Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2023

Türk Telekom yeni yılla birlikte müşterilerine hediye internet vermeye tüm hızıyla devam ediyor. Geçen yıl olduğu gibi 2023 yılını da bol bol hediyeler dağıtarak geçirmeyi planlayan Türk Telekom, hediye internet verdiği kampanyalarını ve uygulamalarını duyurdu. Türk Telekom, Faturalı ve Faturasız hat sahiplerine özel olarak hazırladığı kampanyalar ve uygulamalar ile tüm zamanların en çok hediye internet dağıtılan yılının 2023 olmasını hedefliyor.

Birbirinden farklı kampanya ve uygulamalar ile nasıl hediye internet kazanacağınızı yazımızda öğrenebilirsiniz. İşte Türk Telekom bedava internet için müşterilerini her zaman olduğu gibi 2023 yılın da birbirinden güzel uygulamalar, kampanyalar, tarifeler, indirimler ve hediyeler bekliyor.

Türk Telekom Sil Süpür Uygulaması ile Bedava İnternet

Türk Telekom Sil Süpür, Online İşlemler mobil uygulamasında yer alan bir kampanyadır. Sadece Türk Telekom Selfy müşterilerinin yararlanabileceği Türk Telekom Sil Süpür kampanyası, 25 yaş ve altındaki genç müşterilerini kabul etmeye de devam ediyor. Türk Telekom Selfy’li olarak hem ayrıcalıklardan hem de bedava internet seçeneklerinden yararlanmak için:

 • Selfy’li değilseniz, “SELFY” yazarak “4545”’e kısa mesaj gönderin.
 • Ardından Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını cihazınıza indirin.
 • Türk Telekom numaranız ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapın.
 • Kampanyalar” bölümünden “Sil Süpür” kampanyasına ilerleyin.

Türk Telekom Sil Süpür kampanyasından Muud Premium Üyeliği dışında kazanabileceğiniz internet paketlerinin bazıları şunlardır:

 • Haftalık 30GB İnternet
 • Haftalık 10GB İnternet
 • Haftalık 5GB İnternet
 • Günlük 5GB İnternet
 • Günlük 2GB İnternet
 • Günlük 1GB İnternet

Türk Telekom Tambu Uygulaması ile Hediye İnternet Kazanma

Türk Telekom bedava internet için Tambu uygulaması, Android ve IOS cihazları için geliştiren gelişmiş özelliklere sahip bir klavye uygulamasıdır. Tambu uygulamasını cihazına yükleyen Türk Telekom Faturalı ve Faturasız kullanıcılar anında 30 gün boyunca geçerli 1GB hediye internet kazanıyor. Tambu gelişmiş klavyeden ve hediye internetten yararlanmak için:

 • Tambu uygulamasını cep telefonunuza indirin.
 • Uygulama içinden “Hediye Kodu”’nu alın.
 • Cep telefonunuzun mesajlar bölümüne girip, “TAMBU (Hediye Kodu)” yazarak “4545”’e kısa mesaj gönderin.

Türk Telekom Siri Uygulaması ile Hediye İnternet Kazanma

Siri uygulaması, sözlü komutlarınızı yerine getiren bir akıllı asistan uygulamasıdır. Siri’yi kullanarak herhangi bir Türk Telekom müşterisine lira göndermeniz halinde 1 hafta boyunca geçerli 500MB hediye internet kazanabilirsiniz. Hem lira gönderme işleminizi hem de Türk Telekom hediye internetinizi almak için:

 • Cihazınıza “Siri” diye seslenin.
 • Lira göndermek istediğiniz kişinin adını söyleyerek “Lira Gönder” deyin. ÖRN: “Mustafa Lira Gönder
 • Ardından ne kadar lira göndermek istediğinizi söyleyin ve işlemi sonlandırın.

Türk Telekom Sosyal Medya Hediye İnternet Kampanyası

Sadece Türk Telekom kadın müşterilerin yararlanabileceği Hediye Sosyal Kampanyası, her 30 günde bir yapılan 25₺ ve üzeri bakiye yüklemelerinde sosyal medyada geçerli 2GB hediye internet veriyor. 1GB’ı WhatsApp’ta 1GB’ı ise Twitter’da geçerli olan Hediye Sosyal Medya kampanyasından yararlanabilmeniz için yapmanız gereken:

 • 25₺ ve üzeri bakiye yüklemesi yaptıktan sonra cihazınızdan “SOSYAL PAKET” yazarak “5555”’e göndermek.

Hediye Sosyal Medya kampanyasından, BİMcell, Pttcell, Mobil Ofis, Katlayan, Standart, Mobildata Jet dışında tarife paketi ve faturasız hat kullanan kadın müşteriler yararlanabilir.

Türk Telekom Arayanı Bil Servisi ile Hediye İnternet Kazanma

Türk Telekom ArayanıBil Servisi, cihazınız kapalıyken veya çekmiyorken sizi arayanların bilgisini kısa mesaj ile ileten bir servistir. İki farklı şekilde abone olup, iki farklı hediye internet fırsatından yararlanabileceğiniz ArayanıBil Servisi’nden basit bir kısa mesaj işlemi ile yararlanmaya başlayabilirsiniz. İzlemeniz gereken adımlar şunlardır:

 • ArayanıBil Servisi Aylık abonelik ve Haftalık 1GB hediye internet için, “PLUS” yazarak “7065”’e,
 • ArayanıBil Servisi 6 Aylık abonelik ve Aylık 1GB hediye internet için, “PLUS” yazarak “7066”’a kısa mesaj gönderin.

ArayanıBil Servisinden kazanacağınız hediye internetiniz 48 saat içerisinde hattınıza otomatik olarak tanımlanır ve ek işlem yapmanıza gerek kalmaz. Ayrıca kampanyadan ArayanıBil Plus Deneme kampanyasından yararlanıyorsanız, hediye internet kazanamazsınız.

Türk Telekom Selfy Mor Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfy Mor paketleri, genç Türk Telekom kullanıcılarına özel olarak tasarlanan bir tarife paketidir. Türk Telekom Selfy Mor paketlerinden birisini kullanan Faturasız müşteriler, 25₺ ve üzeri bakiye yüklemelerinde hediye 1GB internet kazanabiliyor. Türk Telekom Selfy Mor paketlerinin ayrıcalıklarından yararlanırken hediye 1GB internet elde etmek için:

 • Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını kullanarak veya Türk Telekom İletişim Merkezi’ni arayarak Selfy Mor paketlerinden birisine geçebilirsiniz.
 • Tarife değişikliğiniz gerçekleştikten sonra ise hediye internetinizi almak için, “1 GB MOR HEDIYE” yazarak “4545”’e gönderin.

Kazandığınız hediye internetiniz en geç 48 saat içerisinde hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır. 48 saat dolduktan sonra hediye internetiniz hattınıza tanımlanmadıysa, “444 1 444” numaralı hattan Müşteri Temsilcileri ile görüşebilirsiniz.

Türk Telekom 4.5G SIM Kart ile Hediye İnternet Kazanma

Eski SIM kartını, yeni 4.5G uyumlu SIM kart ile değiştiren Türk Telekom müşterileri 30 gün boyunca geçerli 30GB hediye internet kazanıyor. Hediye 30GB internetinizi dilediğiniz sosyal medya uygulamasında ve internette her yöne kullanabilirsiniz. Türk Telekom Faturalı ve Faturasız hat sahiplerinin yararlanabileceği 4.5G kampanyasından size de yararlanmak için:

 • Size en yakın Türk Telekom İletişim Merkezi’ni ziyaret ederek, SIM kart değişimi yapabilirsiniz.

Hediye 30GB internetinizi almak için, 4.5G uyumlu SIM kartınızı cihazınıza taktıktan sonra “4.5G 30GB” yazarak “5555”’e kısa mesaj atmayı unutmayın.

Türk Telekom Bakiye Yükle Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom, Resmi Web sitesinden veya Mobil Uygulaması’ndan kredi kartı ile en az 30₺ bakiye yüklemesi yapan Türk Telekom Faturasız müşterilerine 7 gün boyunca geçerli hediye 1GB internet veriyor. Ayrıca otomatik fatura ödeme talimatı veren Türk Telekom Faturalı hat müşterileri de aynı kampanyadan yararlanabiliyor. Yapmanız gereken:

 • Türk Telekom Resmi Web sitesi veya uygulamasına girerek, “Bakiye Yükle” kısmına tıklamak ve kredi kartı bilgilerinizi doldurduktan sonra en az 30₺ bakiye yüklemek.

30₺ ve altında yükleme yapan Türk Telekom müşterileri ise 24 saat geçerli 1GB hediye internet kazanabilir. Kampanyadan aldığınız hediye internetiniz yurt içi kullanımlarınız için geçerlidir.

Türk Telekom E-Fatura Hediye İnternet Kampanyası

Faturalarını posta yoluyla alan Türk Telekom Faturalı hat kullanıcıları, e-posta ile fatura almak için başvurmaları halinde 1 hafta boyunca geçerli hediye 1GB internet kazanıyor. Doğayı korumanıza karşılık hediye internet veren Türk Telekom E-fatura uygulamasına geçmek için:

 • Cep telefonunuzun mesajlar bölümüne girerek, “1GB (e-posta adresiniz)” yazarak “3008”’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.
 • ÖRN: “1GB info@netkurdu.net” yazarak “3008”’e yollayın.

Türk Telekom İllere Göre İnternet Kampanyası

Balıkesir ve Çanakkale illerinde ikamet eden Türk Telekom kullanıcıları, Efsane tarifelerden birisine geçmeleri veya yeni hat almaları durumunda 30 gün boyunca geçerli hediye 10GB internet kazanıyor. Eğer siz de Balıkesir veya Çanakkale illerinden birisinde ikamet ediyorsanız:

 • Size en yakın Türk Telekom Mağazası’na giderek tarife değişikliğinizi yapabilir, hediye internetinizi ücretsiz alabilirsiniz.

Kampanyadan her Türk Telekom müşterisi yalnızca 1 defa yararlanabilir ve hediye internet kullanım süresi 30 gündür.

Türk Telekom Tivibu GO Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom Tivibu GO, yüzlerce dizi kanalını ve binlerce filmi içerisinde barındıran bir TV paketidir. Türk Telekom Faturalı veya Faturasız tarifelerinden birini kullanan ve Tivibu GO Aile Paketi, Tivibu GO Süper Paketi ya da Tivibu GO Sinema paketlerinden birisini satın alan Türk Telekom’lular sürpriz hediye internet kazanıyor. Paket seçimine göre kazanacağınız internet haklarınız ve hediye internetten nasıl yararlanacağınıza bakalım:

Tivibu GO Paket AdıHediye İnternetNasıl Alırım?
Tivibu GO Aile Paketi1GBTIVIBUGO (Kampanya Kodu)” yazarak “5555”’e gönderin.
Tivibu GO Sinema Paketi3GBTIVIBUGO (Kampanya Kodu)” yazarak “5555”’e gönderin.
Tivibu GO Süper PaketiSınırsızTIVIBUGO (Kampanya Kodu)” yazarak “5555”’e gönderin.

Kampanya kodunuz, Tivibu GO başvurusu yaptığınızda Türk Telekom Mağazası tarafından size verilen koddur. Kazandığınız hediye internetlerinizin kullanım süresi ise 30 gündür.

Türk Telekom Ballı 4GB Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom Ballı Tarifesi, yalnızca Türk Telekom Faturasız hat kullanıcılarının yararlanabileceği hediye internet veren bir tarife paketidir. İlk ay 4GB hediye internet kampanyasından yararlanmak için, Türk Telekom yeni Faturasız hat almanız ve hattınızı Ballı tarifesine geçirmeniz yeterlidir. Ayrıca hattınız ilk açıldığında 40₺ bakiye Türk Telekom’dan hediye! Kampanyadan yararlanmak için:

 • Hemen bir Türk Telekom Mağazası’na giderek yeni Faturasız bir hat alın.
 • Hediye 4GB internetiniz ve hediye 40₺ bakiyeniz hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

Bir Kişi Katıldı

 1. Turk telekoma yeni geldim ustelik 30 tl uzeri yuklemede yaptim ancak yeni gelenlere ozel intrnetleri hicbiri olmuyo .yardimci olur musunuz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu