Türk Telekom (Hat) Numara Taşıma Kampanyaları 2023

Türk Telekom’a ait bir hat kullanmıyorsanız, numaranızı Türk Telekom’a taşıyarak hediye kullanım haklarından yararlanabilir, Online İşlemler uygulaması üzerinden yapacağınız mobil ödeme işlemleri için ise özel indirimlerden faydalanabilirsiniz. Birçok sebepten dolayı operatör değiştiririz. Başlıca sebepleri de yeni geçişlerde verilen çok uygun fiyatlı tarifeler, paketler ve kampanyalardır.

Türk Telekom numara taşıma işlemlerinizde de size sunulacak onlarca kampanyalardan istediğiniz birini Türk Telekom’a geçiş avantajları ile hoşgeldin kampanyalarında seçim yapın! Numara taşıma işleminizi yapmak için, kendi adınıza kayıtlı hattınızla Türk Telekom İletişim Merkezi’ne başvurmanız yeterlidir. Numara taşıma işlemi yaptıktan sonra çok sayıda kampanyalar mevcut.

Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası ile Hediye İnternet

Faturasız hat numarasını Türk Telekom’a taşıdıktan hemen sonra 30₺ ve üzeri bakiye yüklemesi yapan yeni Türk Telekom müşterileri, ilk ay kullanabilecekleri bedava 750 Dakika, 750 SMS ve 25 GB İnternetin sahibi oluyor.

Türk Telekomlu olmadan önce hangi operatörü kullanıyor olursanız olun, Türk Telekom İletişim Merkezi’ni ziyaret ederek Hoş Geldin Kampanyasından yararlanabilirsiniz. Ayrıca tüm Türk Telekom bedava internet kategorimizden en çok sevilen kampanyalara göz atabilirsiniz.

Türk Telekom’a Geçiş Kampanyaları 2023

Türk Telekom’a geçiş için numaranızı taşımak istiyorsanız online numara taşıma işlemi ile yapabilirsiniz. Veya Türk Telekom yeni hat satın alabilirsiniz. Numarayı kendiniz seçebilir ve var olan belirlenmiş numaralardan birini Türk Telekom bayilerinden yapabilirsiniz.

Türk Telekom’ a geçiş kampanyaları için faturalı ve faturasız selfy paketlerini seçebilirsiniz. Sosyal medya kullanımları için sınırsız internet olması çok tercih edilir. Faturalı hatlar için hazırlanan Tam Senlik tarifeler, faturasız hat için de Havalı Paketlerde çeşitli kampanyalar 2023 yılında mevcuttur;

Türk Telekom Tam Senlik 3 Tarifesi

Türk Telekom Tam Senlik tarifeler arasında yer kampanyada, faturalı hat seçmeniz dahilinde tanımlanacak olan 1000 dakika, 3 GB internet ve 250 SMS yer almaktadır.

 • Genç yaşlı herkes tarafından kullanılabilir.
 • İndirimden yararlanabilmek için yeni hat almanız ya da numaranızı taşımanız gerekmektedir.
 • 12+12 ay taahhüt vermeniz ile katılım sağlanır.
 • Kampanya fiyatı ilk 12 ay için 28 TL olarak belirlenmiştir. 

Selfy Sosyal 7 GB Kampanyası

Selfy Faturalı olmanız dahilinde sosyal paketleri arasında 7 GB internetli her yöne 1000 dakika, her yöne 250 SMS’li tarifesi oldukça ilgi görmüştür. İçerisindeki 7 GB’tan 2’si Facebook, Youtube, Instagram ve Twitter için geçerlidir. 

 • Kampanyaya katılmak için SOSYAL 7GB yazarak 4545’e SMS gönderebilirsiniz.
 • Selfy, yalnızca 25 yaş altı genç müşteriler için kullanıma açıktır.
 • Faturalı olmanız ve de taahhüt vermeniz gerekmektedir.
 • 15 ay taahhüt vermeniz durumunda ilk 3 ay 16 TL sonraki 12 ay da 32 TL

Türk Telekom Havalı Paket 5 GB

Türk Telekom havalı paket 5 GB kampanyası faturasız hat seçen yeni müşteriler için geçerlidir. İçerisinde her yöne 750 SMS, her yöne 750 dakika ve 5 GB internet mevcut. Faturalı hatlar için ayarlanmış olan Havalı Paketler arasında sıklıkla tercih edilir. Kampanya fiyatı aylık 27 TL olarak belirlenmiştir.

 • Kampanyaya katılım için HAVALI 5GB yazıp 5555’e SMS gönderebilirsiniz.
 • Kampanyalı fiyat sadece yeni hat alan ve de numarasını taşıyan müşterilere özeldir.
 • Kampanya iptali için IPTAL HAVALI 5GB yazıp 5555’e SMS göndererek iptal edebilirsiniz.

Selfy Sosyal 10 Paketi

Selfy sosyal 10 paketi gençler için ayarlanmış 5 GB’ı Twitter, Instagram, Facebook ve Youtube geçerli olmak üzere toplam 10 GB interneti, her yöne 750 dakika ve her yöne 500 SMS içermektedir. Kampanya fiyatı yeni müşteriler için 33 TL olarak belirlenmiştir.

 • Kampanyaya katılmak için SOSYAL 10 yazarak 4545’e SMS gönderebilirsiniz.
 • Selfy’li değilsen SOSYAL 10 T.C. kimlik numaranızı 4545’e göndererek kayıt olabilirsiniz.
 • Kampanyadaki fiyat sadece yeni hat alan ve numarasını taşımış olan müşteriler için geçerlidir.
 • Katılım için 25 yaş altında olmanız gerekmektedir.
 • Paket iptali için IPTAL SOSYAL 10 yazarak 4545’e SMS atmanız yeterlidir.

Türk Telekom Efsane Tarifeleri ile Hediye 10 GB İnternet  

Türk Telekom Efsane Tarifeleri, herhangi bir yaş sınırı olmadan kolaylıkla geçebileceğiniz ve bol kullanım haklarından ek ücret ödemeden yararlanabileceğiniz bir tarife seçeneğidir. Numara taşıma işleminizle birlikte Efsane tarifelerinden birine geçmeniz durumunda her ay 10 GB hediye internetin sahibi olabilirsiniz. 

Türk Telekom Bol ve Hızlı Tarifeleri ile Faturaya Özel %20 İndirim

Sadece numarasını Türk Telekom’a taşıyan yeni müşterilerin yararlanabileceği %20 indirim kampanyası, 12 ay taahhüt vermeniz durumunda 12 ay boyunca tarife paketi ücretinde %20 indirim kazandırıyor. Hem indirimin sahibi olmak hem de hızlı internet avantajından yararlanmak için, Türk Telekom İletişim Merkezi’ni ziyaret edebilirsiniz.

Türk Telekom Cep Dostu 3 Tarife Paketi

Türk Telekom Cep Dostu tarifelerinin en az internet kullanım hakkına sahip ancak en uygun tarifesi olan Cep Dostu 3 tarifesi ile 12 ay tarifenizde kalma sözü vererek 28 / Ay ücret karşılığında Türk Telekom her yöne internet, dakika ve sms haklarından yararlanabilirsiniz. Cep Dostu 3 tarifesinin içeriğini inceleyelim:

Tarife AdıTarife İçeriğiTaahhütsüz FiyatıNasıl Alırım?
Cep Dostu 3750 Dakika 750 SMS 3 GB İnternet70₺ / AyTürk Telekom İletişim Merkezleri

Türk Telekom Cep Dostu 6 Tarife Paketi

Cep Dostu 6 tarife paketi, içerisinde 6 GB İnternet kullanım hakkı sunan ve uygun fiyatlı tarife paketi arayan Türk Telekom müşterileri için en kullanışlı tarife paketlerinden birisidir. 12 ay taahhüt vermeniz durumunda 34 / Ay ücret garantisi veren Türk Telekom’un Cep Dostu 6 tarifesinin detaylarına göz atabilirsiniz.

Tarife AdıTarife İçeriğiTaahhütsüz FiyatıNasıl Alırım?
Cep Dostu 61500 Dakika 1500 SMS 6 GB İnternet75₺ / AyTürk Telekom İletişim Merkezleri

Türk Telekom Cep Dostu 10 Tarife Paketi

Türk Telekom tarifelerinde Cep Dostu 10 tarife paketi, belirli bir ücret karşılığında “Tarifen Yurt Dışında” paketinden yararlanmanıza olanak tanıyor. Ayrıca günlük rutin işlerinize fazlasıyla yetecek kullanım haklarını barındıran ve 12 aylık sözünüze 42 / Ay paket ücreti sözü veren Türk Telekom Cep Dostu 10 tarifesinin tarife içeriklerini inceleyebiliriz:

Tarife AdıTarife İçeriğiTaahhütsüz FiyatıNasıl Alırım?
Cep Dostu 103000 Dakika 3000 SMS 10 GB İnternet85₺ / AyTürk Telekom İletişim Merkezleri

Türk Telekom Cep Dostu 15 Tarife Paketi

Türk Telekom Prime Business faydalarından yararlanmanıza imkân tanıyan paketlerin başlangıç paketi olan Türk Telekom Cep Dostu 15 tarife paketi ile internette bolca vakit geçirebilir, sevdiklerinizle uzun telefon görüşmeleri yapabilirsiniz. 12 fatura dönemi için taahhüt vermeniz durumda 52 / Ay tarife ücreti ödeyeceğiniz Türk Telekom Cep Dostu 15 tarife paketinin diğer detayları ise şöyle:

Tarife AdıTarife İçeriğiTaahhütsüz FiyatıNasıl Alırım?
Cep Dostu 153000 Dakika 3000 SMS 15 GB İnternet100₺ / AyTürk Telekom İletişim Merkezleri

Türk Telekom Cep Dostu 20 Tarife Paketi 

Türk Telekom Cep Dostu 20 tarife paketi, faturalı hat kullanan Türk Telekom’lulara Prime Business ayrıcalığı sunuyor. İş hayatınız için gerekli olan tüm iletişim ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek Cep Dostu 20 tarife paketine, 12 ay taahhüt vermeniz halinde 62₺ indirim kazanarak 58 / Ay ücret karşılığında sahip olabilirsiniz. Cep Dostu 20 tarife paketinin diğer ayrıcalıkları ise şöyle:

Tarife AdıTarife İçeriğiTaahhütsüz FiyatıNasıl Alırım?
Cep Dostu 203000 Dakika 3000 SMS 20 GB İnternet120₺ / AyTürk Telekom İletişim Merkezleri

Türk Telekom Cep Dostu 30 Tarife Paketi

Yurt dışına sıklıkla çıkan bir Türk Telekom müşterisi iseniz, Cep Dostu 30 tarife paketi ile yurt içi kullanımlarınızı uygun fiyat karşılığında yurt dışında da kullanabilirsiniz. Prime Business ayrıcalıklarından da ücretsiz yararlanmanıza olanak tanıyan Cep Dostu 30 tarife paketi için 12 ay süreli taahhüt vermeniz durumunda paket indirimi kazanabilir, bu paketten aylık 78₺ ücret karşılığında faydalanabilirsiniz. Türk Telekom yurt dışı Cep Dostu 30 tarife paketinin diğer tüm detayları:

Tarife AdıTarife İçeriğiTaahhütsüz FiyatıNasıl Alırım?
Cep Dostu 303000 Dakika 3000 SMS 30 GB İnternet150₺ / AyTürk Telekom İletişim Merkezleri

Türk Telekom Cep Dostu 40 Tarife Paketi

Türk Telekom’a geçiş yapan yeni Türk Telekom kullanıcılarının yararlanabileceği ayrıcalıklı paketlerin sonuncusu ve en yüksek kullanım hakkına sahip Türk Telekom Cep Dostu 40 tarife paketi, konuşmayı ve internette doyasıya sörf yapmayı seven kullanıcıların en sık tercih ettiği tarife paketidir.

40 GB internet kullanım hakkınızın olduğu Cep Dostu 40 tarife paketine 12 ay taahhüt sözü verdiğinizde 98 / Ay ücret karşılığında sahip olabilir, Prime Business ayrıcalıklarından ücretsiz yararlanabilirsiniz. Cep Dostu 40 tarife paketi içeriğine göz atalım:

Tarife AdıTarife İçeriğiTaahhütsüz FiyatıNasıl Alırım?
Cep Dostu 403000 Dakika 3000 SMS 40 GB İnternet200₺ / AyTürk Telekom İletişim Merkezleri

Türk Telekom Ev İnterneti Geçiş Kampanyası

Türk Telekom’a geçiş yapan her yeni Türk Telekom müşterisi, Türk Telekom’un ayrıcalıklı ve öncelikli fırsatlarından yararlanabiliyor. Mobil hatlar için hazırladığı geçiş kampanyalarına bir de ev interneti geçiş kampanyasını ekleyen Türk Telekom, “İşte Transfer Fırsatı” kampanyasından faydalanarak “Aylık 12 Mbps” ev interneti paketine geçen her kullanıcısına 150₺’ye varan indirim uyguluyor. Aylık abonelik ücreti 68,90₺ olan bu pakete, dilerseniz Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak dilerseniz de Türk Telekom İletişim Merkezleri’ni ziyaret ederek geçiş yapabilirsiniz.

Türk Telekom’a Geçiş Başvurusunu Nasıl Yapabilirim?   

Hâli hazırda müşterisi olduğunuz operatörden ayrılıp Türk Telekom müşterisi olmak istiyorsanız, Türk Telekom’a geçiş yapabileceğiniz birbirinden farklı yollar bulunuyor. Geçiş yapma işleminden önce unutmamanız gereken konu ise, mevcut hattınızın bağlı olduğu operatöre ait bir taahhütünüz bulunup bulunmadığıdır.

Eğer taahhütünüz varsa, taahhüt sürenizin bitmesini beklemenizi tavsiye ederiz. Aksi durumda, tarife cayma bedeli ödemek zorunda kalabilirsiniz. Türk Telekom’a geçiş için en sık kullanılan yollara göz atalım:

 1. Size en yakın Türk Telekom İletişim Merkezi’ni kimlik kartınızla birlikte ziyaret ederek, Türk Telekom’a geçiş başvurusu yapabilirsiniz.
 2. İlgili personelin size vereceği formu doldurup teslim ettikten sonra yapmanız gereken tek şey, geçiş işleminin gerçekleşmesini beklemektir. 
 3. Türk Telekom Resmi Web Sitesi üzerinden de hızlıca Türk Telekom’a geçiş başvurusu yapabilirsiniz.
 4. İlgili siteden “Numaramı Taşımak İstiyorum” sekmesine geldikten sonra sizden istenen bilgileri doldurup, “Gönder” butonuna basmanız yeterlidir.
 5. Başvurunuz değerlendirme sürecinden geçtikten sonra hattınızla ilgili bilgilendirme mesajı tarafınıza gönderilecektir. 
 6. Türk Telekom’a geçiş işlemleri 2-3 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir.

Bir Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu