedava İnternet kampanyaları erkenden duyurarak müşterilerinin 2023 yılında internetsiz kalmalarına izin vermemiş oldu. Hediye internet kampanayası aralarında yenilenmiş Türk Telekom Selfy, Türk Telekom Tambu ve Türk Telekom Sil Süpür kampanya ve uygulamalarının da yer aldığı hediye internet vereceği platformları müşterileri ile buluşturan Türk Telekom, Online İşlemler uygulamasındaki hediye internet fırsatlarının sayısını da bir hayli artırdı.

Müşterilerine bol bol hediye internet vererek geçirmeyi planlayan Türk Telekom’un müşterisi iseniz, hediye internet fırsatlarından yararlanmak için ilk yapmanız gereken şey Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını cep telefonunuza indirmektir. Hâlihazırda Türk Telekom Online İşlemler uygulaması kullanıcısıysanız, zaman kaybetmeden tüm hediye internet kampanyalarından yararlanmaya başlayın!

Türk Telekom ArayanıBil Servisi ile Hediye İnternet Kampanyası

Arayanı Bil servisi, cihazınız kapalıyken size ulaşmaya çalışan ancak ulaşamayan kişilerin bilgisini cep telefonunuzu açtığınızda kısa mesaj ile bildiren bir Türk Telekom servisidir. Türk Telekom Faturasız ve Faturalı hat müşterilerinin aylık 2,59₺ ücret karşılığında yararlanabileceği ArayanıBil servisi, kullanıcılarına hediye internet imkânı sunuyor. ArayanıBil servisinin diğer detaylarını öğrenmek ve hediye internet fırsatından yararlanmak için:

 • Aylık Üyelik Paketi satın alacaksanız, cep telefonunuzdan, “PLUS” yazarak “7065”’e,
 • 6 Aylık Üyelik Paketi satın alacaksanız, cep telefonunuzdan, “PLUS” yazarak “7066”’ya kısa mesaj atmanız yeterlidir.

ArayanıBil Servisi üyelik satın alım ve hediye internet bilgisi ise şöyle:

 • ArayanıBil Servisi Aylık Üyelik alımınız için, Haftalık 1 GB İnternet
 • ArayanıBil Servisi 6 Aylık Üyelik alımınız için, Aylık 1 GB İnternet

Türk Telekom Selfy 1GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfy Mor Tarife Paketleri, 26 yaş ve altı Türk Telekom müşterilerine özel olarak hazırlanan avantajlı bir tarife paketidir. Türk Telekom Selfy Mor Tarife Paketleri’nden herhangi birini kullanan Faturasız hat sahipleri, 25₺ ve üzeri TL yüklemesi yaptıklarında bedava 1GB internet kazanıyor. Özel ayrıcalıklar sunan Türk Telekom Selfy Mor Tarife Paketleri’nden ve hediye internet fırsatından yararlanmak için şu adımları izleyebilirsiniz:

 • Türk Telekom Çağrı Merkezi’ni arayarak ya da Türk Telekom Online İşlemler mobil uygulaması üzerinde yer alan “Tarife Paketleri” bölümünden Selfy Mor Tarife Paketleri’nden birine geçin.
 • Türk Telekom Selfy’li olduğunuz bilgisini cep telefonunuza kısa mesaj olarak aldığınızda hediye internetinizi almak için, cep telefonunuzun mesajlar kısmından “1GB MOR HEDIYE” yazarak “4545”’e kısa mesaj atın.

Türk Telekom Selfy Mor Kampanyası’ndan kazandığınız hediye 1GB internetiniz 24 saat içerisine hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır. 24 saatte uzun bekleyişleriniz için, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayarak hediye internetiniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Türk Telekom SelfyCard ile Hediye 5GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom SelfyCard banka kartları gibi işlem gören, ATM’lerde, POS Cihazlarında ve online alışverişlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ön ödemeli karttır. Türk Telekom SelfyCard’a para yüklemek istediğinizde dilediğiniz bir bankasının ATM’sini kullanarak para yatırma işleminizi ek ücret ödemeden gerçekleştirebilirsiniz. Hem Türk Telekom SelfyCard’dan yararlanmak hem de hediye internetin sahibi olmak için:

 • Mobil cihazınızdan, “SELFY” yazıp “4545”’e kısa mesaj atın.
 • Ardından eğer yüklü değilse, cep telefonunuza uygun mağazadan Türk Telekom Selfy uygulamasını indirin. “Kart Ekle” kısmından kartınızı ekleyin ve 1 hafta boyunca geçerli 5GB hediye internetinizi alın.

Türk Telekom Tambu Uygulaması ile Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom Tambu mobil uygulaması, Android ve IOS işletim sistemine sahip cep telefonları için geliştiren bir klavye uygulamasıdır. Tambu uygulamasını cep telefonununa yükleyen Türk Telekom’lular 1 Ay boyunca geçerli 1GB hediye internetin sahibi oluyor. Tambu gelişmiş klavye uygulamasından ve hediye 1GB internetten faydalanmak için:

 • Türk Telekom Tambu uygulamasını cep telefonunuza ilgili online mağazadan indirin.
 • Tambu mobil uygulaması içerisine girerek “Hediye Kodu”’nuzu edinin.
 • Ardından cep telefonunuzdan, “TAMBU (Hediye Kodu)” yazarak “4545”’e kısa mesaj atın. ÖRN: “TAMBU 54895632” >> “4545”’e gönderin.

Kısa mesaj işlemini tamamladıktan sonra hediye internetiniz gecikmeden hattınıza tanımlanacaktır. Kazandığınız hediye 1GB ile her yöne kullanım yapabilirsiniz.

Türk Telekom Otomatik Ödeme Talimatı Vererek 2GB İnternet Kazanma

Türk Telekom Faturalı hattınız için, kullandığınız bankanın mobil uygulaması üzerinden otomatik ödeme talimatı vermeniz halinde 1 kereye mahsus 2GB hediye internet kazanabilirsiniz. Yalnızca Türk Telekom Faturalı hat kullananların faydalanabileceği Otomatik Ödeme Talimatı Ver kampanyası ile hem zahmetli fatura ödeme işlerine son vermek hem de hediye internetin sahibi olmak için şu adımı tamamlayın:

 • İsterseniz, bankanızı arayıp talebinizi iletin,
 • İsterseniz, bankanızın mobil uygulamasını kullanarak elle talimat tanımlayın,
 • İsterseniz de, kullandığınız bankanın şubesini ziyaret ederek otomatik ödeme talimatını sizin yerinize müşteri temsilcisinin vermesini sağlayın.

Otomatik Ödeme Talimatı kampanyasından kazanacağınız hediye internetiniz ilk fatura döneminizin ardından hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

Türk Telekom 180 Gün Geçerli 12GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom, Türkiye’nin bazı illerinde oturan Türk Telekom müşterilerine 6 Ay boyunca geçerli ve her ay 2GB bedava internet olacak şekilde internet armağan ediyor. Türkiye’nin Aydın, İzmir, Zonguldak, Hatay, Şanlıurfa ve Mersin illerinde oturuyor ve Türk Telekom Faturalı veya Faturasız hatlarından birisini kullanıyorsanız, 180 gün geçerli 12GB hediye internet kampanyasından yararlanmak için:

 • Türk Telekom İletim Merkezleri’ne giderek Türk Telekom Renkli Tarife Paketleri’nden herhangi birine geçmeniz yeterlidir. Türk Telekom Renkli Tarife Paketleri detaylarına göz atın:
Renkli Tarife Paket AdıRenkli Tarife Kullanım HaklarıRenkli Tarife İnternet HakkıRenkli Tarife Ücretlendirme
Renkli 31.000 Dakika
1.000 SMS
3GB + 2GB23,00₺
Renkli 61.000 Dakika
1.000 SMS
6GB + 2GB29,00₺
Renkli 101.000 Dakika
1.000 SMS
10GB + 2GB37,00₺
Renkli 151.000 Dakika
1.000 SMS
15GB + 2GB47,00₺
Türk Telekom Renkli Tarife Paketleri

Not:Renkli Tarife İnternet Hakkı” bölümünde gördüğünüz “2GB” internet hakkı, hediye internet hakkınızı temsil etmektedir.

Türk Telekom Sil Süpür ile 30GB’a Kadar Hediye İnternet Kazanma

Türk Telekom Sil Süpür kampanyası, Türk Telekom Online İşlemler uygulaması içerisinde bulunan ve Türk Telekom müşterilerine hediye internet kazandıran ücretsiz bir kampanyadır. Yalnızca Türk Telekom Selfy Tarife Paketi kullanan müşterilerin yararlanabileceği Türk Telekom Sil Süpür kampanyası, 26 yaş ve altındaki müşterilerine avantajlı kullanım hakları tanımaya da devam ediyor. Türk Telekom Selfy’li iseniz, hem Selfy Tarife Paketi ayrıcalıklarından hem de hediye internet fırsatından yararlanmak için:

 • Türk Telekom Online İşlemler mobil uygulamasını cep telefonunuza indirin.
 • Türk Telekom numaranız ile uygulamaya girin.
 • Açılan ekran üzerinde yer alan “Kampanyalar” kısmından “Sil Süpür” kampanyasına gidin.

NOT: Türk Telekom Selfy’li değilseniz, “SELFY” yazarak “4545”’e kısa mesaj atarak Türk Telekom Selfy’li olarak fırsatlardan siz de yararlanın.

Türk Telekom Sil Süpür kampanyasından elde edebileceğiniz hediye internet paketi detayları şöyledir:

Hediye İnternet Paketleri
Günlük 1GB
Günlük 2GB
Günlük 5GB
Haftalık 5GB
Haftalık 10GB
Haftalık 30GB
Türk Telekom Sil Süpür

Türk Telekom Selfy Faturasız Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom Faturasız hat sahipleri 30₺ ve üzeri TL yüklemesi yapmaları halinde 7 gün boyunca geçerli hediye 1GB internetin sahibi oluyor. Her TL yükleme işleminizde hediye internet kazandıran kampanyadan yararlanmak için:

 • Türk Telekom Faturasız hattınıza 30₺ ve üzeri TL yüklemesi yaptıktan hemen sonra, cihazınızdan, “DOPDOLU HEDIYE” yazarak “4545”’e kısa mesaj gönderin.

Hediye 1GB internetiniz TL yüklemesi yapmanızın üzerinden 24 saat geçtikten sonra hattınıza tanımlanacaktır. 7 günün sonunda kullanmadığınız hediye internet haklarınızın silineceğini ve devretmeyeceğini unutmayın.

Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası ile 25GB Hediye İnternet

Mevcut Faturasız hattını Türk Telekom Faturasız’a taşıyan ve ardından 30₺ ve üzeri TL yüklemesi yapan yeni Türk Telekom Faturasız müşterileri, ilk 30 gün geçerli hediye 750DK, 750SMS ve 25GB internetin ücretsiz sahibi oluyor.

Türk Telekom Faturasız’lı olmadan önce hangi hattı kullanıyor olduğunuzun önemi olmadan, Türk Telekom Mağazaları’nı ziyaret ederek Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyasından faydalanabilir, aldığınız hediye interneti tüm sosyal medya uygulamalarında ve her yöne kullanımlarınızda harcayabilirsiniz.

Türk Telekom Ballı Tarifesi Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom Ballı Tarifesi, Türk Telekom Faturasız hat kullanıcıları için özel hazırlanmış bol avantajlı ve hediye internet kazandıran en popüler tarifelerden birisidir. İlk 30 gün boyunca geçerli hediye 4GB internet kampanyasından ücretsiz faydalanmak için, Türk Telekom Faturasız hat satın almanız ve Faturasız hattınızın Türk Telekom Ballı Tarifesi’ne geçiş yapmasını sağlamanız yeterlidir.

Ayrıca Faturasız hattınız açıldığında Türk Telekom’dan 40₺ bakiye kazanabilirsiniz. 40₺ bakiyenizi almak ve hediye internet fırsatından yararlanmak için:

 • Size en yakın Türk Telekom İletişim Merkezi’ne giderek yeni Türk Telekom Faturasız hat alın.

Hediye 4GB internetiniz ve hediye 40₺ bakiyeniz hattınıza 24 saat içerisinde otomatik olarak tanımlanacaktır. Hediyelerinizin gecikmesi durumunda, Türk Telekom Çağrı Merkezi’ni arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Türk Telekom Prime Ekstra Paketi ile 30GB İnternet Kampanyası

Prime Ekstra Paketi, Türk Telekom Faturalı Tarife Paketleri arasında en bol kullanım hakları içeren ve Faturalı hat kullanıcılarına özel olarak hazırlanmış bir tarife paketidir. Türk Telekom Prime Ekstra Paketi kullanmayan Türk Telekom Faturalı müşterileri, Türk Telekom Mağazaları’nı ziyaret ederek hattında tanımlanmış tarife paketini Türk Telekom Prime Ekstra olarak değiştirirse, ilk 90 gün boyunca geçerli 30GB hediye internetin sahibi olabilir. Mevcut tarife paketinizi değiştirmek ve kampanyadan hediye internet kazanmak için:

 • İsterseniz, Türk Telekom İletişim Merkezi’ni ziyaret edebilir,
 • İsterseniz de, cep telefonunuzdan “PRIME EKSTRA 30GB” yazarak “5555”’e kısa mesaj atabilirsiniz.

Hattınızda tanımlı tarife paketiniz Prime Ekstra ile değiştiğinde bilgilendirme mesajı alacaksınız. Bilgilendirme mesajından sonra gelen ve hediye internet bilgilerinizi barından kısa mesajı aldığınızda internetinizi kullanmaya başlayarak, her yöne kullanımlar yapabilirsiniz.

Türk Telekom Şanslı Çark ile Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom Şanslı Çark uygulaması, Türk Telekom’un Faturalı ve Faturasız hat kullanan müşterilerine hediye internetler vermek için kullandığı bir mobil uygulamadır. Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını kullanarak erişim sağlayabileceğiniz bu kampanya ile 4GB’a kadar hediye internet elde edebilirsiniz. Türk Telekom Şanslı Çark Kampanyası’ndan yararlanmak için:

 • Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını cihazınıza uygun mobil mağazadan indirmeniz ve ardından Türk Telekom bilgilerinizle giriş yaparak kullanmaya başlamanız yeterlidir.

Türk Telekom Bereketli Selfy Kampanyası

Türk Telekom Selfy müşterileri, mevcut tarifelerini Selfy Sosyal Tarifeleri’nden birine geçirmeleri durumunda 15 Ay boyunca geçerli her ay 2GB hediye internetin sahibi oluyor. Hem Selfy Sosyal Tarifesi’nin fırsatlarından yararlanmak hem de hediye internetinizi almak için:

 • Dilerseniz, Türk Telekom Çağrı Merkezi’ni arayarak,
 • Dilerseniz, Türk Telekom Mağazaları’nı ziyaret ederek,
 • Dilerseniz de Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını kullanarak mevcut tarifenizi Selfy Sosyal Tarifesi’ne geçirmeniz yeterli olacaktır.

Yeni tarife paketinizle birlikte hediye internetinizde hattınıza otomatik olarak 24 saat içinde tanımlanacaktır.

Türk Telekom Siri Uygulaması ile Hediye İnternet Kampanyası

Siri uygulaması, akıllı cep telefonlarında bulunan ve sözlü söylemlerinizi yerine getirmeye çalışan bir asistan uygulamasıdır. Akıllı Asistan Siri’yi kullanarak dilediğiniz bir Türk Telekom Faturasız hat kullanıcısına TL göndermeniz durumunda 7 Gün boyunca geçerli 500MB hediye internetin sahibi olabilirsiniz. Hem sevdiklerinize TL gönderme işleminin nasıl yapılacağını öğrenmek hem de hediye internetinizi almak için:

 • Cep telefonunuzdaki Siri uygulamasına “Siri” diye seslenin.
 • TL göndermek istediğiniz sevdiğinizin adını söyledikten sonra “Lira Gönder” deyin.
 • Ardından göndermek istediğiniz TL miktarını söyleyin ve işlemlerinizin gerçekleşmesini bekleyin.

TL gönderme işlemi bittiğinde 500MB hediye internetiniz hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır. Hediye internetinizi her yöne kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Tivibu Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom Tivibu, izleyebileceğiniz onlarca dizi kanalını ve yüzlerce filmi içerisinde barındıran bir Türk Telekom TV paketidir. Türk Telekom Faturalı veya Faturasız hat kullanan ve Tivibu GO Süper, Tivibu GO Sinema ya da Tivibu GO Aile paketlerinden herhangi birini satın alan Türk Telekom müşterileri hediye internet kazanıyor. Seçim yapacağınız pakete göre kazanacağınız hediye internet haklarınıza yakından bakalım:

Tivibu Paket AdıHediye İnternet MiktarıNasıl Alınır?
Tivibu GO Aile1GB İnternetTIVIBUGO (Kampanya Kodu)” yazarak “5555”’e gönderin.
Tivibu GO Sinema3GB İnternetTIVIBUGO (Kampanya Kodu)” yazarak “5555”’e gönderin.
Tivibu GO SüperSınırsız İnternetTIVIBUGO (Kampanya Kodu)” yazarak “5555”’e gönderin.
Türk Telekom TIVIBU
 • Kampanya kodunuz, Türk Telekom Tivibu GO için başvuru yaptığınızda Türk Telekom İletişim Merkezi tarafından size verilen özel koddur.

Türk Telekom 4.5G SIM Kart Hediye İnternet Kampanyası

Eski 3G uyumlu SIM kartını, yeni 4.5G uyumlu Türk Telekom SIM kart ile değiştiren Türk Telekom kullanıcıları 1 Ay boyunca geçerli 30GB hediye internet kazanma şansı yakalıyor. Tüm sosyal medya uygulamalarında ve her yöne kullanım yapabileceğiniz 30GB hediye internet ile internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Türk Telekom Faturalı ve Faturasız hat kullanıcılarının faydalanabileceği 4.5G SIM Kart kampanyasından faydalanmak için:

 • Size en yakın Türk Telekom Mağazası’nı ziyaret ederek, eski SIM kartınızı Türk Telekom 4.5G SIM kart ile değiştirmeniz yeterlidir.

Yeni 4.5 uyumlu SIM kartınızı cihazınıza taktıktan sonra hediye 30GB internetinizi almak için, “4.5G 30GB” yazarak “5555”’e kısa mesaj atmalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu