Türk Telekom Prime Ayrıcalıkları ve Tarifeleri 2023

Türk Telekom Prime tarifesi, içerdiği avantajlarla ve ayrıcalıklar ile abonesine çeşitli alışveriş sitelerinde indirimler, seyahat etmeyi sevenler için uygun fiyatlı bilet teklifleri ve çok daha fazlasını içeriyor. Türk Telekom’un birbirinden avantajlı hizmetlerinden birisi de Prime tarifesidir. Türk Telekom Prime Ayrıcalıkları Nedir? Nasıl Yapılır? sorusunun cevabını ve Prime dünyasıyla ilgili bilgileri sizlerle bu yazımızda paylaşacağız.

Türk Telekom Prime Nedir?

Türk Telekom Prime, kullanıcılarına seyahatten alışverişe kadar pek çok avantaj sağlayan bir tarife seçeneğidir. Türk Telekom Prime kullanıcılarının hem yurt içinde hem de yurt dışında pek çok avantajdan faydalanma imkânı mevcuttur. Türkiye’nin en çok tercih edilen GSM operatörü Türk Telekom’un Prime hizmeti, internet, arama ve diğer özellikler bakımından en uygun fiyata en iyi hizmeti sunuyor.

Buna ek olarak, ayrıcalıklı Türk Telekom dünyasına da giriş yapmanızı sağlıyor. Türk Telekom Prime’ın en çok öne çıkan kampanyaları arasında, ayda 30 GB bedava internet teklifi var. Türk Telekom Prime Business’a özel kampanya kapsamında, 79 TL ödeyerek geçtiğiniz 25 GB internetli tarifede ilk 3 aya özel 30 GB internet verilmektedir. Prime’ın bu kampanyasına katılmak için, TTPRIME 30 GB yazarak 5555’e SMS gönderebilirsiniz. 

Türk Telekom Prime Nasıl Yapılır?

Türk Telekom müşterisi olmayanlar prime sitesi üzerinden başvuru yapabilir. Evde internet kullanıyorsanız Türk Telekom Prime için ‘’INTERNET’’ yazıp 6606’ye SMS göndererek tarifelere geçiş yapabilirsiniz. Türk Telekom Prime programına geçiş işlemi için herhangi bir ücret alınmamaktadır. Yalnızca Türk Telekom Prime programı içerisindeki mevcut tarifelerden hangisini seçerseniz o tarifenin ücretini ödeyeceksiniz. Türk Telekom Prime İptali için müşteri hizmetleri 444 4 375 iletişime geçebilirsiniz.

Türk Telekom Prime Tarife Paketleri

Türk Telekom aboneleri, Prime’a geçtikleri için bir ücret ödemezler. Bununla birlikte, Türk Telekom Prime içinde yer alan farklı tarifelerden biri seçildiğinde, tarife ücreti yansıtılır. Uygun fiyatlı Prime tarifelerinin her biri, farklı ihtiyaçlara hitap eden programlardır. Türk Telekom Prime, her türlü ihtiyaca yönelik çeşitli tarifeler içeriyor. Türk Telekom’un Prime için sunduğu en iyi tarifeler şu şekilde. Türk Telekom Prime Paketleri mobil için 49 TL’den başlayan tarifelerle sizleri bekliyor. Ayrıca evde internet paketleri de 105,9 TL’den başlıyor. Türk Telekom Prime Paketleri şu şekildedir;

 • Prime 15: 15 GB internet içeren Prime 15 ile, WhatsApp’ta sınırsız mesajlaşma, her yöne 1000 dakika ile birlikte abonelik ücreti aylık 49 TL.
 • Prime 20: Sosyal medyalı 30 GB modeline sahip pakette, Facebook, Twitter, Youtube ve Instagram’da geçerli ücretsiz internet, her yöne 1500 dakika konuşma ile birlikte aylık tarife ücreti 59 TL.
 • Prime 30: 30 GB internet, 10 GB sosyal medya için ekstra ve 5 GB da sil süpür hediyeli Prime 30 tarifesi, 2000 dakika her yöne konuşma ile birlikte aylık 79 TL.

Türk Telekom Prime Ayrıcalıkları Nedir?

Eğer Türk Telekom Prime Business müşterisi iseniz siz de MUUD yazıp 7227’ye mesaj attıktan sonra bu avantajlı paketten yararlanmaya başlayabilirsiniz. Diğer Türk Telekom Prime ayrıcalıklarını sıralamak gerekirse şu şekilde sayabiliriz;

 • Wefood
 • EvdendeGüzel
 • idefix
 • Paket servis
 • Migros sanal market
 • Taze masa
 • Ankara Restoranları
 • Adana Restoranları
 • Antalya Restoranları
 • Vize Hizmetleri
 • İstanbul Restoranları
 • Biletix
 • Petrol Ofisi
 • Burbak
 • Enterprise Araç Kiralama
 • Yurt Dışı Harç Pulu
 • Setur
 • Espressolab
 • AutoClub Komple Bakım

Türk Telekom Prime Kampanyaları

Türk Telekom Prime kampanyaları sınırlı değil. Belli markalara özel Türk Telekom Prime’ın birçok avantaj ve indirimi de sizi bekliyor. Migros Sanal Market, idefix, Biletix, Setur, Enterprise Araç Kiralama, EspressoLab ve Petrol Ofisi gibi birçok farklı marka, Türk Telekom Prime’lılara çeşitli avantajlar sunuyor. Türk Telekom’un güncel kampanyalarına gelirsek, aşağıdaki fırsatlar Prime kullanıcılarına özel olarak sunuluyor.

Prime 25 GB Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Eğer aylık 79 TL ödeyerek Türk Telekom Prime 25 GB tarifesinin kullanıcısı olursanız, ilk 3 aya özel olarak aylık ek 30 GB cepten hediye internet keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. TTPRIME 30 GB yazıp 5555’e gönderirseniz bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Prime Biletix Kampanyası Nedir?

Eğer Biletix’ten Çarşamba günleri 200 TL’ye kadar bilet alışverişi yaparsanız ve Prime müşterisi iseniz Türk Telekom Prime Biletix kampanyası sayesinde %25 indirim anında sizin oluyor. Bu kampanyadan faydalanmak için PRIME BILETIX yazıp boşluk bırakıp tc kimlik numaranızı yazarak 6262’ye mesaj göndermeniz yeterlidir.  

Türk Telekom Prime İSPARK Kampanyası

Türk Telekom Prime İSPARK sayesinde Türk Telekom Prime müşterileri İspark otoparklarında ayda 3 kez araçlarını ücretsiz park edebiliyor. Bunun için yapmanız gereken ISPARK yazıp aracınızın plakasını yazıp 6262’ye göndermektir.

Türk Telekom Prime Havaş Kampanyası

Türk Telekom Prime müşterisi olarak havaalanından taşıma hizmetinden faydalanmak isterseniz cep telefonunuzdan PRIME HAVABUS yazıp 6262’ye mesaj gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Prime Restoran Kampanyası

Prime aboneleri, GastroClub üyesi seçkin restoranlarda avantajlı fiyatlarla yemek yeme şansına sahip. İstanbul, İzmir, Kocaeli, Mersin, Gaziantep, Muğla, Antalya, Ankara ve Bursa gibi büyük şehirlerde yüzlerce restoranda, Prime ayrıcalığı ile keyifli bir yemek fırsatınız olur. Prime restoran avantajından faydalanmak için, PRIME GASTRO boşluk TC kimlik numaranız ile, 6262’ye SMS gönderebilirsiniz. 

Türk Telekom Prime Yurt Dışı Kampanyası

Türk Telekom Prime Yurt Dışı avantajı sayesinde yurt dışına gittiğinizde de tarifenizi kullanmaya devam edebileceksiniz. Bunun için Türk Telekom Prime Yurt Dışı servisinizin aktif olması gerekmektedir. Yapmanız gereken tek şey PY yazıp 3910’a mesaj göndermektir.

Türk Telekom Prime Müşteri Hizmetleri

Türk Telekom Prime Müşteri Hizmetleri 444 4 375 numarası üzerinden sizlere özel olarak 7/24 hizmet vermektedir. Böylelikle herhangi bir sorun yaşadığınızda her an destek alabilisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu