Türk Telekom e-Fatura 1 GB Hediye Kampanyası

Faturalı hat kullanıcıları için hazırlanan Türk Telekom e-fatura hediye 1 GB internet kampanyadan yararlanabilmek için kullanıcıların faturalarını e posta adresi ile almak için talimat vermeleri yeterli olacaktır. Böylece hem kağıt israfını önlemek için de önemli bir adım atılacak, doğayı korumaya katkı sağlanacaktır.

Türk Telekom e-Fatura Hediye 1 GB Kampanyası Nedir?

e-faturaya geçiş işlemlerine hız kazandırmak amacıyla düzenlenmiş olan Türk Telekom e-faturaya geç 1 GB hediye internet kazan kampanyası bunun için abonelik başlatan müşterilere hediye internet vermektedir. Verilen 1 GB hediye internet 1 hafta süreli kullanımlar için geçerlidir. Bu hediyeden yararlanabilmek için kampanyaya kayıt yaptırmak gerekir.

e-Fatura Hediye 1 GB Kampanyası Nasıl Yapılır?

Türk Telekom e-fatura hediye 1 GB kampanyasına katılım için cep telefonunun mesaj bölümünden 1 GB boşluk bırakıp e-posta adresi yazılıp 3008’e kısa mesaj gönderilir.

Eğer mesaj gönderilen numara zaten e-fatura abonesi ise bu durumda hediye internet hakkından yararlanamaz. Ayrıca kampanyaya katılabilmek için ilgili tarifelerden birine sahip olmak gerekir.

Türk Telekom e-Fatura Avantajları Nedir?

Türk Telekom kullanıcıları e-fatura sistemine geçtiklerinde hem mobil kullanımları hem de doğa dostu olmaları açısından avantaj elde edeceklerdir. Kağıt faturalar ile çevrenin korunmasına katkıda bulunan bu aboneler aynı zamanda posta sebebiyle faturanın kaybolması ya da geç gelmesi gibi sorunlar yaşamayacaktır.

Aynı zamanda geçmişe dönük olacak şekilde e-fatura arşivi oluşturabilecek ve detaylı kullanım bilgisine herhangi bir ücret ödemeden sahip olabilecektir.

e-Fatura 1 GB Kampanya Kapsamı Nedir?

Türk Telekom tarafından düzenlenen e faturaya geç hediye 1 GB internet kazan kampanyası yalnızca yurt içi kullanımlar için geçerlidir ve bu internet hakkı başka bir kullanıcıya devredilemez. Her müşteri hediye internet kampanyasına sadece 1 kere katılabilecektir. Kampanyaya katılabilmek için kısa mesaj gönderimi ile talep oluşturulması yeterlidir.

Hediye 1 GB Kampanyasına Kimler Katılabilir?

Türk Telekom e-faturaya geçene 1 GB internet hediye kampanyası faturalı hat kullanıcılarına özeldir. Bu hediyeyi alabilmek için Teknosa Mobil, Pttcell, POcell ve Bimcell tarifelerinin dışında bir tarifeye sahip olmak gerekir. Bu tarifelerin haricinde olanlar sadece yurtiçindeki APN üzerinden yapılacak kullanımlar için hediyeden yararlanabilir.

e-Fatura Hediye 1 GB Kampanyası İptal Edilir Mi?

Türk Telekom E Fatura 1 GB hediye internet kampanyasının iptali için IPTAL E FATURA 1GB yazılıp 3008’e kısa mesaj gönderilir. Kampanya iptali ile birlikte aboneler bu kampanyadan yararlanma haklarını kaybedecektir. İptal ile birlikte kalan kullanım hakları de sürenin bitimiyle birlikte hattan otomatik olarak silinecektir.

Türk Telekom e-Fatura Hediye 1 GB Kampanya Ücreti

Türk Telekom e fatura hediye 1 GB kampanyasına katılım için mail adresini içeren kısa mesaj gönderilir ve bundan ücret alınmaz. Ücretli olan hallerde mesaj gönderilmeden önce kullanıcıya ücretli mesaj gönderilsin mi şeklide uyarı mesajı çıkmaktadır. Buna onay verildiğinde mesaj ücreti hattın bakiyesinden otomatik olarak düşecektir.

Türk Telekom Hediye 1 GB Kalan Bakiye Nasıl Sorgulanır?

Türk Telekom kalan bakiye sorgulama yöntemleri başta e-faturaya geçene 1 GB internet hediye kampanyası olmak üzere tüm kampanyalar için aynıdır. Kısa mesaj yöntemi ile sorgulama yapmak için INTERNET SORGU yazılıp 7000’e kısa mesaj gönderilir.

Ayrıca Türk Telekom online işlemler ya da mobil uygulama da kullanılabilir. Özellikle mobil uygulama ücretsiz olarak indirilerek buradan operatöre ait pek çok bilgiye ulaşılabilir.

Türk Telekom e-Fatura Kampanya Özellikleri Nedir?

Türk Telekom e faturaya geçme talebine 1 GB internet hediye kampanyasına dair detaylar Türk Telekom tarafından belirlenmekte olup operatörün kampanya detaylarını değiştirme ya da kampanyayı iptal etme hakkı vardır. Bu kampanyadan kazanılan internetler yalnızca yurtiçi kullanımlar için harcanabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu