Türk Telekom Selfy Bedava İnternet 2023

Türk Telekom bedava internet 2023 yılı için faturalı ve faturasız selfy kullanıcılarına özel olarak internet hediye fırsatları mevcut. İsteyen faturasız hat kullanıcıları aşağıdaki paketleri kullanarak Türk Telekom selfy bedava internet kampanyasına katılabilir.

 • Türk Telekom Dopdolu 1 GB Paketi 
 • Türk Telekom Dopdolu 2 GB Paketi 
 • Türk Telekom Dopdolu 3 GB Paketi

Türk Telekom Selfy Dopdolu Hediyesi

Kampanyaya katılmak için Turk Telekom’un Selfy müşterisi ve Dopdolu tarifelerinden birisine üye olduktan sonra. Telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile Dopdolu Hediye yazdıktan sonra 4545’e kısa mesaj olarak göndermek yeterlidir.

Türk Telekom Selfy Dopdolu Nasıl İptal Edilir?

Eğer bedava internet kampanyasından yararlanmaya devam etmek istemiyorsanız İPTAL DOPDOLU HEDİYE yazıp 4545’e yollamanız yeterli olacaktır.

 • Faturasız hatlardan KALAN DOPDOLU HEDIYE yazarak 4545’e
 • Faturalı hatlardan da KALAN yazıp 5555’e göndermeniz doğrultusunda kalan GB miktarınızı görebilirsiniz.

Türk Telekom Selfy 1 GB Ücretsiz İnternet

Türk Telekom selfy 1 GB ücretsiz internet fırsatından faydalanabilmek için üzerinde bulunan hatta son 2 günü içerisinde 30 TL ya da üzerinde TL yükleme yapılması gereklidir. Yüklemeyi yaptıktan hemen sonraki gün de yukarıdaki mesaj kodunu telefonuna tanımlayarak 1 GB hediye internet fırsatını yapabilirsin.

Selfy İnternet Paketleri Hediye Şartları

Türk Telekom Selfy ile 1 GB kampanyasından ayda bir defaya mahsus olarak yararlanabilirsiniz. Hediye internetinizi başka bir kullanıcıya devredemez ya da transfer edemezsiniz. Ayrıca kampanya devam ederken hattınızı farklı bir operatöre taşırsanız ya da numara değişikliğine geçerseniz internet hakkınız yanar.

Türk Telekom Selfy Sosyal Small Bedava İnternet

Türk Telekom Faturalı hat kampanyaları arasında yer alan sosyal small internet kampanyası ile aboneler 2 GB bedava internet hakkı kazanarak sosyal platformlarda daha fazla vakit geçirebilir.

 • Hediye internet Twitter, Facebook ve Instagram gibi sosyal platformlarda geçerlidir.
 • Hediyeyi kazanabilmek için aylık 29 TL olan Sosyal Small paketine SOSYAL SMALL yazılıp bir boşluktan sonra TC kimlik numarası eklenip 4545’e mesaj gönderilerek kayıt yaptırmak gerekir.

Türk Telekom Selfy Bol İnternetli Geceler

Türk Telekom Selfy kapsamında faturalı hat kullanıcılarına özel gece belli saatler arasında herhangi bir sınır olmadan internet kullanılabilir. Bu kullanım 00.00 ile 06.00 arasında olup kampanyaya katılım için GECENET yazılıp 4545’e kısa mesaj gönderilmesi gerekir.

Türk Telekom Selfy Turuncu ile Hediye İnternet

Türk Telekom selfy ile turuncu hediye internet kampanyaları kendi içerisinde çeşitlere ayrılmakta olup bunların her biri birbirinden avantajlıdır. Small 500 paketine katılım için TURUNCU500 yazılıp 4545’e kısa mesaj gönderilir. Turuncu paketler ise şunlardır;

 • Selfy Turuncu Small 500 paketi
 • Selfy Turuncu medium paketi
 • Selfy turuncu Small paketi

Türk Telekom Selfy Tambu 1 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy Tambu 1 GB bedava internet kampanyası için öncelikle uygulamanın Tambu indirilmesi gerekir. Kazanılan 1 GB internet 30 gün boyunca geçerli olup kampanyaya katılım ücretsizdir.

 • Katılım için uygulamadan alınan hediye kodunun başına Tambu yazılıp bir boşluk bırakılıp 4545’e mesaj gönderilir.
 • Talebin ardından ilgili numaraya onay mesajı gelmektedir.
 • Kampanyaya her hat sadece bir kere katılabilir.

Türk Telekom Selfy Mor Hediye

Faturasız hat kullanıcılarına 1 GB hediye internet veren Türk Telekom Selfy Mor paketleri mevcut pakete ek bedava internet fırsatı sunar. Bu avantajdan yararlanmak için tek yapılması gereken her ay ilgili numaraya tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapmaktır. TL yükleme öncesinde MOR HEDIYE yazılıp 4545’e mesaj atılır. Hediyenin kazanımı başvurudan önceki son 48 saat içerisinde yapılan yüklemeler için geçerlidir.

Türk Telekom Selfy’li Geceler Hediye İnternet

Türk Telekom gençlere özel hazırlanmış olan Selfy’li geceler hediye internet kampanyası için ilgili hatta 30 TL yükleme yapılmalıdır. Bunun için GECE yazılıp 4545’e mesaj gönderilmesi gerekir.

Kampanyaya katılan abonelere akşam 9’dan sabah 9’a kadar geçerli bedava internet hakkı verilecektir. Bu internet hakkı sosyal medya için de kullanılabilir.

Türk Telekom Anlık Mesajlaşma Kampanyası Nedir?

Türk Telekom faturalı hat kullanıcılarına özel anlık mesajlaşma kampanyası düzenlemiştir. Bu sayede hem BİP hem de WhatsApp üzerinden bedava mesaj gönderilebilir. Katılım için ANLIK MESAJLASMA yazılıp 4545’e sms gönderilir.

Bir Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu